Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3369618 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1575 Dátum: 2009.10.12 11:09:11 »
Amerikai, egy oldallal ezelőtt lett kivesézve a téma. :)

A magánvéleményem, hogy 3M körül lehet találni értelmes példányt, ha nekem is sikerült majd' egy éve szűk 3,2-ért. Mindjárt meg is sassintom a felhozatalt.

Satriani

  • Vendég
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1576 Dátum: 2009.10.12 11:17:06 »
Köszi, visszaolvastam.  :flowers: Szervizkönyves autókra szűrtem, ezt is kidobta. Most már tudom, mire figyeljek.  :1eye:

k.tsabi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 106
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1577 Dátum: 2009.10.12 11:22:48 »
Én is inkább  európait ajánlanám! Tipushiba nincs,legalábbis nem tud senki ilyenről ,se tulaj se márkaszervíz!

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1578 Dátum: 2009.10.12 21:40:14 »
3M körül kéne válogatni.
Lehet, de nagyon körbe kell nézni, és nem két nap lesz. Általában ennyiért 26.000km-t futott amerikaiakat találsz. Esetleg érdemes Toyota márkakereskedőknél próbálkozni, hogy ilyet vennétek, szóljanak, ha jön egy.
music     

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1579 Dátum: 2009.10.13 17:31:18 »
Ear, próbáltam megvenni a 40-es számot, de már csak 41-est lehet kapni. Hozzá lehet még valahogy jutni, vagy szépen meg kell kérnem téged, hogy mégis írd le a kompromisszumokat? :)


Írj nekem egy címet és elküldjük.

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1580 Dátum: 2009.10.16 17:21:46 »
Írj nekem egy címet és elküldjük.

Írtam mélt, de válasz még nem jött. Nézed az itt megadott címed?

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1581 Dátum: 2009.10.16 17:32:21 »
Írj nekem egy címet és elküldjük.

Írtam mélt, de válasz még nem jött. Nézed az itt megadott címed?


Nézem, de jöhet privát üzenetként is, az tuti működik.

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1582 Dátum: 2009.10.19 10:11:45 »
Ugyan a III-ast még nem próbáltam, de nem lehet olyan egetverő különbség, ami indokolná a gyökeresen eltérő sajtót.

Na most pont erről beszélgettünk a múlt héten egy pár autós újságíróval. Szóval a Prius III remek példa arra, amikor a minőségi különbség nem látszik a számokban. Én sem, egyikünk sem tud odabökni, hogy na itt van, amitől egész más, amitől jobban együtt van, amitől nem akarsz megbocsátani egy izgalmas és különleges technikának, mert nincs mit, amitől nem bámulod állandóan az éppen most mi hajt képernyőt, hanem csak vezetsz, ahogy szoktál. Szóval alapvetően ugyan az a II-es és a III-as, de használni egész más.

Spider Papa

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 42
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1583 Dátum: 2009.10.19 10:32:43 »
Szombaton láttam a Váci úton a Toyota Supernél egy 2010-es priust. Lehet hogy lehet teszt vezetni? :)
Kívülről annyira nem tetszik, mint a Gen II, de a belseje nagyon megfogott!
Sokkal több információt lehet megtudni az autóról, kommunikatívabb a műszerfal...

Amúgy vissza térve pár post-al ezelöttre, Amcsi v. Eu változat, no meg tipus hiba...
Az usa változatoknál, (2003-2005) típus hiba a lámpa magasság állító szenzor meghibásodása, beázása, oxidálódása...
Az én 3 éves priusomon tavaly jött elő a hiba. Nem egy bonyolult dolog megjavítani, ha nem akar az ember rákölteni, hogy újat vegyen.
Sajnos olyan hülyén a hátsó hídra tették a potmétert (szenzort) hogy ott folyton vizet kap és a benne lévő 3 rugós átvezető egyszerűen szétrohad...
Elösször csak azt tapasztaltam, hogy nagyon "kókadtan" lefelé világít a lámpa, majd egy párszor már Piros háromszög és a monitoron a lámpa magasság állító ikonja jelent meg.
A hibajelzés max 3-4 alkalommal volt csak jelen, utána abba hagyta. a Lámpa továbbra is max 1.5 méterre világított...
Hosszú fórum túrás után rátaláltam a hiba okára :)
Azt inkább nem árulom el, hogy hogy javítottam meg, de egy évig megint bírta...
Most egy hete nem jó megint. Hétvégén úgy is olajat cserélek és akkor megint megjavítom, de most kíváncsiságból kérek árajánlatot, hogy egyébként mennyi egy új "szenzor"...

SK

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1584 Dátum: 2009.10.19 17:02:40 »
Tegnap láttam első alkalommal élőben Prius III-ast - Ausztriában, egy autópálya-pihenőben. Nagyon egyéni a megjelenése, magabiztosabb mint a II, és nagyon jól megkülönböztethető tőle - még hátulról is. És tényleg megbámulják az emberek.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1585 Dátum: 2009.10.19 17:54:06 »
Nálunk Szombathelyen már van egy fehér TMH-s tesztautó.
Xanyi

Spider Papa

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 42
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1586 Dátum: 2009.10.20 11:17:08 »
Az usa változatoknál, (2003-2005) típus hiba a lámpa magasság állító szenzor meghibásodása, beázása, oxidálódása...
Az én 3 éves priusomon tavaly jött elő a hiba. Nem egy bonyolult dolog megjavítani, ha nem akar az ember rákölteni, hogy újat vegyen.
Sajnos olyan hülyén a hátsó hídra tették a potmétert (szenzort) hogy ott folyton vizet kap és a benne lévő 3 rugós átvezető egyszerűen szétrohad...
Elösször csak azt tapasztaltam, hogy nagyon "kókadtan" lefelé világít a lámpa, majd egy párszor már Piros háromszög és a monitoron a lámpa magasság állító ikonja jelent meg.
A hibajelzés max 3-4 alkalommal volt csak jelen, utána abba hagyta. a Lámpa továbbra is max 1.5 méterre világított...
Hosszú fórum túrás után rátaláltam a hiba okára :)
Azt inkább nem árulom el, hogy hogy javítottam meg, de egy évig megint bírta...
Most egy hete nem jó megint. Hétvégén úgy is olajat cserélek és akkor megint megjavítom, de most kíváncsiságból kérek árajánlatot, hogy egyébként mennyi egy új "szenzor"...

SK

Nos az új szenzor ára 94.000.- HUF  :eek:
Ez nem más mint egy sima potméter...

istvansz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
  • Crazy Ufo
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1587 Dátum: 2009.10.21 01:15:45 »
Szerintem olcsóbban megúszod, ha veszel egyet valamelyik elektronikai alkatrész boltban  :D
« Utoljára szerkesztve: 2009.10.21 08:16:07 írta kleingy »
Japó Yaris 1.3 Sol

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1588 Dátum: 2009.10.22 14:56:33 »
         

leszilaci

  • Vendég
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1589 Dátum: 2009.10.22 18:50:27 »
légzsákos a kormány? :D akarom mondani...joystick