Szerző Téma: Utazás autóval - kérdések-válaszok, tippek  (Megtekintve 111016 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Utazás autóval - kérdések-válaszok, tippek
« Válasz #150 Dátum: 2006.07.12 13:56:30 »
Idézetet írta: "Titti"
apropó ha nagy tételben rendelitek nincs egy dugi példány, esetleg egy szkenner a közelben?
A melóhelyemen gyárthatnék hasonlót, jó-jó hologram nélkül   :oops:

Tudod mit? Írj egy privát üzenetet a címeddel, és küldök Neked egyet postán, ingyen és bérmentve  :kacsint:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Titti

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Utazás autóval - kérdések-válaszok, tippek
« Válasz #151 Dátum: 2006.07.12 14:01:02 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Titti"
apropó ha nagy tételben rendelitek nincs egy dugi példány, esetleg egy szkenner a közelben?
A melóhelyemen gyárthatnék hasonlót, jó-jó hologram nélkül   :oops:

Tudod mit? Írj egy privát üzenetet a címeddel, és küldök Neked egyet postán, ingyen és bérmentve  :kacsint:


Írtam köszönöm...

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Utazás autóval - kérdések-válaszok, tippek
« Válasz #152 Dátum: 2006.07.12 14:05:26 »
Idézetet írta: "Titti"
Írtam köszönöm...

Már meg is címeztem a borítékot  :kacsint:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Titti

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Utazás autóval - kérdések-válaszok, tippek
« Válasz #153 Dátum: 2006.07.12 14:11:04 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Titti"
Írtam köszönöm...

Már meg is címeztem a borítékot  :kacsint:

Király csak tedd is bele mielõtt bezárod  :oops:  :kormom:  :oops:

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Utazás autóval - kérdések-válaszok, tippek
« Válasz #154 Dátum: 2006.07.12 16:38:07 »
Olaszba megyünk pénteken, valami tipp, mit érdemes vinni? Tûzoltó készülék az lesz  :nagymosoly: Zöldkártya is utasbiztosítás is van, autó okmányok, meg sajátok. Kaja mennyire drága, meg az üdítõ? Sör?
Laco 73 :D

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Utazás autóval - kérdések-válaszok, tippek
« Válasz #155 Dátum: 2006.07.12 16:39:42 »
Idézetet írta: "KLaco"
Olaszba megyünk pénteken, valami tipp, mit érdemes vinni?

Talán ott is kötelezõ már a kocsi utas(!)terében kukásmellényt tartani.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

A Csaszi

  • Vendég
Utazás autóval - kérdések-válaszok, tippek
« Válasz #156 Dátum: 2006.07.12 17:05:44 »
Idézetet írta: "KLaco"
Olaszba megyünk pénteken, valami tipp, mit érdemes vinni? Tûzoltó készülék az lesz  :nagymosoly: Zöldkártya is utasbiztosítás is van, autó okmányok, meg sajátok. Kaja mennyire drága, meg az üdítõ? Sör?
Tavalyról tudok annyit mondani, hogy egy pizza kb. 4-8 Euró volt, az ivóvíz boltban 6osával véve olcsó, jófagyi 0.9Euró/gombóc tájt, a sörre nem emléxem.  :kacsint:  A kukásmellény viszont tényleg köll a kocsibe, belülre. Mondjuk a kutya se ellenõrizte, meg nem is állítottak meg, nade ki tudja ? ...

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Utazás autóval - kérdések-válaszok, tippek
« Válasz #157 Dátum: 2006.07.12 17:42:11 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "KLaco"
Olaszba megyünk pénteken, valami tipp, mit érdemes vinni?

Talán ott is kötelezõ már a kocsi utas(!)terében kukásmellényt tartani.
Bingó, az van, csak felsorolni felejtettem el  :nagymosoly:
Laco 73 :D

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Utazás autóval - kérdések-válaszok, tippek
« Válasz #158 Dátum: 2006.07.12 17:44:21 »
Idézetet írta: "A Csaszi"
Tavalyról tudok annyit mondani, hogy egy pizza kb. 4-8 Euró volt, az ivóvíz boltban 6osával véve olcsó, jófagyi 0.9Euró/gombóc tájt, a sörre nem emléxem.  :kacsint:  A kukásmellény viszont tényleg köll a kocsibe, belülre. Mondjuk a kutya se ellenõrizte, meg nem is állítottak meg, nade ki tudja ? ...
A pizza ára korrekt, akkor azt fogunk enni minden nap  :nagymosoly: 6-osával vesszük majd az italt, sokan vagyunk, 0,5Euro/üveg kb így? A fagyi tudom, hogy drága, de jó  :nagymosoly:
Laco 73 :D

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Utazás autóval - kérdések-válaszok, tippek
« Válasz #159 Dátum: 2006.07.12 19:43:46 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "KLaco"
Olaszba megyünk pénteken, valami tipp, mit érdemes vinni?

Talán ott is kötelezõ már a kocsi utas(!)terében kukásmellényt tartani.
Bingó, az van, csak felsorolni felejtettem el  :nagymosoly:


Na akkor, az olaszokhoz: Ha az utastérben kettõnél többen ülnek, akor legaláb KETTÕ darab mellénynek kell az utasfülkében lenni...... Most nem részletezem, hogy miért, de megkövetelik.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

A Csaszi

  • Vendég
Utazás autóval - kérdések-válaszok, tippek
« Válasz #160 Dátum: 2006.07.12 20:40:06 »
Idézetet írta: "KLaco"
A pizza ára korrekt, akkor azt fogunk enni minden nap  :nagymosoly: 6-osával vesszük majd az italt, sokan vagyunk, 0,5Euro/üveg kb így?
Én is mindennap pizzát ettem vala, igaz csak egyszer, de többször is bejött volna.
A fél euró/üveg víz, az kb. stimmel amúgy.  :-) Persze Velencében azért sikerült 5 ajróért venni egy üveg hideg ásványvizet, de az a szomjhalál küszöbén elfogad6ó megoldásnak tûnt.  :nagymosoly:

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Utazás autóval - kérdések-válaszok, tippek
« Válasz #161 Dátum: 2006.07.12 21:17:51 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Na akkor, az olaszokhoz: Ha az utastérben kettõnél többen ülnek, akor legaláb KETTÕ darab mellénynek kell az utasfülkében lenni...... Most nem részletezem, hogy miért, de megkövetelik.
Milyen jó, hogy 2 kocsink van, nemsokára 3 lesz. Mit gondolnak majd a szomszédok, ha meglátják, hogy növekvõ sorrendben egymás mellett áll majd a Yaris, Corolla, Carina  :nagymosoly: Amúgy nem 1 buta ötlet 2-en szerelik a kocsit általában.
Laco 73 :D

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Utazás autóval - kérdések-válaszok, tippek
« Válasz #162 Dátum: 2006.07.12 21:20:48 »
Idézetet írta: "A Csaszi"
Én is mindennap pizzát ettem vala, igaz csak egyszer, de többször is bejött volna.
A fél euró/üveg víz, az kb. stimmel amúgy.  :-) Persze Velencében azért sikerült 5 ajróért venni egy üveg hideg ásványvizet, de az a szomjhalál küszöbén elfogad6ó megoldásnak tûnt.  :nagymosoly:
Még szerencse, hogy nálunk mindenki pizza mániás :D Az ásványvíz árat a Német árak alapján találtam ki, ezek szerint azonosak az árak.
Laco 73 :D

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Utazás autóval - kérdések-válaszok, tippek
« Válasz #163 Dátum: 2006.07.12 22:44:25 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Titti"
A kérdés még mindíg az elég-e a gagyi papír... Engem valami hülye bankos rémítet halálra, aki valami közjegyzõi szárazpecsétes okmányról beszélt... szerintem ez baromság!

Az Állami Nyomdának van tök jó "Meghatalmazás" nevû kis okmánya, ami pont ezt a célt szolgálja.
Alig nagyobb, mint egy bankkártya, kihajtható, hologramos meg minden. 100 forint körül van az ára, de fogalmam sincs hol lehet kapni. Mi nagy tételben szoktuk postán rendelni.

Bele lehet írni a Meghatalmazó és a Meghatalmazott adatait, a kocsi adatait, meg két tanúnak kell aláírni. Emelett minden szöveg angolul és németül is rajta van. Tök jó, teljesen hivatalos(nak tûnik).


AUTOKLUBB :)
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Utazás autóval - kérdések-válaszok, tippek
« Válasz #164 Dátum: 2006.07.13 08:23:47 »
Italy-t ne hasonlitsatok a magyar viszonyokhoz azert. Ott nem fog megallitani a rendor csak ugy, hogy kozuti ellenorzes, hogy mutasd meg az izzokeszletedet, meg ilyen baromsagok. Papirokat is max a magyar hatarorok kernek, marcsak azert is mert utana mar nincsenek ezek a hatarallomasok mint nalunk. Ezek a kekeckedesek tipikus magyar burokrata hulyesegek, arrafele nincs ilyen. Szoval ha lizinges lenne az autom en akkor se strapalnam magam papirgyujtessel, meg 50 ft-ot nem adnek megegy kukasmellenyert. Ugyse fogtok leallni 2-en szerelni  :toy: -at, mert epp teljesen megallt az autopalyan.

Most szamoltam ki, hogy az elmult 3 evben en kb 7 ezer km-t autoznam naluk  :vezetes:

Viszont a pizza brutal finom!!! Minel delebbre mesz, annal finomabb! Es a fagyit se lehet a magyarhoz viszonyitani, latszik hogy ok talaltak ki ezt az egesz fagyi mizeriat. Majd meglatod, van benne anyag, ha megolvad se esik szet, hanem csak puha lesz.