Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3371884 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

T.Pi-eM

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 135
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3435 Dátum: 2011.06.08 19:42:34 »
Kösz!

Tudom hogy nem lesz sétagalopp az eladás, de inkább kivárom a megfelelő ajánlatot. Sokan érdeklődtek, és többeknek csak úgy
felelt volna meg a vétel, ha több 100 km távolságra el is viszem a gépet bemutatásra. A naftát még ki is fizették volna, de azt a napot,
a főnökség nem fizette volna :nonono: Squiddy cartárs már kipróbálta anno mikor Ő is szeretett volna egyet venni, igen csak elégedett volt a verdával.
Áron alul meg nem fogom eladni, mikor betegágyakért kérnek 3 milla körül. ;)
Jah, igaz, most látom csak, azért a 3 év alatt ment bele km is...de ez így van rendjén, nem pedig, ahogyan az 5-6 éves "betegágyakban" (copyright from you :otlet:) kevesebb van, mint a tiedben... ;)

Már nepperek is sűrün irogatnak, akár 2.5 Millát, kp-ben :banging: is ajánlottak érte... :2guns: :banging:
Prius II. 2008

T.Pi-eM

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 135
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3436 Dátum: 2011.06.08 19:43:53 »
Squiddy cartárs már kipróbálta anno mikor Ő is szeretett volna egyet venni, igen csak elégedett volt a verdával.
Meg tudom erősíteni, igencsak szimpatikus volt az autó!  :1eye:

Éppen ezért is adom el fájó szivvel! :cry:
Prius II. 2008

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3437 Dátum: 2011.06.08 20:19:08 »
2,5-et??
Nem is értem miért nem mész bele ilyen jó ajánlatba :whistling:
Today, tomorrow and after tomorrow!

janos23

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3438 Dátum: 2011.06.08 22:52:02 »
Kösz!

Tudom hogy nem lesz sétagalopp az eladás, de inkább kivárom a megfelelő ajánlatot. Sokan érdeklődtek, és többeknek csak úgy
felelt volna meg a vétel, ha több 100 km távolságra el is viszem a gépet bemutatásra. A naftát még ki is fizették volna, de azt a napot,
a főnökség nem fizette volna :nonono: Squiddy cartárs már kipróbálta anno mikor Ő is szeretett volna egyet venni, igen csak elégedett volt a verdával.
Áron alul meg nem fogom eladni, mikor betegágyakért kérnek 3 milla körül. ;)
Jah, igaz, most látom csak, azért a 3 év alatt ment bele km is...de ez így van rendjén, nem pedig, ahogyan az 5-6 éves "betegágyakban" (copyright from you :otlet:) kevesebb van, mint a tiedben... ;)

Már nepperek is sűrün irogatnak, akár 2.5 Millát, kp-ben :banging: is ajánlottak érte... :2guns: :banging:

Ez nem semmi...igen korrekt ajánlattal álltak elő kedves nepper barátaink.  No de most képzeljétek el mi lenne ha ennyiért megkaparintanák, előszőr a km órát visszatekené 8.523-ra, és legalább 4,8M-ért kinálná mint szinte vadiúj, maximum 34-szer ültek benne szöveggel.

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3439 Dátum: 2011.06.09 11:03:27 »
Nem lehet, hogy az a baj, hogy vizes?  ::)

szabopeterkrisztian

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 25
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3440 Dátum: 2011.06.09 12:57:38 »
Nos, felhívtam a kereskedést. Az úr elnézést kért a nyúlfarknyi válasz-mail miatt és felajánlotta, hogy  visszahív ha megmondom a számom. Mondtam, hogy nem nemérdekes inkább térjünk a lényegre:
-180-190 között futott a kocsi nem emlékszem pontosan mit mondott (
-majdnem minden panelen volt kisebb karcolás/sérülés így körbe lett fényezve, de hangsúlyozta, hogy törve nem volt (ezt gondolom akkor rétegméréssel már nem, talán csak a szerkezeti elemek átnézésével lehet biztosra venni)
-a máshol való átnézetés valószínűleg megoldható (itt ajánlottam, hogy bp esetén nyilván álljuk a benzinköltséget)
-szervízkönyve van, és rendszám alapján toyota szerviz le tudja hívni (ezt mondjuk tudtam)

szabopeterkrisztian

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 25
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3441 Dátum: 2011.06.09 13:10:18 »
Nem lehet, hogy az a baj, hogy vizes?  ::)
Még meg ki se száradt és már rá akarja adni valami madárra :D

Amúgy ha újonnan vennék (értsd: vehetnék) autót, én csakis fekete/fehér/szürke(ezüst) trióban gondolkodnék. A szürke biztonsági, a másik kettő merészebb történet, de a fekete...hát az már igazán doppelganger prius :D Szép amúgy!

T.Pi-eM

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 135
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3442 Dátum: 2011.06.09 14:45:19 »
2,5-et??
Nem is értem miért nem mész bele ilyen jó ajánlatba :whistling:

Nem akarom, hogy jól járjak! [rohog]
Inkább segiteni szeretném, szegény neppereket :nono:
Prius II. 2008

T.Pi-eM

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 135
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3443 Dátum: 2011.06.09 14:48:00 »
Ez nem semmi...igen korrekt ajánlattal álltak elő kedves nepper barátaink.  No de most képzeljétek el mi lenne ha ennyiért megkaparintanák, előszőr a km órát visszatekené 8.523-ra, és legalább 4,8M-ért kinálná mint szinte vadiúj, maximum 34-szer ültek benne szöveggel.

Ráéreztél a lényegre ;)
« Utoljára szerkesztve: 2011.06.09 15:06:16 írta kleingy »
Prius II. 2008

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3444 Dátum: 2011.06.09 19:47:28 »
Egyébként hasznos lenne kiemelni a hirdetésben, hogy magánszemélytől. Abból elég kevés van és én ha keresnék biztosan a magánszemélyest keresném először.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3445 Dátum: 2011.06.09 20:43:34 »
Egyébként hasznos lenne kiemelni a hirdetésben, hogy magánszemélytől. Abból elég kevés van és én ha keresnék biztosan a magánszemélyest keresném először.
:yes:
És a leírást is kicsit kiegészíteni, személyesebbé tenni, kitűnjön a nepperautók közül.  :flowers:

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3446 Dátum: 2011.06.09 22:01:45 »
Egyébként hasznos lenne kiemelni a hirdetésben, hogy magánszemélytől. Abból elég kevés van és én ha keresnék biztosan a magánszemélyest keresném először.
:yes:
És a leírást is kicsit kiegészíteni, személyesebbé tenni, kitűnjön a nepperautók közül.  :flowers:
jaja, a 2,5 környékén hirdetettek között is van egy ilyen :D
Today, tomorrow and after tomorrow!

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3447 Dátum: 2011.06.09 22:08:54 »
Nos, felhívtam a kereskedést. Az úr elnézést kért a nyúlfarknyi válasz-mail miatt és felajánlotta, hogy  visszahív ha megmondom a számom. Mondtam, hogy nem nemérdekes inkább térjünk a lényegre:
-180-190 között futott a kocsi nem emlékszem pontosan mit mondott (
-majdnem minden panelen volt kisebb karcolás/sérülés így körbe lett fényezve, de hangsúlyozta, hogy törve nem volt (ezt gondolom akkor rétegméréssel már nem, talán csak a szerkezeti elemek átnézésével lehet biztosra venni)
-a máshol való átnézetés valószínűleg megoldható (itt ajánlottam, hogy bp esetén nyilván álljuk a benzinköltséget)
-szervízkönyve van, és rendszám alapján toyota szerviz le tudja hívni (ezt mondjuk tudtam)
Nemrég segítettem egy illetőnek a behozatal terén ő egy 130E km-t futott törésmentes szürke I-es vett meg a germánoktól, alkuval volt asszem 3000 ojró környéke 4 felnis téligumival pluszban meg vaciúj első féktárcsákkal, de a régieket is megmutatta mert azokat is elhozta, hát dobtam egy hátast mikor megláttam őket (gyári vastagságú volt, nulla vállasodásal, bevágódás nélkül, csak korrodált volt a tengely környékén a széle ezért ott ez már cserélendőnek számított), hogy ott mikre nincs pénze a tulajoknak :hmmmm:...
Szóval mérlegelj, hogy miért adsz ki 6ezer eurónyi jómagyar pénzt..
Today, tomorrow and after tomorrow!

szabopeterkrisztian

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 25
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3448 Dátum: 2011.06.10 09:15:30 »
Hát az elkapkodás az biztos nem jellemző ránk. Ha emlékszel már akkor is beszéltünk amikor te is csak kerestél....sajnos azóta rövidebb lett a takaró így próbálnánk kevesebből kijönni és mégis okosan gurulni. Én mobile.de-n keresve most nem találtam 4000 nél olcsóbbat, szóval az a három akkor erősen alkalmi lehetett. Kb mennyi idő/pénz a behozatal ha maga csinálja az ember?


Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3449 Dátum: 2011.06.10 12:19:33 »
Hát az elkapkodás az biztos nem jellemző ránk. Ha emlékszel már akkor is beszéltünk amikor te is csak kerestél....sajnos azóta rövidebb lett a takaró így próbálnánk kevesebből kijönni és mégis okosan gurulni. Én mobile.de-n keresve most nem találtam 4000 nél olcsóbbat, szóval az a három akkor erősen alkalmi lehetett. Kb mennyi idő/pénz a behozatal ha maga csinálja az ember?


ment PÜ!
Amúgy nem szabad elkeseredni, ki kell várni a megfelelőt! :yes:
Today, tomorrow and after tomorrow!