Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3371605 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3405 Dátum: 2011.06.03 12:39:30 »
Hát ezek tényleg így vannak ám, a fekete már a 15-ös kerekeiről gyanús, európában (bocsánat, a németeknél, franciáknál) inkább a 16-osok a jellemzőek, hogy a fekete színről ne is beszéljek, a jó múltkorában láttam egy holland rendszámú feketét, szegénynek olyan koporsó kinézete volt pedig ő is Prius volt :cry:

Mivel az enyém is fekete, lehet hogy egy temetkezési vállalkozónak passzolom át. [rohog]
Vagy átfényeztetem :D
NE TEDD!! :nono:
Azért annál többet ér az autód. :lol:
Csak a személyes benyomásomat közöltem a megtekintett hollandus példányról :hug:
Nem is színnel van ott sem gond...

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3406 Dátum: 2011.06.03 21:06:54 »
Mit szóltok ehhez a felszereltséghez?
Ajánlom figyelmetekbe a gyári CD táras TV-s HIFIT. A motorral behajtható tükör meg egyenesen vérlázító!

&feature=related

Kollégák, rossz helyre születtünk!


Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3407 Dátum: 2011.06.04 12:05:30 »
Mit szóltok ehhez a felszereltséghez?
Ajánlom figyelmetekbe a gyári CD táras TV-s HIFIT. A motorral behajtható tükör meg egyenesen vérlázító!

&feature=related

Kollégák, rossz helyre születtünk!


Csak az autó kormánya van rossz helyen :D
Today, tomorrow and after tomorrow!

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3408 Dátum: 2011.06.04 14:32:19 »
Hát ezek tényleg így vannak ám, a fekete már a 15-ös kerekeiről gyanús, európában (bocsánat, a németeknél, franciáknál) inkább a 16-osok a jellemzőek, hogy a fekete színről ne is beszéljek, a jó múltkorában láttam egy holland rendszámú feketét, szegénynek olyan koporsó kinézete volt pedig ő is Prius volt :cry:

Mivel az enyém is fekete, lehet hogy egy temetkezési vállalkozónak passzolom át. [rohog]
Vagy átfényeztetem :D
NE TEDD!! :nono:
Azért annál többet ér az autód. :lol:
Csak a személyes benyomásomat közöltem a megtekintett hollandus példányról :hug:
Már Mr Ford óta a legszebb szin a fekete, csak legyen aki mindig lemossa [rohog]

T.Pi-eM

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 135
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3409 Dátum: 2011.06.04 19:18:38 »
Ez igaz, tényleg igényli a fekete szin az átlagosnál többszöri mosást :D
« Utoljára szerkesztve: 2011.06.04 20:06:21 írta kleingy »
Prius II. 2008

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3410 Dátum: 2011.06.04 21:27:40 »
Ez igaz, tényleg igényli a fekete szin az átlagosnál többszöri mosást :D
Igen, ezért legalább negyedévenként lemosom [rohog] [rohog]

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3411 Dátum: 2011.06.04 21:33:12 »
Ez igaz, tényleg igényli a fekete szin az átlagosnál többszöri mosást :D
Igen, ezért legalább negyedévenként lemosom [rohog] [rohog]
az enyém szürke, úgyhogy hathavonta is elég  :lol:

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3412 Dátum: 2011.06.06 08:40:09 »
Eddigi rekord fogyasztásom. 2 felnőtt, egy gyerek, egy fűnyíró és csomagokkal 70-80 közti tempóval, szinte fékezés nélkül szombat este a kihalt úton.

[a csatolmányt egy admin törölte]

szabopeterkrisztian

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 25
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3413 Dátum: 2011.06.06 13:08:23 »
Tiszteletem
Tud esetleg valaki valami hasznosat mondani erről a gépről? Az első lökhárító színe nálam valahogy nem passzol a lámpa melletti találkozásnál, nekem csak ennyi ugrik ki. Mailben érdeklődtem: km futás? törés? szervizköny? másik mk szervizében is átnézethetem-e? válaszként sajnos csak egy számot kaptam, hogy várják hívásomat...:hmmmm:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/prius/toyota_prius_1.5_hybrid-4828317


szabopeterkrisztian

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 25
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3414 Dátum: 2011.06.06 13:12:02 »
Eddigi rekord fogyasztásom. 2 felnőtt, egy gyerek, egy fűnyíró és csomagokkal 70-80 közti tempóval, szinte fékezés nélkül szombat este a kihalt úton.
Bíztatóan mutat. Nagyrészt lejtő/emelkedő/sima vagy vegyesen? Gondolom nagyon nem kellett felfelé másznia.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3415 Dátum: 2011.06.06 13:19:51 »
Tiszteletem
Tud esetleg valaki valami hasznosat mondani erről a gépről? Az első lökhárító színe nálam valahogy nem passzol a lámpa melletti találkozásnál, nekem csak ennyi ugrik ki. Mailben érdeklődtem: km futás? törés? szervizköny? másik mk szervizében is átnézethetem-e? válaszként sajnos csak egy számot kaptam, hogy várják hívásomat...:hmmmm:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/prius/toyota_prius_1.5_hybrid-4828317
Sztem hívd fel őket. Többünk véleménye szerint a kiskőrösi az egyik legkorrektebb márkakereskedés az országban. A használtautós részlegükre sem hallottam még rosszat.
Ettől persze még adhatnak be hozzájuk hulladékot is, de azt valószínűleg nem próbálják meg hibátlannak eladni.

szabopeterkrisztian

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 25
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3416 Dátum: 2011.06.06 13:27:28 »
A kereskedés topicjába beleolvasva itt a fórumon én is rögtön arra gondoltam a vélemények alapján, hogy ez lehet a tikos jolly joker hely. Ezért is lepődtem meg a rövidrezárós kommunikáción. Ha már valaki egy kereskedés értkesítőjeként válaszol egy esetleges ügyfélnek akkor miért nem a feltett kérdésre? Ha időm engedi majd személyesen a hét folyamán megnézem.
« Utoljára szerkesztve: 2011.06.06 13:29:54 írta szabopeterkrisztian »

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3417 Dátum: 2011.06.06 15:26:52 »
Bíztatóan mutat. Nagyrészt lejtő/emelkedő/sima vagy vegyesen? Gondolom nagyon nem kellett felfelé másznia.
Volt benne komolyabb emelkedő / lejtő is (Hévíz környéke), bár az igazán csak egy ~5-6 km-es szakasz lehet.

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3418 Dátum: 2011.06.06 17:00:16 »
A kereskedés topicjába beleolvasva itt a fórumon én is rögtön arra gondoltam a vélemények alapján, hogy ez lehet a tikos jolly joker hely. Ezért is lepődtem meg a rövidrezárós kommunikáción. Ha már valaki egy kereskedés értkesítőjeként válaszol egy esetleges ügyfélnek akkor miért nem a feltett kérdésre? Ha időm engedi majd személyesen a hét folyamán megnézem.
Azt meg szab ad kérdezni, hogy miért P I?
Elég komoly különbség van a P II és az I közt. Persze fele annyiba kerül, de azért.....
Igaz, hogy nem ültem még ilyenben, ergo nem is vezettem, de ha azt mondjuk, hogy a PII is tartogat komoly kompromisszumokat azoknak, akik élvezik a vezetést, akkor ránézésre itt még komolyabb a helyzet ilyen szempontból.
Ez gyakorlatilag egy suzuki liana, akárhogy is nézem, csak a 90-es évek toyota szürke színében.(belül)
Szóval lehet jó, meg minden, de ezt hogy nem adod el majd, ha már nem kell, az tuti.
Sajnos el kell fogadni, hogy ezeknek a kicsit, vagy nagyon villanyos autóknak exponenciálisan zuhan az ára, ami meg ugyanilyen viszonyban van a vevőkörrel.

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3419 Dátum: 2011.06.06 17:02:01 »
Eddigi rekord fogyasztásom. 2 felnőtt, egy gyerek, egy fűnyíró és csomagokkal 70-80 közti tempóval, szinte fékezés nélkül szombat este a kihalt úton.
Na látod megy ez. Még ha van is benne egy kis csalás... ;)