Szerző Téma: Autós előéletünk  (Megtekintve 78495 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Autós elöéletünk
« Válasz #120 Dátum: 2005.05.03 00:26:59 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Nekem hálistennek nincsenek ilyen ellenségképek a fejemben  :)

Ez még nem ellenségkép, hogy nem szeretem. De magamtól sose vennék VW-t, márcsak azért se, mert lopják...


Nem ellenségkép ? OK , akkor tévedtem , de nekem bizony ez jött le abból , hogy a Bugatti Veyronnal az a baj , hogy VW-konszern  :wink: ...

Mellesleg a jelenlegi kínálatból én sem vennék VW-t , mert sok velük a gond (megbízhatóság) .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Autós elöéletünk
« Válasz #121 Dátum: 2005.05.03 00:30:35 »
Idézetet írta: "schillerasz"
Idézetet írta: "Palaczk"

G-Astrát azért épp nem nevezném rossz választásnak . Nem annyira megbízható , mint egy Toyota , de megbízhatatlannak sem mondható . Nekem is most vett egy ismerősöm (egy hároméves 1.4-es kombit) , ültem benne , teljesen korrekt . Menet közben is full rendben van .

Nekem is tetszenek ezek az autók, csak az beléjük szerelt ecotec motorokról hallottam fél füllel 1-2 rossz szót, de ha nem igaz akkor jó :!:


Tény , hogy az Ecotec motorok élettartama nem hasonlítható mondjuk egy kortárs Toyota motoréhoz . Előbb kezdik el enni az olajat , előbb szorulnak felújításra . De ez a G-Astrákra már valamivel kevésbé igaz , mint az F-ekre . Megfelelő karbantartás mellett sokáig nincs gond egy G-Astra motorjával . Persze , vételkor a futásteljesítményre fokozottan oda kell figyelni . De 2 M-ért lehet találni korrekt , keveset futott G-Astrát , némi keresgélés árán .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Autós elöéletünk
« Válasz #122 Dátum: 2005.07.04 18:51:13 »
Én még nagyon fiatal vagyok,de azért csak leírom az uccsó 4 évemet!2001-ben szereztem jogsit,17 évesen,rögtön,amint lehetett!Apum már rég megtanított vezetni előtte.Egy Fiat Regatta volt a tanuló kocsim,dízel volt, és volt bene 310000 km.Ilyen kocsit...25km/h-nál simán lehetett 4-esbe rakni!
Családi autók:
1999-es Swift Sedan GLX:Újonnan került hozzánk.Én nagyon szerettem,jól ment,keveset evett,nagyon vigyáztam rá!Szüleim elváltak,és ez az autó maradt nálunk(anyumnál),én vittem szervízeltetni,én takarítottam...nagyon a szívemhez nőtt!A féltengellyel nagyon sok baj volt!Két hónao alatt kellett cserélni 4x!Valszeg hibás anyagból készültek.Valamint a váltó 80000 km-nél már kezdett akadozni,meg csúnya hangokat kiadni kettesből hármasba váltásnál!Tavaly nyáron eladtuk a Yaris miatt!Az egyik szemem sírt, a másik nevetett!Pontosítok.Eladhatatlan a Swift!Júniusban kezdtük árulni,és októberben kelt el.
Yaris 1.0 (2001 aug.) tavaly júliusban került hozzánk.Én nem akartam,mert nem kifejezetten férfi autó!De nagyon megszerettem,eddig nem volt semmi baja!Belevertünk azóta 16 ezret,70 ezer van benne.

Volt saját kispolákom,de eladtam,mert többet volt szerelőnél,mint a kezemben!De nagyon fílinges kisautó volt,a bnőm imádta!(tolni is:))

Anyum élettársának a kocsijait vezettem párszor.Sorendben.
99-es Passat 1.6 benzines!Szép volt,jó volt,nagy volt!De gyenge,és állandóan leállt!El lett adva.
2002-es Audi A4 1.6.Gyönyörű szép autó,nekem az egyik legszebb autó a mostaniak közül!Szintén kis motor,de kur.a jó vezetni!Kényelmes,jól felszerelt,és mindenki megnézi!Ennek eddig nem volt baja a 3 év alatt!1X lett összetörve,egy alfa Romeóval koccolt!Az alfának elfojt a motorolaja,szétszállt,de nagyon,az Audinak meg "csak" zúgott a klímája,és hazajöttek vele anyáék!Mondjuk aztán csak 1 mó lett a javítás!Ez az autó annyira robosztus,h ha mész vele,akkor azt érzed,h nem lehet összetörni!Ordít belőle a biztonság!

Golf III. 1.9 TDI:jól megy,de semmi extra,már öreg!
Céges Astra F és G,mindkettő az isuzu motoros 1.7 TD:Sztem szinte semmi különbség nincs köztük,mindkettő ugyanolyan xar!

Vezettem egy 2.2-es benzines Amerikából behozott fullos Accordot!Kegyetlen!

2.7 Cdi M osztályos Merci:Hát,jót nemtok róla mondani,unokatesómék egyfolytában szervízbe hordták!Bennem sem hagyott semmi nyomot!Nem volt élmény vezetni.

5.0 V10 Tdi VW Touareg:Na ezt sosem felejtem el!Nem tudok rá szavakat,h mennyire megy!Tényleg Irgalmatlan!Akár hol padlózod le,megemelkedik az eleje 5 centit,és süppedsz az ülésbe!

Bocs,h ilyen hosszú lett!
Ez egy tök jó topik!Írjatok még sokan!
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!

Derry

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 63
    • http://www.crackz.am
Autós elöéletünk
« Válasz #123 Dátum: 2006.02.26 13:39:33 »
Trabant 601 kombi (2 hegeres, kék csikos, kézzel festett) :vag1:  Eladva 17 évesen.
5,5 liter keverék.

Wartburg (3 hengeres, sárga) Eladva 4 évesen.
6,5-7  liter keverék

VW Passat kupé (4 hengeres piros 2 ajtós, 1500-ös motorral) fogyasztása 8 liter benzin. Ellopták
(Jó üzlet volt mert többet adott a biztositó mint amennyibe került)  :kacsint:

VW Passat kupé (1600-as, piros 4 ajtós, automata) fogyasztás 10 liter benzin Forgalomból
kivonva, beállt a motorja, nem érte meg a javitás. Súlyra eladva alkatrésznek.

Audi 80 (Vadi új, 1,8 literes, 90 LE, 4 ajtós) fogyasztása 7 liter normál benzin 260 ezer után eladva
5000 DM-ért (Többet nem adtak érte, pedig nem volt balesetes)

(Közben 2 kis fiesta második kocsiként. Egy dizel egy benzines)
Eladav mert szarok voltak. A dizel télen soha nem akart indulni pedig
az aksi új volt.


Audi A3 TDI 1,9 ( 2 ajtós, ezüst szinű. Fogysztása 4,5-5,5 liter dizel) Eladva 3 évesen.
Szuper kocsi csak kicsi. 4 ember, pláne télen, nem tud már hosszabb távon....
(5-nek meg ugyebár...) 90 paci.

(Kis nissan micra második kocsiként s csak megy és megy és megy.... már 12 éves,
de semmi baja. 6 évesen vettük 60 ezerrel. Semmi nem kell neki csak 6 liter normál.)


VW Passat 1,8 (125 LE , kék volt ez is, fogysasztása 8-9 liter benzin) Eladva idén, 6 évesen 120 ezerrel.
(Hangos volt, lomha mert nem turbós, és sokat evett akkor is ha a garázsban állt.... :nagymosoly:

Most  :toy: AV >>>> Nagy, szürke, erős, gyors, csendes, stb (Eddig)

MAJD MEGLÁTOM HOGY KIVÁNCSI LESZEK E ARRA, HOGY LEJJEBB MEGY E
ENNEK A FOGYASZTÁSA?! MOST NAGYON MAGAS DIZEL KOCSIHOZ: 7,5-8,5 L!
Persze mindent nem lehet. Valahonnan ennek is kell energia a 400 newtonhoz....
V-2,2 D4D D-CAT-KOMBI  
177LE  -2006-  S Z Ü R K E

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Autós elöéletünk
« Válasz #124 Dátum: 2006.02.26 13:49:37 »
Idézetet írta: "Derry"
VW Passat kupé (1600-as, piros 4 ajtós, automata)...


Ez melyik Passat-generáció ? Milyen évjáratú volt ? Csak amiatt kérdem , mert fura hogy azt írod : kupé , és ugyanakkor négy ajtós . Nem a Schrägheck Passatra gondolsz véletlenül ?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Derry

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 63
    • http://www.crackz.am
Autós elöéletünk
« Válasz #125 Dátum: 2006.02.26 13:57:28 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Derry"
VW Passat kupé (1600-as, piros 4 ajtós, automata)...


Ez melyik Passat-generáció ? Milyen évjáratú volt ? Csak amiatt kérdem , mert fura hogy azt írod : kupé , és ugyanakkor négy ajtós . Nem a Schrägheck Passatra gondolsz véletlenül ?



Ezt én a 90-es évek elején hajtottam s már akkor sem volt fiatal....
Ilyen e csak pirosban:
V-2,2 D4D D-CAT-KOMBI  
177LE  -2006-  S Z Ü R K E

Derry

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 63
    • http://www.crackz.am
Autós elöéletünk
« Válasz #126 Dátum: 2006.02.26 14:02:11 »
Ide, hogy lehet betenni képet hogy ne csak LINK legyen hanem látható is???
V-2,2 D4D D-CAT-KOMBI  
177LE  -2006-  S Z Ü R K E

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Autós elöéletünk
« Válasz #127 Dátum: 2006.02.26 14:09:42 »
Idézetet írta: "Derry"
Ide, hogy lehet betenni képet hogy ne csak LINK legyen hanem látható is???


Úgy , hogy a kép címét az "Img" tag-ek közé írod be . Klikk az Img gombra , aztán kép címének beillesztése , aztán ismét klikk az Img gombra . Lejjebb meg is variáltam , hogy látszodjon a kép .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Autós elöéletünk
« Válasz #128 Dátum: 2006.02.26 14:16:14 »
Szóval ilyen , ugye :



Nagybátyáméknak is egy ilyenjük volt 88-92 között - egy 1.8-as 90 lovas benzines . Jó autó volt , nagyon tágas , és keveset evett (4+E váltó volt benne) . De ez nem kupé , hanem ferdehátú limuzin , Schräghecklimousine , Hatchback stb , vagy Toyota-terminológiával Liftback ;)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Autós elöéletünk
« Válasz #129 Dátum: 2006.02.26 14:22:43 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Szóval ilyen , ugye :



Nagybátyáméknak is egy ilyenjük volt 88-92 között - egy 1.8-as 90 lovas benzines . Jó autó volt , nagyon tágas , és keveset evett (4+E váltó volt benne) . De ez nem kupé , hanem ferdehátú limuzin , Schräghecklimousine , Hatchback stb , vagy Toyota-terminológiával Liftback ;)



Ez nagyon jó Palaczk!!!

Nem lehet csak úgy linkelgetni a Polizei Behörde-től..... :rohog:  :rohog:  :rohog:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Derry

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 63
    • http://www.crackz.am
Autós elöéletünk
« Válasz #130 Dátum: 2006.02.26 14:47:48 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Szóval ilyen , ugye :



Nagybátyáméknak is egy ilyenjük volt 88-92 között - egy 1.8-as 90 lovas benzines . Jó autó volt , nagyon tágas , és keveset evett (4+E váltó volt benne) . De ez nem kupé , hanem ferdehátú limuzin , Schräghecklimousine , Hatchback stb , vagy Toyota-terminológiával Liftback ;)


Hát akkor "Schräghecklimousine". Nekem ez akkor is kupé na! :nemnem:

 :D  :D  :D  :D  :D
V-2,2 D4D D-CAT-KOMBI  
177LE  -2006-  S Z Ü R K E

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Autós elöéletünk
« Válasz #131 Dátum: 2006.02.26 14:59:50 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Palaczk"
Szóval ilyen , ugye :



Nagybátyáméknak is egy ilyenjük volt 88-92 között - egy 1.8-as 90 lovas benzines . Jó autó volt , nagyon tágas , és keveset evett (4+E váltó volt benne) . De ez nem kupé , hanem ferdehátú limuzin , Schräghecklimousine , Hatchback stb , vagy Toyota-terminológiával Liftback ;)



Ez nagyon jó Palaczk!!!

Nem lehet csak úgy linkelgetni a Polizei Behörde-től..... :rohog:  :rohog:  :rohog:


Pfff  :szemforgat: ... most látom csak , tényleg ... na mindegy , most már így hagyom , a poén kedvéért  :D ... aki akarja , megnézheti itt , sok mással együtt  :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Autós elöéletünk
« Válasz #132 Dátum: 2006.02.26 15:03:15 »
Idézetet írta: "Derry"
Idézetet írta: "Palaczk"
Szóval ilyen , ugye :



Nagybátyáméknak is egy ilyenjük volt 88-92 között - egy 1.8-as 90 lovas benzines . Jó autó volt , nagyon tágas , és keveset evett (4+E váltó volt benne) . De ez nem kupé , hanem ferdehátú limuzin , Schräghecklimousine , Hatchback stb , vagy Toyota-terminológiával Liftback ;)


Hát akkor "Schräghecklimousine". Nekem ez akkor is kupé na! :nemnem:

 :D  :D  :D  :D  :D


Rendben  :) ! És akkor ezek szerint számodra az én autóm is kupé  :D ?

('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Derry

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 63
    • http://www.crackz.am
Autós elöéletünk
« Válasz #133 Dátum: 2006.02.26 18:38:54 »
Több alavető tipus van:

Van a limuzin, van kombi, van a golf tipusú kocsik, vannak kisbuszok, stb....
A sima limuzin és a kombi között van a csapotthátú kupé. Tehát a Te fehér
kocsid egy kupé.



Ha nem iogy van akkor tegyél ide be egy "igazi" kupét!
V-2,2 D4D D-CAT-KOMBI  
177LE  -2006-  S Z Ü R K E

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Autós elöéletünk
« Válasz #134 Dátum: 2006.02.26 18:40:41 »
Idézetet írta: "Derry"
Több alavető tipus van:

Van a limuzin, van kombi, van a golf tipusú kocsik, vannak kisbuszok, stb....
A sima limuzin és a kombi között van a csapotthátú kupé. Tehát a Te fehér
kocsid egy kupé.



Ha nem iogy van akkor tegyél ide be egy "igazi" kupét!

Ott a bökkenő, hogy a kupé az két ajtós.