Szerző Téma: Mazda  (Megtekintve 606213 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re:Mazda
« Válasz #900 Dátum: 2012.07.12 20:09:53 »
könnyen beszélsz, olyan üzemanyagárak mellett... Most azon fáj a fejem, hogy honnan szerzek még egy garázst.  Kettőben laknak már, + a robogó :-)
Ezert is jo a japan, mert keveset fogyaszt  :yes: Satorgarazs nem jatszik? Fater most azt vett az uj Jazz-ukre  :szemez:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

MFerenc

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1935
Re:Mazda
« Válasz #901 Dátum: 2012.07.12 20:11:34 »
Végül csak nem mutatod be azt az autót?  :?:
Nem hajlandó, na.  :nonono:  :D :flowers: Aszongya, FB.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26329
Re:Mazda
« Válasz #902 Dátum: 2012.07.12 23:43:16 »
Ezúton tudatom, hogy boldog tulajdonosai lettünk egy Mazda 32F BA típusú piros színű géperejű járműnek.  Fényképek és egyéb pár nap múlva.  :clap:
Gratulálok, de mi az a BA a típusmegjelölésben?
music     

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Mazda
« Válasz #903 Dátum: 2012.07.13 05:45:33 »
Gratulálok, de mi az a BA a típusmegjelölésben?

A generációt/kasztnit jelöli.  Van az első F széria az a BG, az a bukólámpás, aztán jön a BA, utána meg jön a nem coupe jellegű két sorozat F. Ezen utóbbiak normál kasztnikialakítású autók, mint mondjuk a Rolla, Astra stb.  Magyarul a sportos kinézetet felcserélték a konszolidált kompakt kinézettel.

Talán hétvégén tudok extra képsorozatot csinálni, addig marad az a pár kép, ami az FB-n már fent van.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Kisfiatal

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3068
  • E12 1.6
Re:Mazda
« Válasz #904 Dátum: 2012.07.13 09:10:18 »
A generációt/kasztnit jelöli.  Van az első F széria az a BG, az a bukólámpás, aztán jön a BA, utána meg jön a nem coupe jellegű két sorozat F. Ezen utóbbiak normál kasztnikialakítású autók, mint mondjuk a Rolla, Astra stb.  Magyarul a sportos kinézetet felcserélték a konszolidált kompakt kinézettel.

Talán hétvégén tudok extra képsorozatot csinálni, addig marad az a pár kép, ami az FB-n már fent van.


Na akkor majd én leírom helyetted, amit összemozaikoztam  :hug: Szóval:
-96os, piros 323 F, jó állapotban, kasztni volt javítva, műszakilag ok ?(pl kelle e vmit cserélni?), vizsga? Ezek nem derültek ki.
-4 el. ablak, kpi zár, el tető. Klíma nincs?
-km állást nem tudtuk meg(még ha csak tájákoztató jellegű is :) )
-konkrát árat ha nem is akarsz írni, árszint? pl a 323asok átlagárához vioszonyítva.

Nem nemzetbiztonsági kérdések ezek  :hug:

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re: Mazda
« Válasz #905 Dátum: 2012.07.13 13:31:14 »
Trotter, ha van hely otthon a garazsnak, akkor minimumgarazs.hu-rol lehet un. mobil ponyvagarazst venni.
En nyar vegefele fogok onnan venni egy standard meretut. Ellenall a fagynak es a jegesonek, valamint nyari magas UV-nek is..
109000ft kompletten vazzal egyutt es minden oldalrol fedett.
Szamolgattam, hogy magam epitenek garazst, de 150000 alatt nemigen lehetne kihozni hasonlo muszaki tartalom mellett. Ahogy olvasgattam, igen biztato ez a ponyvagarazs megoldas.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Mazda
« Válasz #906 Dátum: 2012.07.13 18:43:20 »

Na akkor majd én leírom helyetted, amit összemozaikoztam  :hug: Szóval:
-96os, piros 323 F, jó állapotban, kasztni volt javítva, műszakilag ok ?(pl kelle e vmit cserélni?), vizsga? Ezek nem derültek ki.
-4 el. ablak, kpi zár, el tető. Klíma nincs?
-km állást nem tudtuk meg(még ha csak tájákoztató jellegű is :) )
-konkrát árat ha nem is akarsz írni, árszint? pl a 323asok átlagárához vioszonyítva.

Nem nemzetbiztonsági kérdések ezek  :hug:

Helyettem összemozaikoztad???  [rohog] [rohog]

Nem kell cserélni semmit sem, műszaki van őszig rajta.  Az olaj mézszínű a motorban, a vezérlés új.
Klíma van, működik, hűt.
200E Km van benne, pont bejáratott.  Nem füstöl, nem rángat, szép csendes az alapjárati hangja is. Nem csörög a kétvezértengely közötti lánc sem.

Ára teljesen reális volt, a hasonszőrűek magasságában.  :D ;)

De tényleg, ebbe csak bele kellett ülni és annyi.  Pedig én mániákusan az "új" autóinknál nagyszervizzel, de minimum kisszervizzel indítok.

Jaaa, szolíd sportdob hátul, nem recsegős, nem mormogós, konszolidált.  :yes:

Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Kisfiatal

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3068
  • E12 1.6
Re:Mazda
« Válasz #907 Dátum: 2012.07.13 19:11:32 »
Helyettem összemozaikoztad???  [rohog] [rohog]

Nem kell cserélni semmit sem, műszaki van őszig rajta.  Az olaj mézszínű a motorban, a vezérlés új.
Klíma van, működik, hűt.
200E Km van benne, pont bejáratott.  Nem füstöl, nem rángat, szép csendes az alapjárati hangja is. Nem csörög a kétvezértengely közötti lánc sem.

Ára teljesen reális volt, a hasonszőrűek magasságában.  :D ;)

De tényleg, ebbe csak bele kellett ülni és annyi.  Pedig én mániákusan az "új" autóinknál nagyszervizzel, de minimum kisszervizzel indítok.

Jaaa, szolíd sportdob hátul, nem recsegős, nem mormogós, konszolidált.  :yes:

Egyszer egy haverom vett ilyen mazdát, abban 179e volt óra szerint, de volt egy csörgő-zörgő hangja a motornak nagy gáznál. Olyan lánchangszerű. Az volt az első amit megnéztünk, meg helyileg közelebb, mondtam ne vegye meg, nézzünk meg még párat, de belezúgott, visszament a faterral és megvette.. Első autó. Pár éve volt, nem tudom megvan e még, már nem tartjuk a kapcsolatot. De amúgy jól felszerelt volt, klíma, ABS, elektromos minden. A kereskedő olyan ócska kamu dumával jött, hogy ezt az autót pestről jöttek le megnézni, meg nem sok ilyen van, ne sokat agyaljunk  :lol: Amúgy nem volt olyan hűde kitűnó állapotban. És olyan nagyon olcsó se volt, 5-6 éve olyan 850e volt ha jól emléxem. Első szériás darab.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Mazda
« Válasz #908 Dátum: 2012.07.14 07:14:37 »
Egyszer egy haverom vett ilyen mazdát, abban 179e volt óra szerint, de volt egy csörgő-zörgő hangja a motornak nagy gáznál. Olyan lánchangszerű. Az volt az első amit megnéztünk, meg helyileg közelebb, mondtam ne vegye meg, nézzünk meg még párat, de belezúgott, visszament a faterral és megvette.. Első autó. Pár éve volt, nem tudom megvan e még, már nem tartjuk a kapcsolatot. De amúgy jól felszerelt volt, klíma, ABS, elektromos minden. A kereskedő olyan ócska kamu dumával jött, hogy ezt az autót pestről jöttek le megnézni, meg nem sok ilyen van, ne sokat agyaljunk  :lol: Amúgy nem volt olyan hűde kitűnó állapotban. És olyan nagyon olcsó se volt, 5-6 éve olyan 850e volt ha jól emléxem. Első szériás darab.

Na azt ha lánchangja volt, ott kellett volna hagyni.  Ugyan a motor vezérműszíjas, de a két vezértengely között van egy lánc, ha az megnyúlik, azt csak gyárival lehet pótolni, gondolhatod, hogy milyen árfekvésben küldik meg Japánból...  Bontóban nem nagyon van külön, mert akkor mit csinál a motorral a bontós, szóval ez nehéz ügy. Ez a kényes pontja az egyötösnek, egyébként örök élet és egy nap, mondják a mazdaguruk. Egyelőre én buzgón olvasom az infókat, hogy mit merre, mire kell figyelni stb. Egy nem tetszik, hogy 10W-40-es olaj van benne. Igaz makulátlan az állaga.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Mazda
« Válasz #909 Dátum: 2012.07.14 14:49:06 »
109000ft kompletten vazzal egyutt es minden oldalrol fedett.
Faterek most vettek 80-ert cakli-pakli.


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Mazda
« Válasz #910 Dátum: 2012.07.14 14:50:42 »
Jóregg.neked.
Énis szemezek mobilgarázzsal.
Faterodék hol vettek?
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Mazda
« Válasz #911 Dátum: 2012.07.14 15:42:25 »
Trotter, ha van hely otthon a garazsnak, akkor minimumgarazs.hu-rol lehet un. mobil ponyvagarazst venni.
En nyar vegefele fogok onnan venni egy standard meretut. Ellenall a fagynak es a jegesonek, valamint nyari magas UV-nek is..
109000ft kompletten vazzal egyutt es minden oldalrol fedett.
Szamolgattam, hogy magam epitenek garazst, de 150000 alatt nemigen lehetne kihozni hasonlo muszaki tartalom mellett. Ahogy olvasgattam, igen biztato ez a ponyvagarazs megoldas.

Hát hely az van. Olyan 10-11 autót simán le tudok parkolni és még kettő a garázsba, kettő elé.  :D

Úgy néz ki, hogy a Dai elmegy a portáról, és akkor lesz helye a Mazdának a Dai helyén. Annyi faanyag és ponyva van a háznál, hogy összetegyek egy carportot ideiglenesen.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Mazda
« Válasz #912 Dátum: 2012.07.14 16:38:14 »
Jóregg.neked.
Énis szemezek mobilgarázzsal.
Faterodék hol vettek?
Ksz.
Nyírturán vették, ha érdekel elkérem a kontaktot.


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Mazda
« Válasz #913 Dátum: 2012.07.14 16:52:55 »
Látni kéne hogy néz ki meg mi a mérete.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re:Mazda
« Válasz #914 Dátum: 2012.07.14 17:44:49 »
Nekem csak egy kepem van rola es azon nem sok latszik... (ha erdekel adj emil cimet) :no: Megkerdezem majd fateromat a garazs mereterol.
« Utoljára szerkesztve: 2012.07.14 17:54:43 írta labiscsakl »


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX