Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1250234 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5370 Dátum: 2010.06.15 23:24:08 »
Ha mar bennt a szunyog/legy, akkor a Mortein spray a kiraly. Nem mind, hanem aminek "arany" szinu a flakonja. Az egvilagon semmi szaga, reptebe rafujom barmire es 2 sec utan kenyszerleszall. Keves helyen kapni sajna es dragabb is mint a tobbi, de a szagmentesseg es a hatasfoka boven megeri a felarat. :yes:
Hatásos, de azt te se nagyon szagolgasd...
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5371 Dátum: 2010.06.16 00:02:05 »
Épp akartam mondani, hogy ha ez a cucc ilyen mega-killer, akkor azt én sem szívesen inhalálnám  ::) ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5372 Dátum: 2010.06.16 00:03:55 »
Az biztos, hogy ha ma is lesz egy ilyen kis kcsg....felgyújtom a szobát!
Nade hol laktál te mostanáig, hogy a szúnyognyünnyögéstől nem tudsz aludni  :hmmmm: ?

A sün, az mondjuk tényleg vicces tud lenni első hallásra - az ember el sem tudja képzelni, hogy ugyan miféle szörny lehet a kertben, ami ilyen hangosan és magabiztosan tevékenykedik  :ph34r: :lol:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5373 Dátum: 2010.06.16 09:11:18 »
Este kíváncsiságból kipróbáltam, mi történik ha nem teszem rá a hálózatra a Raid cuccost.

Fél3kor arra keltem hogy asszony káromkodva hadonászik :devil: felkelt és be is kapcsolta egyből, de persze kellett egy fél óra míg hatni kezdett, addig ameddig tudtam betakaróztam :ph34r: így most csak a fejemen van 4csípés.

Viszont nem lett nyitva az ablak, (csak a konyhaablak, ami szúnyoghálós) tehát nem volt menekvés, reggel 8-9szúnyog várt ott, mondjuk elég kábultak voltak, de lehet csak simán azért mert már tele volt a tankjuk.

Jah, reggel beugrottam még a boltba is utántöltőért, mert kezd kifogyni a cucc, egy darab se volt, totál kifosztva, szúnyogriasztó spray 0, ilyen stiftből volt 2db, a háború nagy üzlet... :ph34r:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5374 Dátum: 2010.06.16 09:17:27 »
A sün, az mondjuk tényleg vicces tud lenni első hallásra - az ember el sem tudja képzelni, hogy ugyan miféle szörny lehet a kertben, ami ilyen hangosan és magabiztosan tevékenykedik  :ph34r: :lol:

Első kontakt: valaki járkál odalent, lemegyünk azt elcsípjük :ph34r:
Második: ez röfög meg rágcsál, lehet jobb lesz fent maradni, de azért nézzünk ki az ablakon.
Harmadik: Jelek c. film összes repertoárja, oda-vissza :ph34r: na mondom jóécakát, nézzen ki a fene :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5375 Dátum: 2010.06.16 10:56:26 »
Épp akartam mondani, hogy ha ez a cucc ilyen mega-killer, akkor azt én sem szívesen inhalálnám  ::) ...
Mondjuk rá is van írva, persze ettől neked még nem lesz jobb.
music     

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5376 Dátum: 2010.06.16 11:10:09 »
Ha mar bennt a szunyog/legy, akkor a Mortein spray a kiraly. Nem mind, hanem aminek "arany" szinu a flakonja. Az egvilagon semmi szaga, reptebe rafujom barmire es 2 sec utan kenyszerleszall. Keves helyen kapni sajna es dragabb is mint a tobbi, de a szagmentesseg es a hatasfoka boven megeri a felarat. :yes:

Jövök egy sörrel, szagtalan izét keresek ezer éve. :winkiss:

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5377 Dátum: 2010.06.16 11:13:12 »
Jovo heten penteken Gyongyoson leszek  :D :ser:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5378 Dátum: 2010.06.16 11:15:13 »
Épp akartam mondani, hogy ha ez a cucc ilyen mega-killer, akkor azt én sem szívesen inhalálnám  ::) ...
Mondjuk rá is van írva, persze ettől neked még nem lesz jobb.
Vegyeszkent diplomaztam. Arzent es ciant a szaga alapjan megismerem, nem a Morteintol fogok bexarni  :cool2:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

barna.czukor

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5379 Dátum: 2010.06.16 11:18:42 »
Vegyeszkent diplomaztam. Arzent es ciant a szaga alapjan megismerem, nem a Morteintol fogok bexarni  :cool2:
:clap:  :lol:

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5380 Dátum: 2010.06.16 11:49:50 »
Somogyiasan: volt (illetve most is van) itt nálunk egy kis "csöpörgő".
Azaz hajnal 3 óra óta folyamatosan vissza-visszatérő felhőszakadások színesítik a napot. :ph34r:
Most épp csak alig  esik. Értsd: átlátok az utca túloldalára.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5381 Dátum: 2010.06.16 12:03:24 »
The Beatles - Yesterday:

Yesterday, all my flies seemed so far away.
Now it looks as though they're here to stay.
Oh, I believe in today.

Szóval tegnapi este már csak pszichológiai hatása volt a legyeknek. Közel 3negyed órán keresztül feküdtem csendben és hallgattam, hogy van e társbérlőm illetve nincs. Nem hallottam semmit. Reggelre meg lettem csípve. Feladom. Egyenek meg.


Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5382 Dátum: 2010.06.16 13:06:48 »
Én alapból meg se hallom őket, mert füldugóval alszom, régen a Hungária miatt, (nem az együttes) most meg a non-stop, bármikor ugató kutyák miatt :hug:

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5383 Dátum: 2010.06.16 13:42:26 »
Erről jut eszembe, hogy még el sem meséltem életem legszarabb éjszakáinak egyikét.

Ma 00.30 úgy döntöttem aludni térek. A ház meleg volt így kinyitottam az ablakokat és lámpa leó. Kb 10perc után ritmikus kaparást hallok. Tudjátok, az a fajta hang, amit csak igazán nagy csendben lehet hallani, ha megmozdulsz másodpercegig nem hallod megint. Elteltek a másodpercek és ismét hallottam, hogy valami baromira kapar. Gondoltam valami gyökér lopja a cseresznyefát. Ajtó kinyit, lámpa felnyom, nézem papucsban, gatyában mi a szar van. Semmi..... Jó. Elszívok egy cigit és várok...semmi... Ok visszafekszem.
.
.
.
Kaparászás (Anyád!)
Kimegyek lámpával és egy rohadék sün rágta a bozótot... mindegy 01.30 körül sünt kergettem a kertben->elment.
.
Cigi.
.
Visszafekszem, lámpa leó.
.
.
.nyűűűűŰűŰŰŰŰűűűűűűŰŰŰŰŰüüü
Eltelet 4perc mire realizáltam, hogy gci szúnyog. Átfordultam a másik oldalamra, hátha a jobb oldali hallójáratom be van dugulva, így majd nem hallom. De nem így történt! Ismét kb 4perc és:
NYŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ---->lámpa felkapcs: nyűü........ Anyád!
.
.Így telt el egy hosszabb idő.
.
04.45-kor az ágy sarkán ülve kislámpánál és a bal kezembe egy párnával, a jobb kezembe egy frissen köszörült vajazókéssel döntésre jutottam (háttérből alapjáraton: nyüüüü):-> kifeküdtem a nappali kanapéjára, betakartam magam teljesen és közben nyugodtan elaludtam arra gondolva, hogy ha mégis megcsíp a kis rohadék, utána úgyis megdöglik. Ámen.
.
.
Ave garázsban áll éjjel lehúzott ablakokkal. Hullahalott fejjel nekiállok a reggeli távnak s dugónak.

Figyelem! Találós kérdés:

A közdutottan kiváló hangszigeteléssel rendelkező avensis utasterében ülve, rádió kikapcsolva és ablakok felhúzva, mi volt az első hang amit BRS cimbi hallott?

Megfejtőnek légycsapó jár.

 :censored: :censored: :censored:

"nyűűűűűűűű" :clap:
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

Kasu

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 680
  • Gas pedal fuck3r |Carina E fanatic
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5384 Dátum: 2010.06.16 13:58:02 »
Sünök jóarcok Hétfőn fogtam eggyet mindenki megsimogatta és visszatettem hagy jampeckodjon tovább :D