Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1250233 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #7050 Dátum: 2011.04.10 11:31:45 »
Ha érdekel titeket, mesélek. Most volt a főnökség kipróbálni :)

Marci ránéztem a honlapotokra (a múltkor is, amikor szóltál, de most megint). Csak poénra rákattintottam erre. . A részvételi díj tartalmazza rész a borravalóval kezdődik, Vicces, hogy ez a legfontosabb tétel és ezzel kell kezdeni. És mi van, ha nem akarok borravalót adni?  :D
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #7051 Dátum: 2011.04.10 12:57:07 »
A részvételi díj tartalmazza rész a borravalóval kezdődik, Vicces, hogy ez a legfontosabb tétel és ezzel kell kezdeni. És mi van, ha nem akarok borravalót adni?  :D
Illik  :D ... Amúgy pl. a Cimbi által előbb belinkelt út esetében nem tartalmazza a részvételi díj a borravalót, de leírják, hogy mennyit ajánlott adni: 10 USD/fő/nap  :sorcerer:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #7052 Dátum: 2011.04.10 12:58:14 »
Ezt áruljuk idén a legtöbbet, a magyarok viszik mint a cukrot.

Ha érdekel titeket, mesélek. Most volt a főnökség kipróbálni :)
Viszik, mint a cukrot? Van itt pénz, kérem  :lol: !

Mesélj  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #7053 Dátum: 2011.04.10 13:23:24 »
A borravaló hajókon kötelező... én sem értem miért, viszont cserébe minden asztalnak 2 külön pincére van ami csak azzal az asztallal foglalkozik.

Törülköző hajtogatás az Oasison:





[a csatolmányt egy admin törölte]

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #7054 Dátum: 2011.04.10 13:24:44 »
Ezt főni lőtte beszálláskor valahol a Bahamákon:


BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #7055 Dátum: 2011.04.10 13:25:37 »
Ez pedig, hogy tisztában legyetek a méretekkel :):


Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #7056 Dátum: 2011.04.10 13:30:21 »
Azért a Titanic tényleg elképesztő egy monstrum lehetett, akkori szemmel nézve  :eek: :sorcerer: !!!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #7057 Dátum: 2011.04.13 22:51:33 »
Ha már a benzindízelben szóba került, elő a farbával: mondjátok csak, ki mennyire alkesz. :D

Magam részéről koca fogyasztó vagyok. Szilveszterkor, családi ünnepekkor koccintok, évi 1-1 alkalommal elmegyünk haverokkal berúgni, és ennyi. Egy évben max. 5 nap iszom alkoholt. Magamtól az elmúlt 10 évben egy kortyot sem ittam. Egyetem alatt, főleg nyáron nyomtuk a kisfröccsöket, bulikban a vodkát, vodka-martinit, azóta viszont gyakorlatilag semmi. Ennek egy hátulütője van: már nem bírom a piát. Egyetem alatt egy este el tudott fogyni egy üveg vodka, most már 3 feles is sok.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #7058 Dátum: 2011.04.13 22:55:01 »
Azt írtad: nem iszol alkoholt  :D ... Hát ehhez képest most egy pöppet megleptél  ;)

Amúgy az praktikus, ha az ember nem bírja a piát: olcsóbban/hamarabb be lehet rúgni  :yes:

Ami engem illet: szerintem kb. az átlagot képviselem. Alapesetben napi egy sört teszek magamévá, vacsi után/elalvás előtt. Ha elmegyünk a barátokkal iddogálni, akkor persze többet, de ez sajnos egyre ritkábban történik (mármint nem a pia szempontjából sajnálom a dolgot, nyilván); viszont olyankor sem szeretek durván berúgni; a piától hányás talán fél tucatszor fordult velem elő egész életemben (és jóóó rég volt már a legutóbbi alkalom).
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #7059 Dátum: 2011.04.13 23:13:49 »
Azt írtad: nem iszol alkoholt  :D ...

Idén még nem ittam egy kortyot sem. Szilveszterkor is csak koccintottam a pezsgővel. Legközelebb a születésnapomon fogok koccintani, utána karácsonykor. Nyárra tervben van egy kocsmázás a haverokkal, de szerintem oda is autóval megyek. Akkor iszom vagy nem? :D

A hányás, filmszakadás egyébként nem is feltétlenül azon múlik, mennyit iszik az ember. Vannak, akik érzékenyebbek, és olyanok is, akik szinte korlátlan mennyiséget le tudnak nyelni. Ismerek két korombéli nőt is, akik fél liter pálinkát simán lenyelnek, szalonspicc nélkül.  :eek:
« Utoljára szerkesztve: 2011.04.13 23:15:28 írta Satriani »

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #7060 Dátum: 2011.04.13 23:16:17 »
Általános napi 12-16 óra munka után jól esik 1 pohár jó vörös (ritkábban fehér, újabban rose) bor, úgy levezetésként vagy nyáron egy-egy sör  :)
Kb 19 éve volt, hogy a volt egyetemi csoporttársaimmal összejöttünk a Balatonon egy hosszú hétvégére (3 nap volt, de nagyon hosszú lett). Na ott volt csontig lerészegedés, kiesett órák, kiégett tuják a kertben... Na azóta erősen kerülöm az ilyesmit  :D
Az alkohol, mint hatás, nem érdekel, de élvezettel kortyolgatom a jó hazai borokat.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #7061 Dátum: 2011.04.13 23:39:31 »
A hányás, filmszakadás egyébként nem is feltétlenül azon múlik, mennyit iszik az ember.
Nyilván. De még egy adott személy esetében is jelentős eltérések lehetnek abban, hogy mikor milyen mennyiség milyen hatással van rá.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #7062 Dátum: 2011.04.14 01:01:42 »
Részemről sógorom ágyasa (mármint a pálinkája :D) jöhet, de max havonta egyszer-kétszer. Emellett az aszút szeretem nagyon, lehetőleg édesanyám nagybátyjától, aki itt Szegeden üzemeltet termelői borkimérőt, ahová a megfelelő helyekről hordja a fincsi tokajit :yes:
Sört csak nyáron, nagy melegben. Amúgy Palaczk, sztem a napi rendszeres egy sör már alkoholizmus :devil:
Gabe 254.

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #7063 Dátum: 2011.04.14 07:32:12 »
Ha már a benzindízelben szóba került, elő a farbával: mondjátok csak, ki mennyire alkesz. :D
Ugyanolyan a alkoholfogyasztasom mint a Tied. Mintha en irtam volna...


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #7064 Dátum: 2011.04.14 08:28:18 »
Mindenkit meglepek: én se iszom szinte egyáltalán. :szemez: Nagy ritkán, ha házibuli van (vagy 2 éve nem voltunk ilyesmi helyen), akkor iszunk, de mára én simán becsiccsentek 1 pohár pezsgőtől is. Igaz, régen is mindig én voltam a sofőr, így legalább nem piszkáltak, hogy igyak. :D Ha nagy ritkán úgy gondoljuk itthon este, akkor előkerül a bnőm által hozott fehérbor 1-1 pohárkával (Léránt Pince, badacsonyi olaszrizling), de ebből 3 hónapja hoztak és még nem fogyott semmi. :D