Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3368618 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Majestic

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7905 Dátum: 2013.03.24 08:27:01 »
Igen, sajnos ez mind igaz: a HHD-re NEM lehet mp3-as filokat másolni csak az audió lemezeket rippeli a HDD-re, azonban azoknak már nem ad nevet...

Nekem most az lenne a kérdésem, hogy hogyan írjak fel egy cd-t mp3-as zenékkel, hogy a CD-ről le tudja játszani? (Neroval adatként simán felírva, nem olvassa) Nincs itt senki, akinek saját zenéje van és le szeretné játszani a kocsijában????  :hmmmm:
Prius 2011

Hammer

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 564
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7906 Dátum: 2013.03.24 08:39:38 »
Frissitett prius2-nél sima adatként írva lejátsza cd-ről az mp3-at, mit csináltak a prius3-nál hogy, így nem tetszik neki :wacko: :hmmmm:

Majestic

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7907 Dátum: 2013.03.24 11:25:20 »
Frissitett prius2-nél sima adatként írva lejátsza cd-ről az mp3-at, mit csináltak a prius3-nál hogy, így nem tetszik neki :wacko: :hmmmm:

Megvan a megoldás! Adatként kell felírni csak Mode 1 vagy Mode 2 formátumban kell felírni.... :clap:
Prius 2011

edhunter

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 349
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7908 Dátum: 2013.03.24 12:29:33 »
Megvan a megoldás! Adatként kell felírni csak Mode 1 vagy Mode 2 formátumban kell felírni.... :clap:

Eddig mit értettél a "adatként simán felírva" alatt?

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7909 Dátum: 2013.03.24 18:33:53 »
Megvan a megoldás! Adatként kell felírni csak Mode 1 vagy Mode 2 formátumban kell felírni.... :clap:
Most megnéztem én hogy szoktam mp3at írni: nekem a Neroban Mód 1 és Mód 2 van csak cdnél, dvd-nél meg szürke, úgyh nem is állítható. :) (De itt ugye cd kell)
Annyi még, h le szoktam zárni, illetve úgy mondom, h egymenetesben írom, mert ha egyszer telerakom, akkor úgyse akarok rá plusz dolgot utólag.
« Utoljára szerkesztve: 2013.03.24 18:36:09 írta zezoka »

Szababo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 249
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7910 Dátum: 2013.03.25 15:38:39 »
Találtam egy trükkös csalót itt: http://www.expressz.hu/toyota-prius-ii-45434458/.

Az autó magyar rendszámos, de emberünk csak gúgli fordítón keresztül beszéli a nyelvünket. Bármit kérdezhetek a fazontól az a lényeg, hogy utaljam az ár felét előre.
Hogyan kellene megviccelni? Valami ötlet?

Asszony taposta prius:
Volvo S80 D5:

g.peter

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 319
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7911 Dátum: 2013.03.25 15:50:20 »
Találtam egy trükkös csalót
Török Tamás és nem tud magyarul? Igen érdekes. Tényleg addig nem akar foglalkozni veled amíg nem utalod át a fele lét?
Hát ha már így van én elkérném a bankszámla számát. Ugye névvel címmel, és a forgalmi és törzskönyv be scannelt képét.
Szerintem itt elakadna a dolog.
De ha csak a bankszámla számot kéred el, lehet hogy azokkal az adatokkal már lehetne valamit operálni.
Kérd meg néhány haverodat hogy Ők is érdeklődjenek iránta. 6-7 haver / 4-5 híztató levélváltás fel izgathatja a csávót.

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #7912 Dátum: 2013.03.25 16:03:03 »
anno egy kis opelnél már eljátszottam ezt.
de számlaszámot nem küldött.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Szababo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 249
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7913 Dátum: 2013.03.25 16:05:51 »
Török Tamás és nem tud magyarul? Igen érdekes. Tényleg addig nem akar foglalkozni veled amíg nem utalod át a fele lét?
Hát ha már így van én elkérném a bankszámla számát. Ugye névvel címmel, és a forgalmi és törzskönyv be scannelt képét.
Szerintem itt elakadna a dolog.
De ha csak a bankszámla számot kéred el, lehet hogy azokkal az adatokkal már lehetne valamit operálni.
Kérd meg néhány haverodat hogy Ők is érdeklődjenek iránta. 6-7 haver / 4-5 híztató levélváltás fel izgathatja a csávót.

Bedobom az eddigi levelezést itt tartunk most (remélem nem kapok fejmosást a sok karakterért, de hátha valakinek segít majd)

As i am busy with work and family, I can not make the deal in person, I have to use the shipping company that represents me in this matter.
Thanks,
Roland

Date: Mon, 25 Mar 2013 07:53:57 +0100
From: szababo@xxxxxx.xy
Subject: RE: Toyota PriusÁr: 1 250 000 Ft kb 4,110.49 EUR
To: barull1979@hotmail.com

Hi,
 
I have an other idea. I will pick up the car in UK and save a transportation fee for you.
 
Can we do in this way?
 
Please send me you kindly answer.
 
Kind Regards,
   Szabolcs

"barull ." <barull1979@hotmail.com> írta:

     

Hello,
If you want to buy it,please send me your name and address (street, number, city, postal code, telephone).
I go to the transport company and leave the car in their custody.
I will sign a contract with the transportation company(www.shiply.com), to can make the transfer of property and the payment with them.
The shipping company will contact with you with all the details of the shipment and payment.
They will send you a copy of our contract to sign between 3: seller, buyer and transporter, which contains this information.
For make a european shipping to Hungary you must make first a deposit of guarantee at the transport company - 50% (625.000ft)of the full price 1.250.000 Ft
The car will be delivered to your home in maxim than 5 days, and you have 5 days to test and verify to a mechanic.
If you decide to buy it,the shipping company take care of change the ownership, and then you pay the rest of the 50% payment to the shipping company.
The shipping company pay me after the car is on your name.
If you do not like, you will be refunded in full, and they will return my car to UK .
If you are understood the terms of shipping, and if you want to buy, please send your details to starts the process of shipping.
Thanks,
Roland Barull

 
Date: Sun, 24 Mar 2013 16:18:20 +0100
From: szababo@xxxxxx.xy
Subject: RE: Toyota PriusÁr: 1 250 000 Ft kb 4,110.49 EUR
To: barull1979@hotmail.com

Dear Roland,
 
Thank you for your email.
 
First of all could you please send over the VIN (Vehicle Identification Number) for me? I would like to check the car at my Toyota dealer. You should find this number at the inside of the driver door somewhere, starting with 'J'.
 
Thank you.
 
Kind Regards,
   Szabolcs
 
 

"barull ." <barull1979@hotmail.com> írta:

     

Helló
Még mindig eladó.Én vagyok az egyetlen tulajdonosa az autó.
Az autót, és már vásárolt Magyarország,Még mindig a magyar rendszám
Én költözött Sheffield, UK közelmúltban a családommal és Azt akarom eladni
Az autó fut bírság es ez kiváló állapotban,Sosem sérült,nemdohányzó tulajdonos.
Ha úgy dönt, hogy vásárol az autómat Én is gondoskodik szállítása Magyarországra es Én hagyom, hogy 5 napig próbaidoszak.
Minden szállítási költség ez benne van az eladási ár
Az autót fogják szállítani az összes dokumentumot,beleértve a felhasználói kézikönyv es karbantartása kocsi es Az eredeti kulcsok,hogy egyszeru a tulajdonosváltás.
Itt Az Egyesült Királyságban a nemzetközi hajózási társaság (www.shiply.com),nagyon népszeru,nagyon megbízható es gondoskodik az összes papírmunkát.
Hadd tudja, ha elfogadja es Adok minden részletet illetoen a hajózási es fizetés.
Ha azt szeretnénk, hogy hívjon fel,ez az én szám:00447879920068.
Köszönöm,
Roland




Hello
Still on sale.I am the only owner of the car.
The car and has been bought from Hungary ,still with Hungarian license plate
I moved in  Sheffield,UK recently with my family and i want to sell it
The car runs fine and it's in excellent condition, never has been damaged,non smoker owner.
If you decide to buy my car I can arrange delivery in  Hungary  and I can let you for 5 days trial period.
All transportation cost it's included in the sale price
The car will be delivered with all the documents including the user manual and maintenance of the car and the original keys, to make easy the change of ownership.
Here In the UK the international shipping company (www.shiply.com) is very popular, very trustworthy and takes care of all the paperwork.
Let me know if you agree and I will give all the details regarding the shipping and payment.
If you want to call me,this is my number: 00447879920068.
Thanks
Roland

 
Date: Sun, 24 Mar 2013 08:16:12 +0100
From: szababo@xxxxxx.xy
Subject: Toyota Prius
To: tamastorok1979@citromail.hu

Kedves Tamás!
 
Az Expresszen meghirdetett Toyota Prius után érdeklődnék.
 
Kérem adja meg telefonszámát, vagy hívjon a +36 20 3xx xxxxx-os telefonszámon.
 
Előre is köszönöm.
 
Üdvözlettel:
   Szabolcs
Asszony taposta prius:
Volvo S80 D5:

g.peter

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 319
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7914 Dátum: 2013.03.25 16:14:20 »
Tehát nem ér rá odaadni személyesen Angliában. De a hajózási társasághoz elviszi?

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #7915 Dátum: 2013.03.25 16:17:10 »
hagyd a fenébe. ez kamu!
nekem is hajózási faxsággal jött elő a gyökér!
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Szababo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 249
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #7916 Dátum: 2013.03.25 16:21:16 »
hagyd a fenébe. ez kamu!
nekem is hajózási faxsággal jött elő a gyökér!

Az tuti, hogy kamu, csak hogyan lehetne egy kicsit vissza szívatni....., mert ugye elkapni lehetetlen.
Asszony taposta prius:
Volvo S80 D5:

Szababo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 249
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7917 Dátum: 2013.03.25 16:25:39 »
Tehát nem ér rá odaadni személyesen Angliában. De a hajózási társasághoz elviszi?

Hát nekem is itt esett le a tantusz, hogy a kocsit valahogy oda kell adni a szállító cégnek is......, akkor már nem tök mindegy, hogy Nekem adja át?
Asszony taposta prius:
Volvo S80 D5:

Szababo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 249
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7918 Dátum: 2013.03.25 16:32:59 »
Arra gondoltam, hogy átküldenék neki egypár adatot (persze hamisat), hogy hadd izguljon rá és küldök neki egy pár forintot is, hogy teljesen oda legyen, aztán utána szívatom azzal, hogy a bank nem tolta át az összes pénzt. :) Ha van jobb ötlet küldjétek. Nem hagyom annyiban.  :devil:
Asszony taposta prius:
Volvo S80 D5:

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #7919 Dátum: 2013.03.25 16:42:50 »
szerintem csak időpazarlás! inkább menj ki hógolyózni:-)
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки