Szerző Téma: Ráncfelvarrott Avensis I  (Megtekintve 494639 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pzs

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1485 Dátum: 2010.01.22 17:01:01 »
Szerintem nekem is jól mutat azért:) És gondolkodtam hogy legyen e a caldina a csomagtartó ajtón de az nagyon homasitás lett volna. Aztán azon gondolkodtam hogy mi melyik oldalon legyen. Hát végül így döntöttem, mivel úgy sem lett volna olyan mint a kombin:) Szóval szerintem így sem lett rossz és aki nem ismeri az eredeti caldina GT t (már pedig akadnak ilyenek szerintem így M.O.n azoknak nem igazán fog feltűnni:)

A kövi beruházás optikai téren az eleje lesz:
...

A tieden is ott a krom az elejen? Csak nem 2 GT feliratot rendeltel?  :clap:

pzs

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1486 Dátum: 2010.01.22 17:02:52 »
Amugy kicsit sokba lesz sztem... Ha az elejen csereled a lokost, akkor kell kuszob is, meg hatso lokos is, ami passzol a kuszobhoz meg az elsohoz...

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1487 Dátum: 2010.01.22 17:05:37 »
Igen igen... az elejét egyben kell megvennem mert neki külön van a rács és a lökős, viszont nekem meg egyben...szal azt úgy kell majd cserélni! Indexek is tetszenek de abból most vettem kettőt... szal az még várat magára. A mocitető is elég jól néz ki, de ezek még távlati tervek:) Viszont azon gondolkdom hogy az első emblémát valahogy beaplikálni az én toyo emblémám helyére...esetleg ráccsal és egy kis farigcsálással együtt...

pzs

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1488 Dátum: 2010.01.22 17:12:25 »
Igen igen... az elejét egyben kell megvennem mert neki külön van a rács és a lökős, viszont nekem meg egyben...szal azt úgy kell majd cserélni! Indexek is tetszenek de abból most vettem kettőt... szal az még várat magára. A mocitető is elég jól néz ki, de ezek még távlati tervek:) Viszont azon gondolkdom hogy az első emblémát valahogy beaplikálni az én toyo emblémám helyére...esetleg ráccsal és egy kis farigcsálással együtt...

Nem tudom, hogy a tied hogy nez ki, de ha van krom az elejen (mint a kepen belinkelt peldanyon) akkor azt kidobnam a ****ba es csinaltatnek valami egyedi racsot a mostani helyere. A GT feliratot meg nem az emblema helyere raknam, hanem valamelyik lampahoz kozelebb. Sztem utos lenne.... Viszont akkor mar megkivanna a szep szoknyakat is :D Utana meg johetne meg egy szep ultetes, a motorcsere, negykerek hajtas es kesz is lenne az alomauto...  :clap:

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1489 Dátum: 2010.01.22 17:16:59 »
A motorcseréről már kezdek lemondani a papírok miatt.... most a felnik jönnek aztán szeretném megvenni az apex ültetőrugóit.
Tavasszal megy rá fólia és majd valami szolídabb kipuff is tervbe van véve...talán ha keriék eladják nekem a dupla carina sport kipuffot....az tetszene:) Az elejét meg majd még meglátom:)

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1490 Dátum: 2010.01.24 08:06:54 »
Adott fúróba fogható "radir" korongot, kétoldalú ragasztó szalagot valamit egy papírszalaog.
A kétoldalú ragasztószalag mennyibe fájt? Nekem hiányzik V a VVTi feliratbó, úgyhogy majd cserélném. Amúgy ki ez a janó?
Attila 31
  - Avensis
- Prius

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1491 Dátum: 2010.01.24 15:10:18 »
Meg hogy ki olvasta ki neked a hibakódot. (Egy ismerős szeretni ilzen hibakód olvasót venni, de nem bánná ha valkinek volna már róla tapasztalata.)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1492 Dátum: 2010.01.24 15:52:44 »
Adott fúróba fogható "radir" korongot, kétoldalú ragasztó szalagot valamit egy papírszalaog.
A kétoldalú ragasztószalag mennyibe fájt? Nekem hiányzik V a VVTi feliratbó, úgyhogy majd cserélném. Amúgy ki ez a janó?

Hát nekem odaadta csak úgy, de nem hinném hogy nagyon drága! Janó azt hiszem raktáros a toyotánál. Nagyon rendes volt! Misi küldött hozzá.

Szerintem nem fogsz tudni simán csak V betűt venni, valószínüleg a vvti-t kell egyben megvenned, hacsak nincs meg a hiányzó V.

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1493 Dátum: 2010.01.24 17:19:04 »
Van teljes VVTi felirat a Corollárol (RIP), csak a ragastó kell majd. Neked ki olvasta ki a hibakódot és milyen olvasóval?
Attila 31
  - Avensis
- Prius

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1494 Dátum: 2010.01.24 17:41:12 »
Van teljes VVTi felirat a Corollárol (RIP), csak a ragastó kell majd. Neked ki olvasta ki a hibakódot és milyen olvasóval?

hmm nekem mozsó olvasta ki pénteki mikrotali alkalmából és laptoppal aztán meg ricsi egy rendes kiolvasóval bár szerintem bármilyen kereskedésben kiolvassák persze valami összegért
(asszem 3-5ezer ft között szokott lenni)

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1495 Dátum: 2010.01.24 18:14:38 »
Nem nekem kell, úgyhogy majd megkérdezem Mozso-t mit használ. Köszi.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Myko

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1993
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1496 Dátum: 2010.01.24 23:49:21 »
Szerintem nekem is jól mutat azért:) És gondolkodtam hogy legyen e a caldina a csomagtartó ajtón de az nagyon homasitás lett volna. Aztán azon gondolkodtam hogy mi melyik oldalon legyen. Hát végül így döntöttem, mivel úgy sem lett volna olyan mint a kombin:) Szóval szerintem így sem lett rossz és aki nem ismeri az eredeti caldina GT t (már pedig akadnak ilyenek szerintem így M.O.n azoknak nem igazán fog feltűnni:)

A kövi beruházás optikai téren az eleje lesz:



Hát a fehér az meg milyen Avensis? Vmi sport verzió? Én egyébként találtam valahol egy olyan verzió,h 1,8T...bár szerintem ez ilyen éjszakába nyúló autókülönlegesség vadászatomon történt :) ...szóval lehet összemosom mással ezt az infót...
Toyota Corolla '02 1.4VVT-i Linea Terra Plus

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1497 Dátum: 2010.01.25 00:18:43 »
Ez egy Caldina GT amit csak japánban árultak és kb az avensis ottani megfelelője. 1.8t? mert 1.8 az van de nem T.. vagy létezik?

Myko

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1993
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1498 Dátum: 2010.01.25 12:04:26 »
Én nem tom én is csak kérdezem :)
Lehet vmi másik márkánál láttam ilyen motort (az éjszakába nyúló autókra nyáladzás veszélyes  :D )
Toyota Corolla '02 1.4VVT-i Linea Terra Plus

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1499 Dátum: 2010.02.07 09:52:25 »
Volt bármelyik piacon Ave I-hez gyári tempomat?
Attila 31
  - Avensis
- Prius