Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3374356 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

bozman

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 242
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6645 Dátum: 2012.09.05 20:37:04 »
Az is fura, hogy a berlini rendszám müncheni keretbe van berakva. Ez arra enged következtetni, hogy a berlini tulaj egyszer sem vitte valamit magára adó szervizbe és nem ő az első tulaj. De ez persze csak feltételezés részemről.

drzeee

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6646 Dátum: 2012.09.05 20:42:55 »
Nekem is ez a bajom. Berlini rendszám, müncheni rendszámkeret. Felhívjam ezt a bizonyos autohaus wieser-t? Visszaírt az ember, hogy nem tudja az autó papírjait beszkennelve elküldeni, fél hogy visszaélnek vele. Ezt mondjuk megértem. Az a baj, hogy félreértette amit ékes németséggel írtam... Én a kocsiról kértem nagyfelbontású képeket meg az alvázszámot. Az a gond, hogy 8 db 50KB-os kép alapján tök szívás kiutazni. Merjem vagy ne merjem. Nehogy a brémai muzsikusok elhúzzák a nótámat... :)

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6647 Dátum: 2012.09.05 20:48:23 »
Igen, Brémában is lehet inni HB-t, de Münchenben az igazi :yes:
A HB az egy cigerattamárka :tt2:

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6648 Dátum: 2012.09.05 20:50:52 »
Én még tudok ilyen országot mondani :D
Én is: Görögország :sorcerer:

drzeee

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6649 Dátum: 2012.09.05 22:10:50 »
Persze, mert az egész egy nagy kamu a dániai költözős szöveg régi trükk, már azt hittem leálltak ezzel, de most komolyan: ne gonduljuk már h 3800-ért sérülésmentes PII-t vehetünk kevés km-rel... :devil:

Szóval szerinted hagyjam a fenébe az egészet? Ismersz hasonló sztorit?

drzeee

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6650 Dátum: 2012.09.06 12:40:48 »
Na megint írt a nyugdíjas bácsi... Ezt válaszolta az alvázszámot, nagyobb felbontású képet, és telefonszámot kérő levelemre:

Németül értők előnyben...

Es tut mir leid aber ich kann Ihnen meine Telefonnummer, wir sind ein familly der taub und stumm. Leider müssen wir Ihnen nun sagen, dies, aber dies ist unsere Situation und das ist, warum wir zu treffen und den Deal persönlich wollen. Wir sind nicht am Telefon zu sprechen.
Akzeptieren, um mit Ihnen zu treffen, werden Sie das Auto testen, werden Sie überprüfen die Dokumente des Autos.
Danke,

Szóval kenje a hajára az autóját, majd keresek másikat. Köszönöm a hozzászólásaitokat. Úgy érzem így túl rizikós kiutazni.

avensys98

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6651 Dátum: 2012.09.06 13:34:01 »
Sziasztok!

Prius III-hoz keresek Repair/Service Manual-t (tehát nem felhasználó kézikönyvet), és nem szeretném ha sokba kerülne  :innocent:. Amúgy a belső (elöl-középen-fent) világítás egységet szeretném lebontani, lehetőleg törés nélkül, ha valaki tudja hogyan kell, ne hallgassa el.
Van egy olyan városi legenda, amelyik szerint ki lehet kapcsolni a tolatáskor halható idegesítő sípolást a Prius III-nál. Mit tudtok erről? Szeretem a ha megnézik az autómat (mert szép ::)), de az már túlzás, hogy nem tolathatok közönség nélkül.

Üdv.:
VZs

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6652 Dátum: 2012.09.06 14:06:14 »
Na megint írt a nyugdíjas bácsi... Ezt válaszolta az alvázszámot, nagyobb felbontású képet, és telefonszámot kérő levelemre:
Elég érdekesen ír németül! Nem eredeti német, az biztos.

Azért mert süket-néma, és nem beszél telefonon, attól még az alvázszámot megmondhatta volna! :)

drzeee

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6653 Dátum: 2012.09.06 14:39:10 »
Legalább nem zavarja a tolatóradar csipogása brémától dániáig mikor hazatolat...

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6654 Dátum: 2012.09.06 14:59:54 »
Elég érdekesen ír németül! Nem eredeti német, az biztos.

Azért mert süket-néma, és nem beszél telefonon, attól még az alvázszámot megmondhatta volna! :)
Miért kell neked az alvázszám?(azon kivül , hogy megtudod mikor gyártották és milyen felszereltséggel :hmmmm:) Azt is tudni mikor, hol volt szervizben?
Talán fél ,hogy visszaélsz vele? De hogyan?

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6655 Dátum: 2012.09.06 15:11:37 »
Miért kell neked az alvázszám?(azon kivül , hogy megtudod mikor gyártották és milyen felszereltséggel :hmmmm:) Azt is tudni mikor, hol volt szervizben?
Talán fél ,hogy visszaélsz vele? De hogyan?
Nekem, semmiért, aki megveszi, annak lehet jó, hogy lekérdezze.

Kacsabi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 214
  • '10 Prius
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6656 Dátum: 2012.09.06 15:40:44 »
Van egy olyan városi legenda, amelyik szerint ki lehet kapcsolni a tolatáskor halható idegesítő sípolást a Prius III-nál. Mit tudtok erről? Szeretem a ha megnézik az autómat (mert szép ::)), de az már túlzás, hogy nem tolathatok közönség nélkül.

Üdv.:
VZs
Szia!

Elgurulsz a legközelebbi szervízbe és computerrel kb. 5 perc mókolás után megszüntetik az idegesítő sípolást.
007

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6657 Dátum: 2012.09.06 20:19:34 »
Szerintem ez egy internetes fordítóval írt kamu levél. El kell felejteni. Palimadarat keresnek. Egy éve sincs hogy ilyesmiről írtak a totalcar-on csak ott egy passattal.

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6658 Dátum: 2012.09.06 20:24:45 »
A HB az egy cigerattamárka :tt2:
Jah, én a folyékony HB-t jobban csípem
Today, tomorrow and after tomorrow!

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6659 Dátum: 2012.09.06 20:26:04 »
Na megint írt a nyugdíjas bácsi... Ezt válaszolta az alvázszámot, nagyobb felbontású képet, és telefonszámot kérő levelemre:

Németül értők előnyben...

Es tut mir leid aber ich kann Ihnen meine Telefonnummer, wir sind ein familly der taub und stumm. Leider müssen wir Ihnen nun sagen, dies, aber dies ist unsere Situation und das ist, warum wir zu treffen und den Deal persönlich wollen. Wir sind nicht am Telefon zu sprechen.
Akzeptieren, um mit Ihnen zu treffen, werden Sie das Auto testen, werden Sie überprüfen die Dokumente des Autos.
Danke,

Szóval kenje a hajára az autóját, majd keresek másikat. Köszönöm a hozzászólásaitokat. Úgy érzem így túl rizikós kiutazni.
Akkor csak sikerült belátnod, hogy ez az autó nem létezik :whistling:
Today, tomorrow and after tomorrow!