Szerző Téma: Ráncfelvarrott Avensis I  (Megtekintve 491099 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1170 Dátum: 2009.05.05 11:22:45 »
Ezen a képen minden látszik! Rendszámtartó (kettő jár amúgy), matrica a szélvédőn (csík és jel).

Hööö...  :D
A remek fényképért meg az enyém a szerzői jogdíj.  :D :D
Amúgy van még egy gyári csomagolású "Toyotás Wunderbaum". Arra gondoltam, hogy majd elárverezzük, úgy 10-20 év múlva.  [rohog] [rohog]
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1171 Dátum: 2009.05.05 15:13:41 »
Ezen a képen minden látszik! Rendszámtartó (kettő jár amúgy), matrica a szélvédőn (csík és jel).

Hööö...  :D
A remek fényképért meg az enyém a szerzői jogdíj.  :D :D
Amúgy van még egy gyári csomagolású "Toyotás Wunderbaum". Arra gondoltam, hogy majd elárverezzük, úgy 10-20 év múlva.  [rohog] [rohog]

Kgabe mellett én vagyok a fejnélküli lovag [rohog] [rohog] [rohog]

jogdíjjutalék? :sorcerer:
kisa
born to ride

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1172 Dátum: 2009.05.05 15:29:28 »
Ez volt az első köröm kint Kakucson. Lapát mindent elsöprő bátorsággal be mert mellém szállni.  :D
         

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1173 Dátum: 2009.05.05 18:08:06 »
Nah utánna olvastam!  Ha minden jól megy és nem benzinre kell elpasszolnom a zsetont, akkor pénteken be is lépek, de a talira elmegyek. Mármint a mekinél lévőre, ha már 16.kerületi vagyok! Mátyásföld powa! Lesz még ott valaki rajtam kívül?

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1174 Dátum: 2009.05.05 18:24:58 »
Minden pénteken ott vagyunk kisebb-nagyobb létszámban.  ;)
         

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1175 Dátum: 2009.05.05 18:42:21 »
Na akkor ha láttok majd egy pezsgőmetál ave liftbacket picit lógó lökhárítóval az én vagyok! Hánykor?

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1176 Dátum: 2009.05.05 18:43:50 »
Na akkor ha láttok majd egy pezsgőmetál ave liftbacket picit lógó lökhárítóval az én vagyok! Hánykor?


Talán nézz át a Microtali topicba és minden kérdésedre választ kapsz!  ;)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1177 Dátum: 2009.05.05 21:51:30 »
Bameg!!!!!


Most néztem hogy a nyári talira meg nem tudok menni mert pont akkor megyek nyaralni szlovéniába.... Hmmmm.... Bakkker.... vagyis 18.án megyek akkor az 18,19,20,21,22,23,24,25 tehát ha hét éjszaka 8nap akkor pont az nap jövök haza. hmm. hát nem tudom... necces... mondjuk szlovéniából nemtom, 5óra az út? vagy annál több? mert ha mondjuk reggel elindulunk és sietünk akkor odaérhetünk mondjuk délre kakucsra nem? Bocsi ha vizuálisan gondolkozom de ma már kikészített egy matek érettségi :d  Viszont ez egy új fogalom: Vizuális gondolkodás:D 

Pénteken meg megyek. Mostmár kíváncsi vagyok egy ilyen talira!

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1178 Dátum: 2009.05.05 22:12:05 »
Ma nekiestem! Szóval leengedtem az a hűtővizet. Igazából nem tudom eldönteni hogy olyajos volt e vagy sem. Mert ha olajos lett volna akkor a tetejére felúszott volna gondolom, ez viszont mondjuk a leginkább egy ilyen citromlé mentes teára emlékeztetett. Szóval leeresztettem, nyomtam bele slagvizet, 3xátmostam, majd desztilált vizet amivel mentem pár kilómétert, majd azt is leeresztettem és megint 3szor slagvizes mosás és egyre inkább tisztult, majd amikor már iható víz jött kb ki akkor ment bele a fagyállós keverék.

Szóval ez van, most mentem még vele egy 100 kmt-t és nem színeződött el. Reméllem ez megoldótott.

Biztos, pláne hogy nem volt ennek az égvilágon semmi baja előtte sem  :flowers: ... Csak még valszeg a gyári hűtőfolyadék volt benne, ami elszíneződött már kicsit a "pár" év alatt, hát Istenem. Szóval dolgoztál egy kicsit feleslegesen, de ártani biztosan nem ártott  ;) ... Az minden esetre egész biztos nem baj, hogy az új fagyálló és a régi így egyátalán nem "találkozott össze" a motorban.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1179 Dátum: 2009.05.05 22:17:56 »
Ja es a toyotasok vagy lefalabb az avesok moert nem koszonnek egMasnak mint a hondasok vagy alfasok? Ma is elottem tankolt kuton egy pacak szutke aveval, direkt megalltam mogotte hogy mjad dumallunk kixsit es kb le sem szart. Amugy kezdem megfigyelni hogy a rancfelvarott avebol alig van, en pl meg egYet sem lattam az enyemen kivul, csak az elso szeriasat. Amugy van toyota club os matrica? Letezik?

Hát... Ehhez egy kicsit túl sok a Toyota. Meg az átlag Toyotás egyébként sem az a hú de emocionális, autóbuzi fajta  ::) ... Más miatt vesz valaki (mármint többnyire, jellemzően) Toyotát, mint Hondát - vagy pláne Alfát.

Én sem szoktam köszöngetni... Eddig egyetlen vadidegen autónak köszöntem: egy kopp ugyanilyen fehér Camrynek, egy nő vezette, Szegeden jött szembe velem. Vissza is köszönt (villantott)  :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1180 Dátum: 2009.05.05 22:55:36 »
Hmm!

Hát igazad lehet sajnos, tényleg nem látom magam előtt, hogy húúú apa odass egy TOYOTA, vagy ilyesmit.... sajnos....

Amúgy lakik valaki 16.kerületben?

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1181 Dátum: 2009.05.05 23:43:45 »
Ezen a képen minden látszik! Rendszámtartó (kettő jár amúgy), matrica a szélvédőn (csík és jel).

Hööö...  :D
A remek fényképért meg az enyém a szerzői jogdíj.  :D :D
Amúgy van még egy gyári csomagolású "Toyotás Wunderbaum". Arra gondoltam, hogy majd elárverezzük, úgy 10-20 év múlva.  [rohog] [rohog]

Kgabe mellett én vagyok a fejnélküli lovag [rohog] [rohog] [rohog]

jogdíjjutalék? :sorcerer:
Áh, én már be se szállok, mert akkor túl sok felé kell osztani... :yawn:
Gabe 254.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1182 Dátum: 2009.05.05 23:50:15 »
Áh, én már be se szállok, mert akkor túl sok felé kell osztani... :yawn:

Azér rendesen, szabványosan megnéztük, ahogy elindulnak :D
kisa
born to ride

Thomasino

  • Night-bird
  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 422
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1183 Dátum: 2009.05.06 04:36:26 »
Hmm!
Hát igazad lehet sajnos, tényleg nem látom magam előtt, hogy húúú apa odass egy TOYOTA, vagy ilyesmit.... sajnos....
Amúgy lakik valaki 16.kerületben?

Azért egy-egy Celicára megdobbanhat a szív  :D
Én a Veres Péteren szoktam közlekedni, főleg hétvégén. Majd nyitva tartom a szemem és integetek!  :D ;) 

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1184 Dátum: 2009.05.06 17:22:38 »
Na jólvan akkor majd skubizok ezentúl!