Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1249789 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2835 Dátum: 2009.05.07 09:07:41 »
Én simán elhiszem, hogy megtörténhetett. Ilyen a magyar valóság. Sőt, még ilyenebb.
A kommenteket nem olvastam.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2836 Dátum: 2009.05.07 10:12:50 »
Szépen befújták a Barcát a döntőbe...  :asshole: :fuk2:
hát az nem egészen így volt, jó nagy csúsztatás a cikk. Egyrészt, két meccs alapján dől el a továbbjutás, és ha beszélünk az első meccsről, ott ki lehetett volna állítani akár két Chelsea játékost is durva szabálytalanságért, nem tették; ott két tucat kapuralövés környékén járt a Barca. De ha maradunk a tegnapi meccsnél, akkor is a Chelseanek egy tizenegyest lehetett volna adni Piqué kezezése miatt, amit vagy belőnek, vagy nem. Cserébe a játékvezető kiállított egy barcelonait, aki aztán a világon semmit nem csinált. A második kezezésnek minősített eset pedig nem volt kéz - a felkar a legnagyobb rosszindulat mellett sem az. (Gondold el, ha valakinek amputálni kell a kezét, és az orvos tőből levágná a karját, mit szólna az illető...) Harmadrészt nehogy már az ilyen catenaccio-szerű antifutball nyerjen.
« Utoljára szerkesztve: 2009.05.07 10:18:59 írta music »
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2837 Dátum: 2009.05.07 10:16:40 »
Olvastam a kommenteket és arra jutottam hogy 70:30 hogy a story nem teljesen igy volt. Szvsz. Ha a buszvezetö tudta, hogy a gyerek jegy nélkül utazik, miért nem szolt az ellenörnek, vagy fizette volna ki a 120 HUF-t. Csak ugy egyszerüen egy kislányt otthagyni az ut mellett? Normális buszvezetö el se indult volna amig a gyerek vissza nem száll. Szoval a kommenteket elovasva, nekem csak az marad hogy valami nem stimmel.
Ha ez tényleg igy lett volna, na akkor ez egy szegénységi bizonyitvány a társadalomnak.
Te nem ebben az országban élsz...
Az ellenőr nincsen jogviszonyban a buszvezetővel, nem függenek egymástól, nem bírálhatja felül a sofőr az ellenőrt, és az utóbbi az erősebb rangú. Emberiességet pedig az ellenőröktől lehet a legkevésbé várni. Mindazonáltal azt nem értem, hogy miért nem büntette meg simán (csekk), és engedte továbbutazni a kislányt, a szülőknek bőven elég lecke lett volna úgy is.
music     

Ronin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2838 Dátum: 2009.05.07 10:22:49 »
Ez igaz, talán emiatt gondoltam, hogy ilyen nincs.

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2839 Dátum: 2009.05.07 10:31:22 »
sztem simán megtörtént. gyerekes szülök ilyet unalmukban nem találnak ki.
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2840 Dátum: 2009.05.07 13:13:12 »
Nem azt mondom, hogy baj, hogy a szebben játszó csapat van a döntőben, hanem azt, hogy ezen konkrét meccs alapján a Chelsea-nek kellene ott lennie.

Hát, nem... A Chelsea egyetlen kontrát vezetett, aminek a végén helyzet lett, ott Valdes védett Drogba lövésénél, nem kis bravúrral. A góljuk is egy, illetve három szerencsés momentum eredménye: egy megpattanó labda pottyant szerencsésen Essien elé (1), akin éppen nem volt védő (2), és aki az életben nem talált még el ilyen jól kapáslövést (3). Ezen kívül a Chelsea sündisznófutballt játszott, egyetlen céljuk az volt, hogy romboljanak. Sokkal többet tehettek volna a győzelemért, utólag már sírhatnak.

A két meccs alapján a jobb csapat jutott tovább, nem a szerencsésebb, és nem is az, amelyiket jobban tolták a bírók.

Itt egy vélemény, vitaalapnak mindenképp alkalmas.

Amúgy a döntőn egyértelműen a MU lesz az esélyes: a Barcában nem lesz Dani Alves, Marquez és Abidal, ez gyakorlatilag a komplett védelem.

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2841 Dátum: 2009.05.07 16:08:48 »
Egyik barátom most hívott, hogy a társasházuk előtt feltörték a kocsiját, az autó bent állt egy zárt udvaron, 2oldalablakot bevertek (amit nem nagyon értek, mármint hogy miért kellett az első-hátsó ablakot benyomni :hmmmm: ) viszont a pikantéria most jön :excl: kicsit megbontották a motorját :eek: (1.5dCi R.Meg) laikusként nem tudta pontosan megnevezni az alkatrészeket, de a rendőrségi helyszínelő szerint is "néhány dolog" hiányzik a motortérből, csak sejtem hogy nem ablakmosó-kupak kategóriájú dolgok lesznek ezek :whistling:

Eszem megáll :wacko: olyat már hallottam hogy légzsákostul kilopták a kormányt, de hogy motorgenerálhoz' lopnának alkatrészeket, hát ez valami hihetetlen. :no:

Szerk.:
Ja, s ha már ott jártak, biztos ami biztos kilopták belőle a GPS-t is............
« Utoljára szerkesztve: 2009.05.07 16:12:57 írta Peti »

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2842 Dátum: 2009.05.07 18:56:55 »
Egyik barátom most hívott, hogy a társasházuk előtt feltörték a kocsiját, az autó bent állt egy zárt udvaron, 2oldalablakot bevertek (amit nem nagyon értek, mármint hogy miért kellett az első-hátsó ablakot benyomni :hmmmm: ) viszont a pikantéria most jön :excl: kicsit megbontották a motorját :eek: (1.5dCi R.Meg) laikusként nem tudta pontosan megnevezni az alkatrészeket, de a rendőrségi helyszínelő szerint is "néhány dolog" hiányzik a motortérből, csak sejtem hogy nem ablakmosó-kupak kategóriájú dolgok lesznek ezek :whistling:

Eszem megáll :wacko: olyat már hallottam hogy légzsákostul kilopták a kormányt, de hogy motorgenerálhoz' lopnának alkatrészeket, hát ez valami hihetetlen. :no:

Szerk.:
Ja, s ha már ott jártak, biztos ami biztos kilopták belőle a GPS-t is............

Adagoló, turbó. Majdnem biztos. Ez egyszerűen nem igaz, mik vannak. Rohadt drága a turbó, pláne a változó geometriás. Benzinesből átülnek, nyomják neki, az meg megy, de csak egy darabig. Turbós CR Dieselt tudni kell használni. Ez nem szívó benzines.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2843 Dátum: 2009.05.07 19:46:19 »
Eltrélereztek a Renyóhoz, úgy néz ki nagyobb volt a füst, merthogy semmit se tudtak kiszerelni "csak" szétbarmoltak néhány dolgot, így is csaknem 2kilós kár van az autón, úgy hogy az oldalüvegek ráadásul nem is gyáriak lesznek, azt mondták ha sikerül az akció akkor olyan 600ezer körül állt volna meg a móka, az autó meg ér mondjuk 2milliót, nem semmi :no:
Fú, az a boszantóbb, a barmolás. Részvétem.  :cry:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2844 Dátum: 2009.05.07 19:46:41 »
Eltrélereztek a Renyóhoz, úgy néz ki nagyobb volt a füst, merthogy semmit se tudtak kiszerelni "csak" szétbarmoltak néhány dolgot, így is csaknem 2kilós kár van az autón, úgy hogy az oldalüvegek ráadásul nem is gyáriak lesznek, azt mondták ha sikerül az akció akkor olyan 600ezer körül állt volna meg a móka, az autó meg ér mondjuk 2milliót, nem semmi :no:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2845 Dátum: 2009.05.07 19:51:24 »
Fú, az a boszantóbb, a barmolás. Részvétem.  :cry:

De legalább megúszta a 6kilós játékot, mondta, hogy nem is tudta mit csinált volna ha megnyeri, lehet elkellett volna adni az autót, vagy kukázni hozzá alkatrészt, amúgy ellopták a parfümjét is meg valami kézkrémet a kesztyűtartóból, hihetetlen :eek:

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2846 Dátum: 2009.05.07 20:23:00 »
asszony hordja le a gyereket a többi anyuka meséli h ennek meg annak is ellopták a kocsiját.. már be se merek menni a homokozoba .. :no:
tegnap bejön a kolléganom, faterja 1 eves dizel fordját ellopták zuglobol..sirva hivja a csaj a hitelezo bankot :excl:
őrület... :cry:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2847 Dátum: 2009.05.08 12:54:37 »
Eltrélereztek a Renyóhoz, úgy néz ki nagyobb volt a füst, merthogy semmit se tudtak kiszerelni "csak" szétbarmoltak néhány dolgot, így is csaknem 2kilós kár van az autón, úgy hogy az oldalüvegek ráadásul nem is gyáriak lesznek, azt mondták ha sikerül az akció akkor olyan 600ezer körül állt volna meg a móka, az autó meg ér mondjuk 2milliót, nem semmi :no:

Mázli, hogy pancserek csinálták. Szörnyű érzés lehet.

Még egy ok az IS200 mellett.  :sorcerer:

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2848 Dátum: 2009.05.08 13:19:30 »


A két meccs alapján a jobb csapat jutott tovább, nem a szerencsésebb, és nem is az, amelyiket jobban tolták a bírók.

Itt egy vélemény, vitaalapnak mindenképp alkalmas.

100%-ban egyetértek a belinkelt írással, tegnap én is olvastam. Nincs helye ilyen magas szinteken a chelsea-féle már már antifocinak, az már csak hab a tortán hogy utálom Ballack-ot. Egyébként meg ki is kapcsoltam volna a TV-t, ha egy elődöntőn az dönti el a mérkőzést, hogy a Barca ellen befújja a bíró a 16-os szélén eleső - kicsit sem helyzetbenlévő- chelsea játékost.
Az meg a Chelsea szégyene, hogy 10játékossal a Barca birtokolta a labdát, és még egy gólt is belőttek. Egyébként Drogba is érdemelt volna egy sárgát a sok kamu-eséséért.

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2849 Dátum: 2009.05.08 18:20:42 »
Mázli, hogy pancserek csinálták. Szörnyű érzés lehet.

Vagy csak simán megzavarták őket, bár végül is lényegtelen, a lexarabb az egészbe, hogy rohadt nagy pofont kap ilyenkor az ember biztonságérzete, merthogy azt az autót többet nem lehet otthagyni, az is tuti :wacko: