Szerző Téma: Ráncfelvarrott Avensis I  (Megtekintve 496599 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Brady917

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1185 Dátum: 2009.05.06 22:47:48 »
Sziasztok!

Közel 10 napja boldog Avensis tulaj lettem :clap:
A kicsike 2001-es 2.0 d4 Sol,Sedamos ::)

Nagyon meg vagyok elégedve vele,egyedül az Mp3 lejátszó hiányzik belőle (sok cd lemez a kesztyűtartóban).
Mindenképpen szeretném megtartani a gyári fejegységet,a kormányvezérlő miatt,vajon lehet hozzá cd-tárat kapcsolni,kezeli?

Friss vagyok még itt ,ha valmit elrontok szóljatok rám!

Válaszaitokat kivácsian várom!

Üdv!
Bardy
Brady
_________________________________________
Avensis 2.0 D4 Sol (2001)

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1186 Dátum: 2009.05.06 23:16:10 »
Na hello!


Egészen jó hírem van számodra, nekem ugyanez a fajta kocsim van, sőtt én is 10 napja vettem, sőtt ez is 2001es d4es 2literes sol, csak 5ajtós.
Szóval nekem cd tár van, méghozzá a csomagtartóban és szerintem gyári toyota, de lehet sony, majd megnézem holnapra ha gondolod, amúgy nagyon jól megy, nem kell semmit sem cserélni hozzá, nem akadozik, nem kattog, 6cd megy bele, mp3at még nem próbáltam, de kormányról lépegethetsz a song-ok között és a cd k között is. Amúgy hovavalósi vagy? Hol vetted? Mert szívesen összehasonlítanék egy két dolgot amiben nem vagyok biztos hogy az enyémben gyárilag, ilyen olyan amolyan és ez a model nem olyan gyakori hogy mindennap találkozzak egy másikkal.

Üdv

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1187 Dátum: 2009.05.07 09:35:54 »
Majdnem biztos, hogy a CD tárad nem tud mit kezdeni az mp3 lemezekkel, de azért kíváncsian vérom a próba eredményét!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1188 Dátum: 2009.05.07 20:22:35 »
Nahát megnéztem, mondjuk az mp3at még nem próbáltam de toyota a cd tár és TM0461 a típusa, nem merek rá esküdni de kb ilyen 50ezer körül van neten. Lehet találni olcsóbban is persze szerintem, de az nem gyári és szerintem nem működne a multikormánnyal. Amúgy szerintem a 6os cd tár is elég, abba is bele lehet pakolni egy pár számot, nekem cdn ként olyan 20 szám van rajta az pedig 120 song összesen, nekem ennyi elég, de ha nagyon kéne akkor besuvvasztok még párat a csomagtartóba azt legfeljebb kicserélem őket ha szükséges...

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1189 Dátum: 2009.05.07 21:11:23 »
Nahát megnéztem, mondjuk az mp3at még nem próbáltam de toyota a cd tár és TM0461 a típusa, nem merek rá esküdni de kb ilyen 50ezer körül van neten. Lehet találni olcsóbban is persze szerintem, de az nem gyári és szerintem nem működne a multikormánnyal. Amúgy szerintem a 6os cd tár is elég, abba is bele lehet pakolni egy pár számot, nekem cdn ként olyan 20 szám van rajta az pedig 120 song összesen, nekem ennyi elég, de ha nagyon kéne akkor besuvvasztok még párat a csomagtartóba azt legfeljebb kicserélem őket ha szükséges...

Megfelelő adat kábelelel tudol bármilyen tárat rakni a gyári fejhez. :D

Egyébként olcsóbb egy usb-s társzimulátor. ;)
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Myko

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1993
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1190 Dátum: 2009.05.08 15:24:09 »
Bameg!!!!!


Most néztem hogy a nyári talira meg nem tudok menni mert pont akkor megyek nyaralni szlovéniába.... Hmmmm.... Bakkker.... vagyis 18.án megyek akkor az 18,19,20,21,22,23,24,25 tehát ha hét éjszaka 8nap akkor pont az nap jövök haza. hmm. hát nem tudom... necces... mondjuk szlovéniából nemtom, 5óra az út? vagy annál több? mert ha mondjuk reggel elindulunk és sietünk akkor odaérhetünk mondjuk délre kakucsra nem? Bocsi ha vizuálisan gondolkozom de ma már kikészített egy matek érettségi :d  Viszont ez egy új fogalom: Vizuális gondolkodás:D 

Pénteken meg megyek. Mostmár kíváncsi vagyok egy ilyen talira!

Hová mész Szlovéniába? Tengerpartjukra?
Én csak Muraszombatig ( Murska Sobota) szoktam járni,addig biztos,h ótópálya van egészen Pesttől! A határ - Pest táv talán 3 - 3,5 - 4 óra lehet.
Szlovénia jó hely. Legalábbis itt a Mura környékén még nem találkoztam mogorva szlovénnel. Bár akiket mi ismerünk azok szinte mind magyarok :)
Na ON :)
Toyota Corolla '02 1.4VVT-i Linea Terra Plus

Brady917

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1191 Dátum: 2009.05.08 19:56:06 »
Na hello!


Egészen jó hírem van számodra, nekem ugyanez a fajta kocsim van, sőtt én is 10 napja vettem, sőtt ez is 2001es d4es 2literes sol, csak 5ajtós.
Szóval nekem cd tár van, méghozzá a csomagtartóban és szerintem gyári toyota, de lehet sony, majd megnézem holnapra ha gondolod, amúgy nagyon jól megy, nem kell semmit sem cserélni hozzá, nem akadozik, nem kattog, 6cd megy bele, mp3at még nem próbáltam, de kormányról lépegethetsz a song-ok között és a cd k között is. Amúgy hovavalósi vagy? Hol vetted? Mert szívesen összehasonlítanék egy két dolgot amiben nem vagyok biztos hogy az enyémben gyárilag, ilyen olyan amolyan és ez a model nem olyan gyakori hogy mindennap találkozzak egy másikkal.

Üdv

Szia!

Pesti vagyok,és csepelen vettem egy kereskedésben (márkafüggetlen),az enyém teljesen gyári,csak 4 darab könnyűfém felnit és egy króm kipufogó véget tetttem rá ,eddig  ::)

Szívesen megnézném én is a tiédet,hogy milyen,hozzuk össze...

Egyébként az "USB társzimulátor" az milyen,mennyibe kerül ,hova kell bekötni? :helpsmilie:

Láttam ma szivargyujtóba dugható,Fm transzmittert,ami pendrive-ot kezel,na az nem igazán érdekel... :no:

Üdv!
Brady
_________________________________________
Avensis 2.0 D4 Sol (2001)

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1192 Dátum: 2009.05.08 23:41:09 »
na jólvan én 16.kerületi vagyok. errefelé mennyire jó neked? mondjuk örs vezér tere vagy ilyesmi?

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1193 Dátum: 2009.05.08 23:43:10 »
Jah amúgy Nagyon nagy tisztelettel arra kérnék mindenkit hogy aki ma ott volt talin az legyen már oly kedves és írja már meg hogy ő az aki... csak hogy akkor már nick névről is ismerjek mindenkit... lécci....nehari....köszii :D

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1194 Dátum: 2009.05.09 15:33:16 »
Bameg!!!!!


Most néztem hogy a nyári talira meg nem tudok menni mert pont akkor megyek nyaralni szlovéniába.... Hmmmm.... Bakkker.... vagyis 18.án megyek akkor az 18,19,20,21,22,23,24,25 tehát ha hét éjszaka 8nap akkor pont az nap jövök haza. hmm. hát nem tudom... necces... mondjuk szlovéniából nemtom, 5óra az út? vagy annál több? mert ha mondjuk reggel elindulunk és sietünk akkor odaérhetünk mondjuk délre kakucsra nem? Bocsi ha vizuálisan gondolkozom de ma már kikészített egy matek érettségi :d  Viszont ez egy új fogalom: Vizuális gondolkodás:D 

Pénteken meg megyek. Mostmár kíváncsi vagyok egy ilyen talira!

Hová mész Szlovéniába? Tengerpartjukra?
Én csak Muraszombatig ( Murska Sobota) szoktam járni,addig biztos,h ótópálya van egészen Pesttől! A határ - Pest táv talán 3 - 3,5 - 4 óra lehet.
Szlovénia jó hely. Legalábbis itt a Mura környékén még nem találkoztam mogorva szlovénnel. Bár akiket mi ismerünk azok szinte mind magyarok :)
Na ON :)


Jaja! Odamegyek! Portoroz ban lesz a szállás a Hotel Vile parkban.

Reméllem hogy pár óra alatt én is megérkezem majd Kakucsra! Ja meg hogy a szlovénok tényleg jófejek:D

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1195 Dátum: 2009.05.10 21:29:36 »
Nyügöm van de nagy!
A víz pumpa egyik csavarja mellől szépen csepeg az olajam. :(
Eddig sugárba nyomta ki de egy kis szelepfedél tömítővel sikerült lassítani az olaj folyást.

Viszont nem tudtunk rájönni B.c kartással hogy a görcsbe kerül oda olaj.

Ütlet?
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1196 Dátum: 2009.05.11 20:21:37 »
Na!

Ma nyertem sakuránál ezeket! Lehet licitálni! Mondjuk a nagy könyvet elcserélném egy sapkára!

[a csatolmányt egy admin törölte]

Beken

  • TOYOTA fan
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 980
  • A KEMÉNY VAS!!!
    • carstyling.hu
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1197 Dátum: 2009.05.11 21:02:15 »
Nyügöm van de nagy!
A víz pumpa egyik csavarja mellől szépen csepeg az olajam. :(
Eddig sugárba nyomta ki de egy kis szelepfedél tömítővel sikerült lassítani az olaj folyást.

Viszont nem tudtunk rájönni B.c kartással hogy a görcsbe kerül oda olaj.

Ütlet?

Oóóó...
Nincs!
Sajna!
 :no: :surrender:
BekeN

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1198 Dátum: 2009.05.11 21:16:16 »
Nyügöm van de nagy!
A víz pumpa egyik csavarja mellől szépen csepeg az olajam. :(
Eddig sugárba nyomta ki de egy kis szelepfedél tömítővel sikerült lassítani az olaj folyást.

Viszont nem tudtunk rájönni B.c kartással hogy a görcsbe kerül oda olaj.

Ütlet?


Hát nemtudom. De holnap körbekérdezgetek! Hátha valaki tud valamit vagy volt már ilyennel dolga!!


Amúgy ma mértem és 300km t mentem 20liter benyával városban:) Azért ez elég jó nem?

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1199 Dátum: 2009.05.12 22:36:22 »
Amúgy ma mértem és 300km t mentem 20liter benyával városban:) Azért ez elég jó nem?

Meglehetősen jó  :yes: !
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )