Szerző Téma: Milyen autót vegyek?  (Megtekintve 1781816 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1050 Dátum: 2011.10.24 22:18:49 »
nem tudom meggyőzni. és magamat sem. magamtól sem vennék.  :no:
nem tudnék a haverokhoz vele átmenni, társaságba. kolléganők  :wub: beültetése egy ilyenbe ... :no: :helpsmilie:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1051 Dátum: 2011.10.24 22:25:40 »
Fura egy társaságod van hallod... Én akkor is le tudtam menni a haverokhoz, amikor swiftem volt, nem az autó volt a szempont... De ha Te a haveroknak veszel autót az persze más kérdés! Ebből a keretből tudsz venni valami öreg V8-at, az szerintem elég menő lesz a haveroknál!  :D
És szerintem egy 7-8 éves Ignis sokkal kevésbé gáz, mint egy 12-14 éves Focus. De ahogy gondolod...

« Utoljára szerkesztve: 2011.10.24 22:48:09 írta mondi »
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

TSityu

  • Vendég
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1052 Dátum: 2011.10.24 22:29:53 »
kolléganők  :wub: beültetése egy ilyenbe ... :no: :helpsmilie:

Hát igen, ciki is egy fiatal, jól felszerelt, kis fogyasztású, megbízható, olcsón fenntartható autóval járni.  :hug: [rohog]

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1053 Dátum: 2011.10.24 22:48:45 »
Autot magadnak vegyel, ne a szomszednak/baratoknak/kolleganoknek. Amelyik neked megfelel, es telik ra, azt vedd meg, akinek meg nem tetszik, az mehet gyalog vagy bkv, vagy taxi. :flowers:
kisa
born to ride

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1054 Dátum: 2011.10.24 22:49:19 »
Mondjuk azt sem értem, hogy aki ebből a megadott keretből akar autót venni akkor miért téma a menőzés. Az ebből a keretből nem megy, ahhoz ennek kb a 3-4 szerese kellene.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1055 Dátum: 2011.10.24 23:42:30 »
magamnak veszem az autót nem másoknak. de ha lúzernek érzem magam a szuzukiban akkor nem veszek magamnak szuzukit. ez van.  időseknek stb ideális. engem ne kerülgessenek meg toljanak mert ha vki meglát maga előtt egy ilyet elveszti az eszét. ha meg nyomom neki kiröhögnek benne. kösz, de nem.
sok sz..t lenyeltem már 18év autózás alatt de ezt már nem vagyok hajlandó. ez van.
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1056 Dátum: 2011.10.24 23:44:59 »
Ez igy egy teljesen mas megkozelitese a temanak.
kisa
born to ride

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1057 Dátum: 2011.10.25 07:49:27 »
...de állapotra jónak néznek ki és a hirdetések sem tűnnek nagyon gáznak, mindenesetre egy telefon után talán érdemes őket megnézni...  ;)
Hát szerintem nem  ::)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1058 Dátum: 2011.10.25 08:02:22 »
Ennek a Golfnak miből alkották az elejét??
Annyi biztos, hogy a fényszórók a Bangle-féle 5-ös BMW-ből vannak, a hűtőrács pedig szvsz Golf V GTI. A lökhárítót passzolom... Egyébként tényleg szörnyű pocsék, legalábbis oldalról biztosan, az aránytalan túlnyúlás miatt  :nonono: ... Ezzel együtt látszik, hogy maga a munka minőségi, és agyaltak is rajta nem keveset  :hmmmm: ... A beltér különösen profi.

Csak hát egy ilyet eladni... Na igen, az már más tészta.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1059 Dátum: 2011.10.25 08:17:19 »
Viszont a belinkelt Carinák közül nekem a második tetszik. Jól felszerelt (2 légzsák, ABS, klíma, 4 elektr. ablak, szervo), annyi látszik, hogy a hátsó lökhárítóban a koptatócsík nagyon újszerű az elsőhöz képest, de murraynak - ha egyéb iránt rendben van az autó, tehát, nem rohad, nem lóg a kipuff-futómű stb. - nem lenne rossz vétel, sztem 450-ért el lehetne hozni... persze egy átvizsgálásra mindenképpen rászánnám azt a 10.000Ft-ot... :otlet:
Nem szimpi az az autó... Rosszul állnak az elemei, színeltérések vannak, nem stimmelnek a hézagok... Vezetőülés kiült, kormány kopott... Nem mennék el megnézni.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1060 Dátum: 2011.10.25 08:28:01 »
700+sarcok kp lesz ha az enyémet elviszik. pont nem fér bele egy vékony ave1 vagy klimás faceliftes e11  :cry:
Ez tényleg kár - főleg az Ave I. Tágas, és a korai motorokkal különösen megbízható, problémamentes autó. Jóbarátom túl van az első két teletankos mérésen a maga '99-es 1.8-asával: 7.5, 7.6, szépen egybecsengenek  :yes: ... Ilyen hely & fogyasztás & megbízhatóság kombót sehol máshol nem találsz. És az Avéhoz "csak" kb egy 100-ast kéne rádobj az említett keretre.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1061 Dátum: 2011.10.25 08:42:07 »
És szerintem egy 7-8 éves Ignis sokkal kevésbé gáz, mint egy 12-14 éves Focus. De ahogy gondolod...
Szerintem egyik sem gáz :) ... Viszont különbséget nem látok a kettő között. Úgy értem: egy Focus I biztos nem gázabb, mint egy Ignis. Sőt, tartok tőle, hogy a magyarországi többség szemében az utóbbi a gázabb.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1062 Dátum: 2011.10.25 08:44:20 »
Nem szimpi az az autó... Rosszul állnak az elemei, színeltérések vannak, nem stimmelnek a hézagok... Vezetőülés kiült, kormány kopott... Nem mennék el megnézni.
Lehet, hogy egy roncs és csak viszonylag jól van fényképezve, de önmagában a kopott kormány nem szabad, hogy ennyi idősen és feltehetően km-rel eltántorító tényező legyen. Manapság egy fele ennyi idős autónak is kifoszlik a műanyag kormánya, ha sokat álla napon. Nem kell, hogy a tulaj/ok perverz módon fényesítsék a kezükkel... A belinkelt autó ráadásul még a japán változat. Összehasonlítási alapnak nem lenne rossz, legfeljebb nem veszi meg, ha nem tetszik. De ennyi pénzért nem sok, sőt, ahogy írtam is, ha bármi komoly baja van tovább alkudható.

4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1063 Dátum: 2011.10.25 08:45:30 »
nem tudom meggyőzni. és magamat sem. magamtól sem vennék.  :no:
nem tudnék a haverokhoz vele átmenni, társaságba. kolléganők  :wub: beültetése egy ilyenbe ... :no: :helpsmilie:
Vicces hogy a huszonéves Corollába nem jelentett gondot beültetni őket, egy 7-8 éves Ignisbe meg azt jelentene  ;) ... Biztos hogy ezt nem jól látod, dehát a te autód, a te döntésed  :) ... TE tartod amúgy cikinek ezt az autót, nem ők  :yes: :otlet:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1064 Dátum: 2011.10.25 08:47:47 »
Lehet, hogy egy roncs és csak viszonylag jól van fényképezve, de önmagában a kopott kormány nem szabad, hogy ennyi idősen és feltehetően km-rel eltántorító tényező legyen. Manapság egy fele ennyi idős autónak is kifoszlik a műanyag kormánya, ha sokat álla napon. Nem kell, hogy a tulaj/ok perverz módon fényesítsék a kezükkel... A belinkelt autó ráadásul még a japán változat. Összehasonlítási alapnak nem lenne rossz, legfeljebb nem veszi meg, ha nem tetszik. De ennyi pénzért nem sok, sőt, ahogy írtam is, ha bármi komoly baja van tovább alkudható.
bepi... Nagyon sok Carinát láttam, úgy is, hogy előbb fotón, aztán élőben... Ez az autó egy lerúgott, körbejavított vacak, ebbe akár egy sixpack sörben is fogadok veled  :yes: ... Ezt csinálom huszonéve, van szemem hozzá.

Japán, nem japán... Nem számít semmit sem. A mi ex-Carinánk, angol, '96-os, valós 220 ezer km-rel... Ezerszer jobban néz ki mint ez, kívül-belül.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )