Szerző Téma: Adok-veszek  (Megtekintve 796792 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10266
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Adok-veszek
« Válasz #2355 Dátum: 2013.05.06 22:29:50 »
Szegény keverékes 107 lóerős  (4A-FE) motorhoz keresek injektort egy darabot. Akinek van kérem jelezze.
Üdv!

Ez biztos szegénykeverékes és 107 LE ? Bosch vagy Denso?

Rider00

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Adok-veszek
« Válasz #2356 Dátum: 2013.05.07 10:12:30 »
Hely hiány miatt sürgősen eladó lenne :
- Ülések
- kárpitok
- ajtók liftback-hez
- műanyag burkolat az aljáról
- csomagtér szőnyeg, és műanyagok
- lámpaburák , és indexburák
- elektromos ablakemelő
- Jenesen mélynyomó
- ECU 1.6-oshoz
infó : cz.balazs1987@gmail.com

A legfontosabb lemaradt : 1994-es Carina E liftback alkatrészekről van szó

pepe09

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 19
Re:Adok-veszek
« Válasz #2357 Dátum: 2013.05.10 13:33:49 »
Üdv!

Ez biztos szegénykeverékes és 107 LE ? Bosch vagy Denso?

Szervusz. Igen szegény keverékes. Még a denso injektorok vannak benne.
Ha valaki tud esetleg ilyet kérem szóljon.

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10266
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Adok-veszek
« Válasz #2358 Dátum: 2013.05.10 13:52:23 »
Szervusz. Igen szegény keverékes. Még a denso injektorok vannak benne.
Ha valaki tud esetleg ilyet kérem szóljon.
Szia!

Nézd meg ezt a két képet:
http://kepfeltoltes.hu/view/120723/K_p0458_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/120723/K_p0459_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ezek az enyémről vannak, Denso injektorok, 107LE a forgalmiban, és nem szegénykeverékes.

A tiéd így néz ki? Az injektorok így állnak, illetve a vákuumos üzemanyag nyomásszabályzó is így helyezkedik el? Ha nem így, akkor szegénykeverékes.

Bocs, csak nagy a keveredés ezen a téren, tudtommal a szegénykeverékes 99LE körül van.
« Utoljára szerkesztve: 2013.05.10 13:54:07 írta vd1234 »

pepe09

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 19
Re:Adok-veszek
« Válasz #2359 Dátum: 2013.05.10 15:38:00 »
Szia!

Nem vagyok nagy szakértő.
Nem a miénknél az injektorok nem ott vannak ahol neked hanem a hengerfejbe mennek bele és 107 Le.
És ez a probléma is mivel a 4 injektor közül az egyik olyan mint a tiéd. Gondolom az előző tulaj nem talált hozzá injektort és belerakta ami volt.
És kifúj mellette meg a körny.védelmi check lámpa is világít.
Szóval ez a probléma.
A 99 lovasokat szerintem már csak Angliában gyártották 96-tól, a mienk japán alvázas, 95.12 hó.

zsolesz

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
Re:Adok-veszek
« Válasz #2360 Dátum: 2013.05.11 18:02:44 »
Sziasztok.

Új vagyok,itt is és toyota téren is. :-) Most viszont szeretnék venni egy carinát.Igyekszem átolvasni a fórumot,sokat okulhatok belőle.Ha minden jól megy,1 hónap múlva már carina tulaj leszek. ::) Viszont ahogy nézegettem a használtautó.hu-n,nem tudom melyiket lenne érdemes megnézni közelebbről is... Mert persze mindegyik 200 km-re van,különböző irányokba.Ha esetleg valamelyikőtök tudna  ajánlani,vagy nem ajánlani autót,azt szívesen venném.Az ideális jelölt:kombi,2.0,klímás,sok műszakis.Szóval mint általában.  ;) Persze más is érdekel,kivéve sedan,mert kell a hely.

Köszi előre is!

kamikaze

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3324
  • Fuel Fanatic
Re:Adok-veszek
« Válasz #2361 Dátum: 2013.05.11 19:40:29 »
üdv a fórumon zsolesz!
Honnan irsz?
Bármi kell, irj és segitünk!  ;)

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3038
Re:Adok-veszek
« Válasz #2362 Dátum: 2013.05.11 20:13:21 »
Sziasztok.
Új vagyok,itt is és toyota téren is. :-) Most viszont szeretnék venni egy carinát...
Üdv a fórumon! 
:hmmmm: Ha autók terén nem vagy új, akkor tudhatod, hogy fénykép alapján nemigen lehet kiszúrni a pléhvé kopott féktárcsákat, a kopogó toronycsapágyat, szegecsig fogyott kuplungot, 2%-os gátlókat, törött, rosszul kihúzatott, ezért beázó csomagteret, sorolhatnánk...ezek kicsit borsosabb (és fontosabb) tételek, mint a matt fényezés, szakadt kárpit, ami rögtön látható. Persze, ha frissen fényezett első lökős mögött hiányzik az olajhűtő, az már gyanús lehet, de a szűkszavú hirdetés is takarhat okés példányt. Azt azért tudni kell, hogy nem feltétlen a hahun fellelt állapotok jellemzik a típust. Egy jó karban lévő Carinától egyre kevesebben válnak meg.
Ez segítőkész fórum, ha linkelsz Neked tetsző kocsikat, biztos lesznek, akik véleményezik majd, de ne várd, hogy a választás felelősségét távolról átvállalhatjuk. :hug: Az enyém pl. az általam megvizslatott 5. példány volt (tudnék mesélni a hirdetésekben ígéretesnek tűnő egyedek valódi állapotáról  :wacko:) - messze nem hibátlan, de köztük semmi olyan, ami nem orvosolható, s minden (akár most is rá váró) javítás ellenére egy pillanatra sem bántam meg a választást  :yes:
Az általad választott verziók a legritkábbak (eleve kevesebbet adtak el belőlük), ez tovább szűkíti a kört.

Szabolcs

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 686
Re:Adok-veszek
« Válasz #2363 Dátum: 2013.05.11 20:46:44 »
Üdv Zsolesz.

Ha nem égetően sürgős ne kapkodd el a választást (mint én) érdemes jól körülnézni, vannak igazi gyöngyszemek.csak figyelni kell.

zsolesz

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
Re:Adok-veszek
« Válasz #2364 Dátum: 2013.05.12 09:03:28 »
Köszi srácok,akkor számítok rátok. Már most kaptam segítséget,mert pl eszembe nem jutott volna olajhűtőt keresni a lökös mögött. :hmmmm: Igazából abban reménykedtem,hogy hátha akad az ismeretségi körötökben eladó carina,vagy esetleg ismeritek valamelyik autót,amit majd linkelek. Én is segítettem már így,amikor a fókát vettem,mert a keresgélés közben belebotlottam pár olyan példányba,amiért az ágyból sem érdemes felkelni.Úgyhogy megspóroltam az "kollégának " egy fölös utat. Nem hibátlan autót keresek,de tudjam a hibáit,tudjam mire számítsak. Még van egy hónapom megtalálni,ami nekem kell.Amit írtam,a 2.0,kombi,klíma,az csak az irány,majd meglássuk mi lesz belőle... Alig várom már,hogy az avataromon csillagjon a saját carinám! ::)

Ja,amúgy Pétfürdőről írok!

Zsolesz

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3038
Re:Adok-veszek
« Válasz #2365 Dátum: 2013.05.12 12:00:27 »
Köszi srácok,akkor számítok rátok. Már most kaptam segítséget,mert pl eszembe nem jutott volna olajhűtőt keresni a lökös mögött. :hmmmm: Igazából abban reménykedtem,hogy hátha akad az ismeretségi körötökben eladó carina,vagy esetleg ismeritek valamelyik autót,amit majd linkelek...
Üdv Zsolesz!
Akkor pontosítok, a különböző motoroknál eltérő helyen van (1.6-nál zárhídra csavarozva a job első lámpa mögött) - egy esetre utaltam, ahol a karambol után nem pótolták. Konkrét példányt pedig a környékeden pillanatnyilag egyet tudok, amit érdemes megnézni, de az 1.6-os és szedán...

zsolesz

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
Re:Adok-veszek
« Válasz #2366 Dátum: 2013.05.12 13:08:11 »
Mondjuk ezt én is néztem.Tetszik is.De miért sedan???? Pont ez az amiről végképp nem tudok lemondani,kell a csomagtartó,úgyhogy min 5 ajtós.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/carina/toyota_carina_carina-e_1.6_xli-6602786

Ezt nézegetem,de csodálkoznék ha meglenne mire pénzt kapok..... Vagy ha mégis akkor meg gyanús.Vagy hogy pörögnek most ezek a piacon?

(Hogyan tudok idézni,vagyis hozzászólásra válaszolni?)

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10266
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Adok-veszek
« Válasz #2367 Dátum: 2013.05.12 13:48:11 »
...

(Hogyan tudok idézni,vagyis hozzászólásra válaszolni?)

Üdv!

Adott hozzászólásnál látsz a jobb oldali felső részénél olyant, hogy "idézet". Arra kattintva írhatsz választ arra a hozzászólásra.

zsolesz

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
Re:Adok-veszek
« Válasz #2368 Dátum: 2013.05.12 14:11:33 »
[quoteÜdv!

Adott hozzászólásnál látsz a jobb oldali felső részénél olyant, hogy "idézet". Arra kattintva írhatsz választ arra a hozzászólásra.
[/quote]

aha

zsolesz

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
Re:Adok-veszek
« Válasz #2369 Dátum: 2013.05.12 14:13:28 »
Asszem túl sokat töröltem vissza.  ::) sorry