Szerző Téma: Probléma a Yarisommal  (Megtekintve 1763648 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

LacBp

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 41
  • l
Re:Probléma a Yarisommal
« Válasz #6555 Dátum: 2016.04.03 18:59:41 »
a kérdés jó, amit dobott a unix lista.  75w90 valvoline ha jól rémlik.
« Utoljára szerkesztve: 2016.04.03 19:12:23 írta LacBp »
Friss Toyotás vagyok

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Probléma a Yarisommal
« Válasz #6556 Dátum: 2016.04.03 19:28:13 »
Nem mindegyiket szereti. Amennyiben nem külső mechanikai akadály van (valószínűleg nincs), akkor lecserélném vmi beváltra (Castrol, Eneos ... )

LacBp

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 41
  • l
Re:Probléma a Yarisommal
« Válasz #6557 Dátum: 2016.04.03 19:56:55 »
Köszi!
holnap ellenőrzöm a szintet, biztos ami biztos.. nem én töltöttem fel... Nem nagyon gondolok én sem komoly mechanikai dolgora,mert melegen teljesen jó!

Már csak a vízfogyasztás a kérdéses...
Friss Toyotás vagyok

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:Probléma a Yarisommal
« Válasz #6558 Dátum: 2016.04.03 20:13:34 »
Valtózár van az autóba beszerelve? Tesóméba annak szétesése okozta a váltó rossz kapcsolhatoságú érzetét.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

LacBp

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 41
  • l
Re:Probléma a Yarisommal
« Válasz #6559 Dátum: 2016.04.03 20:24:12 »
nincs semmi extra. váltózár sem...  de köszi a tippet!
Friss Toyotás vagyok

Attila941203

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Probléma a Yarisommal
« Válasz #6560 Dátum: 2016.04.03 21:44:28 »
Sziasztok olyan problémám van hogy elkezdettcsorogni a motor nagyon csúnyán alig húz és minden valtasnal szendved vagyis rángat a motor és a zaj 2000 felett szűnik csak még egy ismerős szerint ez vezérlés probléma valaki valami tanács? :/

Thomas

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 149
Hatso lampa beazas
« Válasz #6561 Dátum: 2016.04.13 13:39:05 »
Sziasztok!
A hatso lampa leszereleseben kernem.a.segitsegeteket.
Tobb hete beazik.es ennek szeretnek utana.jarni.A menetes szarrol az anyjat leszedtem es mas mozdithatot nem lattam es igy nem akart  megmozdulni.van esetleg mas tovabbi rogzitese is?
Elore is koszonom
Thomas

fkenny

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re:Probléma a Yarisommal
« Válasz #6562 Dátum: 2016.04.13 21:07:10 »
Sziasztok!

Szeretnék pár aprósággal kapcsolatban segítséget kérni tőletek.

Volt egy kisebb baleset az autóval melyből kifolyólag az első lökhárítót és a lámpákat cserélni kell. A lökhárító gyerekjáték volt ám a  lámpa nem.
fizikailag tökéletesen passzol a helyére, ám a  csatlakozók nem. Erről a csatolmányok között láthattok képeket. A kérdésem, az volna hogy honnan tudnék megfelelő csatlakozókat szerezni? (A bolt ahonnan vettem a lámpákat (újonnan, csak 3hétig pihentek) nem veszik vissza, így mindenképpen szeretném őket beépíteni.)

A másik problémám a műanyag "pöckökkel" van. ( Amik a felső kárpitot fogják például a csomagtartó ajtónál, már csak kettő darab van meg belőle, de nem találok sehol olyat amilyen kell hozzá. A másik meg a sárvédő műanyag ív, műanyag rögzítő pöckei, amiket nem tudom honnan kellene beszerezni.)

Elnézést kérek az amatőr kérdéseim miatt.

Segítségetek előre is köszönöm!

Üdv, Ádám

Csatolmányok:
http://www.kephost.com/image/c8sY

http://kepkezelo.com/images/5zukx8cwgjmwpd94yrco.jpg

Greg

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 175
Re:Probléma a Yarisommal
« Válasz #6563 Dátum: 2016.04.14 19:32:01 »
Sziasztok!

2004es Yaris hátsó ablaktörlő kart kell vennem, mert eltört a csatlakozásnál. Van esetleg valaki, aki nem eredetit vett valahol? Pontos beszerzési forrás, és típus érdekelne. Kértem árat márkaszervizben is, de tartok tőle, elég húzós lesz, ezért szeretnék olyan utángyártottat, ami azért várhatóan strapabíró lesz...

Más...
Mi  okozhat olyan tünetet, hogy jobb hátsó ajtónál lévő kp zár motor látszólag gyengélkedik, nem húzza vissza a  pöcköt. Veszek bontott alkatrészt, azt beszerelve 4-5 nyitás zárás tökéletes, utána meg se moccan. Vissza az eredeti, ami jelenleg teljesen jó... Nem értek hozzá, de ez azért nagyon fura nekem... Írtam a bontónak, mert beszerelési garit vállaltak, de addig nem küldeném vissza amíg  nem tudom, valóban rossz-e vagy máshol van a  hiba

Thomas

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 149
Re:Probléma a Yarisommal
« Válasz #6564 Dátum: 2016.04.15 10:56:28 »
Hello!
Nekem tavaly tavasszal hagyta el magat a hatso ablaktorlom.
Innen rendeltelte,korrekt minoseg es szallitas es Nagyon Normalis Ar!

http://m.ebay.com/itm/221145809590

Remelem segitettem
Thomas

A kozponti zar motorok nekem is sorban kezdenek gyengelkedni.a vezetooldali mar vagy 4.eve cserelve lett bontosra, a bal hatso mar 1 eve rendszeresen nem kepea teljesen mozgatni......:-(
Sziasztok!

2004es Yaris hátsó ablaktörlő kart kell vennem, mert eltört a csatlakozásnál. Van esetleg valaki, aki nem eredetit vett valahol? Pontos beszerzési forrás, és típus érdekelne. Kértem árat márkaszervizben is, de tartok tőle, elég húzós lesz, ezért szeretnék olyan utángyártottat, ami azért várhatóan strapabíró lesz...

Más...
Mi  okozhat olyan tünetet, hogy jobb hátsó ajtónál lévő kp zár motor látszólag gyengélkedik, nem húzza vissza a  pöcköt. Veszek bontott alkatrészt, azt beszerelve 4-5 nyitás zárás tökéletes, utána meg se moccan. Vissza az eredeti, ami jelenleg teljesen jó... Nem értek hozzá, de ez azért nagyon fura nekem... Írtam a bontónak, mert beszerelési garit vállaltak, de addig nem küldeném vissza amíg  nem tudom, valóban rossz-e vagy máshol van a  hiba

fox888

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 228
Re:Probléma a Yarisommal
« Válasz #6565 Dátum: 2016.04.16 19:27:52 »
A kozponti zar motorok nekem is sorban kezdenek gyengelkedni.a vezetooldali mar vagy 4.eve cserelve lett bontosra, a bal hatso mar 1 eve rendszeresen nem kepea teljesen mozgatni......:-(
A központi zár motorjainak pótlására valakinek van valamilyen alternatív ötlete?
A bontottak is lassan erre a sorsra jutnak!

fkenny

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re:Probléma a Yarisommal
« Válasz #6566 Dátum: 2016.04.16 21:42:39 »
A központi zár motorjainak pótlására valakinek van valamilyen alternatív ötlete?
A bontottak is lassan erre a sorsra jutnak!

Én vettem univerzálisat. Egy délután alatt beleraktam, mert a gyáriak hamar tönkrementek. (A második garnitúra is...) 4éve egy 4000Ft-s szett van benne, hibátlanul működik, mind az 5 ajtóban. http://www.autoriasztok.hu/Tartozekok/th-24_taviranyitos_4ajtos_komplett.jpg

fox888

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 228
Re:Probléma a Yarisommal
« Válasz #6567 Dátum: 2016.04.17 08:42:39 »
Én vettem univerzálisat. Egy délután alatt beleraktam, mert a gyáriak hamar tönkrementek. (A második garnitúra is...) 4éve egy 4000Ft-s szett van benne, hibátlanul működik, mind az 5 ajtóban. http://www.autoriasztok.hu/Tartozekok/th-24_taviranyitos_4ajtos_komplett.jpg
Elegendő a motorokat cserélni vagy vezérlést is kell? A gyári távirányítóval használható?

Greg

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 175
Re:Probléma a Yarisommal
« Válasz #6568 Dátum: 2016.04.17 21:03:34 »
Hello!
Nekem tavaly tavasszal hagyta el magat a hatso ablaktorlom.
Innen rendeltelte,korrekt minoseg es szallitas es Nagyon Normalis Ar!

http://m.ebay.com/itm/221145809590

Remelem segitettem
Thomas



Hello!

Köszi a linket, de igazából annak örülnék, ha magyar cégtől tudnék venni, esetleges garancia miatt. Unix, illetve Bárdi kilőve, találtam 1-2 webáruházban, de volt ahol nem egyértelmű, hogy japán v francia gyártásúhoz valót árulnak. Ezek szerint lehet kialakításban különbség?

milci

  • Újonc.
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:Probléma a Yarisommal
« Válasz #6569 Dátum: 2016.04.19 08:53:50 »
Szia!

Én tőlük rendeltem, lengyel gyártmány. Nincs vele gond, kb. 3 éves:
https://zsu.hu/webaruhaz/htmls/cikkszam?km=0&cikkkod=8103RWT2+*+*SZ&keres=8103RWT2+*+*SZ