Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3371038 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7740 Dátum: 2013.02.05 09:20:00 »
Látom nem tudsz leállni  ;) jól felszerelt masina, a szinte fullon felül még ülésfűtés és kerékpártartó is van, na meg radarok, bár én az első radart sose értettem mért kell oda radar??
Áhh, csak álmodok egyelőre... ;)
Egyébként így tudsz álcázni bizonyos egyéb célra is alkalmas berendezéseket [rohog]
Today, tomorrow and after tomorrow!

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7741 Dátum: 2013.02.06 08:45:10 »
Egyébként így tudsz álcázni bizonyos egyéb célra is alkalmas berendezéseket [rohog]
A lézeres parkolássegítőre gondolsz, ahol a pontosság miatt kell a lézer? :) :D

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7742 Dátum: 2013.02.06 08:49:22 »
A lézeres parkolássegítőre gondolsz, ahol a pontosság miatt kell a lézer? :) :D
Természetesen! Elég néhány századmilliméter hiba és még nekimégy vminek :yes:
Today, tomorrow and after tomorrow!

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7743 Dátum: 2013.02.06 09:20:00 »
Látom nem tudsz leállni  ;) jól felszerelt masina, a szinte fullon felül még ülésfűtés és kerékpártartó is van, na meg radarok, bár én az első radart sose értettem mért kell oda radar??

És hátra minek kell?

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7744 Dátum: 2013.02.06 10:03:07 »
És hátra minek kell?
Hogyhogy minek? Mi van ha csak hátrafelé tudsz beállni? Ott is nélkülözhetetlen a pontosság! :D
Today, tomorrow and after tomorrow!

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7745 Dátum: 2013.02.06 11:17:01 »
Hogyhogy minek? Mi van ha csak hátrafelé tudsz beállni? Ott is nélkülözhetetlen a pontosság! :D
Szerintem ez arra irányul Misi válasza, h előre minek, hogy miért, hátra minek = ugyanazért! Nem a mi lézeres eszmefuttatásunkra! :)

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7746 Dátum: 2013.02.07 13:48:50 »
Egy fékpucolással lett felkészítve a ~213.000 km-et futott kocsim a tegnapi műszakira és "természetesen" csont nélkül meglett a plecsni :hug:

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7747 Dátum: 2013.02.07 13:56:23 »
Egy fékpucolással lett felkészítve a ~213.000 km-et futott kocsim a tegnapi műszakira és "természetesen" csont nélkül meglett a plecsni :hug:
Neked rendesen volt benne a környezetvédelmi besorolás?

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7748 Dátum: 2013.02.07 15:44:29 »
Múltkor megnéztem és úgy emlékszem jól volt.  Nézd vissza a fórumot (kerek 1 hónapja volt téma), fejből nem emlékszem hányas kategória volt benne.

bandi77

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7749 Dátum: 2013.02.10 17:02:02 »
Sziasztok! Még nem vagyok jelenleg Toyota tulajdonos de használtautó vásárlás előtt állok és a Toyota Prius-al szemezek mostanában erősen.
Elég sokat olvasom a fórumotokat,de mindent végigolvasni nem egyszerű. Az elképzelésem egy 2010 es évjáratú PIII-as lenne a pénzügyi keret 4 millió forint.
Szerintetek lehetséges ennyiért korrekt állapotú autót venni? Van fenn a hasznaltauto.hu-n két számomra érdekes hirdetés. Kíváncsi lennék a véleményetekre. A másik ami nagyon érdekes lenne a számomra ha valamely klubtagnak van biztos km futású PIII as autója, azt szívesen megnézném,hogy ha nézek egy autót tudjak mihez viszonyítani. Szívesen fogadnék bármilyen személyes tapasztalatot PIII-assal. A felszereltség számomra nem nagyon számít az alapfelszereltség is megfelelő lenne számomra.
A kérdéses hirdetések amiket néztem:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/prius/toyota_prius_1.8_hsd_sol_navi_automata_mo-i._1_tulaj._88.067_km-6585081
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/prius/toyota_prius_1.8_hsd_premium_automata_xenon-navi-tolatokamera-6587785

A  2. hirdetéssel kapcsolatban inkább bizalmi a dolog. Ha valaki a hálózatból árul nem tudja kijátszani a nyilvántartási rendszert?

A segítségeteket előre is köszönöm!

András

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7750 Dátum: 2013.02.11 06:30:46 »
Ma reggel -9 fokban megyek a városban, és a hátsó ablakon már a csíkok kiolvadtak az ablakfűtéstől, rányomtam egy törlést, de hiba volt, mert még le volt fagyva a törlő (az elsőket is úgy kellett felfeszegetni óvatosan). Abban a pillanatban félrehúzódtam a még üres városban az út széli parkolóba, kipattantam és felszedtem. Nem akart már elindulni, ezek szerint van benne védelem! Felhajtottam, elindítottam, szerencsére nem lett semmi baja.

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7751 Dátum: 2013.02.11 15:27:53 »
Királyság. Itt a hó, kijöttek a mazsolák és egyből megtalálták a kocsi bal hátulját :(:(
Még iránytű sem kellett hozzá az okosnak. Elég volt csak a kocsi orrát követni egész a hátsó ajtómig. :(

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7752 Dátum: 2013.02.11 16:47:39 »
Királyság. Itt a hó, kijöttek a mazsolák és egyből megtalálták a kocsi bal hátulját :(:(
Uhhh! Az ilyen sosem jó... Én is nem győzöm figyelni, h ne parkoljak egyenes végébe, meg kanyar után, nehogy valaki elhibázza...

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7753 Dátum: 2013.02.11 17:11:25 »
Uhhh! Az ilyen sosem jó... Én is nem győzöm figyelni, h ne parkoljak egyenes végébe, meg kanyar után, nehogy valaki elhibázza...
Most jöttem meg a szervizből. Végül még jól is járok :) A biztosító ugye csinálja a hátulját, a szerviz meg fél áron megcsinálja a jobb hátulját amit 2 éve roppantottam meg :) És még csereautót is adnak a javítás idejére :)

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7754 Dátum: 2013.02.11 18:21:42 »
Most jöttem meg a szervizből. Végül még jól is járok :) A biztosító ugye csinálja a hátulját, a szerviz meg fél áron megcsinálja a jobb hátulját amit 2 éve roppantottam meg :) És még csereautót is adnak a javítás idejére :)
Nafene! :)