Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1248588 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6900 Dátum: 2011.03.30 14:11:00 »
Szerintem csrnobilt sem szívtuk meg annyira mint a h1n1 elleni védőoltást.
Miért, a H1N1 elleni védőoltást megszívtuk?

Hát jah... Tolták a parát a tévében és tömegesen elkezdték venni a védőoltást, meg a mittomén mit.... kicsit szerintem ezzel át lett bszva a nép....

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6901 Dátum: 2011.03.30 14:12:15 »
Ismerek olyat személyesen, aki addig sosem volt influenzás és a beadás után 3x egymás után elkapta a sima inluenzát és visszaesett. Gondolom nem bírt megbírkózni a szervezete vele. Igaz ez az idősebb korosztály volt, de hát pont őket kellett jobban védeni.
egy egészségesen erős immumrendszerű embernél semmilyen "megszívással" nem járt a védőoltás. A probléma tudtommal a krónikus betegségekben szenvedők, illetve az eleve legyengült immunrendszerű emberek esetén jelentkezett.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

zsoooc

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1578
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6902 Dátum: 2011.03.30 14:30:05 »
Szerintem csrnobilt sem szívtuk meg annyira mint a h1n1 elleni védőoltást.

Az egész H1N1 egy nagy kamu volt. A gyógyszerlobbi miatt fújták fel ennyire. Aki nyitott szemmel jár, az erre hamar rájöhetett, nem is adattam be az oltást. Sima influenza miatt többször annyian halnak meg évente. Meg az is röhejes, hogy azt állították, hogy akinek erősebb az immunrendszere nagyobb veszélyben van (H1N1 szempontjából). Józan paraszti ésszel átgondolva ez kamu, amelyik orvos ilyet mond, azt azonnal ki kéne rúgni, mert alkalmatlan munkája elvégzésére. Azonban azt se hiszem el, hogy veszélyes lenne az oltás, nincs benne semmilyen mikrochip (néhányan ezt állították):clap:
Corolla 1,4 VVT-i 2005

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6903 Dátum: 2011.03.30 17:16:52 »
Ismerek olyat személyesen, aki addig sosem volt influenzás és a beadás után 3x egymás után elkapta a sima inluenzát és visszaesett. Gondolom nem bírt megbírkózni a szervezete vele. Igaz ez az idősebb korosztály volt, de hát pont őket kellett jobban védeni.
És vajon mi lett volna az illetővel, ha megkapja a H1N1-et? Sose derül ki - szerencsére.

Amúgy a "sima" influ elleni védőoltásnak is lehet ilyen hatása. Ex-barátném egyszer adatta be magának - utána olyan beteg lett, hogy majd' kinyiffant.

Én annyit tudok, hogy a 2008/2009-es téllel bezárólag MINDEN évben elkaptam az influt. Aztán a 2009/2010-es tél elején beadattam magamnak az oltást. Azóta nem voltam beteg (mármint influs).
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6904 Dátum: 2011.03.30 17:19:06 »
Szerintem csrnobilt sem szívtuk meg annyira mint a h1n1 elleni védőoltást.
Miért, a H1N1 elleni védőoltást megszívtuk?
Hát jah... Tolták a parát a tévében és tömegesen elkezdték venni a védőoltást, meg a mittomén mit.... kicsit szerintem ezzel át lett bszva a nép....
Honnan tudod, mi lett volna, ha nem "tolják a parát", és nem adatják be maguknak tömegesen a népek a cuccot? Orvos ismerőseim/rokonaim teljesen egyetértenek abban, hogy éppenséggel rohadt nagy járvány is kialakulhatott volna. Így biztosra mentünk - ami sosem baj.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6905 Dátum: 2011.03.30 17:46:01 »
Onnan hogy pl én sem oltattam be magam, senki a családból és ismeretségi körből is csak kevesen... volt aki úgyis elkapta, volt aki meg így sem... szerintem is ez csupán a gyógyszeripar megmentésére irányuló tömeges agymosás volt, azt volt aki fizetett, volt aki nem...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6906 Dátum: 2011.03.30 18:39:24 »
9 orvost kérdeztem meg erről, a vélemények a "nem árthat"-tól a "mindenképpen szükséges"-ig terjedtek (utóbbiakból volt több). Nekem ez elég volt. Az influenza-vírusok állandóan mutálódnak. NEM lehetett előre tudni, hogy nem lesz-e belőle tömeges halálozással járó világjárvány á la spanyolnátha. Mert simán lehetett volna.

Ami a "gyógyszerlobbyt" illeti: úgy általában manapság hajlamosak vagyunk mindenhová azonnal odaképzelni az összeesküvéseket.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

lasi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8541
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6907 Dátum: 2011.03.30 19:12:26 »
az exem patikában dolgozik , mint gyogyszerész szakasszisztens, mikor bejött a H1N1 virus a köztudatba, és nyomták a reklámot h "meghalsz" nem veszed fel a védöoltást stb.
ök a patikában megkapták az oltoanyagot, amin 1997 es gyártási év volt, holott elvileg egy uj virus ellen fejlesztették ki :wacko: :ph34r:
Corolla AE86GT 20V (1984) Corolla AE86GT 16V (1985),Lexus IS 250 Mark Levinson (2008)Eladva
Corolla 1.4 D4D   (2005)Eladva!  2.0 D4d RAV4  (2005)Eladva, 2.2D4d Rav4 (2007) ,2.4D Hilux (1994)Eladva, 2.4D Hiace (1999)Eladva, 2.5 D4d Hilux (2009) 2.4 TD Hilux (2000)

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6908 Dátum: 2011.03.30 20:28:57 »
egy egészségesen erős immumrendszerű embernél semmilyen "megszívással" nem járt a védőoltás. A probléma tudtommal a krónikus betegségekben szenvedők, illetve az eleve legyengült immunrendszerű emberek esetén jelentkezett.
Na de hát pont nekik lett rendeltetve, nem egy erős szervezetnek.
Prius 2 - a mosolygós autó.

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6909 Dátum: 2011.03.30 20:34:32 »
Aztán a 2009/2010-es tél elején beadattam magamnak az oltást. Azóta nem voltam beteg (mármint influs).

Kérlek ne haragudj meg azért amit most írok, nem bántásnak szánom és lehet megint nagy vihart kavar: Te elég erősen jogkövető vagy ezért nálad ez így is fog működni.
Prius 2 - a mosolygós autó.

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6910 Dátum: 2011.03.30 20:35:40 »
Honnan tudod, mi lett volna, ha nem "tolják a parát", és nem adatják be maguknak tömegesen a népek a cuccot? Orvos ismerőseim/rokonaim teljesen egyetértenek abban, hogy éppenséggel rohadt nagy járvány is kialakulhatott volna. Így biztosra mentünk - ami sosem baj.
H1N1 csak papiron létezett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prius 2 - a mosolygós autó.

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6911 Dátum: 2011.03.30 20:38:42 »
az exem patikában dolgozik , mint gyogyszerész szakasszisztens, mikor bejött a H1N1 virus a köztudatba, és nyomták a reklámot h "meghalsz" nem veszed fel a védöoltást stb.
ök a patikában megkapták az oltoanyagot, amin 1997 es gyártási év volt, holott elvileg egy uj virus ellen fejlesztették ki :wacko: :ph34r:

Figyeljétek meg, hogy mindig a félelemmel operálnak. Nézzétek meg a reklámokat, egyre több kezdi a félelmekkel. tisztító szerek, biztosítók, gumi gyártók...
Prius 2 - a mosolygós autó.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6912 Dátum: 2011.03.30 23:28:52 »
Aztán a 2009/2010-es tél elején beadattam magamnak az oltást. Azóta nem voltam beteg (mármint influs).
Kérlek ne haragudj meg azért amit most írok, nem bántásnak szánom és lehet megint nagy vihart kavar: Te elég erősen jogkövető vagy ezért nálad ez így is fog működni.
Nem haragszom meg, mert ez szerintem dicséret  :) ... de ez esetben nem erről volt szó. Konkrétan bexartam, hogy komolyan megbetegedhetek; körbeérdeklődtem az orvos barátokat & ismerősöket & rokonokat, és így jutottam erre a döntésre.

Ha viszont úgy értetted, hogy kvázi pszichésen kivédtem a betegséget, a tudat által, hogy be voltam oltva és hittem az oltás hatásosságában  :hmmmm: ... Hát, erre azt mondom, hogy lehet, elképzelhető.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6913 Dátum: 2011.03.30 23:29:54 »
Honnan tudod, mi lett volna, ha nem "tolják a parát", és nem adatják be maguknak tömegesen a népek a cuccot? Orvos ismerőseim/rokonaim teljesen egyetértenek abban, hogy éppenséggel rohadt nagy járvány is kialakulhatott volna. Így biztosra mentünk - ami sosem baj.
H1N1 csak papiron létezett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ahham  :yes: .....................
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6914 Dátum: 2011.03.31 00:11:25 »
H1N1 csak papiron létezett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Magyarázd el annak, akinek meghalt a hozzátartózója  :yawn:
(persze igazad van, csak papíron létezett, mert ez a neve)