Szerző Téma: Adok-veszek  (Megtekintve 796801 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szabolcs

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 686
Re:Adok-veszek
« Válasz #2700 Dátum: 2014.01.15 20:20:40 »
Azt jól érzem, hogy ezek nem 98-as Carina hátsólámpák, ugye?




 :hug: :hug:

Szabolcs

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 686
Re:Adok-veszek
« Válasz #2701 Dátum: 2014.01.15 20:25:50 »
Sziasztok!
Már az is csoda, amikor felbukkan egy eladó liftback... Szerintetek érdemes megnézni?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/carina/toyota_carina_carina-e_1.6_xli-7564489



Nekem tetszik...   még ha nem is fehér.

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Adok-veszek
« Válasz #2702 Dátum: 2014.01.15 20:32:09 »
Sziasztok!
Már az is csoda, amikor felbukkan egy eladó liftback... Szerintetek érdemes megnézni?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/carina/toyota_carina_carina-e_1.6_xli-7564489
Szia norbi55!
Persze, érdemes megnézni. Ha megveszed, akkor majd azokat a dísztárcsákat dobd le az acélfelnikről, mert nekem nagyon nem tetszik, de persze nem nekem kell tetszenie, ugye...
Nem rosszak azok a hátsó lámpák, hogy most eredeti angol-e vagy sem, azt nem tudom, liftback-ben nem vagyok otthon, de nekem az jobban tetszik mint ez a képen:
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3038
Re:Adok-veszek
« Válasz #2703 Dátum: 2014.01.15 20:34:42 »
Azt jól érzem, hogy ezek nem 98-as Carina hátsólámpák, ugye?
Azt úgyis meg fogod nézni, hogy azonos szám van-e minden üvegen. Ha benézel a pótkerék alá, már többet tudhatsz a csere okáról. A 'B' oszlopon lévő matricát is ellenőrizni kell: csak a rossz fénykép miatt nem látszik a keréknyomás-jelölés szövege? :hmmmm: Ha újrafújták, akkor nem tudnak mit kezdeni a gyári matricával, azt nem lehet cserélni, ha viszont ott van festve, az az otthagyandó autó.

A kilopott ködlámpa sem ritkaság sajna. A lyukak még nem feltétlen utalnak ütközésre.

Azért vannak olyan vaddisznók, akik pusztán az esztétikum kedvéért is képesek facelift előtti verzióra lecserélni a belső kárpitokat, akár a hátsó lámpákat ;)
Nem rosszak azok a hátsó lámpák, hogy most eredeti angol-e vagy sem, azt nem tudom, liftback-ben nem vagyok otthon, de nekem az jobban tetszik mint ez a képen:
:hug:
Egy próbát szerintem megér.

norbi55

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 86
Re:Adok-veszek
« Válasz #2704 Dátum: 2014.01.15 20:36:11 »
Szia norbi55!
Persze, érdemes megnézni. Ha megveszed, akkor majd azokat a dísztárcsákat dobd le az acélfelnikről, mert nekem nagyon nem tetszik, de persze nem nekem kell tetszenie, ugye...
Nem rosszak azok a hátsó lámpák, hogy most eredeti angol-e vagy sem, azt nem tudom, liftback-ben nem vagyok otthon, de nekem az jobban tetszik mint ez a képen:

Nekem is jobban tetszik, kérdés, hogy miért vannak rajta. Vagy a tulajnak is jobban tetszett, vagy ilyen volt a bontóban, miután elvitte a hátulját egy kamion. Ha az első verzió, akkor megigérem, hogy leszedem a dísztárcsát :)

veres2

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 405
Re:Adok-veszek
« Válasz #2705 Dátum: 2014.01.15 21:31:25 »
Nekem is jobban tetszik, kérdés, hogy miért vannak rajta. Vagy a tulajnak is jobban tetszett, vagy ilyen volt a bontóban, miután elvitte a hátulját egy kamion. Ha az első verzió, akkor megigérem, hogy leszedem a dísztárcsát :)
Én a helyedben megnézném.Szépen állnak a számok,az órában szerintem nem tekergették.Szépnek,egyenletesnek tünnek a hézagok,nem úgy néz ki,mint amit lebombázott egy kamion.Pedálok,kormány,ülések,váltógomb,stimmelnek a km-hez.Megnéztem Bárdinál,ehhez az évjárathoz,ilyen hátsó lámpákat hoz.Nem biztos hogy ködlámpás volt,lehet hogy csak a takarók hiányoznak,nem látszik hogy van e benne gyári ködlámpakapcsoló.Az elején a sérülések olyanok,mint a Corollámon volt.Egy öreg használta,nem érezte,koccolgatta itt ott,de semmi komoly.Ha be nézel a motortérbe,csomagtartóba,fogod látni,rögtön hogy volt e nagyobb sérülése.Megvannak a gyári papirjai,kulcsai,még a műanyag takaró,is rajta,ez mindenképpen nagyon pozitív.Kevés a műszakija,erre lehet alkudni,vagy műszakiztassa le.Féket,futóművet,motort látni,hallani kell.De ha rendbe kell szedni is egy kicsit,ez az állapot,évjárat,ár,szerintem nagyon rendben van.Ne várj sokat,mert ennyiért szerintem,hamar elviszik.

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3038
Re:Adok-veszek
« Válasz #2706 Dátum: 2014.01.15 21:44:43 »
 ::) Majd' mindennel egyetértek, de a hátsó lámpa biztosan nem eredeti. '98-as évszám csak a forgalombahelyezésé lehet, '97 szeptemberében leálltak a gyártással Angliában is.
Esetleg ez a szolgáltatás segíthet vásárlás előtt.

Ezt a használtautó-vásárlási kiskátét pedig csak a rend kedvéért idézem.

norbi55

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 86
Re:Adok-veszek
« Válasz #2707 Dátum: 2014.01.15 21:45:58 »
Én a helyedben megnézném.Szépen állnak a számok,az órában szerintem nem tekergették.Szépnek,egyenletesnek tünnek a hézagok,nem úgy néz ki,mint amit lebombázott egy kamion.Pedálok,kormány,ülések,váltógomb,stimmelnek a km-hez.Megnéztem Bárdinál,ehhez az évjárathoz,ilyen hátsó lámpákat hoz.Nem biztos hogy ködlámpás volt,lehet hogy csak a takarók hiányoznak,nem látszik hogy van e benne gyári ködlámpakapcsoló.Az elején a sérülések olyanok,mint a Corollámon volt.Egy öreg használta,nem érezte,koccolgatta itt ott,de semmi komoly.Ha be nézel a motortérbe,csomagtartóba,fogod látni,rögtön hogy volt e nagyobb sérülése.Megvannak a gyári papirjai,kulcsai,még a műanyag takaró,is rajta,ez mindenképpen nagyon pozitív.Kevés a műszakija,erre lehet alkudni,vagy műszakiztassa le.Féket,futóművet,motort látni,hallani kell.De ha rendbe kell szedni is egy kicsit,ez az állapot,évjárat,ár,szerintem nagyon rendben van.Ne várj sokat,mert ennyiért szerintem,hamar elviszik.

Én holnap épp járok arra, lehet hogy meglesem. Valaki esetleg, aki közel lakik, és kicsit több carinás tapasztalata van, tudna csatlakozni valamelyik nap? Természetesen nem ingyen... A műszaki benne is van a hirdetésben, hogy akkor 370... Nézegetek drágábbakat is, de 500 körül sincsenek annyira jó állapotú liftbackek. Erre meg annyit ráköltve lehet hogy jobb lenne a helyzet.

veres2

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 405
Re:Adok-veszek
« Válasz #2708 Dátum: 2014.01.15 22:49:59 »
::) Majd' mindennel egyetértek, de a hátsó lámpa biztosan nem eredeti. '98-as évszám csak a forgalombahelyezésé lehet, '97 szeptemberében leálltak a gyártással Angliában is.
Esetleg ez a szolgáltatás segíthet vásárlás előtt.

Ezt a használtautó-vásárlási kiskátét pedig csak a rend kedvéért idézem.
Igen tudom,97-es évjárathoz néztem a lámpát.

norbi55

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 86
Re:Adok-veszek
« Válasz #2709 Dátum: 2014.01.19 22:33:11 »
Sziasztok!
Már az is csoda, amikor felbukkan egy eladó liftback... Szerintetek érdemes megnézni?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/carina/toyota_carina_carina-e_1.6_xli-7564489

Hát, megnéztem, és nem ő lesz az. Sajnos sok a rozsda, legalább arra ne kelljen költeni...

kamikaze

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3324
  • Fuel Fanatic
Re:Adok-veszek
« Válasz #2710 Dátum: 2014.01.20 10:31:01 »
Ha valakinek szüksége lenne vadonat új, jobb külső kormányösszekötő gömbfejre:

gömbfej

gömbfej 2

14x1.5 mm a menet

Áron alul megválnék tőle..
érd: privát

norbi55

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 86
Re:Adok-veszek
« Válasz #2711 Dátum: 2014.01.20 16:44:47 »
Sziasztok,
megvan a következő kiszemelt, ezúttal miskolcon. Ha valaki arrafelé lakik, vagy tud megbízható szerelőt, aki átnézné az autót, kérem jelezze :)
köszi!

Balu

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 301
  • Carina 1.6 Liftback Xli, Picnic 2.0
Re:Adok-veszek
« Válasz #2712 Dátum: 2014.01.21 14:52:42 »
Sziasztok!    Index relét keresek. Az enyém valószínű kipurcant... Ha van valakinek, jelezze kérem, vevő lennék rá. Köszi: Balu  (Carina E-hez, 93-as, 1.6, liftback)

kamikaze

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3324
  • Fuel Fanatic
Re:Adok-veszek
« Válasz #2713 Dátum: 2014.01.23 11:45:16 »
Sziasztok!

Toyota Carina E-be való üléssor eladó!

Szürke színű szövettel, takaritásra szorul, a vezető oldali ülés bal oldalán megsérült a szövet, de javitható!
A hátsó ülés 2 részben dönthető.
Takaró műanyagok, biztonsági öv csatok megvannak!

Az ár megegyezés szerint, csere érdekel értelmes dolgokra!
Posta megoldható!
Érd: Privát!




Balu

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 301
  • Carina 1.6 Liftback Xli, Picnic 2.0
Re:Adok-veszek
« Válasz #2714 Dátum: 2014.01.26 18:07:00 »
Sziasztok!    Index relét keresek. Az enyém valószínű kipurcant... Ha van valakinek, jelezze kérem, vevő lennék rá. Köszi: Balu  (Carina E-hez, 93-as, 1.6, liftback)
Ma kiderült, hogy a vonóhorog visszajelző utángyártott tákolmány ment tönkre és kavart be. Kikötöttük, ennyi. Tanulságként. Üdv.. Balu