Szerző Téma: Mennyit érne meg Nektek egy jól szervezett autós találkozó a Hungaroringen?  (Megtekintve 49147 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

tutinet

  • Vendég
Csak fejtsd ki légyszíves, hogy mi a gerinctelen ebben  :helpsmilie:
Ha elmondod akkor elromlik a rádiód vagy kidől az adótorony vagy leesik 50 cm hó vagy mi lesz ?????

Sőt, normális műsorvezetőnek el is mondhatom hogy be szeretnék jelenteni egy rendezvényt és akit érdekel az hallgassa meg, és simán hagyja, hogy elmondjam. Nincs ebben semmi.....

Akit nem érdekel a dolog az ugyse jön ki, a rádió meg sugároz mást utána. Nem azt mondtam, hogy óránként kell betellefonálni. Napi 2x elég 1 adó esetén.
A Roxy pl. pont jó mert főleg fiatalok hallgatják, boyracerek, tudod......

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz

Ha jobbat tudsz, szólhatsz.
De mi a gerinctelen ebben ?  Mivel nonprofit önfenntartó lenne a rendezvény , nyugodtan el lehet mondani.  Amúgy véleményszabadság van a rádiókban vagy te nem ennek a pártján vagy ????

Nem hallgatsz roxyt pl. mert ott élőben telóznak be.


Inkább idézek...

Nem, nem hallgatok Roxyt. Ha rádiózom, akkor MR2. Az amúgy is kultikus elnevezés. (Bár a franciáknál nem úgy hívták. Vicces ok miatt.) De ez off.
Attól, hogy non-profit jellegű egy esemény, még nem lesz illendőbb beleordibálni a rádióba, hogy "gyűjjön mindenki!".
A rádiók véleményszabadsága meg az, hogy én mit gondolok esetleg erről (amúgy nem érdekel), meg nem tudom, hogy hogy a tökömbe jön ide? Kevered a fogalmakat. Ennyi erővel nem is kéne előre szerkesztett műsor, csak be kéne kapcsolni a mikrofont, nyitva hagyni az ajtót és aki arra jár, az bemondhatja, hogy éppen mi jár a buksijában.
Érdekes elgondolásaid vannak...

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Tudunk jobbat.Misi leírta a szót.R E K L Á M:-))

Még ha szájhagyomány útján is terjed az is elég jó,de tudod vannak fórumok és a fórumokon emberek akik ismernek embereket akik ismernek embereket.Ha jól tudom így elég jól terjed az infó,de van rádiós összeköttetés is csak az olyan 400-700ezerbe kerül.Ez a gyorsan bemondom hogy szia mindenki meg hogy elhadarom a rendezvényt az elég gagyinak tűnik és nem lenne méltó a rendezvényhez.Ha nagy durranás lesz és jó programok akkor okan lesznek,ha gagyi lesz akkor .Így inkább a szervezésen vagyunk mint a stilkinek ;)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Csak fejtsd ki légyszíves, hogy mi a gerinctelen ebben  :helpsmilie:
Ha elmondod akkor elromlik a rádiód vagy kidől az adótorony vagy leesik 50 cm hó vagy mi lesz ?????

Sőt, normális műsorvezetőnek el is mondhatom hogy be szeretnék jelenteni egy rendezvényt és akit érdekel az hallgassa meg, és simán hagyja, hogy elmondjam. Nincs ebben semmi.....

Akit nem érdekel a dolog az ugyse jön ki, a rádió meg sugároz mást utána. Nem azt mondtam, hogy óránként kell betellefonálni. Napi 2x elég 1 adó esetén.
A Roxy pl. pont jó mert főleg fiatalok hallgatják, boyracerek, tudod......

A gerinctelen az, hogy a műsor neve "kívánságműsor", ahol nótákat lehet kérni, nem pedig "hirdetőoszlop", ahol reklámozni lehet. Már csak azért sem, mert az ORTT megbünteti őket, hiszen reklám, felhívás előtt (mindegy, hogy milyen reklám, vagy felhívás) jelezni kell, hogy az jön. Szóval ha neked az illetlenség nem elég magyarázat, akkor maradjunk abban, hogy azért nem lehet, mert ez a szabály.
Jó, hogy nem kezdünk el temetéseken szórólapozni, mondván: szólásszabadság van...

tutinet

  • Vendég
a fogalmakat. Ennyi erővel nem is kéne előre szerkesztett műsor, csak be kéne kapcsolni a mikrofont, nyitva hagyni az ajtót és aki arra jár, az bemondhatja, hogy éppen mi jár a buksijában.
Érdekes elgondolásaid vannak...


Nem ezt mondtam. Pár betelefánálás elég normális hangnemben, csak még mindig nem tudom mi a gerinctelenseg ebben...
A műsorvezetők pl. a Roxyn vagy a Risén sokkal többet idétlenkednek és néha hihetetlen mekkora hülyeségeket mondanak de ezt poénosan fogják fel.
Ebbe simán belefér az én ötletem, kár, hogy nem érted.

Már nem a diktatúrában élünk, ahol kötelező volt Hofit kérni az Önök Kértékben...... :yes:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)

Ha jobbat tudsz, szólhatsz.
De mi a gerinctelen ebben ?  Mivel nonprofit önfenntartó lenne a rendezvény , nyugodtan el lehet mondani.  Amúgy véleményszabadság van a rádiókban vagy te nem ennek a pártján vagy ????

Nem hallgatsz roxyt pl. mert ott élőben telóznak be.


Inkább idézek...

Nem, nem hallgatok Roxyt. Ha rádiózom, akkor MR2. Az amúgy is kultikus elnevezés. (Bár a franciáknál nem úgy hívták. Vicces ok miatt.) De ez off.
Attól, hogy non-profit jellegű egy esemény, még nem lesz illendőbb beleordibálni a rádióba, hogy "gyűjjön mindenki!".
A rádiók véleményszabadsága meg az, hogy én mit gondolok esetleg erről (amúgy nem érdekel), meg nem tudom, hogy hogy a tökömbe jön ide? Kevered a fogalmakat. Ennyi erővel nem is kéne előre szerkesztett műsor, csak be kéne kapcsolni a mikrofont, nyitva hagyni az ajtót és aki arra jár, az bemondhatja, hogy éppen mi jár a buksijában.
Érdekes elgondolásaid vannak...


Misi vazze ez hatalmas ötlet.Kellene egy ilyen rádió.Sztem iszonyatsokan hallgatnák.Kiváncsi lennék hogy alakulna [rohog]

Megcsináljuk és felezünk a bejövő lóvén Tutinet meg tud odajönni és bekiabálni hogy gyűjjön mindenki ;)

Tutinet.Értsd meg nem beszélhetsz olyan dolgokról rádiókban amikről nem beszélhetsz.Olvasd el 2-szer ezt a mondatot.Összeáll a kép sztem :)

tutinet

  • Vendég
ORTT megbünteti őket, hiszen reklám, felhívás előtt (mindegy, hogy milyen reklám, vagy felhívás) jelezni kell, hogy az jön. Szóval ha neked az illetlenség nem elég magyarázat, akkor maradjunk abban, hogy azért nem lehet, mert ez a szabály.
Jó, hogy nem kezdünk el temetéseken szórólapozni, mondván: szólásszabadság van...

Az előbb írtam, hogy szólni is lehet előre, hogy szeretnék bemondani egy rendezvényt, és ha megengedik , akkor mehet a dolog , miért ne.
ennyi.
Így az ORTT se tud harapni....

Én már többször hallotam ilyet tv-ben meg rádióban is, ezért csodálkozom, hogy nektek mitől olyan furcsa ez.
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.19 23:08:27 írta tutinet »

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
a fogalmakat. Ennyi erővel nem is kéne előre szerkesztett műsor, csak be kéne kapcsolni a mikrofont, nyitva hagyni az ajtót és aki arra jár, az bemondhatja, hogy éppen mi jár a buksijában.
Érdekes elgondolásaid vannak...


Nem ezt mondtam. Pár betelefánálás elég normális hangnemben, csak még mindig nem tudom mi a gerinctelenseg ebben...
A műsorvezetők pl. a Roxyn vagy a Risén sokkal többet idétlenkednek és néha hihetetlen mekkora hülyeségeket mondanak de ezt poénosan fogják fel.
Ebbe simán belefér az én ötletem, kár, hogy nem érted.

Már nem a diktatúrában élünk, ahol kötelező volt Hofit kérni az Önök Kértékben...... :yes:

Az ég szerelmére már! Mi köze van a "szellemes műsörvezetésnek" ahhoz, hogy az álatalad javasolt módon, a kívánságműsorban napjába X-szer kiabáljuk bele, hogy "kérném szépen a Modern Talking új számát, küldeném anyukámnak, akivel 40 évesen is lakhatok, valamint jelezném, hogy 2040 június 57-én autós banzáj lesz a ringen csak tíz rugó a beugró, gyereteeeeek....."?
A diktatúra felhozását meg már végkép nem értem....

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Szted a hely ahol most már Te is tudod hogy nem szabályos az ilyesmi,engedné hogy bemondj ilyen dolgokat ha kirúghatják érte az embert és megbüntetit csilliárd forintokra őket?

hnova

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 208
  • élőszövet a fémvázban
hogy egy kicsit oldjam a feszkót...
ma spontán du 1730zulu kaptam egy meghívást a hondás hungaroring talira  :clap:
májusban lesz HBKM szervezésben, 12 rugó/kopp, haver szerint kb 40 autó szokott lenni. ha valaki össze akar cuppanni velük hivatalosan most még megteheti  :szemez:
taaaaaavasz vááááááá  :tt1:

tutinet

  • Vendég


Misi vazze ez hatalmas ötlet.Kellene egy ilyen rádió.Sztem iszonyatsokan hallgatnák.Kiváncsi lennék hogy alakulna [rohog]

Amúgy nem fogod elhinni, de bazi sokan hallgatnák......ez van..... láttad a tahóság sókra is hogy rá voltak kattanva az agyasok, az se volt jobb, nalátod.
Csakmondon , de itt nem erről volt szó meg nem is ezt mondtam hogy ezt kéne.

tutinet

  • Vendég
A diktatúra felhozását meg már végkép nem értem....

Majd pénteken elmondom....

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
A diktatúra felhozását meg már végkép nem értem....

Majd pénteken elmondom....

Biztos, hogy én is akarom?

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
hogy egy kicsit oldjam a feszkót...
ma spontán du 1730zulu kaptam egy meghívást a hondás hungaroring talira  :clap:
májusban lesz HBKM szervezésben, 12 rugó/kopp, haver szerint kb 40 autó szokott lenni. ha valaki össze akar cuppanni velük hivatalosan most még megteheti  :szemez:

Párunkat lehet hogy érdekelne...

BloodRedSandman

  • Vendég
szerintem ne veszekedjetek vagy beutalunk joshi barátba :D

amúgy totalcar?? vezess.hu??? nekik is érdekükben áll híreket közölni meg stb...sztem még el is jönnének...nem lenne jó ilyen barter kereskedelem? Meg pl ami most megy a cégnél: lehetne ilyen barter kereskedelmet csinálni más klubbokkal. Most egy céggel megegyeztünk hogy a hírlevelükben kiküldik a mi hírdetésünket, cserébe kiküldjük a miénkben az ő hírdetésüket. Ez nem lenne egy a sok megoldás közül? Vagy más klubboknak sincs hírlevelük?