Szerző Téma: Yaris általában  (Megtekintve 1617481 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Tibi72

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 148
Re: Yaris általában
« Válasz #5685 Dátum: 2010.01.28 19:13:17 »
köszi szépen,hogy válaszoltál,az antennával,színnel és a lámpával nincs bajom,várom,hogy visszahívjon a kereskedő... (nem volt ott csak az alkalmazott...)

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yaris általában
« Válasz #5686 Dátum: 2010.01.29 07:17:58 »
A ráncfelvarrottnak kicsit kevesebb a károsanyag kibocsátása, kicsit áthelyezték a katalizátort, kormányról vezérelhető lett a rádió, és kapott előre olvasólámpákat és világítást a csomagtérbe. Hirtelen ezek jutnak eszembe. De pont ezért hívják ráncfelvarrásnak. Csak egy picit hozzápiszkáltak a külsőségekhez, lényegében ugyan az. Ha az autó teccik, ne keress másikat csak ezért.
Idézet
Tibi72-t meg mostmar engem is az erdekel, hogy a SOL felszereltseg mit takar?
A Terrához képest kp.zárat, el. ablak és tükör, állítható magasságú vezetőülés, plüss kárpitot, szinre fújt lökhárítókat.

Idézet
a ködlámpát már látom,hogy ebbe nehezebb lesz belerakni,az újabbnál van hely a lökösben...
Ebbe is létezik gyári ködlámpa, csak itt nincs helye, hanem bele kell vágni a lökhárítóba. De mivel gyári megoldásról beszélünk, így ez is igényes. Sablont adnak hozzá és takarókat, nem hat utólagosnak. Mondjuk minden gyári ködlámpa ára borsos  :eek:
Xanyi

Tibi72

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 148
Re: Yaris általában
« Válasz #5687 Dátum: 2010.01.29 08:45:33 »
Tetszik ez az auto is,de ha ennyi kényelmi (? ,hm, a mostani kocsimnál alap a csomagtér világítás...) cuccot beraktak a ráncfelvarrottba akkor inkább keresek másikat... most már tudom,hogy mit kell néznem,ezer köszönet Nektek,most már csak 2005-öst nézek,nagyobb felszereltséggel,nem alappal. Még egyszer nagyon köszönöm,hogy segítetek!

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris általában
« Válasz #5688 Dátum: 2010.01.29 08:52:12 »
facelift előtt csak a luna-ban volt bőrkormány, a solé nem bőrözött.
faceliftes solban már bőrözött a kormány.

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yaris általában
« Válasz #5689 Dátum: 2010.01.29 18:40:51 »
(? ,hm, a mostani kocsimnál alap a csomagtér világítás...

De a mostani kocsidnak lehet, hogy csomagtartója is van mellé  :D [rohog]
Xanyi

Tibi72

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 148
Re: Yaris általában
« Válasz #5690 Dátum: 2010.01.29 19:15:30 »
twingóm van :D ,szeretem,de kell a plusz 2 ajtó...

harihubi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 86
Re: Yaris általában
« Válasz #5691 Dátum: 2010.01.31 11:50:25 »
99-es yaris műszerfal világításra(középkonzol) tudtok nekem mondani valamit?
Szeretném a zöldet lecserélni valamilyen más színre.Lehetséges az?
Milyen típusú foglalatja van?

Tibi72

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 148
Re: Yaris általában
« Válasz #5692 Dátum: 2010.02.09 09:57:55 »
megint kérdezek a hozzáértőktől : a Max Ice felszereltség az milyen lehet? erről sem találok hivatalos infót... a katalógusban csak sima,terra és sol van csak...

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris általában
« Válasz #5693 Dátum: 2010.02.09 13:16:36 »
megint kérdezek a hozzáértőktől : a Max Ice felszereltség az milyen lehet? erről sem találok hivatalos infót... a katalógusban csak sima,terra és sol van csak...
tudtommal külön volt max és külön volt ice felszereltség.
-maxban minden van az alufelnitől a távirányítós kulcson át a ködlámpáig minden. jobban felszerelt, mitn a sol.
-az ice-ban nem tudom pontosan, de klíma biztos :D (lehet,h rosszul emlékszem, de mintha ice csak 1.0-ban lett volna)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Yaris általában
« Válasz #5694 Dátum: 2010.02.09 13:18:21 »
Ha este 8-kor újra rákérdezel, kikeresem a katalógusból. Ice felszereltséget tuti láttam otthon. :)
         

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris általában
« Válasz #5695 Dátum: 2010.02.10 10:52:09 »
Sziasztok!

Kis segítséget kérnék.Azt már lebeszéltem a "vílágítos topickban" hogy melyik tipusú lámpát szeretném berakni a jelenlegi tompitottak helyett.
Itt található listából valaki segítene nekem megmondani melyiket válasszam? http://bolthely.hu/tungsram/kereso/mukormos_fenycso

Valaki meg tudná mondani a pontos tipusát az égőnek amit cserélnem kell,hogy tudjam melyiket kell vennem bele? :hmmmm:

 köszi  :flowers:
Yaris Ts 05'

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yaris általában
« Válasz #5696 Dátum: 2010.02.10 19:51:02 »
Sziasztok!

Kis segítséget kérnék.Azt már lebeszéltem a "vílágítos topickban" hogy melyik tipusú lámpát szeretném berakni a jelenlegi tompitottak helyett.
Itt található listából valaki segítene nekem megmondani melyiket válasszam? http://bolthely.hu/tungsram/kereso/mukormos_fenycso

Valaki meg tudná mondani a pontos tipusát az égőnek amit cserélnem kell,hogy tudjam melyiket kell vennem bele? :hmmmm:

 köszi  :flowers:

A Yaris fényszórójába H4-es kell!
Xanyi

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris általában
« Válasz #5697 Dátum: 2010.02.10 19:57:41 »

Benji, pzs ajánlotta az OSRAM NIGHT BREAKER H4-es izzókat, nézz utána. Neki ez van bent, nagyon dicséri, nemsokára ha minden jól megy akkor nekem is ez lesz!  :clap:

http://www.osram.hu/osram_hu/Consumers/Jarmuvilagitas/Products/Headlights/NIGHT_BREAKER/index.html
Toyota Yaris T SPORT
153



benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris általában
« Válasz #5698 Dátum: 2010.02.10 23:23:23 »

Benji, pzs ajánlotta az OSRAM NIGHT BREAKER H4-es izzókat, nézz utána. Neki ez van bent, nagyon dicséri, nemsokára ha minden jól megy akkor nekem is ez lesz!  :clap:

http://www.osram.hu/osram_hu/Consumers/Jarmuvilagitas/Products/Headlights/NIGHT_BREAKER/index.html

Köszönöm!
Megtaláltam én is!Nekem is ilyen lesz.megnéztem a honlapját jókat irnak róla...
Esetleg azt is tudjátok hogy a helyzetjelzőnek melyik felel meg? http://www.osram.hu/osram_hu/Professionals/Automotive_Lighting/Products/Headlights/NIGHT_BREAKER/NIGHT_BREAKER_Family/index.html ? ezek közül.Annak tudjátok a típusát?félek hogy a sárgás színe ronda lesz ez mellett...  : :hmmmm:
« Utoljára szerkesztve: 2010.02.10 23:25:05 írta benji »
Yaris Ts 05'

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Yaris általában
« Válasz #5699 Dátum: 2010.02.11 05:08:18 »
Köszönöm!
Megtaláltam én is!Nekem is ilyen lesz.megnéztem a honlapját jókat irnak róla...
Esetleg azt is tudjátok hogy a helyzetjelzőnek melyik felel meg? http://www.osram.hu/osram_hu/Professionals/Automotive_Lighting/Products/Headlights/NIGHT_BREAKER/NIGHT_BREAKER_Family/index.html ? ezek közül.Annak tudjátok a típusát?félek hogy a sárgás színe ronda lesz ez mellett...  : :hmmmm:
W5W T10 asszem a pontos neve. Én ebayról rendeltem 4 db 4smd ledes helyzetjelzőt 1300 forintért szállítással. Egész jó fénnyel,de legközelebb nagyobb fényűt veszek még ettől is és kész a nappalifény.