Szerző Téma: Hányan gurulnánk el Monzába, egy pályázással egybekötött nyaralásra?  (Megtekintve 16061 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
A terv az lenne hogy nyáron valamikor le lehetne menni Moznába és ott menni egy óvatosat az ottani nyílt napon.Én ugye voltam arrafelé tavaly nyáron,de pont akkor volt az F-1 és nem lehetett használni a pályát.970km az út és össze lehetne kötni egy pár napos pihenővel is akár jesolóban vagy bárhol a tengerparton.Szerelmespároknak velencével szóval lennének lehetőségek:-)Elvileg már rajtam kívül 2 embert érdekel a fórumról.Persze nem kell feltétlenül menni a pályán,de ha már ott vagyunk miért ne és annyi nyílt nap van mint a csuda...Nagyon jó kis pálya és a youtube-ról már ismerem is:





Így elsőre ennyi és ha vagyunk páran akkor el lehet kezdeni a részletekkel is foglalkozni.Szállás,programok,henyélés:-)
Mi Velencével kezdtük aztán onnan Garda Tó,Verona,Milánó,Firenze,Písa és Jesolo visszafelé.Lehetőségek vannak.A másik esetleg Rijeka lenne ami "csak" 570km és ott is van pálya.Tudom sokaknak ez nem fontos,de ha már olyan helyre megyünk:-))Persze egyértelműen Monza lenne a kihívás igazán,de azért itt egy vidi Rijekáról is.:

« Utoljára szerkesztve: 2009.03.19 13:50:43 írta Palaczk »

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Én benne vagyok minden ilyesmi utazásban, de ezt már tudod...   :punk:
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Én benne vagyok minden ilyesmi utazásban, de ezt már tudod...   :punk:


Tudom,meg Kiscoro is mondta hogy rendben lenne a dolog.

Tegyetek egy T-t még az egybekötött utánra moderátorok légyszi,mert kicsit eklapkodtam a címet.Köszi.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Szívesen mennék én is, de elég sűrű lesz a nyári programom, és még egy csomóhoz nem is tudok időpontot.
Szóval ha utazás és az nekem pont jó időben akkor vszleg csatlakoznék.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
A topic meg akár lehetne a Találkozók alatt is.. ;)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Csak a benzinköltség kb 50 ezer/autó (tavaly ennyiből jött ki a német-magyar-német út)... Hát mi biztos, hogy nem tudunk elmenni...  :no:
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Igen a benya sajna elég sok,de az élmény miatt is megéri sztem és most nem a pályázásra gondolok:-)

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Peeersze  :D
Te mindig a pályázásra gondolsz [rohog] am. boldog nevednapját!
kisa
born to ride

tutinet

  • Vendég
Igen a benya sajna elég sok,de az élmény miatt is megéri sztem és most nem a pályázásra gondolok:-)

Szuti: Sok boldog névnapot ! :) Hol a zsák a meleggel ????? -:)

Engem felvillanyozott az ötlet, mintha nemrég épp egy külföldi nyaralás hiánya miatt sajnálkoztam volna. no most itt egy lehetőség.
És nem is rossz , pont a Monzai Ferraris pálya, ahol Schumaher nyerte a futamokat és ott volt a leköszönő futama is :)

Én is inkább a körutazás híve vagyok , ráadásul mehetnékem is van mivel évek óta nem nyaraltam.
Jó lenne tudni a felmerülő illetve várható költségeket. Erről van infó ? pl. pályázás.

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Én benne vagyok minden ilyesmi utazásban, de ezt már tudod...   :punk:


Tudom,meg Kiscoro is mondta hogy rendben lenne a dolog.

Tegyetek egy T-t még az egybekötött utánra moderátorok légyszi,mert kicsit eklapkodtam a címet.Köszi.
Támogatom :yes:
TS forever:)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Peeersze  :D
Te mindig a pályázásra gondolsz [rohog] am. boldog nevednapját!

A vesémbe látsz,köszi a köszöntést is mindenkinek:-)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hát 2500km biztosan lenne sztem szal így lehet tervezni a fogyasztást plusz a matricák,autópályadíjak.A szállás nekünk asszem 35eft körül volt 5 nap a garda tónál egy iszonyat jó apartmanban,de nem kell feltétlenül odamenni,de az akár egy jó támpont lehet annak aki onnan el akar menni mindenfelé mondjuk pár egésznapos kirándulásra,de nekem ez a része mindegy.Pályázás,pihi én így tervezem szóval rugalmas vagyok.Ha jó a program úgyis megyek ha nem akkor maradok strandolni,sörözni.

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Kis adalékként:

 Garda tó ezerszer jobban tetszett, mint a tengerpart Velence környékén. Akár 3-4 napot is rá lehet szánni a környékre ebből Verona 1 teljes napi program.

-Odafelé Villach - tól az E66-on tovább Dobbiaconál balra Cortina d' ampezzo felé, ott jobbra a Dolomitokon keresztül.

-Érdemes az Oszták/Olasz határ közelében megszállni, hogy  a Dolomitokon nappal jusson át az ember, mert igensokszor meg fog állni gyönyörködni a kilátásban.

Ha átkeltél a dolomitokon, onan már nem sok a Garda tó. - érdemes a környéken szállást keresni, és onnan csillagtúra szerűen a környéket bejárni.

-Ha megvolt a Monzai pályázás,lehet átruccanni Velence környékére pár napra szintén bejárni a környéket. Velence, Murano - és sok más kevésbé felkapott szép rész a környéken.

 Aztán lehet jönni hazafelé Triest felé, és onnan már nincs messze Rieka, lehet tolni egy levezetőt ott is. :D
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Kis adalékként:

 Garda tó ezerszer jobban tetszett, mint a tengerpart Velence környékén. Akár 3-4 napot is rá lehet szánni a környékre ebből Verona 1 teljes napi program.

-Odafelé Villach - tól az E66-on tovább Dobbiaconál balra Cortina d' ampezzo felé, ott jobbra a Dolomitokon keresztül.

-Érdemes az Oszták/Olasz határ közelében megszállni, hogy  a Dolomitokon nappal jusson át az ember, mert igensokszor meg fog állni gyönyörködni a kilátásban.

Ha átkeltél a dolomitokon, onan már nem sok a Garda tó. - érdemes a környéken szállást keresni, és onnan csillagtúra szerűen a környéket bejárni.

-Ha megvolt a Monzai pályázás,lehet átruccanni Velence környékére pár napra szintén bejárni a környéket. Velence, Murano - és sok más kevésbé felkapott szép rész a környéken.

 Aztán lehet jönni hazafelé Triest felé, és onnan már nincs messze Rieka, lehet tolni egy levezetőt ott is. :D


Mi is a gardánál voltunk többet és még fireznét vettük bele meg milánót és ugye verona is volt:-))

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Hát 2500km biztosan lenne sztem szal így lehet tervezni a fogyasztást plusz a matricák,autópályadíjak.A szállás nekünk asszem 35eft körül volt 5 nap a garda tónál egy iszonyat jó apartmanban,de nem kell feltétlenül odamenni,de az akár egy jó támpont lehet annak aki onnan el akar menni mindenfelé mondjuk pár egésznapos kirándulásra,de nekem ez a része mindegy.Pályázás,pihi én így tervezem szóval rugalmas vagyok.Ha jó a program úgyis megyek ha nem akkor maradok strandolni,sörözni.
Én tervezek egy egy Gardalandot egybe kötve a vizividámparkkal. Voltam már ott, kb.  30 m magas a csúszda es az első 5-6 méter majd szabad eséssel jössz lefelé..............ott senki nem csúszott le azonnal elsőre min. 10 perc vacila. :hmmmm: