Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 436543 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #105 Dátum: 2004.06.11 18:41:14 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Szerintem ilyen kedvezmény sosem volt :)
Jelenleg 10% munkadíj kedvezmény van a klubtagoknak.


MÉGIS JÓL EMLÉKEZTEM :finga:  , méghogy sose volt :P

#7689 Elküldve: 2004.05.14 06:36:28  

Hali!
Az ár egy párra, azaz két darabra vonatkozik! Első, és hátsó ... néhány száz forinttal más az áruk is... Klubtagoknak úgyis feltesszük ingyen... csak anyagár van.
Szerva:
ÁÁ
_________________
Hillerárpi
Toyota Super, Újpest
Yaris D4-D
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #106 Dátum: 2004.06.13 10:56:14 »
Azért van egy kis különbség egy pár sárfogó felszerelése és mondjuk egy nagyszerviz kivitelezése között. Az előbbi kb 4 csavar becsavarásából áll és mondjuk max 10 perc alatt megvan.
Utóbbi meg...
 :P
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #107 Dátum: 2004.06.13 15:09:57 »
Mindent tisztázva:
A klubtagoknak 10% kedvezmény van a munkadíjból.

Ettől egyedileg/alkalmilag én térhetek el, abban az esetben, ha valami miatt különösen fontosnak tartom, hogy kompenzáljam a márkahű klubtagokat valamiért. Jelzem, ezzel nem csak klubtagok felé is élhetek. Nem gyakori...
Azt pedig, hogy mikor és kinek milyen kedvezményt adunk, szerintem nem a fórumra tartozik - és ezért eddig még senki sem sértődött meg.
Egy frankó csapat frankó lehetősége! Szerintem barátilag minden jobban megy.
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #108 Dátum: 2004.06.13 19:18:52 »
Hali!
Whis: én is sárfogóról beszéltem! :) csak ezeket a sárvédő sárhányó sárfogó dolgokat mindig keverem
hillar: ezt innen a fórumról vettem le nyilvánosan én csak azt hittem hogy ez él ezért is kérdeztem meg. Erre írta Mickey hogy soha nem volt ilyen... én meg megkerestem :) de ha nincs ilyen akkor nincs meg is kérdeztem hogy van e ilyen.  Elfogadom ha nincs csak azt nem hogy soha nem is volt  :P
 :P  :P
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #109 Dátum: 2004.06.16 07:51:01 »
Hillar, ezt ne olvasd el!  :arrow: Szombaton voltam a megbeszéltek szerint a kereskedésben, és mindenki nagyon korrekt és készséges volt. Az volt az érzésem, hogy egy profi, vevő/ügyfélközpontú csapatot sikerült összehozni. Csak így tovább!  8)

Hillar, ezt olvasd el! :!:

Csütörtökön valamikor be szeretnék menni egy ződkártyás mérésre. Mindegy, hogy mikor megyek?

Köszi.
  ObGa
Visszajövök :)

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #110 Dátum: 2004.06.16 08:05:06 »
Idézetet írta: "obga"
Hillar, ezt ne olvasd el!  :arrow: Szombaton voltam a megbeszéltek szerint a kereskedésben, és mindenki nagyon korrekt és készséges volt. Az volt az érzésem, hogy egy profi, vevő/ügyfélközpontú csapatot sikerült összehozni. Csak így tovább!  8)

Hillar, ezt olvasd el! :!:

Csütörtökön valamikor be szeretnék menni egy ződkártyás mérésre. Mindegy, hogy mikor megyek?

Köszi.
  ObGa


ObGa, ezt olvasd el! :D  
 Ha kora délután jössz, akkor még kevesebbet kell várnod!! :P  Én azt javaslom!  :twisted:
Hali (és köszi, most mutatom a többieknek is... :oops:  :oops: :)
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #111 Dátum: 2004.06.17 23:49:25 »
Höhö megtaláltam hogy hová való a csavar... nagyon nyiszogott az ajtó megkuksiztam miért onnan hiányzott az a bizonyos kárpitrögzítő csavar... le kellett akasztani az ajtót hogy felrakják az új sárvédőt?

Beírom ide is hátha utána tudsz kérdezni Árpi normális hogy alapjáraton miután bemelegedett már a motor és visszaveszi a ford.számot ketyeg a motor? Az utastérbe ez az egy hang hallatszik be, olyan dízeles ketyegés.  Más is hallja ezt az effektet kikapcsolt rádiónál?
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #112 Dátum: 2004.06.18 00:58:22 »
Idézetet írta: "S"
Höhö megtaláltam hogy hová való a csavar... nagyon nyiszogott az ajtó megkuksiztam miért onnan hiányzott az a bizonyos kárpitrögzítő csavar... le kellett akasztani az ajtót hogy felrakják az új sárvédőt?

Beírom ide is hátha utána tudsz kérdezni Árpi normális hogy alapjáraton miután bemelegedett már a motor és visszaveszi a ford.számot ketyeg a motor? Az utastérbe ez az egy hang hallatszik be, olyan dízeles ketyegés.  Más is hallja ezt az effektet kikapcsolt rádiónál?


Szerintem a befecskendező ketyegését hallod.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #113 Dátum: 2004.06.18 07:05:50 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "S"
Höhö megtaláltam hogy hová való a csavar... nagyon nyiszogott az ajtó megkuksiztam miért onnan hiányzott az a bizonyos kárpitrögzítő csavar... le kellett akasztani az ajtót hogy felrakják az új sárvédőt?

Beírom ide is hátha utána tudsz kérdezni Árpi normális hogy alapjáraton miután bemelegedett már a motor és visszaveszi a ford.számot ketyeg a motor? Az utastérbe ez az egy hang hallatszik be, olyan dízeles ketyegés.  Más is hallja ezt az effektet kikapcsolt rádiónál?


Szerintem a befecskendező ketyegését hallod.


Hali!
Szerintem is a befecskendező az.  :!: Normál.  :wink: Kezdesz összejönni a szép új autóddal!! :D  :D
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #114 Dátum: 2004.06.18 07:54:17 »
Aha :) köszönöm a válaszokat/segítséget!
Igen naon szeretem a kicsikét :P kb. 2 hét múlva kap fincsi új olajat + szép ablakfóliát dönörűűű lesz :)
Hillar arra még tudnál válaszolni hogy a kárpitot csak ezek a csavarok tartják vagy vannak belül patentok? Csak mert ha fóliáznak és netán van patent és törik akkor vinnék magammal alapból párat hogy utána ne nyiszogjon semmi.
Arra nincs ötlet mit lehet csinálni a hátsó kerékjárat zajosságával? Gondoltam veszek oda Dynamatot van direkt erre a célra is valamilyük.
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #115 Dátum: 2004.06.18 08:03:06 »
Idézetet írta: "S"
Aha :) köszönöm a válaszokat/segítséget!
Igen naon szeretem a kicsikét :P kb. 2 hét múlva kap fincsi új olajat + szép ablakfóliát dönörűűű lesz :)
Hillar arra még tudnál válaszolni hogy a kárpitot csak ezek a csavarok tartják vagy vannak belül patentok? Csak mert ha fóliáznak és netán van patent és törik akkor vinnék magammal alapból párat hogy utána ne nyiszogjon semmi.
Arra nincs ötlet mit lehet csinálni a hátsó kerékjárat zajosságával? Gondoltam veszek oda Dynamatot van direkt erre a célra is valamilyük.


Huhh! Patent-kérdést meg kell kérdeznem szakiktól - ők tudják korrektül. Ez hétfőn meglesz... Patentet tudol venni nálunk IS  - filléres dolgok. Hátsó kerékjárat? Rücsisray? Nemtom. Konzultációt kérek ez ügyben is! Szintén hétfő! Kis türelmet, mert hétvégére eltűnök.... :lol:
ÁÁ :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #116 Dátum: 2004.06.18 10:06:53 »
Idézetet írta: "S"
kb. 2 hét múlva kap fincsi új olajat...

Jól gondolom, hogy ez nem az előírt 15000-es olajcsere lenne?
Engem erről kimondottan lebeszéltek. Hillar, nálatok mi erről a vélemény?
(Amúgy az OFF Honda ON gépkönyvében kimondottan tiltják a gyári olaj idő előtti cseréjét.)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #117 Dátum: 2004.06.18 10:36:36 »
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "S"
kb. 2 hét múlva kap fincsi új olajat...

Jól gondolom, hogy ez nem az előírt 15000-es olajcsere lenne?
Engem erről kimondottan lebeszéltek. Hillar, nálatok mi erről a vélemény?
(Amúgy az OFF Honda ON gépkönyvében kimondottan tiltják a gyári olaj idő előtti cseréjét.)


Nem tudom mit tudnak ezek a japók, de pl. az opelben is volt ajánlott csere 4000 nél. Én jogosnak vélem mivel a motor ez alatt az idő alatt "érik össze" a kasztnival, szerintem nem árt a mocinak. Az opelnél se ártott :) én inkább azt nem értem hogy ugyan olyan olajjal régen miért csak 15000t most meg már 30000t is lehet menni.
Egyébként milyen megfontolásból beszéltek le róla? Volt valami indok?
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #118 Dátum: 2004.06.18 10:37:22 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "S"
Aha :) köszönöm a válaszokat/segítséget!
Igen naon szeretem a kicsikét :P kb. 2 hét múlva kap fincsi új olajat + szép ablakfóliát dönörűűű lesz :)
Hillar arra még tudnál válaszolni hogy a kárpitot csak ezek a csavarok tartják vagy vannak belül patentok? Csak mert ha fóliáznak és netán van patent és törik akkor vinnék magammal alapból párat hogy utána ne nyiszogjon semmi.
Arra nincs ötlet mit lehet csinálni a hátsó kerékjárat zajosságával? Gondoltam veszek oda Dynamatot van direkt erre a célra is valamilyük.


Huhh! Patent-kérdést meg kell kérdeznem szakiktól - ők tudják korrektül. Ez hétfőn meglesz... Patentet tudol venni nálunk IS  - filléres dolgok. Hátsó kerékjárat? Rücsisray? Nemtom. Konzultációt kérek ez ügyben is! Szintén hétfő! Kis türelmet, mert hétvégére eltűnök.... :lol:
ÁÁ :D  :D


Köszi hétfőig kibírom :P
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #119 Dátum: 2004.06.18 11:05:56 »
Idézetet írta: "S"
Nem tudom mit tudnak ezek a japók, de pl. az opelben is volt ajánlott csere 4000 nél. Én jogosnak vélem mivel a motor ez alatt az idő alatt "érik össze" a kasztnival, szerintem nem árt a mocinak. Az opelnél se ártott :) én inkább azt nem értem hogy ugyan olyan olajjal régen miért csak 15000t most meg már 30000t is lehet menni.
Egyébként milyen megfontolásból beszéltek le róla? Volt valami indok?

Azért az Opel az nem Toyota. A marketingesnek pedig csak egy tollvonás a +15000km.
Engem azért beszélt le róla a szervíz, mert szerintük az első olaj speciálisan adalékolt és ugyan jó olajat tudnak adni, de olyat nem.
(S mivel a bevételük ellen beszéltek, lehet alapja is.)
De szerintem azért 4000 km után már nincs annyira szüksége a plusz adalékokra, de én felelegesnek találtam erre kiadni pénzt.
Attila 31
  - Avensis
- Prius