Szerző Téma: 2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)  (Megtekintve 100059 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #360 Dátum: 2004.10.08 08:06:41 »
Idézetet írta: "blazs"
na emberek lesz csornán találkozó? mikor?
ha nem írjatok, mert úgy készülődöm akkor.csá...


Számítsatok rám és még az is lehet, hogy jön velem egy nettől elzárt, de nagy haverom Zalából egy 94-es corolla hatchback-el.

Tartom a 7.30-at Csornán. Vagyis igyekszem.  :lol:  :lol:
Üdv: Kishaver 74

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #361 Dátum: 2004.10.08 08:15:14 »
Idézetet írta: "jofe"
Marhapörkölt!
Lábszárból, paprikával, paradicsommal, vörösborral, végén beledobott krumplival.
Benne vagyok, ha nincs eső. Fixáljuk szombat reggel, addigra a mennyiséget is eldönthetjük. Tányért és evőeszközt mindenki hozzon magával. Tüzifa feltétlenül kell! A hozzávalókat esetleg meg tudom venni. Pestről indulok, Aquincumnál az Auchanban lehet vásárolni - ha valakinek nincs jobb ötlete!


Oks. Akkor ez úton jelzem dió kollégának, hogy ha lehet és a csomagtartóba elfér, akkor hozzon magával egy kokillát a tartójával. Szerintem ha nem esik és tüzet rakunk, akkor biztos, hogy nagyon gyorsan éhes emberek hada vesz majd körül minket. Az alapanyag vásárlást azt gondolom Visegrádon kell megejteni, mert mi van ha esik, akkor 5 kg hús a nyakunkon marad. Hogy lábszár lesz-e ennyi Visegrádon, nem tudom, de ha az nem, akkor más biztosan. Még az is lehet, hogy halászláé lesz. (Na jó csak vicceltem) Fa van az erdőben, de ha nem találunk megfelelő minőségűt és mennyiségűt, akkor a helyi asztalos üzem csak kisegít. Dolgoztam ott.

Már most tudom, hogy a tányért elfogom felejteni magammal vinni. Csomót kötök a papírzsepimre. :lol:

De izgi, már ma nem is eszek, hogy jó izűen menjen ott. :lol:  :lol:
Üdv: Kishaver 74

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #362 Dátum: 2004.10.08 10:45:53 »
Idézetet írta: "MiCKEY"


Viszek magammal vagy 100 matricát meg 40 rendszámtartót. Csak elég lesz :)


Hi!

Ha jól számolok 67 tag van, ebből pár megkapta már.
Nem lesz kevés az a 40 rendszámtartó?! A 40-es sorszámig osztasz, vagy azért jut nekünk "újaknak" is. Igényt tartok én is a rendszámtartóra!

Laci 63
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #363 Dátum: 2004.10.08 10:47:37 »
Én lemondok egy rendszámtartóról, mert hátul fennhagyom a céges reklámot, csak előre kell tartó!
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #364 Dátum: 2004.10.08 10:48:13 »
Idézetet írta: "kishaver"


Tartom a 7.30-at Csornán. Vagyis igyekszem.  :lol:  :lol:


Megvárunk. Gyere csak! Shell kútnál!
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #365 Dátum: 2004.10.08 11:22:58 »
Ma olyan szép idő van, lehetne holnapra is intézni egy ilyet??  :wink:
Este kocsimosás, porszívózás + műszerfaltörlés... /de lehet, hogy a mosást reggelre hagyom/  :)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #366 Dátum: 2004.10.08 11:25:40 »
Idézetet írta: "molnarl"
Idézetet írta: "MiCKEY"


Viszek magammal vagy 100 matricát meg 40 rendszámtartót. Csak elég lesz :)


Hi!
Ha jól számolok 67 tag van, ebből pár megkapta már.
Nem lesz kevés az a 40 rendszámtartó?! A 40-es sorszámig osztasz, vagy azért jut nekünk "újaknak" is. Igényt tartok én is a rendszámtartóra!
Laci 63



Annyi tag nem fog eljönni sajnos. De vihetem mind a 80-at ha megnyugtat :)

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #367 Dátum: 2004.10.08 11:28:17 »
Idézetet írta: "MiCKEY"


Annyi tag nem fog eljönni sajnos. De vihetem mind a 80-at ha megnyugtat :)


Annyit ne hozzál, nem akarom, hogy megszakadjatok. Csak érdeklődtem.
 :lol:

Laci 63
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

jofe

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 120
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #368 Dátum: 2004.10.08 11:40:23 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "jofe"
Marhapörkölt!
Lábszárból, paprikával, paradicsommal, vörösborral, végén beledobott krumplival.
Benne vagyok, ha nincs eső. Fixáljuk szombat reggel, addigra a mennyiséget is eldönthetjük. Tányért és evőeszközt mindenki hozzon magával. Tüzifa feltétlenül kell! A hozzávalókat esetleg meg tudom venni. Pestről indulok, Aquincumnál az Auchanban lehet vásárolni - ha valakinek nincs jobb ötlete!


Oks. Akkor ez úton jelzem dió kollégának, hogy ha lehet és a csomagtartóba elfér, akkor hozzon magával egy kokillát a tartójával. Szerintem ha nem esik és tüzet rakunk, akkor biztos, hogy nagyon gyorsan éhes emberek hada vesz majd körül minket. Az alapanyag vásárlást azt gondolom Visegrádon kell megejteni, mert mi van ha esik, akkor 5 kg hús a nyakunkon marad. Hogy lábszár lesz-e ennyi Visegrádon, nem tudom, de ha az nem, akkor más biztosan. Még az is lehet, hogy halászláé lesz. (Na jó csak vicceltem) Fa van az erdőben, de ha nem találunk megfelelő minőségűt és mennyiségűt, akkor a helyi asztalos üzem csak kisegít. Dolgoztam ott.

Már most tudom, hogy a tányért elfogom felejteni magammal vinni. Csomót kötök a papírzsepimre. :lol:

De izgi, már ma nem is eszek, hogy jó izűen menjen ott. :lol:  :lol:


OK, Viszont a hús vásárlásával kapcsolatban gondok lehetnek. Kisváros, szombat. Egyáltalán nem biztos, hogy kapsz marhahúst, vagy egyáltalán bármilyen húst.
--- /48 ----

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #369 Dátum: 2004.10.08 12:16:02 »
Idézetet írta: "jofe"
OK, Viszont a hús vásárlásával kapcsolatban gondok lehetnek. Kisváros, szombat. Egyáltalán nem biztos, hogy kapsz marhahúst, vagy egyáltalán bármilyen húst.


Akkor beugrunk Esztergomba, kb fél óra oda és ott van TUSKO.

Nem olyan rossz Visegrád ellátottsága. De majd meglátjuk. Vagy bevállalod a maradék hús felvásárlását? Ha megvesszük és rossz lesz az idő, akkor rajtunk marad, vagy a kutyáknak dobjuk? :lol:
Üdv: Kishaver 74

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #370 Dátum: 2004.10.08 13:00:52 »
Hi!

squiddy
Talán elolvasod időben ezt a hozzászólást, bár ha nem az se gond, mert akkor rádcsörgök később! Szóval az van, hogy sajna már biztos, hogy nem megyek...  :( Barátnőm is másjellegű programokat talált ki nekem! Látom te már megoldottad az út problémát, úgyhogy neked jó szórakozást, és légyszíves készíts képeket ha tudsz!
Majd tavasszal...  :lol: [/b]
Xanyi

dió

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 214
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #371 Dátum: 2004.10.08 13:02:46 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "dió"
5 kg húsból szoktam pörköltet főzni benne, az kb. 15 ember...
Kishaver! Mit akarsz főzni?


Nem tudom még!! Ha senki nem jelez vissza, akkor semmit. Lenyomom a B menümet és mint aki jól végezte dolgát élem tovább életem. A pörkölt az nekem megfelel. De lehet paprikás krumpli is meg mitudoménbármi. Palacsinta nem jöhet szóba :lol:  :lol:

Neked van kedved főzni?


A pörköltfőzés 3-4 óra, pláne fával, ott kell állni mellette... A cuccot viszem (bogrács, állvány, száraz fa, gyufa, műanyagzsák, kisszék, pár liter víz...). Most jövök rá, hogy kombit kellett volna vennem :wink:
Van ott tűzrakó hely vagy vinni kell téglát szélfogónak?

Főzni nem akarok, inkább autókat bámulnék.

Tényleg 5 kg húsból akartok főzni? Az rengeteg ám egy ebéd után...
Kell 1/2 kg zsír, hagyma, paradicsom, őrölt bors, só, piros paprika
dv:Dió

Toyota Corolla 2003 1.4 HB Terra
Toyota Corolla 2005 1.4D Luna (céges) [size=18]6 [/size]

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #372 Dátum: 2004.10.08 13:03:32 »
eddig úgy néz ki, hogy szar idő lesz! :(  :(

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #373 Dátum: 2004.10.08 13:05:03 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Hi!

squiddy
Talán elolvasod időben ezt a hozzászólást, bár ha nem az se gond, mert akkor rádcsörgök később! Szóval az van, hogy sajna már biztos, hogy nem megyek...  :( Barátnőm is másjellegű programokat talált ki nekem! Látom te már megoldottad az út problémát, úgyhogy neked jó szórakozást, és légyszíves készíts képeket ha tudsz!
Majd tavasszal...  :lol: [/b]


Hi!

Sajnálom, hogy nem tudsz jönni, Téged is vártunk.  :( Képeket majd én is készítek, adsz emailt el is küldöm!
Én nekem bevállt a módszer az asszonynál, ha jössz, ha nem, én megyek.  A legvégén már ehhez folyamodtam.

Laci 63
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #374 Dátum: 2004.10.08 13:38:16 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Hi!

squiddy
Talán elolvasod időben ezt a hozzászólást, bár ha nem az se gond, mert akkor rádcsörgök később! Szóval az van, hogy sajna már biztos, hogy nem megyek...  :( Barátnőm is másjellegű programokat talált ki nekem! Látom te már megoldottad az út problémát, úgyhogy neked jó szórakozást, és légyszíves készíts képeket ha tudsz!
Majd tavasszal...  :lol: [/b]


AAAAJJJJ olyan izé vagy. Azt hittem jössz...
Üdv: Kishaver 74