Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3375672 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

ToyoTeam Garage

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14955 Dátum: 2016.02.07 21:22:36 »
Sziasztok!

Szendrei József /Szuti/ vagyok álnéven, Főnöki engedéllyel írok ide egy kis gerillamarketing miatt. Ha valaki még nem tudna róla, megnyitottunk egy Toyota-Lexus szervizt, ToyoTeam Garage Autószerviz néven, Újpesten, a Tinódi utcában, de más márka szervizeit is vállalni tudjuk. A műhely 2 állásos, 117 nm-en fekszik és szép ügyfélváró, iroda is tartozik hozzá, ami a kényelmeteket szolgálja. Üzlettársam, Jakab Tamás végzi az autók szerelését, aki 18 év Toyota márkaszervizben eltöltött munkatapasztalattal rendelkezik, tehát ha bármire szükségetek van, akkor keressetek minket nyugodtan, igyekszünk foglalkozni a kisebb munkáktól kezdve az egyéni igényekig.

Mickey nyitott nekünk egy csoportot, ahova nemsokára beírjuk majd a Toyota Kub által elérhető állandó kedvezményeket és akciókat is, plusz 2-3 héten belül szervezünk egy hivatalos megnyitót is, ahova sok szeretettel várunk mindenkit, aki meg szeretné nézni, hogy hol dolgozunk és szeretne velünk pár szót váltani. Íme a csoportunk linkje, itt és a csoportban megtalálható elérhetőségeken keresztül tudjátok velünk felvenni a kapcsolatot:

http://forum.toyotaclub.hu/index.php?topic=1323.0

Addig is Üdv,
Szuti

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14956 Dátum: 2016.02.07 21:45:58 »
köszönjük...felfogtuk elsőre is...
igy a 10.topikban ugyanezt olvasva meg már majdnem,h unalmas is!![emoji106] [emoji106] [emoji14] [emoji14] [emoji48] [emoji48]
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14957 Dátum: 2016.02.07 22:11:20 »
Szerintetek ugyanaz?
A cikkben a táblázat és a hirdetés legfontosabb száma.
Igen. Ez a Katona Mátyás (autonavigator) autója.
Villanyautót vesznek az asszonynak, ezért adja el.

ToyoTeam Garage

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14958 Dátum: 2016.02.07 22:48:57 »
köszönjük...felfogtuk elsőre is...
igy a 10.topikban ugyanezt olvasva meg már majdnem,h unalmas is!![emoji106] [emoji106] [emoji14] [emoji14] [emoji48] [emoji48]


Nincs mit, Te 10-szer elolvastad? Kedves tőled, pedig csak 4 helyre írtam be, akkor szerencsére mégsem olyan unalmas :devil:

Remélem azért nem zavartalak meg vele túlzottan, Mickeyyel egyeztetve tettem be a legnépszerűbb helyekre, mivel nem vagyok benne biztos, hogy a tagok nagy része a fórum alján is észreveszi, elolvassa a saját topikunkat, de köszönjük az észrevételt, reméljük, hogy majd bíztató szavakat is kapunk, de elfogadjuk ezt a véleményt is, ha valaki unalmasnak tartja, nem haragszunk érte.

lfarkas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 281
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14959 Dátum: 2016.02.08 07:26:59 »
Köszönjük. Arra járunk, benézünk.
Üdv!

agabor

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 375
  • Prius 3 2010
    • Blog lenne, ha írnám
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14960 Dátum: 2016.02.08 10:55:00 »
Valakinek van információja arra vonatkozólag, hogy a szolártetős Priusokra miért csak 15-ös kerekeket raktak?

Először is gratula itt is az új kocsihoz, remélem, hogy jól fog szolgálni! :)

A szolártető-15"-os kerék-összefüggés meg lehet, hogy osztrák sajátosság. Országonként változik, hogy milyen felszereltség tartozik az egyes szintekhez. Egyébként ne keseredj el, papíron a 15-ös kerékkel fogyaszt a legjobban és a magyar utakra a 17-es (másik osztrák lehetőség) úgyse való.

Thomas800

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 119
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14961 Dátum: 2016.02.08 12:01:21 »
Először is gratula itt is az új kocsihoz, remélem, hogy jól fog szolgálni! :)

A szolártető-15"-os kerék-összefüggés meg lehet, hogy osztrák sajátosság. Országonként változik, hogy milyen felszereltség tartozik az egyes szintekhez. Egyébként ne keseredj el, papíron a 15-ös kerékkel fogyaszt a legjobban és a magyar utakra a 17-es (másik osztrák lehetőség) úgyse való.

Szia!

A prémium felszereltséghez jár a kisebb kerék pont fordítva mint más típusoknál.

agabor

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 375
  • Prius 3 2010
    • Blog lenne, ha írnám
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14962 Dátum: 2016.02.08 14:23:52 »
A prémium felszereltséghez jár a kisebb kerék pont fordítva mint más típusoknál.

Ausztriában nem:

https://www.toyota.at/new-cars/prius/index.json#/publish/pageoverlayer_open/html=.compare-model-data/preserveContent=true/styleClass=compare-overlay-wrapper/pageName=Modelle%20vergleichen

Az enyém is Comfort, 17-es kerekekkel vettem, de már eladtam a felniket.

Thomas800

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 119
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14963 Dátum: 2016.02.08 15:06:50 »
Ausztriában nem:

https://www.toyota.at/new-cars/prius/index.json#/publish/pageoverlayer_open/html=.compare-model-data/preserveContent=true/styleClass=compare-overlay-wrapper/pageName=Modelle%20vergleichen

Az enyém is Comfort, 17-es kerekekkel vettem, de már eladtam a felniket.

Ahh ezt nem tudtam, mindig tanul az ember. Amiben szinte biztos vagyok, hogy Hollandiában, Belgiumban a legmagasabb felszereltség esetén járt a 15-ös kerék.

agabor

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 375
  • Prius 3 2010
    • Blog lenne, ha írnám
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14964 Dátum: 2016.02.08 15:08:55 »
Ahh ezt nem tudtam, mindig tanul az ember. Amiben szinte biztos vagyok, hogy Hollandiában, Belgiumban a legmagasabb felszereltség esetén járt a 15-ös kerék.

Írták már itt régebben mások (én is onnét tudom), hogy országonként változik a felszereltség. Nem egészen értem, hogy miért csinálja ezt a Toyota.

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14965 Dátum: 2016.02.08 15:21:08 »
Írták már itt régebben mások (én is onnét tudom), hogy országonként változik a felszereltség. Nem egészen értem, hogy miért csinálja ezt a Toyota.

Hát ezt az adott ország importőre dönti el. Egy(két) ember nekiül, kitalálja, hogy az adott országban milyen felszereltségek lesznek eladhatóak (ők rakják össze darabokból az autót kb. "a szivargyújtótól a tetőablakig"), ez általában 3-4 felszereltség lesz. ...és akkor ez kapható és kész :)

Curbowka

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14966 Dátum: 2016.02.08 15:30:21 »
Sziasztok!

Leendő Priusosként (remélhetőleg) szeretnék néhány tanácsot kérni, elsősorban hogy honnan érdemes használt Priust venni, eddigi olvasataim szerint szinte az összes külföldről kerül be, tehát elég sokban -gondolom én- tekert a km. Elsősorban kettest szeretnék, költségkeret 1,8-2 millió körül lenne, mi a reális km és állapot ilyen összegben? Ha bármi egyéb hasznos infoval tudtok szolgálni, akár a kocsiról, akár a vételéről azt megköszönném, mert nincs az ismerettségi körömben priusos.

Dani

Thomas800

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 119
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14967 Dátum: 2016.02.08 16:02:24 »
Írták már itt régebben mások (én is onnét tudom), hogy országonként változik a felszereltség. Nem egészen értem, hogy miért csinálja ezt a Toyota.

Ez amolyan Toyota sajátosság lehet :D

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14968 Dátum: 2016.02.08 17:21:29 »
Sziasztok!

Leendő Priusosként (remélhetőleg) szeretnék néhány tanácsot kérni, elsősorban hogy honnan érdemes használt Priust venni, eddigi olvasataim szerint szinte az összes külföldről kerül be, tehát elég sokban -gondolom én- tekert a km. Elsősorban kettest szeretnék, költségkeret 1,8-2 millió körül lenne, mi a reális km és állapot ilyen összegben? Ha bármi egyéb hasznos infoval tudtok szolgálni, akár a kocsiról, akár a vételéről azt megköszönném, mert nincs az ismerettségi körömben priusos.

Dani
Üdv
Két bevált kereeskedő van akiktől többen vettünk.
http://www.hasznaltauto.hu/partner/ponterno_kft.-6743
és
http://www.hasznaltauto.hu/partner/auto-lux_kft.-7497

Mi számít reális kilométernek? A "mesebeli" 120-130.000 vagy az ilyen 8-10-12 éves autóktól elvárható 250-300+ ezer?
Egyébként a legtöbbünk részben a forrás, részben az utánajárás miatt nem visszapörgetett autót vett végül :)

pel.hu

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 48
    • pel.hu
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14969 Dátum: 2016.02.08 21:26:32 »
Remélem nem volt még...
[ Invalid YouTube link ]
Prius III SOL