Szerző Téma: Corolla Verso  (Megtekintve 1558444 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Corolla Verso
« Válasz #1770 Dátum: 2008.05.24 11:54:47 »
Kb. 1-1,5 cm-t vágtak ki a lökhárítóból. A többi csak optikai csalódás, mert a mûanyag "dugó" nagyobbat takar. Egyébként a fix horgot (a gyárit) átvezetik a lökhárítón, ahogy a Verso tartozék katalógusában is látható és hogy esztétikus legyen, egy odaillõ gumigyûrûvel "tömítik" a nyílást.

Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re: Corolla Verso
« Válasz #1771 Dátum: 2008.06.07 15:41:37 »
Bocs, de rég jártam erre és nagyon megváltozott. Hogy lehet itt csak simán hozzászólni?

No, azt szeretném tudni, hogy COV-hoz a hátsó utasablakokra hol és mennyiért lehet fényvédő fóliát felrakatni. Kösz.

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: Corolla Verso
« Válasz #1772 Dátum: 2008.06.07 15:54:34 »
Bocs, de rég jártam erre és nagyon megváltozott. Hogy lehet itt csak simán hozzászólni?

No, azt szeretném tudni, hogy COV-hoz a hátsó utasablakokra hol és mennyiért lehet fényvédő fóliát felrakatni. Kösz.
Szia!
- "Válasz" gomb. Alul, felül egyaránt megtalálod. :)
-A "Tuning/ Fóliázás" topicban olvashatsz róla! Éppen aktuális infókkal vannak jelen a cartársak. :)
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re: Corolla Verso
« Válasz #1773 Dátum: 2008.06.07 16:09:32 »
Köszi, azt hittem a válasz az válasz egy előzőre mint most ez. Ne menek akkor megnézem.

BaggeR

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • CV 1.8
Re: Corolla Verso
« Válasz #1774 Dátum: 2008.06.10 20:29:13 »
Sajnos hamar elhalt itt a fórumos pályafutásom, most itt vagyok ismét, biztos net támogatással.
Csak egy helyzetjelentés az MMT váltóról:

60ezernél csere. Most 110ezer, és semmi probléma vele azóta :-) Ezt le is kopogom....

Egy kérdés:
Lehet valahogy úgy mp3-as DVD lejátszót beszerelni, hogy a mostani cd lejátszó helyére van beszerelve? Azaz nem kell elrondítani a középkonzolt, ill máshová se szeretném berakatni. Filmet nem akarok nézni, csak egy kicsit több zenét hordani, egy sima audio cd-re alig fér valami...
BaggeR

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Corolla Verso
« Válasz #1775 Dátum: 2008.06.10 20:44:32 »
a., Veszel egy komplett ráncfelvarrot középkonzolt, annyiért, amennyiért egy jó állapotú használt kocsit árulnak.
b., Szerzel egy beépítőkeretet és berakod azzal.

BaggeR

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • CV 1.8
Re: Corolla Verso
« Válasz #1776 Dátum: 2008.06.10 21:01:28 »
Köszi a gyors választ... Azt hiszem az a.) változat nem nekem való :-) A beépítőkeret azt jelenti, hogy le kell bontani azt a szép középső műszerfal részt?

Csak fejegység vagy valami más megoldás? Akkor inkább hagyom így ahogy van, és berakok egy 100-as cd dobozt :-)
BaggeR

benike6110

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re: Corolla Verso
« Válasz #1777 Dátum: 2008.06.22 09:22:30 »
Köszi a gyors választ... Azt hiszem az a.) változat nem nekem való :-) A beépítőkeret azt jelenti, hogy le kell bontani azt a szép középső műszerfal részt?

Csak fejegység vagy valami más megoldás? Akkor inkább hagyom így ahogy van, és berakok egy 100-as cd dobozt :-)

Szia!
Ajánlom az alábbi linket, egy éve használom a szerkezetet, tökéletesen működik,  8 GB-os pendrive-ot használok, és egy 120 GB-os winchestert (2,5") USB-s házban (30 GB-os particiókat kell létrehozni, a FAT miatt), nem kell külön táp sem. A gyári fejegyság CD váltó bemenetére kell dugni. A fejegységet kb 5 perc ki be szerelni, tudok szerelőt is mondani az egyik márkaszervízben, célszerű igénybe venni, mert a burkolat levétele kicsit trükkös.. Tökéletes hangminőség. Eszedbe ne jusson szivargyújtós FM receivert venni, mert élvezhetetlen a minősége.

http://www.dension.com/icelinkgateway300.php

Beszerzési forrásnak javaslom:
Blue Electronic Kft.
lkaintz@carlink.hu
2030 Érd Karvaly u. 14.
Kaintz László
Tel.: +36 70 771-8984


benike6110

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re: Corolla Verso
« Válasz #1778 Dátum: 2008.06.22 09:31:03 »
Bocs, de rég jártam erre és nagyon megváltozott. Hogy lehet itt csak simán hozzászólni?

No, azt szeretném tudni, hogy COV-hoz a hátsó utasablakokra hol és mennyiért lehet fényvédő fóliát felrakatni. Kösz.

Szia!

Fóliázásra a 3M gyártmányt ajánlom, a régebbi autómon 7 éve van fenn, most a COV-on egy éve, nagyon jó minőség, műbizonylattal szerelik. Én körbe fóliáztattam,  a szélvédőn széles csík napellenzőnek, elöl oldalt 35 %-os, hátul, utas és csomagtartó a legsötétebb tipus, talán 50%, bár gyárilag is sötétített volt.

A link:
http://www.persecutor.hu/ tökéletes munkát végeznek.

Árat, felrakási időpontot telefonon kérhetsz.
« Utoljára szerkesztve: 2008.06.22 10:05:52 írta benike6110 »

Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re: Corolla Verso
« Válasz #1779 Dátum: 2008.06.22 14:18:07 »
Koszi, megnézem.
t

Idézet nem volt jó, töröltem. kleingy
« Utoljára szerkesztve: 2008.06.22 16:28:44 írta kleingy »

BaggeR

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • CV 1.8
Re: Corolla Verso
« Válasz #1780 Dátum: 2008.06.23 07:26:44 »
Köszi a gyors választ... Azt hiszem az a.) változat nem nekem való :-) A beépítőkeret azt jelenti, hogy le kell bontani azt a szép középső műszerfal részt?

Csak fejegység vagy valami más megoldás? Akkor inkább hagyom így ahogy van, és berakok egy 100-as cd dobozt :-)

Szia!
Ajánlom az alábbi linket, egy éve használom a szerkezetet, tökéletesen működik,  8 GB-os pendrive-ot használok, és egy 120 GB-os winchestert (2,5") USB-s házban (30 GB-os particiókat kell létrehozni, a FAT miatt), nem kell külön táp sem. A gyári fejegyság CD váltó bemenetére kell dugni. A fejegységet kb 5 perc ki be szerelni, tudok szerelőt is mondani az egyik márkaszervízben, célszerű igénybe venni, mert a burkolat levétele kicsit trükkös.. Tökéletes hangminőség. Eszedbe ne jusson szivargyújtós FM receivert venni, mert élvezhetetlen a minősége.

http://www.dension.com/icelinkgateway300.php

Beszerzési forrásnak javaslom:
Blue Electronic Kft.
lkaintz@carlink.hu
2030 Érd Karvaly u. 14.
Kaintz László
Tel.: +36 70 771-8984



---------------------------------------------------------

Köszönöm szépen, utánajárok a dolognak. Még régen (Kb. 5 éve) vettem ilyen FM rádiós cuccot , de az valóban egy hulladék.

Még 1x köszi.
BaggeR

benike6110

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re: Corolla Verso
« Válasz #1781 Dátum: 2008.06.23 11:06:48 »

---------------------------------------------------------

Köszönöm szépen, utánajárok a dolognak. Még régen (Kb. 5 éve) vettem ilyen FM rádiós cuccot , de az valóban egy hulladék.

Még 1x köszi.

Szívesen. Meg is tudom mutatni. Ja, és memóriakártya olvasóba helyezett kártyával is használható.

BaggeR

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • CV 1.8
Re: Corolla Verso
« Válasz #1782 Dátum: 2008.06.23 11:26:58 »

---------------------------------------------------------

Köszönöm szépen, utánajárok a dolognak. Még régen (Kb. 5 éve) vettem ilyen FM rádiós cuccot , de az valóban egy hulladék.

Még 1x köszi.

Szívesen. Meg is tudom mutatni. Ja, és memóriakártya olvasóba helyezett kártyával is használható.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Szuper, Pesten mozogsz általában? Én a III. kerület és XIV. kerület környékén szoktam minden nap lenni, de bárhol jó, persze csak este 6 után, vagy reggel 6 előtt...

Ha nem probléma, megnézném hogyan is működik.

Köszönöm előre is
BaggeR

benike6110

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re: Corolla Verso
« Válasz #1783 Dátum: 2008.06.23 12:00:42 »
Koszi, megnézem.

Idézet nem volt jó, töröltem. kleingy

Így néz ki. A szélvédő csík alja egyenes, a szélvédőre merőleges síkban, az ívet a szélvédő görbülete adja


[a csatolmányt egy admin törölte]

benike6110

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re: Corolla Verso
« Válasz #1784 Dátum: 2008.06.23 14:15:34 »

---------------------------------------------------------

Köszönöm szépen, utánajárok a dolognak. Még régen (Kb. 5 éve) vettem ilyen FM rádiós cuccot , de az valóban egy hulladék.

Még 1x köszi.

Szívesen. Meg is tudom mutatni. Ja, és memóriakártya olvasóba helyezett kártyával is használható.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Szuper, Pesten mozogsz általában? Én a III. kerület és XIV. kerület környékén szoktam minden nap lenni, de bárhol jó, persze csak este 6 után, vagy reggel 6 előtt...

Ha nem probléma, megnézném hogyan is működik.

Köszönöm előre is

Írtam az e-mail címedre.