Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 514550 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1740 Dátum: 2008.06.24 21:21:37 »
Napfénytető IS-hez.
Megáll az eszem...
 :ph34r:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1741 Dátum: 2008.06.24 22:51:12 »
Esnek az árak...

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1742 Dátum: 2008.06.24 23:21:12 »
Ugyanakkor csökkennek a km-ek is :D Igaz, csak 1000-párszázzal. Lemegy még 1 millát, meg csökken benne a km 20000-et és megyek is megvenni. :clap:
Gabe 254.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1743 Dátum: 2008.06.25 00:07:23 »
Azt hozzátenném, hogy nem az ára esett, csak a hirdető személye változott, ha jobban megnézitek! Bizományos...  Ezt a számot szívesebben hívnám fel énis!  :clap:

Misi, amúgy Őt voltam kipróbálni egy pár perc erejéig! csak a tulaj el ne olvassa  :innocent: ::)

Amúgy nem titkoltan olaszból van, és az itthoni első tulaja árulja... Állítólag Alhambra lesz belőle   :2guns: :wacko: :censored:

Amúgy korrekt a vas, hajrá mindenki! nekem túl drága, és túl kombi! De viszont full bőrös, nem csörög, nem zörög, nem kattog.... szépen jár, futómű rendbe! bár nem mértem körbe, de nagyon szép a fényezése! Aki ilyet keres, számoljon ezzel is szerintem :winkiss:
kisa
born to ride

Satriani

  • Vendég
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1744 Dátum: 2008.06.25 06:01:28 »
Esnek az árak...
Az általam próbált árfolyama is esett 200 ronggyal. Ha 2,7 lesz, elmegyek még egy körre.  :devil:

TaZ666

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 124
    • http://www.kandh97.hu
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1745 Dátum: 2008.06.25 06:43:55 »
Napfénytető IS-hez.
Megáll az eszem...
 :ph34r:

ilyet még nem Qrt@m, pedig pár100 órát már végig Ebay-eztem LEXclusive termékek után :)
Szerinted rá lehet bízni ennek az utólagos beépítését valakire itthon ? ? ? mert nagyon elgondolkodtató...

vagy flex és IS200 cabrio :) úgysem használom télen. vmi MX5 szerű vászontető-szerkezetet kellene kifilózni rá! használt SC úgyis irreálisan drága itthon :hammer:

a kék IS200 kombi ennyiért tényleg jó deal, fej-fej mellett hirdették az enyémmel anno 4M körül! állítólag a km annyi, de nem vagyok meggyőződve arról, hogy sér.mentes-e az olasz importos gép!  Ez combino, az enyém meg ferrrrrarrri színű, looX mind2 eladhatatlan reál-áron (:) de most az OFF MB! megint divatba hozza a pirosat és a fehéret, vége az ezüstkirályságnak..... :) :) :)

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1746 Dátum: 2008.06.25 09:00:31 »
Napfénytető IS-hez.
Megáll az eszem...
 :ph34r:

ilyet még nem Qrt@m, pedig pár100 órát már végig Ebay-eztem LEXclusive termékek után :)
Szerinted rá lehet bízni ennek az utólagos beépítését valakire itthon ? ? ? mert nagyon elgondolkodtató...

vagy flex és IS200 cabrio :) úgysem használom télen. vmi MX5 szerű vászontető-szerkezetet kellene kifilózni rá! használt SC úgyis irreálisan drága itthon :hammer:

a kék IS200 kombi ennyiért tényleg jó deal, fej-fej mellett hirdették az enyémmel anno 4M körül! állítólag a km annyi, de nem vagyok meggyőződve arról, hogy sér.mentes-e az olasz importos gép!  Ez combino, az enyém meg ferrrrrarrri színű, looX mind2 eladhatatlan reál-áron (:) de most az OFF MB! megint divatba hozza a pirosat és a fehéret, vége az ezüstkirályságnak..... :) :) :)

Ha ezt másfél éve árulják, akkor nagyon elgondolkoztató lett volna, sajna akkor egy kombi volt a realsistemanal, az is 5M körül.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

camryV6

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1747 Dátum: 2008.06.29 22:18:38 »
Az után érdeklődnék, hogy meg van-e már vkinek a navigációhoz a Mo. térkép.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1748 Dátum: 2008.06.30 16:29:50 »
a kék IS200 kombi ennyiért tényleg jó deal, fej-fej mellett hirdették az enyémmel anno 4M körül! állítólag a km annyi, de nem vagyok meggyőződve arról, hogy sér.mentes-e az olasz importos gép!  Ez combino, az enyém meg ferrrrrarrri színű, looX mind2 eladhatatlan reál-áron (:) de most az OFF MB! megint divatba hozza a pirosat és a fehéret, vége az ezüstkirályságnak..... :) :) :)

Nade miért baj az, hogy kombi? Én 100x előbb megvenném, mint a szedánt. Jobban is néz ki (OK, ez ízlése dolga), és praktikusabb is. Akkor meg hol a gond?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Satriani

  • Vendég
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1749 Dátum: 2008.06.30 18:33:36 »
Akkor meg hol a gond?

Itt:
Jobban is néz ki (OK, ez ízlése dolga)

;)

Szerintem a szedán gyönyörű, a kombi kicsit suta.

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10700
Beszélgessünk...
« Válasz #1750 Dátum: 2008.06.30 19:47:19 »
Az után érdeklődnék, hogy meg van-e már vkinek a navigációhoz a Mo. térkép.

Aki mostanában rendelt Navis rendszerrel ellátott Toyota/Lexust, annak biztosan adtak hozzá Mo térképet. Ha jól rémlik 4DVD, ebből 1db csak a Mo-i helyzet, ami ehhez képest igen gyenguska lefedettséggel bír...  :whistling:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1751 Dátum: 2008.06.30 20:36:24 »
Jobban is néz ki (OK, ez ízlése dolga)

;)

Szerintem a szedán gyönyörű, a kombi kicsit suta.
Szerintem is szebb a "kombi" IS.
Bár ez tényleg izlés kérdése ;)
tudom, a 6-os BMW is csúnya meg a CLS merci is  :devil:
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1752 Dátum: 2008.06.30 22:49:41 »
Szerintem a szedán gyönyörű, a kombi kicsit suta.

Számomra úgy nagyjából minden autóból szebb a kombi, mint a szedán - nagyon kevés kivétellel (hirtelen mondjuk a most leváltott Accord kombit tudnám említeni, mint kivételt - na, az csúnyább a szedánnál).

Ráadásul az IS kombi különösen érdekes azáltal, hogy nem a hagyományos kombi-formát hozza, hanem van egy egyéni jellege. Amolyan igazi shooting brake - lenne, ha létezne ilyen ötajtósban ;) ... De így is nagyon klassz. A régi Impreza kombi ugrik be még, mint hasonló megoldást alkalmazó design.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Satriani

  • Vendég
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1753 Dátum: 2008.07.01 04:41:27 »
tudom, a 6-os BMW is csúnya meg a CLS merci is  :devil:
Így van. Egyébként hol a :kma: szmájli?  :sorcerer:

camryV6

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1754 Dátum: 2008.07.01 11:15:01 »
Az után érdeklődnék, hogy meg van-e már vkinek a navigációhoz a Mo. térkép.

Aki mostanában rendelt Navis rendszerrel ellátott Toyota/Lexust, annak biztosan adtak hozzá Mo térképet. Ha jól rémlik 4DVD, ebből 1db csak a Mo-i helyzet, ami ehhez képest igen gyenguska lefedettséggel bír...  :whistling:

Sajnos Én 3 éve vettem és akkro még nem volt. Ezért keresem, hátha vki tud hozzá.