Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3367357 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:víz
« Válasz #13170 Dátum: 2015.06.12 10:01:40 »
P3nál? Én úgy láttam, hogy a kesztyűtartó alatt pisil kb, azon nem segít sokat a kerék :)
Íme:


Itt jött a következő kihívás, a körmöm előbb tört le, minthogy kijött volna a biztosíték, elég jól tartja a foglalat. Olyannyira, hogy a villanyszerelős csipeszen is kifogott a dolog, végül

De ha kinyitottad volna a motorteret, ott is van jobb oldalon egy nagy biztosítéktábla, és abban van egy kiszedő szerszám is :)

beni7

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 50
Re:víz
« Válasz #13171 Dátum: 2015.06.12 14:59:50 »
Íme:


De ha kinyitottad volna a motorteret, ott is van jobb oldalon egy nagy biztosítéktábla, és abban van egy kiszedő szerszám is :)


Hol lehet venni ilyen készletet?

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:víz
« Válasz #13172 Dátum: 2015.06.12 15:04:14 »

Hol lehet venni ilyen készletet?
Habot? Bármelyik autósboltban vagy szupermarketben. Ha a cső végén lévő csöcsire gondolsz akkor szerintem a duct tape a megoldás. :)

beni7

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 50
Re:víz
« Válasz #13173 Dátum: 2015.06.12 16:49:02 »
Habot? Bármelyik autósboltban vagy szupermarketben. Ha a cső végén lévő csöcsire gondolsz akkor szerintem a duct tape a megoldás. :)
Azt hittem ez valami speckó készlet :) a második kisebb doboz csak illatosító?

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13174 Dátum: 2015.06.12 20:54:58 »
Mintha a bekarikázott helyen nedvesedne a kárpitom.



A kondenzvízcső dugulásakor nem lejjebb kellene?

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13175 Dátum: 2015.06.13 07:12:14 »
Mintha a bekarikázott helyen nedvesedne a kárpitom.

A kondenzvízcső dugulásakor nem lejjebb kellene?

Nézd a víz lefele folyik, de, ha az eltömődés miatt dugó van lent, akkor nem folyik le, hanem gyűlik a csőben, közben emelkedik a szintje. Addig emelkedik, amíg elér addig a pontig, ahol már ki tud folyni az utastérbe. A víz mindig megtalálja a legközelebbi utat.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Kuni

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13176 Dátum: 2015.06.13 20:43:23 »
Én személy szerint az időtől jobban tartok, mint a kilométerektől.
egy Priusnál ennyi km még a bejáratás időszaka :)

Köszi, valami hasonló gondolataim voltak nekem is, de most megerősítettél ebben.

Csak az asszony ne olvassa, hogy a fiatalabbra hajtok.  :lol: Bár ez esetben talán elnézi.

Köszi még egyszer a részletes véleményt.

Kuni

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13177 Dátum: 2015.06.13 20:50:56 »
Szerintem nincs állítható deréktámasz egyik 2-esben sem, ahogy kétzónás klíma sincs, és azt is szoktak írni a hirdetésekben.
Egyszerűen aki feladja a hirdetést megad mindent abból baj nem lehet alapon.  ::)

Igazad van, közben rájöttem. Volt 1-2 telefonom hirdetők felé. Érdekes tapasztalat volt. Nemhogy a gépkocsi egyes adatai nem voltak köszönő viszonyba a valósággal, de még a saját reklámszövegéről is kiderült, hogy az nem úgy, meg erre nem vonatkozik csak véletlenül bent maradt.
Viszont meglepő volt, hogy egyből mondták a kocsi származási helyét, nem akartak vakítani, sőt volt olyan aki azt mondta lekérték a külföldi szerviz előzményeket, azokat meg tudja mutatni, ha személyesen megyek.
De a felszereltségi adatok eléggé balladai homály kategória a  tapasztalataim szerint.
Kíváncsiságból kérdezném, a 2-esben van tempómat, vagy sem, mert egyik helyen azt mondták a kettesben nincs egyáltalán, a másik helyen, meg hogy benne van a kocsiban.

Köszi a segítséget.

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13178 Dátum: 2015.06.13 21:29:43 »
Van.

Hammer

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 564
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13179 Dátum: 2015.06.14 08:48:13 »
Kíváncsiságból kérdezném, a 2-esben van tempómat, vagy sem, mert egyik helyen azt mondták a kettesben nincs egyáltalán, a másik helyen, meg hogy benne van a kocsiban.
Felszereltségi szinttől függ a tempomat, alapban nincs, a következőbe már benne szokott lenni, de hogy ne legyen egyszerű dolgod országtól függően eltérő lehet a különböző felszereltségek. Három fajtával találkoztam a tempomattal kapcsolatban van/nincs/van de nem működik (igaz ez nem volt beleírva a leírásba) ugyanis belemaszekolták a kart, de 1 modul még hiányzott. Én anno amikor vettem megkerestem guglival az adott országból származó prius 2 felszereltségeit és úgy néztem meg mi az ami konkrétan benne lesz.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13180 Dátum: 2015.06.14 09:27:46 »
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont

Norbi..

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 72
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13182 Dátum: 2015.06.14 11:36:08 »
Felszereltségi szinttől függ a tempomat, alapban nincs, a következőbe már benne szokott lenni, de hogy ne legyen egyszerű dolgod országtól függően eltérő lehet a különböző felszereltségek. Három fajtával találkoztam a tempomattal kapcsolatban van/nincs/van de nem működik (igaz ez nem volt beleírva a leírásba) ugyanis belemaszekolták a kart, de 1 modul még hiányzott. Én anno amikor vettem megkerestem guglival az adott országból származó prius 2 felszereltségeit és úgy néztem meg mi az ami konkrétan benne lesz.

Enyém olasz import, és ott nem volt a Smart felszereltségben a tempomat, ami utólag derült ki :( Gyorsan orvosoltam egy gyári tempomat karral és egy fékgombával.Minden egyéb be van építve, így mást nem kellett mókolni rajta. Azóta is hibátlanul működik.
« Utoljára szerkesztve: 2015.06.14 11:40:49 írta Norbi.. »

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:víz
« Válasz #13183 Dátum: 2015.06.15 09:43:54 »
Azt hittem ez valami speckó készlet :) a második kisebb doboz csak illatosító?
Az a gáz át fertőtlítendő a belső szellőzőket. Olyna is van például a preventnek.

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13184 Dátum: 2015.06.15 09:54:24 »
Srácok, erről a darabról mi a vélemény?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/prius/toyota_prius_1.8_hsdautomata_navigarancia-9004618

Ha még emlékszel, mikor itt voltál beszéltünk a kis navi vs nagy navi témáról. Na ebben van a kis navi amiben nem HDD van, hanem memóriakártyáról fut a térkép. (így talán kamera sincs benne és szerintem a szélvédőre sem vetíti ki.)