Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1249825 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2325 Dátum: 2009.02.03 22:47:49 »
Tudom sajnos. Ennek ellenére az elmúlt 3 hónapban nem jelentkeztek érte. Remélem, így is marad. 
Hiú ábránd... De néha tényleg érthetetlen dolgok történnek. A mostani lakásunk kettőnk nevén van, az első határozatot a szerződésben lévő dátumhoz képest 7 hónappal kaptuk, akkor be kellett menni reklamálni, mert nem vették figyelembe, hogy közben eladtunk egy másikat. Erre 3 hétre jött az én csekkem - pedig az csak pár tízezer forint volt, és ezután további 14 hónappal (tehát a vásárlás után majd 2 évvel) a részletfizetős csekkhalmaz. Az elévülés pedig 5 év, szóval elég reménytelen, egyszer majd csengett a postás egy tértivevénnyel... :devil:
music     

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2326 Dátum: 2009.02.04 00:22:13 »
Ööö, ma kaptam egy levelet... 50 helyett 70, az egyenlő 30-al, ha értitek  :whistling: ... Tényleg nem kapkodják el, mert a "csínyt" december 16.-án követtem el, ehhez képest a levél január 7.-ei keltezésű, és ehhez képest ma kaptam meg. Ami különösen azért vicces, mert azt írják: a befizetést a határozat jogerőre emelkedésétől számított 30 napon belül kell eszközölni. Ez így egyébként teljesen szabályos, hogy ilyen időszakok telnek el az ügy egyes lépései között  :?: ?

2-3hét/1hónap alatt megy a levél, de ha tele vannak melóval akkor simán csúszhat, pl. mikor üzemelni kezdett az M1-M7 fotólabor, akkor jó 2hónap volt a kiküldési idő, mert nem győzték számlázni a  büntiket. A Te esetedben sztem bejátszhatott a kari/szilveszter is, ilyenkor sokan szabira mennek, volt egy ügyünk még ezer éve, ott is mondta az előadó csaj -dec. közepén-hogy ebből már csak jövőre lesz valami, mert gyakorlatilag mindenki szabira megy. :yes:
 

Viszont akkor mire vonatkozik a 60 nap?  :hmmmm:
Gabe 254.

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2327 Dátum: 2009.02.04 10:53:01 »
Viszont akkor mire vonatkozik a 60 nap?  :hmmmm:

Valaki korábban már írta ezt a 60napot, én úgy tudom 6hónap van az eljárás megindítására, de van valami kiskapu ami által 1év is lehet, ellenben a gyakorlat hogy cirka 1 max 2hónap alatt kimegy a szerelmes levél.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2328 Dátum: 2009.02.05 11:12:28 »
Hiú ábránd... De néha tényleg érthetetlen dolgok történnek...
Nem baj, minél később, annál jobb. Fix kamatra és időre lett lekötve a lóvé.  :1eye:
         

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2329 Dátum: 2009.02.12 17:52:49 »
Hali!

Wizzairhez nem tudtok valami korrekt elérhetőséget?

Foglaltam egy jegyet. Jeleztek e-mailben, hogy változott a menetrend. Az új menetrend nekem nem jó, töröltetni akarom a foglalást. Ezt az interneten nem lehet megtenni (miért is lehetne...), hanem egy 90-es, percenként 225 Ft-ba kerülő számot kellene hívnom.  :flowers:

 :gun_bandana:

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2330 Dátum: 2009.02.12 17:56:35 »
Hali!

Wizzairhez nem tudtok valami korrekt elérhetőséget?
Nem korrektek, nincs hozzajuk korrekt elerhetoseg!  :devil:
Viccet felretve, en csak egyszer akartam lemondani jaratot. Gyakorlatilag nem lehet. A penz bukik. Csak akkor foglalkozz vele, hogyha retur jegyet vettel. Ugyanis ha odafele nem utaztal el a jarattal, vissza sem tudsz, mert automatikusan torlik.  :wacko: :no:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2331 Dátum: 2009.02.12 18:02:42 »
Idézet
Csak akkor foglalkozz vele, hogyha retur jegyet vettel. Ugyanis...

Ezt nem értem kristálytisztán. Szóval a helyzet: március 10., BP-Bergamo lett volna az odaút, másnap a visszaút, ezt módosították úgy, hogy csak 12-én jöhettem volna vissza. Tehát nem utaztam el. Akkor ezzel szerinted foglalkozzak, mert érdemes...?

Nincs valami személyes ügyfélszolgálat, ahová bemegy az ember, leül az ügyintézővel szemben, és ügyet intéz?

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2332 Dátum: 2009.02.12 18:09:53 »
Idézet
Csak akkor foglalkozz vele, hogyha retur jegyet vettel. Ugyanis...

Ezt nem értem kristálytisztán. Szóval a helyzet: március 10., BP-Bergamo lett volna az odaút, másnap a visszaút, ezt módosították úgy, hogy csak 12-én jöhettem volna vissza. Tehát nem utaztam el. Akkor ezzel szerinted foglalkozzak, mert érdemes...?

Nincs valami személyes ügyfélszolgálat, ahová bemegy az ember, leül az ügyintézővel szemben, és ügyet intéz?

De van! A pdf-ben amiben kuldtek a szamlat, abban ha jol emlekszem egy Csomori cim van nem?
Nekem Bergamo-Budapest retur lett volna. Tehat Bergamobol elutaztam volna Pestre, egy hetet toltok otthon es vissza. Megvettem a jegyet. Kozben kiderult, hogy ismerosek hazavisznek innen, tehat csak Pestrol akarok utazni Bergamoba. Ezt jeleztem nekik. Ok meg kozoltek, hogy ezt nem lehet, mert az O okos rendszeruk szerint ez fizikailag lehetetlen, mert ha nem mentem Pestre, akkor vissza se tudok, tehat azonnal torlik a visszautat is...  :death:
A Te eseted jobb. Egyszeruen elutazol a returral odafele. Vegyel hozza egy egyiranyut Bergamobol Ferihegyre 11-re.

Szerk: Vecses, Lorinci ut 59.
« Utoljára szerkesztve: 2009.02.12 18:11:45 írta labiscsakl »


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2333 Dátum: 2009.02.12 18:19:26 »
Köszi a címet.

Én törölni akarom az egészet, már lemondtam az olasz programot. Nem fogok elutazni, kérném vissza a pénzt, ennyi.

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2334 Dátum: 2009.02.12 18:22:34 »
Köszi a címet.

Én törölni akarom az egészet, már lemondtam az olasz programot. Nem fogok elutazni, kérném vissza a pénzt, ennyi.
Azt kerheted, semmit nem fogsz visszakapni  :no: :no: :no: Tobbek kozott ezert hivom en "viccernek".


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2335 Dátum: 2009.02.12 19:33:29 »
Nekem az is jó, ha későbbi utazásokba beszámítható lesz a már befizetett összeg.

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2336 Dátum: 2009.02.12 20:17:35 »
Nekem az is jó, ha későbbi utazásokba beszámítható lesz a már befizetett összeg.
Probald meg, hatha valtozott! Drukkolok.


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2337 Dátum: 2009.02.12 20:35:00 »
Köszi... Négyen járunk egy cipőben, remélhetőleg sikerül elérni valamit.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2338 Dátum: 2009.02.12 22:19:09 »
Én még egy fapadosról sem hallottam olyan sztorit, hogy pénzt fizetett volna vissza. :helpsmilie:
music     

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2339 Dátum: 2009.02.12 22:30:12 »
Én még egy fapadosról sem hallottam olyan sztorit, hogy pénzt fizetett volna vissza. :helpsmilie:
Nem fog ez sajnos valtozni...  :no: De nem akartam elvenni Satriani kedvet  :flowers:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX