Szerző Téma: Általános, az autókkal és az autózással szorosan összefüggő hirdetések helye  (Megtekintve 1041766 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Adok-Veszek
« Válasz #2085 Dátum: 2008.04.27 20:49:47 »
Zakár Zoltán (06 30/296-15-12) kért meg, hogy tegyem fel az alábbi sapit a rovatba. iá:15e HUF
Ha valakit érdekelne, a fenti számon érdeklõdhet.


[a csatolmányt egy admin törölte]

Lévai Béla

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1167
Adok-Veszek
« Válasz #2086 Dátum: 2008.04.27 21:24:13 »
Faja kis sapi, de nyilván elírt valaki egy tizedest! :kacsint:
Toyota Avensis II.  1AZ-FSE Exec. Aut. 2007-2013

Czimtom

  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 125
  • Corolla Sedan 1,6 VVTI 2004
    • http://www.soundhead.hu
Adok-Veszek
« Válasz #2087 Dátum: 2008.04.29 18:28:24 »
Idézetet írta: "Lévai Béla"
Faja kis sapi, de nyilván elírt valaki egy tizedest! :kacsint:


jaja jó a sapi, csak enyhén el lett árazva. Egy tizessel olcsóbban már reális lenne.

Peti

  • Vendég
Adok-Veszek
« Válasz #2088 Dátum: 2008.05.01 00:35:42 »
Nos... :roll:  
Mindig tanul valamit az ember, újra eladó az autóm, kénytelen leszek felrakni az internetre is :?  dejó' lenne ha házon belül menne el :)  továbbá felkerült a kívánós listára a Yaris TS-is, (megint megtetszett a Yarisz hogy használom :vag2: ) gyengébb ugyan mint a franciák de :10:  :toy:  :10:  és kevesebb a fenntartása, Corolla TS-en is gondolkozom, kb. félévet kéne autó nélkül lennem és megvehetnék egy fészliftes szép példányt, nagy most a dilemma :hmm:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Adok-Veszek
« Válasz #2089 Dátum: 2008.05.01 00:38:15 »
Idézetet írta: "Peti"
Nos... :roll:  
Mindig tanul valamit az ember, újra eladó az autóm, kénytelen leszek felrakni az internetre is :?  dejó' lenne ha házon belül menne el :)  továbbá felkerült a kívánós listára a Yaris TS-is, (megint megtetszett a Yarisz hogy használom :vag2: ) gyengébb ugyan mint a franciák de  :10:  :toy:  :10: , és kevesebb a fenntartása, Corolla TS-en is gondolkozom, kb. félévet kéne autó nélkül lennem és megvehetnék egy fészliftes szép példányt, nagy most a dilemma :hmm:


Én a helyedben tutira nem merném megvenni a gall csodákat :kormom: ... Akarna a franc minden néhányadik hónapban valami új gebaxxal vacakolni :turelmetlen:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
Adok-Veszek
« Válasz #2090 Dátum: 2008.05.01 00:44:28 »
Idézetet írta: "Palaczk"


Én a helyedben tutira nem merném megvenni a gall csodákat :kormom: ... Akarna a franc minden néhányadik hónapban valami új gebaxxal vacakolni :turelmetlen:


Beszéltünk emberrel ahol vettük a Corit, lenne Corolla TS, 05-ös, vissza is venné az autóm, persze gyengébben a piaci ártól, de komolyan elgondolkoztam, magam mögött tudva ezt a 2-3 napot, csak hát a dolog szépséghibája hogy nem tudok rádobni annyi pénzt, ill. nem akarok, nem fogom kinullázni magam egy autó miatt :nana:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Adok-Veszek
« Válasz #2091 Dátum: 2008.05.01 19:19:35 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Én a helyedben tutira nem merném megvenni a gall csodákat :kormom: ... Akarna a franc minden néhányadik hónapban valami új gebaxxal vacakolni :turelmetlen:


 :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szomoru:  :szomoru:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Lévai Béla

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1167
Adok-Veszek
« Válasz #2092 Dátum: 2008.05.01 20:20:12 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Palaczk"
Én a helyedben tutira nem merném megvenni a gall csodákat :kormom: ... Akarna a franc minden néhányadik hónapban valami új gebaxxal vacakolni :turelmetlen:


 :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szomoru:  :szomoru:

Ne mondd hogy nem jött be a Scenic!
Nyáron olyan elégedett voltál vele. :?
Toyota Avensis II.  1AZ-FSE Exec. Aut. 2007-2013

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Adok-Veszek
« Válasz #2093 Dátum: 2008.05.01 20:53:47 »
Idézetet írta: "Lévai Béla"
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Palaczk"
Én a helyedben tutira nem merném megvenni a gall csodákat :kormom: ... Akarna a franc minden néhányadik hónapban valami új gebaxxal vacakolni :turelmetlen:


 :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szomoru:  :szomoru:

Ne mondd hogy nem jött be a Scenic!
Nyáron olyan elégedett voltál vele. :?

Sztem bejött, pont, hogy Palaczkra reagált.
Gabe 254.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Adok-Veszek
« Válasz #2094 Dátum: 2008.05.01 23:21:22 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Palaczk"
Én a helyedben tutira nem merném megvenni a gall csodákat :kormom: ... Akarna a franc minden néhányadik hónapban valami új gebaxxal vacakolni :turelmetlen:


 :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szemforgat:  :szomoru:  :szomoru:


 :?:

Peti NEM Scenic II-est akar venni. Hanem csúcs-Cliot (írtam, hogy a nem-csúcs Cliot nem tartanám annyira rossz ötletnek) - vagy, ami még rosszabb: csúcs PUG 206-ost :kormom: ...

Általában nem tartom megbízhatónak a francia autókat (ezt sosem rejtettem véka alá), mert általában nem is azok. Bizonyos típusokra ez kevésbé érvényes, a tiéd is ezek között van szerencsére :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
Adok-Veszek
« Válasz #2095 Dátum: 2008.05.02 00:11:06 »
Idézetet írta: "Palaczk"


Általában nem tartom megbízhatónak a francia autókat (ezt sosem rejtettem véka alá), mert általában nem is azok.


Ez okés, ezzel én is tisztába vagyok, de amint leírtam neked az egyéb autók topikba is, egy hasonló tudású/évjáratú Toyota egy jó 1,5millerrel drágább, azért az se elhanyagolható tényezõ :nana:

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Adok-Veszek
« Válasz #2096 Dátum: 2008.05.02 08:25:58 »
Idézetet írta: "Peti"
Idézetet írta: "Palaczk"
Általában nem tartom megbízhatónak a francia autókat (ezt sosem rejtettem véka alá), mert általában nem is azok.
Ez okés, ezzel én is tisztába vagyok, de amint leírtam neked az egyéb autók topikba is, egy hasonló tudású/évjáratú Toyota egy jó 1,5millerrel drágább, azért az se elhanyagolható tényezõ :nana:

Nem csoda, hisz eggyel nagyobb méret.
Neked kell eldönteni, hogy az évjárat/ár/kategória hármasból melyik a legkevésbé fontos, és abból kell engedni. Nekem a megbízhatóság megérne plusz százezreket, mert aztán késõbb kiderülne, hogy a különbözetet apránként kifizeted a kisebbre is javíttatás formájában. A Cori meg késõbb is többet fog érni egy esetleges újraeladásnál. :kacsint:
music     

Peti

  • Vendég
Adok-Veszek
« Válasz #2097 Dátum: 2008.05.02 10:04:50 »
Idézetet írta: "music"

Nem csoda, hisz eggyel nagyobb méret.


Igen-igen, ez igaz, de ha (--csak--) plusz százezrekrõl lenne szó :roll:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Adok-Veszek
« Válasz #2098 Dátum: 2008.05.03 13:36:16 »
Idézetet írta: "Peti"
Idézetet írta: "Palaczk"


Általában nem tartom megbízhatónak a francia autókat (ezt sosem rejtettem véka alá), mert általában nem is azok.


Ez okés, ezzel én is tisztába vagyok, de amint leírtam neked az egyéb autók topikba is, egy hasonló tudású/évjáratú Toyota egy jó 1,5millerrel drágább, azért az se elhanyagolható tényezõ :nana:


És szerinted miért olcsóbbak ennyivel?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
Adok-Veszek
« Válasz #2099 Dátum: 2008.05.03 15:06:23 »
Idézetet írta: "Palaczk"


És szerinted miért olcsóbbak ennyivel?


Meeert nem olyan megbízható??? :otlet: :rolleyes:  :wink: