Szerző Téma: Milyen autót vegyek?  (Megtekintve 1781718 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6060 Dátum: 2013.11.15 11:40:40 »
most cseréltem télikerékre, a szerelőm szólt volna, ha lát bármit odalent

Optimus86

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 134
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6061 Dátum: 2013.11.15 18:06:56 »
Sziasztok!

SOS kérnék valakitől segítséget. Vételi szándékkal kineztunk 2 Toyota Avensis 1.6 sedant 98-as evjaratbol. Vagy ma délután 3-tol vagy holnap délelőtt néznénk meg barátnőmmel, de nincs aki eljonne velünk és atnezné az autokat. Csepelen és a Pesti autopiacon vannak. Aki eltud jönni kérem segítsen. Anyagilag jól járna. Privátban kérek nevet és telefonszamot. Köszönöm!

Annyiban változott a helyzet, hogy csak a csepelit néznénk van. Eddig senki sem jelentkezett segítségként.  :no: 

Erről lenne szó: http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/avensis/toyota_avensis_1.6_sol_mo-i._hibatlan_allapot___-7317991

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6062 Dátum: 2013.11.15 18:36:42 »
Annyiban változott a helyzet, hogy csak a csepelit néznénk van. Eddig senki sem jelentkezett segítségként.  :no: 

Erről lenne szó: http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/avensis/toyota_avensis_1.6_sol_mo-i._hibatlan_allapot___-7317991

Szerintem ez nem SOL felszereltség, nincsen benne kódfényszóró.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Optimus86

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 134
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6063 Dátum: 2013.11.15 18:38:53 »
Szerintem ez nem SOL felszereltség, nincsen benne kódfényszóró.

Igen elírták. Nem baj.:) Mondtam amúgy nekik.

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10267
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6064 Dátum: 2013.11.15 20:21:15 »
Annyiban változott a helyzet, hogy csak a csepelit néznénk van. Eddig senki sem jelentkezett segítségként.  :no: 

Erről lenne szó: http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/avensis/toyota_avensis_1.6_sol_mo-i._hibatlan_allapot___-7317991
Előre bocs az iróniáért:

Ezt az autót nem szabad kihagyni.
Részlet a leírásból:
"A képeken látható hibátlan esztétikai és műszaki állapotban van, költségmentesen lehet vele autózni, mindene működik, a klímája is, gyári kulcsai megvannak! "

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6065 Dátum: 2013.11.15 20:25:20 »
Annyiban változott a helyzet, hogy csak a csepelit néznénk van. Eddig senki sem jelentkezett segítségként.  :no: 

Erről lenne szó: http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/avensis/toyota_avensis_1.6_sol_mo-i._hibatlan_allapot___-7317991
Én már jártam többször ott, nézegelődtem, de nem egy túl szimpatikus kereskedés, legalább is az autót nagyon nézd meg :szemez:

Kisfiatal

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3068
  • E12 1.6
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6066 Dátum: 2013.11.16 08:44:32 »
Akkor a G-Astrát sürgősen szedd le a listáról.

Yarist vegyetek  :yes: !

Egy másik fórumról:

Ma voltunk megnézni:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/yaris/toyota_yaris_1.3_linea_sol-7101519
A kocsi egy idősebb páré, tényleg csak vásárlásra használják, viszont sajnos biliárdoznak vele, tehát elöl hátul lökös több helyen sérült lakk repedt. A fényezés polírozott. Belül használt de megfelelő állapotú, km 159e, friss műszakis. Ami miatt nem vettük meg, amikor megkérdeztük olajcsere ilyesmi mikor volt, a válasz ő talán 2 éve műszakin vagy 134e-nél valahova fel van írva. Az olajbeöntő olajsáros, a hosszbordásszij 3pk-s ebből már csak 2pk van meg 30%-a hiányzik. A fékek nemrég lettek cserélve úgy 5 éve. És ekkor megköszöntük hogy szakított ránk időt és elindultunk haza. Két első sárvédő sarka sérült bal lámpa beljebb van. Fékolaj kb 6-8 éves lehet. Gyertya levegőszűrő ilyesmit meg se néztük ezekután, az ára amúgy 600e téli gumival, van egy garnitúra alufelni új nyáriakkal az még 100e lenne. Hirtelen ennyi.


gyalázatos a yaris kínálat..... én is megnéztem jó párat, mire találtam egy normálisat, olcsón....

Viszont az autóvadás ma bedobott egy alkalmi vételt  :hmmmm:

www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/yaris/toyota_yaris_1.0_linea_terra_vvti_58000_km_szalon_allapot-7410959

Egükém

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1221
  • Jó munkásember!
    • Egümotors
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6067 Dátum: 2013.11.16 09:46:10 »
Meg vonóhorgos használ autót amúgy sem veszünk......... :no:


Eladásra szánt autót nappal szembe fényképezni-is komoly képességekre vall [rohog]
« Utoljára szerkesztve: 2013.11.16 09:48:04 írta Egükém »

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6068 Dátum: 2013.11.16 13:16:14 »
Meg vonóhorgos használ autót amúgy sem veszünk......... :no:




Ez azért jól le van sarkítva. Apámnak mindhárom autóján van vonóhorog, összesen valahol félmillió km körül jár a hárommal összesen, és csak a Hiace húzott futót, egyetlen egyszer, kb. 110km-en át. (fél tonna alatti guruló össztömeggel) Meg se érezte az autó. Nem szabad általánosítani!  :)

Én most kifejezetten vonóhorgos kocsit akarok venni, mert nincs időm szaladgálni a szerelés meg a papírmunka miatt, ami a horoggal jár. És csak egy egytengelyes fék nélküli motorszállító futót akarok húzni. Az mi bajt okoz egy rendes autónak?  :surrender:
kisa
born to ride

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6069 Dátum: 2013.11.16 13:54:58 »
Viszont az autóvadás ma bedobott egy alkalmi vételt  :hmmmm:
Ez tényleg jól hangzik, bár egy kicsit drága  ::)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6070 Dátum: 2013.11.16 14:10:48 »

Ez azért jól le van sarkítva. Apámnak mindhárom autóján van vonóhorog, összesen valahol félmillió km körül jár a hárommal összesen, és csak a Hiace húzott futót, egyetlen egyszer, kb. 110km-en át. (fél tonna alatti guruló össztömeggel) Meg se érezte az autó. Nem szabad általánosítani!  :)

Én most kifejezetten vonóhorgos kocsit akarok venni, mert nincs időm szaladgálni a szerelés meg a papírmunka miatt, ami a horoggal jár. És csak egy egytengelyes fék nélküli motorszállító futót akarok húzni. Az mi bajt okoz egy rendes autónak?  :surrender:
Az ég világon semmit. Parkolás közben még segít is. >:D
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Optimus86

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 134
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6071 Dátum: 2013.11.16 15:49:01 »
Én már jártam többször ott, nézegelődtem, de nem egy túl szimpatikus kereskedés, legalább is az autót nagyon nézd meg :szemez:

Nem szimpatikusak nekünk sem. Nem vettük meg a zöldet. Keresünk tovább...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6072 Dátum: 2013.11.16 18:51:27 »
Az ég világon semmit. Parkolás közben még segít is. >:D
Ja, segít, hogy a másik autóban olyan minimális sebességű nekihajtással is kárt okozz, amitől, ha vonóhorog nélkül mennél neki, semmi baja nem történne  ;) ... ahogy a te kocsidnak sem.

Én pont ezért nem rakattam a Yarisra horgot, pedig kollégák körében nem divat. De tényleg nem tudom, mi a jó abban, ha az én autómat megvédi ugyan, a másikban viszont könnyebben/nagyobb mértékben okoz kárt. Nem beszélve arról, hogy mondjuk egy 10-15 km/órás ráfutásos ütközésnél, amelytől horog nélkül csak a lökös meg a tartója sérülne, a horgos autón eldeformálódhat a karosszériának az a hátsó, teherviselő eleme is, amihez a horgot rögzítették. Az pedig nem jó poén  ::)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6073 Dátum: 2013.11.16 18:56:41 »
Megoldották!

Évek óta nem lehet "fix" horgot feltenni, csak levehetőt. Ha nem vontatsz, és fent van a horog, megbüntethet a rendőr.
kisa
born to ride

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6074 Dátum: 2013.11.16 19:00:59 »
Nem szimpatikusak nekünk sem. Nem vettük meg a zöldet. Keresünk tovább...
Jól tettétek, hogy nem vettétek meg. Már a képeken sem néz ki jól.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )