Szerző Téma: Yaris általában  (Megtekintve 1628192 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yaris általában
« Válasz #5370 Dátum: 2008.12.26 10:30:20 »
A fogyasztásmérő ilyen a korai japánoknál. Azzal nem lehet mit csinálni :(
Az a csatlakozó nincs valahová eldugva? Meg kellene lennie...
Xanyi

ogyp

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re: Yaris általában
« Válasz #5371 Dátum: 2008.12.26 21:06:06 »
A fogyasztásmérő ilyen a korai japánoknál. Azzal nem lehet mit csinálni :(
Az a csatlakozó nincs valahová eldugva? Meg kellene lennie...

Nekem 6 évvel idősebb japán autóm van, ami nem felejti el minden indítás után az átlagfogyasztást.  ::) Végülis ez nem annyira fontos. ;)

Visszatérve az óra csatlakozójához. Az "EWD398F YARIS VERSO ECHO VERSO ELECTRICAL WIRING DIAGRAM"-ban úgy látom a 86-87. oldalon, hogy a C20 nevű, valamint az M2 nevű csatlakozók mennek a kijelzőbe.

Folyt. köv.

[a csatolmányt egy admin törölte]

ogyp

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re: Yaris általában
« Válasz #5372 Dátum: 2008.12.26 21:12:44 »
Folytatás:

Az M2 teljesen egyértelmű, nem lehet eltéveszteni, viszont a 4 lábú C20 nem hiszem, hogy stimmelne a 8 lábú kijelződugóra. El lenne írva a könyv? Mellesleg nem tudod véletlenül, hogy ezen 8 láb melyikére kellene rátolni az állandó tápot, hogy ne felejtse el a rádiót? Ha tudnád, akkor nem kellene bontóba rohangálnom kábelcsatlakozóért.

Előre is köszi:
ogyp

[a csatolmányt egy admin törölte]
« Utoljára szerkesztve: 2008.12.26 21:15:20 írta ogyp »

Attis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 308
Re: Yaris általában
« Válasz #5373 Dátum: 2008.12.27 13:19:21 »
Bontók közül én a Jap-Kert ajánlom Szentendrén. Ha szemben az autóval legugolsz, akkor az alsó hűtőrácson keresztül látszik az érzékelő, ott van középen. A távvezérlőt magam csináltam, ugyanis én villanypásztor vagyok a szombathelyi Toyotában. De a hozzád legközelebb eső márkakereskedésben is meg fogják csinálni Neked ;)


Napokban nekem is szarakodik a hőmérő. Állandóna 0 fokot mutat mikor kint tombol a minusz. Szerintem meghalt:(
Valakinek ötlete, javaslata?

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Yaris általában
« Válasz #5374 Dátum: 2008.12.27 18:43:20 »
Bontók közül én a Jap-Kert ajánlom Szentendrén. Ha szemben az autóval legugolsz, akkor az alsó hűtőrácson keresztül látszik az érzékelő, ott van középen. A távvezérlőt magam csináltam, ugyanis én villanypásztor vagyok a szombathelyi Toyotában. De a hozzád legközelebb eső márkakereskedésben is meg fogják csinálni Neked ;)


Napokban nekem is szarakodik a hőmérő. Állandóna 0 fokot mutat mikor kint tombol a minusz. Szerintem meghalt:(
Valakinek ötlete, javaslata?
Mondjuk a "tombol a mínusz" enyhe túlzás: olyan -3, -4 fokok vannak.  :flowers:
Gabe 254.

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Re: Yaris általában
« Válasz #5375 Dátum: 2008.12.27 18:59:18 »
Mondjuk a "tombol a mínusz" enyhe túlzás: olyan -3, -4 fokok vannak.  :flowers:
Ja, ma autózás közben stabil -5 fokot mutatott a Cori .
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Attis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 308
Re: Yaris általában
« Válasz #5376 Dátum: 2008.12.28 14:36:38 »
Mondjuk a "tombol a mínusz" enyhe túlzás: olyan -3, -4 fokok vannak.  :flowers:
Ja, ma autózás közben stabil -5 fokot mutatott a Cori .

Hát ez az hogy nálam nem mutat semmit csak tartósan 0 fokot, pedig pontos szokott lenni és jó kis funkció volt, de úgy tünik keresztet vethetek rá megadta magát a hőmérő szonda. Hiába 9 éves a verda.
Gondolom csere az horror összeg lehet?

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Re: Yaris általában
« Válasz #5377 Dátum: 2008.12.28 15:25:46 »
Mondjuk a "tombol a mínusz" enyhe túlzás: olyan -3, -4 fokok vannak.  :flowers:
Ja, ma autózás közben stabil -5 fokot mutatott a Cori .

Hát ez az hogy nálam nem mutat semmit csak tartósan 0 fokot, pedig pontos szokott lenni és jó kis funkció volt, de úgy tünik keresztet vethetek rá megadta magát a hőmérő szonda. Hiába 9 éves a verda.
Gondolom csere az horror összeg lehet?
Bonntóban biztos találsz ilyen szenzort, nem hinném hogy horror ára lenne.
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Yaris általában
« Válasz #5378 Dátum: 2009.01.02 23:36:37 »
A most futó összes nálunk kapható Toyota modell 1-1 reklámfilmje, magyarul, tv minőségben a klubos ftp-n...

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Re: Yaris általában
« Válasz #5379 Dátum: 2009.01.04 02:14:02 »
Napokban nekem is szarakodik a hőmérő. Állandóna 0 fokot mutat mikor kint tombol a minusz. Szerintem meghalt:(
Valakinek ötlete, javaslata?

Negatív akkusaru levesz, vár pár percet, visszatesz, örül :)


Thomas

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 149
Re: Yaris általában
« Válasz #5380 Dátum: 2009.01.05 21:31:42 »
Sziasztok!

Két éve szereltem be a yarisomba xenon szettet.(JSM H4 kombi, nem bixenon) Múlt hónapban az egyik "izzó" megadta magát. Most nem akartam áldozni rá, így úgy döntöttem hogy egyenlőre kiveszem és egy plusz-os halogén megy be helyette. Tudtam hogy hatalmas különbség lesz fényerőben, de döntöttem és most már tartom magam hozzá. Nem olcsó egy ilyen izzó. A másik még hibátlan volt, de lehet hogy tiszta barátságból az is megadta volna magát. Mindezt azért írtam le, mert a két hibátlan gyújtó trafót szívesen odadnám valakinek akinek jól jönne, vmi jelképes összegért.

Írjál ha érdekel: tszep@freemail.hu

Thomas

decens

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 63
    • PIXELfirka
Re: Yaris általában
« Válasz #5381 Dátum: 2009.01.10 09:01:53 »
hello sporttársak! :)

lehet, hogy csip-csup hüleség, meg nem is feltétlenül ebbe a topikba tartozik, de a tapasztaltabbak véleményét kérném ablaktörlő ügyben. eléggé viseltesek már és cserélni kéne - van-e jelentősége, hogy milyet vesz az ember? egy éve vettem újakat és ahhoz képest, hogy nem sokat voltak használva, eléggé megette őket az idő vasfoga... lehetőleg tartósabb, minőségi lapátokat szeretnék.
hol / milyet keressek?

Attis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 308
Re: Yaris általában
« Válasz #5382 Dátum: 2009.01.10 14:55:26 »
hello sporttársak! :)

lehet, hogy csip-csup hüleség, meg nem is feltétlenül ebbe a topikba tartozik, de a tapasztaltabbak véleményét kérném ablaktörlő ügyben. eléggé viseltesek már és cserélni kéne - van-e jelentősége, hogy milyet vesz az ember? egy éve vettem újakat és ahhoz képest, hogy nem sokat voltak használva, eléggé megette őket az idő vasfoga... lehetőleg tartósabb, minőségi lapátokat szeretnék.
hol / milyet keressek?

Üdv

Én championt használok kicsit borsos az ára, de két darab/doboz és két különböző méret kell mert a jobb oldali rövidebb.
A másik amire sokan esküsznek az az optifit amit a márkakereskedésben kapni méterre azt hiszem.
Én általában a tél előtt szoktam cserélni.

Attis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 308
Re: Yaris általában
« Válasz #5383 Dátum: 2009.01.10 14:57:02 »
Napokban nekem is szarakodik a hőmérő. Állandóna 0 fokot mutat mikor kint tombol a minusz. Szerintem meghalt:(
Valakinek ötlete, javaslata?

Negatív akkusaru levesz, vár pár percet, visszatesz, örül :)

Kösszi a tippet de úgy tűnik menet közben megjavult, megmozgattam a drótot. ::)

carlac

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re: Yaris általában
« Válasz #5384 Dátum: 2009.01.11 19:27:17 »
Sziasztok Yaris tulajok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a 2004-es Yaris 1.0 Blue Ice-om lassan eléri a 60.000 kmt. Érdekelne, hogy mit szoktak cserélni a kötelező szervizen, valamint hogy mennyibe ez nekem kerülni. Az autóm nincs nálam az asszony üzleti úton van vele (remélem hazaér) és nem olvastam el a gépkönyvet, hogy mit cserélnek rajta.
A választ előre is nagyon köszönöm.

Üdv:Carlac