Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1251448 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6300 Dátum: 2011.01.17 11:22:12 »
Nem, van egy külön utaslerakó-felvevő kocsi a vonat tetején, ez cserélődik.

Kicsit futurisztikus, de van ötlet benne szerintem, kérdés a vonat sebessége,
és hogy milyen gyorsulások hatnak az éppen felszálló utasokra :)


Akkor hol van a "mozdony"?
Vagy mindegyik vagon az és a vezető is mindig átszáll a felcsatolt legelső kocsiba?
De ha mindegyik vezetős, akkor hogyan lehet mászkálni a kocsik között?

Persze ha az egész egy vezető nélküli távirányítós vonat, akkor nem kérdeztem semmit  :)
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6301 Dátum: 2011.01.17 12:02:41 »
Így már egy kicsit világosabb, de elég fura  :D

G86

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
    • Hypermiler Gábor Jóska Ódala.
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6302 Dátum: 2011.01.19 21:29:01 »
off: ha december 30-án bemértek, akkor már ugye illene itt lennie a csekknek? tudom elvileg 60 nap van rá, de már küldték volna valószínű ha van valami igaz? 50 helyett mentem autó órája szerint 70-et  a mérőkocsitól még jóval messzebb mindig nagyon szoktam figyelni, csak már majdnem sötét volt és kicsit ködös+eleve nem gondoltam, hogy ilyenkor mérnek vagy tudnak mérni- ezért magamhoz képest a látási viszonyok miatt viszonylag soká szúrtam ki, de lehet mégse eléggé későn...közbe meg mégse akartam nagyon lassítani kb 60-65ig lassítottam mert próbáltam bújni előttem lévő autó mögé és húzódni félre h ne lássák a rendszámom :)  és ez pont ilyen határsebesség  mert 65 v 67-nél még nincs semmi, kb ennyi lehetett, ha bele vesszük hogy csal az autó órája.
« Utoljára szerkesztve: 2011.01.19 21:33:22 írta g86 »
                                                                                                                                                   

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6303 Dátum: 2011.01.19 21:54:06 »
off: ha december 30-án bemértek, akkor már ugye illene itt lennie a csekknek? tudom elvileg 60 nap van rá, de már küldték volna valószínű ha van valami igaz? 50 helyett mentem autó órája szerint 70-et  a mérőkocsitól még jóval messzebb mindig nagyon szoktam figyelni, csak már majdnem sötét volt és kicsit ködös+eleve nem gondoltam, hogy ilyenkor mérnek vagy tudnak mérni- ezért magamhoz képest a látási viszonyok miatt viszonylag soká szúrtam ki, de lehet mégse eléggé későn...közbe meg mégse akartam nagyon lassítani kb 60-65ig lassítottam mert próbáltam bújni előttem lévő autó mögé és húzódni félre h ne lássák a rendszámom :)  és ez pont ilyen határsebesség  mert 65 v 67-nél még nincs semmi, kb ennyi lehetett, ha bele vesszük hogy csal az autó órája.
:cool2:

Nyugi!
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

G86

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
    • Hypermiler Gábor Jóska Ódala.
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6304 Dátum: 2011.01.19 22:23:28 »
köszi, hát most már egyre nyugodtabb vagyok, hiszen több mint két hét eltelt, de 100% nyugodt majd csak február végén lehetek.
                                                                                                                                                   

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6305 Dátum: 2011.01.19 22:25:57 »
off: ha december 30-án bemértek, akkor már ugye illene itt lennie a csekknek? tudom elvileg 60 nap van rá, de már küldték volna valószínű ha van valami igaz? 50 helyett mentem autó órája szerint 70-et  a mérőkocsitól még jóval messzebb mindig nagyon szoktam figyelni, csak már majdnem sötét volt és kicsit ködös+eleve nem gondoltam, hogy ilyenkor mérnek vagy tudnak mérni- ezért magamhoz képest a látási viszonyok miatt viszonylag soká szúrtam ki, de lehet mégse eléggé későn...közbe meg mégse akartam nagyon lassítani kb 60-65ig lassítottam mert próbáltam bújni előttem lévő autó mögé és húzódni félre h ne lássák a rendszámom :)  és ez pont ilyen határsebesség  mert 65 v 67-nél még nincs semmi, kb ennyi lehetett, ha bele vesszük hogy csal az autó órája.
Ha eleve csak óra szerint 70-el mentél, és még innen lassítottál is, akkor szerintem abszolút no para  :) ... De az eltelt szűk 3 hét önmagában véve még nem jelent bizonyosságot, nekem is kb. egy hónap alatt jött ki tavaly tavasszal a levél, miután bemértek. De, mondom, szerintem nem lesz gond.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6306 Dátum: 2011.01.20 00:27:57 »
Latom mindenkinel megy az aggodas  :clap: :clap: :clap: :clap:

Engem kocsival szeptember vegen mertek be, motorral  oktoberben ketszer...
Nem kuldtek meg semmit, se ide, se a rendszamok bejelentett helyere (haza)
Szerintetek megkapom meg?

« Utoljára szerkesztve: 2011.01.20 00:31:34 írta kis_andras »
kisa
born to ride

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6307 Dátum: 2011.01.20 00:51:24 »
Engem kocsival szeptember vegen mertek be, motorral  oktoberben ketszer...
Nem kuldtek meg semmit, se ide, se a rendszamok bejelentett helyere (haza)
Szerintetek megkapom meg?
Szerintem kizárt. Ki is futottak már a határidőből, ha jól rémlik.

Ez a gif  :lol: ... Hát hallod, ha vmi ekkorát villanna a pofámba a sötétben, tutira leszédülnék a bringáról  [rohog] ... Más kérdés, hogy a hacukája alapján barátunk valszeg tudatosan készült a dologra, nyilván nem is véletlenül videózták le  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

G86

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
    • Hypermiler Gábor Jóska Ódala.
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6308 Dátum: 2011.01.20 09:23:37 »
Én utánanéztem és ha jól emlékszem 60 napig kell küldeni. Úgyhogy Te már biztos nem kapsz arról a régiről :)

Motorral hogy tudnak bemérni? Utánnadfordítják a trafit?
                                                                                                                                                   

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6309 Dátum: 2011.01.20 09:30:25 »
Fix telepitett kamerak vannak, csak amikor idekoltoztunk eszak-Londonba, akkor nem tudtam mi merre, hol vannak es hat na. Nem kell senkinek bemutatni, uj volt a motor, 4savos ut, ejjel, nulla forgalom, 20fok, hulyegyerek, jol gyorsul.......
kisa
born to ride

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6310 Dátum: 2011.01.20 10:46:29 »
Én most várom... nullás 80as táblánál domb másik felében trafi, a buzi vigyorgott ránk... 100valamennyivel... ha csak 30lesz még örülök is ;)

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6311 Dátum: 2011.01.20 10:47:24 »
Az elet apro "oromei"  :lol:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

barna.czukor

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6312 Dátum: 2011.01.20 10:57:37 »
Szerintem annyira nem vicces, nem tudom, miert orulnek ennek a rendorok annyira.  :censored:  Mintha az egesz bevetelt o kapna szemelyesen.

Ezek a dolgok azok, amelyek miatt annyira jo a megitelese a rendorsegnek manapsag. Hatalmas penzbevetel erkezik be a piti gyorshajtasokbol es meg ezen rohognek is a sunok. Este meg mikor lerakom a kocsimat a mogottunk levo utcaban, akkor 5 perc alatt 3 raj csavo jott oda, hogy had telefonaljon, adjak neki telefont, meg adjak neki penzt -- mindezt igen arrogans modon kozolve. De ebbe ne menjunk most bele, nem akarok vitat szitani, hogy mire jo a mostani rendorseg.

Multkor valaki belinkelt egy indexes cikket, hogy elmarad a birsagokbol beerkezo bevetel a vart ertektol par milliarddal. Akkor is majdnem megsajnaltam oket...  :censored:

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6313 Dátum: 2011.01.20 11:02:37 »
A rendőrség egy rosszindulatú *** porcukorral... számomra az, hogy még vigyorog is az ablakon kidugott buszma fejével pusztán annyit jelent, hogy egy beteg állat aki akkor élvez el, ha szpathatja az embereket... annyi biztos, hogy engem rohadtul nem szolgálnak és mégannyira sem érzem azt, hogy bármitől is megvédenének... Ja igen és bocs a kivételnek, annak az egynek-kettőnek...

lasi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8541
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6314 Dátum: 2011.01.20 11:14:46 »
látnád a tanárok fejét a fösulin, hogy élvezik mikor szpatják a diákokat.
elvileg azért h minket levelezösöket szombatonként tanitanak, nem kapnak + lovét. szoval a szombatjuk miattunk van elbszva.
de kérdem én akkor miért jo nekik ha megbuktatnak, nekik is be kell jönni a potvizsgára, ugy mint nekem is. szoval + idö pocsékolás, + üzemanyag részemröl.
lehetne elsöre átengedni mindnekit és mindeki happy lenne, vagy hamár nem kapnak + lovét miattunk , akkor kis boritékocskát elfogadhatnának :devil:
Corolla AE86GT 20V (1984) Corolla AE86GT 16V (1985),Lexus IS 250 Mark Levinson (2008)Eladva
Corolla 1.4 D4D   (2005)Eladva!  2.0 D4d RAV4  (2005)Eladva, 2.2D4d Rav4 (2007) ,2.4D Hilux (1994)Eladva, 2.4D Hiace (1999)Eladva, 2.5 D4d Hilux (2009) 2.4 TD Hilux (2000)