Szerző Téma: Milyen autót vegyek?  (Megtekintve 1778088 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #7890 Dátum: 2014.09.20 11:59:10 »
 :yawn:
kisa
born to ride

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Re: Re: Milyen autót vegyek?
« Válasz #7891 Dátum: 2014.09.20 12:00:58 »
Arany koporsószállító. Képek alapján is elég lepukkantnak tűnik. Nincs most nagyon olyan, amibe beleülnék. Fórumra irogat ennek a TDS-nek a gazdája , de Xenon 2000 től van csak, nem tudom hogy vizsgázik, a motor nagyon traktoros, de végülis szerelem kiélésre még jó lenne. Ezt meg nem tudom miért tárolták le , de képek alapján nem tűnik rossznak.
Az mit jelent hogy letárolták ? :hmmmm:
A bőrősre visszatérve, egy olyant azt hiszem jobban lehet szeretni ;)

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #7892 Dátum: 2014.09.20 12:02:59 »
:yawn:
Grüßi!
Hogy van a Mazdád? Voltál már kanyarogni vele? Vagy arra már hó van? :innocent:

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #7893 Dátum: 2014.09.20 12:07:06 »
Még rendesen el sem tudtam hozni. Kigyulladt a motorhibajelző, az öreg elvitte Mazdaszervízbe, ott azt mondták minden oké, nem értik miért ég a lámpa. Aztán az öreg kitalálta, hogy addig nem adja ide, amíg meg nem csináltatja. Kedden jön vissza az elutazásból, így szerdánál előbb nem tudom hazahozni a kocsit.
kisa
born to ride

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Re: Re: Re: Milyen autót vegyek?
« Válasz #7894 Dátum: 2014.09.20 12:09:49 »
Az mit jelent hogy letárolták ? :hmmmm:
A bőrősre visszatérve, egy olyant azt hiszem jobban lehet szeretni ;)
Forgalomból ki van vonva.
Van fantázia abban a kombiban, de sajna a turbós motor (asszem alfa) speckó eset: kiegyenlitőtengely, dupla vezérlés, egyedi fék, futómű stb. Nameg belváros B2 kategória elvinne évi 100 ezret csekkben.
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Re: Re: Re: Milyen autót vegyek?
« Válasz #7895 Dátum: 2014.09.20 12:57:24 »
Forgalomból ki van vonva.
Van fantázia abban a kombiban, de sajna a turbós motor (asszem alfa) speckó eset: kiegyenlitőtengely, dupla vezérlés, egyedi fék, futómű stb. Nameg belváros B2 kategória elvinne évi 100 ezret csekkben.
No meg a Le-adó, az is több mint 40e :cry:

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Re: Re: Re: Re: Milyen autót vegyek?
« Válasz #7896 Dátum: 2014.09.20 13:04:55 »
No meg a Le-adó, az is több mint 40e :cry:
Hát a 190 lovas camry lenne 52 adó+45 kötelező
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

richkan

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 631
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #7897 Dátum: 2014.10.08 16:44:46 »
No most ismét elkezdtem nézegetni az asszonynak autókat...Korábban már volt egy kísérlet erre (azt hiszem itt írtam is), de aztán végül abbamaradt a dolog, mert elfáradtam a keresésben, ő meg annyira nem nyüstöl vele mert elvan a tömegközlekedéssel is (meg persze azzal hogy én egy csomószor elugrok érte ide-oda  :wub:).

Elég nehéz a dolgom, mert ami tetszik a nejemnek az a Polo, Fabia, és a Corsa. Tetszik még a Golf is és én talán ennek örülnék a legjobban az említettek közül (ennél nagyobbat biztosan nem szeretne). Feketét nem szeretne. Viszont szeretne sárgát vagy pirosat, ezüstöt nem annyira. Fontos lenne az, hogy automata váltós legyen. Klíma és 5 ajtós verzió kellene és mindenképpen benzines.

Az ár preferáltan 2M alatt kéne megálljon, inkább másfél. (Első autója lenne, kint állna, nincs ennél nagyobbra, jobbra igénye, amúgy is elég egy autó ami jobban veszít az értékéből stb...)

Rájöttem az elmúlt két hét nézegetése alapján, hogy nem lesz könnyű ilyen autót találni, mert pl Corsából konkrétan egy van a hahun amiben talán tényleg valós automata váltó van és nem az easytronic (ami nem kell).

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/corsa_d/opel_corsa_d_1.4_enjoy_automata-8212980

Ebben meg soknak tartom a km futást.

A többi említett márkából is csak elvétve van 1-1, még talán a golfra lesz a legtöbb esély hogy találok majd valamit...

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Milyen autót vegyek?
« Válasz #7898 Dátum: 2014.10.08 16:57:01 »
Ilyen listát új autó vásárláskor szoktak írni ;-)
Sok sikert a keresgéléshez, nem lesz egyszerű!

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #7899 Dátum: 2014.10.08 17:06:43 »
Mondanám hogy van egy eladó klímás, 5 ajtós, kiválóan pakolható kocsi, ami teljesen jó városba és nem kell sajnálni sem ha nem sikerül a parkolás és megvan kb fél misiből, de sajna kéziváltós, szürke, 17 éves és 241e km van benne :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #7900 Dátum: 2014.10.08 18:58:00 »
No most ismét elkezdtem nézegetni az asszonynak autókat...Korábban már volt egy kísérlet erre (azt hiszem itt írtam is), de aztán végül abbamaradt a dolog, mert elfáradtam a keresésben, ő meg annyira nem nyüstöl vele mert elvan a tömegközlekedéssel is (meg persze azzal hogy én egy csomószor elugrok érte ide-oda  :wub:).
Elég nehéz a dolgom, mert ami tetszik a nejemnek az a Polo, Fabia, és a Corsa. Tetszik még a Golf is és én talán ennek örülnék a legjobban az említettek közül (ennél nagyobbat biztosan nem szeretne). Feketét nem szeretne. Viszont szeretne sárgát vagy pirosat, ezüstöt nem annyira. Fontos lenne az, hogy automata váltós legyen. Klíma és 5 ajtós verzió kellene és mindenképpen benzines.
Az ár preferáltan 2M alatt kéne megálljon, inkább másfél. (Első autója lenne, kint állna, nincs ennél nagyobbra, jobbra igénye, amúgy is elég egy autó ami jobban veszít az értékéből stb...)
Rájöttem az elmúlt két hét nézegetése alapján, hogy nem lesz könnyű ilyen autót találni, mert pl Corsából konkrétan egy van a hahun amiben talán tényleg valós automata váltó van és nem az easytronic (ami nem kell).
http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/corsa_d/opel_corsa_d_1.4_enjoy_automata-8212980
Ebben meg soknak tartom a km futást.
A többi említett márkából is csak elvétve van 1-1, még talán a golfra lesz a legtöbb esély hogy találok majd valamit...
hát, asszem el kéne kezdened a külföldi kínálatot is nézegetni...

Matthew90

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2743
  • Nem elfogult, de TOYOTA-Fan :)
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #7901 Dátum: 2014.10.08 19:47:42 »
No most ismét elkezdtem nézegetni az asszonynak autókat...Korábban már volt egy kísérlet erre (azt hiszem itt írtam is), de aztán végül abbamaradt a dolog, mert elfáradtam a keresésben, ő meg annyira nem nyüstöl vele mert elvan a tömegközlekedéssel is (meg persze azzal hogy én egy csomószor elugrok érte ide-oda  :wub:).

Elég nehéz a dolgom, mert ami tetszik a nejemnek az a Polo, Fabia, és a Corsa. Tetszik még a Golf is és én talán ennek örülnék a legjobban az említettek közül (ennél nagyobbat biztosan nem szeretne). Feketét nem szeretne. Viszont szeretne sárgát vagy pirosat, ezüstöt nem annyira. Fontos lenne az, hogy automata váltós legyen. Klíma és 5 ajtós verzió kellene és mindenképpen benzines.

Az ár preferáltan 2M alatt kéne megálljon, inkább másfél. (Első autója lenne, kint állna, nincs ennél nagyobbra, jobbra igénye, amúgy is elég egy autó ami jobban veszít az értékéből stb...)

Rájöttem az elmúlt két hét nézegetése alapján, hogy nem lesz könnyű ilyen autót találni, mert pl Corsából konkrétan egy van a hahun amiben talán tényleg valós automata váltó van és nem az easytronic (ami nem kell).

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/corsa_d/opel_corsa_d_1.4_enjoy_automata-8212980

Ebben meg soknak tartom a km futást.

A többi említett márkából is csak elvétve van 1-1, még talán a golfra lesz a legtöbb esély hogy találok majd valamit...


http://www.hasznaltauto.hu/auto/audi/a3/audi_a3_1.6_ambiente_automata_m.o.-i_1tulajd.82.e.km-8330684

 :hmmmm:  :otlet:



Toyota Corolla E12 Sedan 1.4 Linea Terra (2011.09.-2013.10.)
Toyota Avensis T25 Sedan 1.8 Sol Technic (2013.10.-2017.01.)
Toyota Prius III Premium + Solar roof + Navi + Leather (2017.01.- )

362.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #7902 Dátum: 2014.10.08 21:07:39 »
No most ismét elkezdtem nézegetni az asszonynak autókat...
A hazai kínálatot nézve, az automatával rettentően leszűkíted a kört. Közel nullára. Úgyhogy szerintem is barátkoznod kéne az import gondolatával.

Példa: a mobile.de 93 találatot dobott ki, a következő feltételekre szűrve: Golf, benzines, automata, 2000-es vagy fiatalabb, ár 3500-4500 euro között  :otlet:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #7903 Dátum: 2014.10.09 09:03:14 »
én németből tuti nem vennék automata váltós autót, max japánból valami kiforrott típust.
ha az megáll kuka az autó
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Matthew90

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2743
  • Nem elfogult, de TOYOTA-Fan :)
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #7904 Dátum: 2014.10.09 09:09:23 »
én németből tuti nem vennék automata váltós autót, max japánból valami kiforrott típust.
ha az megáll kuka az autó

:hmmmm:

Lehet mondani sokmindent a német autókra, de hogy az automatájuk rossz lenne, az nem igaz  :szemez:

Egyedül a Multitronic mondható egy rossz konstrukciónak, a Tiptronic és DSG nagyon is kellemes kis konstrukció.  :)



Toyota Corolla E12 Sedan 1.4 Linea Terra (2011.09.-2013.10.)
Toyota Avensis T25 Sedan 1.8 Sol Technic (2013.10.-2017.01.)
Toyota Prius III Premium + Solar roof + Navi + Leather (2017.01.- )

362.