Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3368434 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Thomas800

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 119
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15405 Dátum: 2016.04.27 12:02:00 »
Megjött a legfrissebb térkép a HDD-s autókhoz, ha valakit érdekel, pü-t küldjön!

T&G-t megpróbáljuk valamikor?

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15406 Dátum: 2016.04.27 17:50:05 »
Láttam ma egy zöld renszámos Priust, vagy káprázott a szemem? :hmmmm:
Nem csak szin elektromos autók kaphatják?

Szata

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 80
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15407 Dátum: 2016.04.27 18:46:06 »
Láttam ma egy zöld renszámos Priust, vagy káprázott a szemem? :hmmmm:
Nem csak szin elektromos autók kaphatják?
A plug-in verzió teljesíti a zöld rendszámhoz szükséges követelményeket.

Egükém

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1221
  • Jó munkásember!
    • Egümotors
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15408 Dátum: 2016.04.27 19:32:26 »
És vezetni is jó, Min 30-ast tud városba.

Matador

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15409 Dátum: 2016.04.28 07:03:06 »
Én még a vásárlás előtt állok. Borzasztóan tetszik a 3-as Prius és az van a képben.
Viszont amit szeretnék megtudni,hogy mennyire élhető a csomagtartó mérete? Azért lényeges mert most születik az első baba és fontos, hogy befér-e egy babakocsi pl.?

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15410 Dátum: 2016.04.28 07:29:32 »
Én még a vásárlás előtt állok. Borzasztóan tetszik a 3-as Prius és az van a képben.
Viszont amit szeretnék megtudni,hogy mennyire élhető a csomagtartó mérete? Azért lényeges mert most születik az első baba és fontos, hogy befér-e egy babakocsi pl.?
Azért az függ attól milyen babakocsi. Az esernyőből én bepakoltam több mint 20-at, de ez egy átfogóbb teszt.
http://totalcar.hu/tesztek/2016/01/26/babakocsi_teszt/

agabor

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 375
  • Prius 3 2010
    • Blog lenne, ha írnám
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15411 Dátum: 2016.04.28 09:10:32 »
Azért az függ attól milyen babakocsi. Az esernyőből én bepakoltam több mint 20-at, de ez egy átfogóbb teszt.
http://totalcar.hu/tesztek/2016/01/26/babakocsi_teszt/

Azért ez teszt is hendikeppes, nem csak a P3 csomagtere. Szeretem a TC cikkeit, többnyire igen jók és odafigyelnek, de mintha priusos írásoknál visszatérően bénáznának, egyszerűen nem ismerik eléggé az autót. Én a WC-papírokat alapból alulra raktam volna, bár a babakocsi + mózeskosár akkor is kilóg fölfele.

Tavaly mi kiszedett elválasztólappal mentünk nyaralni, teljesen jól használható úgy is. Bár a babakocsi a tesztben valószínűkeg úgy sem fért volna bele tökéletesen az alsó rész alakja miatt.


octane

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
  • irresponsible wreck diver and thermik hunter
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15412 Dátum: 2016.04.28 16:22:34 »
Vásárlás előtt elvittem a családot és beültettem, hogy megnézzük mennyire férnek el (2 felnőtt+2gyerek). mi a prius+ és a prius3 között döntöttünk a prius3 javára. Ha a csomagtér takarót nem használod, szerintem jól pakolható.
Nyaraláshoz meg ha kell, akkor felteszek egy síboxot.

Nekünk a mindennapokban nem volt szükséges az extra méret, nyaralni pedig nem megyünk minden nap.

Azért ez teszt is hendikeppes, nem csak a P3 csomagtere. Szeretem a TC cikkeit, többnyire igen jók és odafigyelnek, de mintha priusos írásoknál visszatérően bénáznának, egyszerűen nem ismerik eléggé az autót. Én a WC-papírokat alapból alulra raktam volna, bár a babakocsi + mózeskosár akkor is kilóg fölfele.

Tavaly mi kiszedett elválasztólappal mentünk nyaralni, teljesen jól használható úgy is. Bár a babakocsi a tesztben valószínűkeg úgy sem fért volna bele tökéletesen az alsó rész alakja miatt.
Gondolkodom tehát vagyok, s ha nem gondolkodom sokkal jobban vagyok.

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15413 Dátum: 2016.04.28 21:11:20 »
T&G-t megpróbáljuk valamikor?
A 2016-17 ver1 még nincs meg nekem, de gondolom lesz itt valaki, akinek megvan ;)
Ha a 2015-16 v2 is elég, akkor azt jövő héten megoldhatjuk.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Matador

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15414 Dátum: 2016.04.29 07:43:10 »
Vásárlás előtt elvittem a családot és beültettem, hogy megnézzük mennyire férnek el (2 felnőtt+2gyerek). mi a prius+ és a prius3 között döntöttünk a prius3 javára. Ha a csomagtér takarót nem használod, szerintem jól pakolható.
Nyaraláshoz meg ha kell, akkor felteszek egy síboxot.

Nekünk a mindennapokban nem volt szükséges az extra méret, nyaralni pedig nem megyünk minden nap.

Köszönöm! Nagyjából én is ilyen dilemma előtt állok. És kb az éb fejemben is ez van,hogy ha nem fér el minden egy nyaralásnál a csom.tartóba,akkor mehet fel a tetőbox. Amúgy tetősíneket nem sok darabon láttam?! Az drága móka megvenni?

Thomas800

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 119
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15415 Dátum: 2016.04.29 14:06:00 »
A 2016-17 ver1 még nincs meg nekem, de gondolom lesz itt valaki, akinek megvan ;)
Ha a 2015-16 v2 is elég, akkor azt jövő héten megoldhatjuk.

Maga a verzió nem annyira érdekel. Jó lenne tudni, hogy van vagy nincs megoldás. Folytatjuk inkább mailben?

vdanii

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 307
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15416 Dátum: 2016.04.30 15:13:35 »
Én még a vásárlás előtt állok. Borzasztóan tetszik a 3-as Prius és az van a képben.
Viszont amit szeretnék megtudni,hogy mennyire élhető a csomagtartó mérete? Azért lényeges mert most születik az első baba és fontos, hogy befér-e egy babakocsi pl.?

Nekunk most 16 honapos a lányunk, két kocsink is van, terepre egy ABC Cobra, varosban pedig egy Stokke Xplory, mindketto nagyon kenyelmesen belefer, a csomagterre nem lesz panaszod. A hatso ules moge allitva bemegy a vaz, nem szamottevo ami helyet fogla
Prius 1.8 HSD

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15417 Dátum: 2016.04.30 22:13:51 »
Itt még nem írtam, a héten működésbe lépett a prusclub facebook csoportja.
Elérhető itt:
https://www.facebook.com/groups/priusclubhu/

Gróf Zéró

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15418 Dátum: 2016.05.01 21:15:14 »
Üdv Mindenkinek!

Abban a szerencsében lehetett részem, hogy a hétvégére nálam landolt egy P4 a Toyota jóvoltából "teszt" céljára.  :clap: :yes:
Már egy éve olvasom a fórumot és lelkes rajongója lettem / vagyok az autónak (értsd: a Priusak) úgyhogy ez egy beteljesült álom volt számomra, főként, hogy nem vezethettem ilyen járgányt korábban. Az autót megjárattam ez alatt a szűk két és fél nap alatt pályán, gyorsforgalmin, sima autóúton és városban egyaránt. Bár bőven nem állok olyan szinten a Priusos tudománnyal mint a tisztelt fórumtagok nagy része azonban ha érdekes lehet a tapaszatalat és a konklúzió amit "kibicként" leszűrtem a kis tesztemből akkor szívesen megosztom azt a T. nagyérdeművel pár sorban...
Csináltam pár fotót, videót is.  :D

Szép estét!

flower78

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15419 Dátum: 2016.05.01 21:17:33 »
Üdv Mindenkinek!

Abban a szerencsében lehetett részem, hogy a hétvégére nálam landolt egy P4 a Toyota jóvoltából "teszt" céljára.  :clap: :yes:
Már egy éve olvasom a fórumot és lelkes rajongója lettem / vagyok az autónak (értsd: a Priusak) úgyhogy ez egy beteljesült álom volt számomra, főként, hogy nem vezethettem ilyen járgányt korábban. Az autót megjárattam ez alatt a szűk két és fél nap alatt pályán, gyorsforgalmin, sima autóúton és városban egyaránt. Bár bőven nem állok olyan szinten a Priusos tudománnyal mint a tisztelt fórumtagok nagy része azonban ha érdekes lehet a tapaszatalat és a konklúzió amit "kibicként" leszűrtem a kis tesztemből akkor szívesen megosztom azt a T. nagyérdeművel pár sorban...
Csináltam pár fotót, videót is.  :D

Szép estét!
Halljunk szót! [emoji1]

Tapatalkkal küldve az én Nexus 5 eszközömről