Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2119963 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7080 Dátum: 2011.07.20 11:10:03 »
Csak az utolsó pár oldalt írtam, nyugi, hogy olvasd el.  :D
         

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7081 Dátum: 2011.07.20 11:23:41 »
tényleg,mikor fizetik?

hoppácska, még egy helyi gép!  http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.6_linea_terra_akcio_-4934707

én otp-s vok. csüt.küldtek egy levelet,h mennyi lesz a lé meg h mikor fizetik....1honap van a kifizetésre, aug1től kezdik névsorrendben...én az "N"-nél vok,szoval aug vége felé kellene megkapnom. az asszony otp-nél dologzik, ő meg ugytudja,h előbb azoknak fizetik névsorrendben,akiknek eleve az otp-nél van folyoszámlája..utána jönnek azok,akik más bankosak vagy lakcimre kérték a lét!!!
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7082 Dátum: 2011.07.20 11:54:51 »
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.6_linea_terra_abs_0-tol_-4930982

még magamnak is megfelelne, nem értem hogy miert nézegetem a lassan másfélmilliós autókat :hmmmm:
Hát elöl-hátul volt valami (elöl az alsó szoknya lóg ki a többi fényezésből, a hátulja meg puffos volt, bár az senkit se érdekel). A felszereltségét illik kétkedve fogadni, Terrában gyárilag nem volt semmiféle fűthető és el. tükör, fűthető ülés, ilyesmi. Az meg megint más kérdés, hogy neppertől nem vennék autót.

Ezt megcáfolnám!!  az enyém e11 facelift terra linea és van benne elektromos tükör...sőt füthető is a baloldali....télen olyen szépen lekapja a párát az a kis fűtőcsik,mint a pinty!!! akkor lép müködésbe,mikor hátso ablakfütést bekapcsolom!!!!

Azt a csömori kék békábol épitett faceliftet majd csak holn.tudom megnézni,m az asszony tegn alattomosan elrángatott wellnesezni herceghalomra,most meg ***ányosan esik az eső....ugyhogy van pici időm fórumozni.

Késő Róbert,kedves drucám/druszám!!! menjünk el holnap ehhez a kék corolláshoz és lessük meg a vasat...énis megnézném,m asszonynak kellene vmi gép a yaris helyett.  privátban irj,ha érdekel a projekt!!!
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.20 12:05:38 írta akibor000 »
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7083 Dátum: 2011.07.20 12:04:02 »
láttam itt egy listát valahol, hogy mit nézzünk meg egy corollán, ha lesre indulunk, csak nem találom
nem akar ez a kereső találni semmit nekem, be tudjátok nekem linkelni?

köszi
1.4 sol 2004

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7084 Dátum: 2011.07.20 12:08:57 »
Szerintem a próbakor egy kocsi vásárlásnál alap.Elsőnak a tulaj vezet majd visszafelé a lehendő tulaj ez általában így szokott lenni.Én mikor vettem a kocsit csak egy ismerősömet vittem akinek megbízok a szakértelmében ( pedig nem is auto szerelő csak ért hozzá ) nem vittem semmilyen márkakereskedésbe, szervízbe.
Szerintem a motorral egy balesetet sokkal könnyebb elkerülni mint kocsival illetve nem kell vele a dugóban ülni  :D :D
Nekem személy szerint egy suzuki Dl 650 em van.

japán vasak ruleZZZZZ!!!  nekem is egy kis seggrakéta cbr125 van 50es papirokkal...meg most kinlodok a csigavérnél a nagymocisjogsival...10napja vettem egy suzi gs500-at...csak arra nemjo az "A" korlátozott papir:((  az oktatonak is e12 d4d corollája van....hétfőn megnéztem,ki is probáltam. :)
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7085 Dátum: 2011.07.20 15:01:47 »
Sziasztok!
Eljött az idő hogy átüljek egy Corollába, véleményeteket kérném ki, tuti vételt szeretnék, szarból elég volt :)
Mindenkinek előre is köszönöm a segítségét.

Elvárásaim:
- Hátuljának, oldalának makulátlannak, gyári állapotúnak kell lennie
- Minimum 4 ajtó.
- Működjön
(komoly)Előnyt jelent: Magánszemély adja, kereskedőtől nem szívesen vásárolok.
A békalámpások között nézegetek, árban olyan 550-600 közöttieket (ezért lehet kapni korrekt corollát?)

Az első ami tetszik:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.4_linea_terra_abs-4871644 (tudom, eleje kaphatott, vvt-i orr, nem vvt-i motor?)

Minden észrevételt tanácsot szívesen fogadok.
Köszönettel: Késő Róbert

keress másik autot,mert ezt a belinkeltet már eladták!! most hivtam fel 2perce. tesomat odaküldtem volna megnézni..de már elkelt!!
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7086 Dátum: 2011.07.20 16:17:46 »
Szerintem a próbakor egy kocsi vásárlásnál alap.Elsőnak a tulaj vezet majd visszafelé a lehendő tulaj ez általában így szokott lenni.Én mikor vettem a kocsit csak egy ismerősömet vittem akinek megbízok a szakértelmében ( pedig nem is auto szerelő csak ért hozzá ) nem vittem semmilyen márkakereskedésbe, szervízbe.
Szerintem a motorral egy balesetet sokkal könnyebb elkerülni mint kocsival illetve nem kell vele a dugóban ülni  :D :D
Nekem személy szerint egy suzuki Dl 650 em van.

japán vasak ruleZZZZZ!!!  nekem is egy kis seggrakéta cbr125 van 50es papirokkal...meg most kinlodok a csigavérnél a nagymocisjogsival...10napja vettem egy suzi gs500-at...csak arra nemjo az "A" korlátozott papir:((  az oktatonak is e12 d4d corollája van....hétfőn megnéztem,ki is probáltam. :)
Pedig sok GS500-as van amit lehet AK-val vezetni.

Késő Róbert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 486
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7087 Dátum: 2011.07.20 17:54:17 »
Azt a mindenit, itt aztán pörögnek az oldalak :D

akibor000, melyik kékre gondoltál? Az FL utáni orrúra amit elvittek vagy a Dunakeszin(bár ennek már megvágták a kerékívét, azért nem érdeklődök felé) hirdetettre? Amúgy simán benne vagyok a projektben :) És látom nem is laksz messze... Privátba megküldök majd pár elérhetőséget.

Egy kicsit pontosítva igényem törés szempontból értelmezhetőbben: az nem baj ha egyszerűen (kézzel) cserélhető elem sérült volt, de olyat nem akarok venni amit hegesztettek ...

üdv.

szerk.: ez a fórummotor még kicsit szokatlan, remélem elment, mert nem jelzett vissza semmit....
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.20 18:01:15 írta Késő Róbert »

Késő Róbert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 486
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7088 Dátum: 2011.07.20 18:39:26 »
Ha nem fordulatszám mérős az óralap, azt egyszerűen lehet cserélni (mit bravonál?) vagy kábelköteg és szenvedés? Rengeteg gép van amiben nincs :(

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7089 Dátum: 2011.07.20 20:31:01 »
megnéztem egy 1.6os sport hb-et

90e km, 45e-ig van szervizkönyv.
ránézésre oké, a tulaj elmondta, hogy az egyik hátsó elem újra lett fényezve, nem is látszott rajta.
ami ne tetszett, hogy ahol a lökhárító találkozik a sárvédővel, nem szép az illesztés egyik oldalon sem, valami nem stimmelt nekem.

az akksi cserélve lett, kisebb volt benne, mint kéne (alacsonyabb), de állítólag télen is pöccre indul és nagyon megy

na próbakör, ami kb 1 km volt (én vezettem, mondta a férfi, hogy merre, én nem forszíroztam) ki a lakótelepről és vissza. kettesben mondta a tulaj, hogy lépjek oda hogy lássam hogy megy. ma pont kettesben hallottam valami fura kopogó hangot, ami a huzatáskor abbamaradt (ezért kellett odalépni?) 

van rá másik jelentkező is, mondtam hogy még megézek párat a környéken, meglátjuk

megköszöntem, hazajöttem
1.4 sol 2004

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7090 Dátum: 2011.07.20 20:42:37 »
Akkor ezt se veszed meg, nem szerettél bele :no:

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7091 Dátum: 2011.07.20 20:50:28 »
az akksi cserélve lett, kisebb volt benne, mint kéne (alacsonyabb), de állítólag télen is pöccre indul és nagyon megy
A japán - ázsiai akksik magasabbak, ha valaki kicsit gondos (mint én  :whistling:), akkor beletesz egy méretpontos akksit, amit többnyire az akksi szakboltokban belehet szerezni...
Szóval ettől még semmi gond nincs a kocsival.
Az a 90ezer km meg vagy 90 vagy 150, sosem lehet tudni, csak bízni.
Az a hang, meg lehet csak egy egyszerű rezonancia volt, semmi komoly.

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7092 Dátum: 2011.07.20 20:58:56 »
háát, az is meglehet hogy rezonancia, de ha én kocsit adnék el, akkor nem vacakolnék, irány a város, vagy a következő falu

olyat nem szoktak, hogy pár órára, vagy 1 napra írnak kölcsönvételit, hogy az ember kipróbálja rendesen?
felelősség, benzin a kölcsönvevőn természetesen
1.4 sol 2004

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7093 Dátum: 2011.07.20 21:00:36 »
háát, az is meglehet hogy rezonancia, de ha én kocsit adnék el, akkor nem vacakolnék, irány a város, vagy a következő falu

olyat nem szoktak, hogy pár órára, vagy 1 napra írnak kölcsönvételit, hogy az ember kipróbálja rendesen?
felelősség, benzin a kölcsönvevőn természetesen
Hülye lennék idegennek odaadni a kocsimat forgalmival együtt. Te se gondolod ezt komolyan...
         

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7094 Dátum: 2011.07.20 21:02:21 »
háát, az is meglehet hogy rezonancia, de ha én kocsit adnék el, akkor nem vacakolnék, irány a város, vagy a következő falu

olyat nem szoktak, hogy pár órára, vagy 1 napra írnak kölcsönvételit, hogy az ember kipróbálja rendesen?
felelősség, benzin a kölcsönvevőn természetesen
Ilyenről még nem hallottam [rohog]
Én biztos nem mennék bele, de még abba se, hogy nélkülem menjen egy kört! Max. ha akarod, megyünk ahová akarod.