Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1248592 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5805 Dátum: 2010.08.26 16:30:00 »
Bingo, ez nálunk is így van. 1 órán át semmi sem történik, aztán szinte szó szerint megrohamoznak minket...
Mi ezen szoktunk röhögni, hogy tuti összevárják egymást kint a kapunál és utána 20-30 másodperces időközönként elindulnak a "cél" felé.  :wacko:
Nálunk a vezetékes telefonnak szeme van. És rosszindulatú.

Ha épp nyugi van: kussol.
Ha elkezdek számlát csinálni: csöng.
Ha valakivel elkezdek a mobilomon beszélni: csöng.
Ha kimegyek az ajtó elé egy cigire: csöng.
Ha vendégek vannak a pultnál: csöng.
(a kedvencem) Ha elkezdek kajálni: csöng.
(a kiemelt kedvencem) Ha elmegyek klotyóra: csöng.

Stb  ::) ... Ráadásul irtózat idegtépő, szirénázó hangja van. Nem lehet átállítani. Csak lehalkítani, de az meg nem jó, mert akkor pl. kint az ajtó előtt állva nem hallom, ha csöng.

Egy szép napon egész biztosan szét fogom verni baltával  :devil:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5806 Dátum: 2010.08.26 16:36:23 »
Mi ezen szoktunk röhögni, hogy tuti összevárják egymást kint a kapunál és utána 20-30 másodperces időközönként elindulnak a "cél" felé.  :wacko:

 :D

Hihi, örülök hogy ez azért mással is így működik :flowers:

A másik kedvencem a kajálás volt, 4év alatt 2kezemen megtudom számolni hányszor kajáltam meg nyugisan, mondjuk a vége felé már fogtam azt bezártam az ajtót, ritka xar mikor egy árva szendvicset 10.nekifutásra tudsz bemajszolni. De ha kész vagy akkor 20percig senki! :ph34r:

Mondjuk ha meg zárva volt az ajtó, akkor meg bekukucskáltak, látták hogy tömöm a majmot, erre beordít hogy nincsenek nyitva?? De, anyád...

---
Múltkor voltunk a Sugárba, kis időutazás fíling, bementünk egy boltba, srácot pont felébresztettük a bóbiskolásból, feltettünk neki 2hülye keresztkérdést, már kész is volt.

Asszony meg mondta hogy milyen bunkó, á mondom dehogy :D én tökéletesen megértem. Aki nem volt a másik oldalt, az úgyse fogja soha :yes:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5807 Dátum: 2010.08.26 16:38:15 »
(a kedvencem) Ha elkezdek kajálni: csöng.

 :clap:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5808 Dátum: 2010.08.26 16:51:10 »
A kajálás bevonzza a zavaró történéseket  :sorcerer: ... Volt már, hogy majd' megfulladtam, mert épp elkezdtem rágni egy jó nagy falatot (egy idő után megtanultam, hogy melóhelyen nem szabad nagy falatokban kajálni - csak kicsikben, amiket szükség esetén azonnal lenyelhetsz rágás nélkül), amikor a semmiből ott termett egy vendég a pultnál  :surrender: ... Aztán persze végiggondoltam azt is, hogy ő is ember, nem akkora botrány ha azt látja, hogy épp kajálok  ::) ... 12 órás műszakot nem lehet evés nélkül kibírni, kajaszünet pedig nincs.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5809 Dátum: 2010.08.26 16:59:15 »
Van akit nem zavar, az mondja is hogy nyugodtan, elnézést kér hogy pont kajálás közbe jön, (nem mintha ő tehetne róla, de legalább átérzi :hug:) de azért a többséget láthatóan zavarja hogy -akár csak- csipegetsz előtte :szemez:

rokafiu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1022
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5810 Dátum: 2010.08.26 17:07:58 »
http://modoros.blog.hu/2010/08/26/a_sertodott_videki

ez a cikk hatalmas!  :clap:
ráadásul ma derült ki hogy megint megyünk le nyíregyre a rokonokhoz, előre félek h kapom a "persze nálatok pesten" beszólásokat.. :censored:
apropó a nyíregyi vadaspark jó? mindenki imádja.  :hmmmm:

Nyíregyen voltunk 4 napot májusban, a vadaspark szuper!! Csak ki kell fogni, nekünk szerencsénk volt, mert alig voltak amikor ott jártunk. Másnap délután viszont
láttuk hogy jött két busz fogyatékosokkal, azt követő nap meg 3 busznyi tinédzser lepte el a parkot. Ezeken a napokon biztos nem lehetett üdítő élmény a látogatás.  :devil:
Sok nagymacska van, külön örültünk neki. Az Ócenárium feleakkora, mint a Tropicarium, de nekünk tetszett. Mindenkinek ajánlani szoktam, aki arrafelé megy nyaralni.  :clap:

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5811 Dátum: 2010.08.26 17:10:27 »
ok kösz a vadasparkos infókat akkor megnézzük :yes:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

rokafiu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1022
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5812 Dátum: 2010.08.26 17:15:17 »
Egy szép napon egész biztosan szét fogom verni baltával  :devil:
Akkor legyen inkább baseball ütő - apropó, láttad a Hivatali patkányok című filmet? Na abban a nyomtatót verik szét ugyanígy, muhaha  [rohog]

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5813 Dátum: 2010.08.28 00:21:24 »
A Privileg nevű háztartásigép márkáról van tapasztalata valakinek? Elsősorban a mo-i szerviz és alkatrészellátás minősége érdekelne, mert a termékei nem rosszak. (Volt egy mikrosütőnk - '88-ban már digitális volt! - amelyik 15 évig bírta, egyszer kellett benne ékszíjat cserélni.)
music     

rokafiu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1022
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5814 Dátum: 2010.08.28 08:11:42 »
Egy szép napon egész biztosan szét fogom verni baltával  :devil:

Valahogy így?  :lol: [rohog]

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5815 Dátum: 2010.08.28 12:20:24 »
A Privileg nevű háztartásigép márkáról van tapasztalata valakinek? Elsősorban a mo-i szerviz és alkatrészellátás minősége érdekelne, mert a termékei nem rosszak. (Volt egy mikrosütőnk - '88-ban már digitális volt! - amelyik 15 évig bírta, egyszer kellett benne ékszíjat cserélni.)

A PRIVILEG márkanév egy virtuális márka,méghozzá a már megszűnt QUELLE csomagküldő-áruházé.A PRIVILEG mögött nagyon jó gyártók bújtak meg:LG,Samsung,Whirlpool,Fagor,AEG stb.(Tudod,mint a SPAR-Budget).Pl. az ELIN is ilyen!
Ellenben emiatt a szervizelés nehézkesebb,mert valahogy rá kell jönni az eredeti gyártó típusára.Bár a német háztartásigép szervíz-honlapokon a PRIVILEG megtalálható.
Nézz körül itt: http://ersatzteile.tsf.at
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5816 Dátum: 2010.08.28 14:06:59 »
Ha épp nyugi van: kussol.
Ha elkezdek számlát csinálni: csöng.
Ha valakivel elkezdek a mobilomon beszélni: csöng.
Ha kimegyek az ajtó elé egy cigire: csöng.
Ha vendégek vannak a pultnál: csöng.
(a kedvencem) Ha elkezdek kajálni: csöng.
(a kiemelt kedvencem) Ha elmegyek klotyóra: csöng.

Stb  ::) ... Ráadásul irtózat idegtépő, szirénázó hangja van. Nem lehet átállítani. Csak lehalkítani, de az meg nem jó, mert akkor pl. kint az ajtó előtt állva nem hallom, ha csöng.

Egy szép napon egész biztosan szét fogom verni baltával  :devil:

Ismerem az érzést, de most egy csapásra űberellek. Ahol dolgozom 9 telefon van egy 2 vonalon. Ha valaki hív mindegyik csöng. Utazásiroda: Mindig CSÖNG.  :censored: :censored: :censored:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5817 Dátum: 2010.08.28 15:28:42 »
Ahol dolgozom 9 telefon van egy 2 vonalon. Ha valaki hív mindegyik csöng. Utazásiroda: Mindig CSÖNG.  :censored: :censored: :censored:
OK, te nyertél  :yes: :hug: :eek: :helpsmilie:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5818 Dátum: 2010.08.28 16:09:22 »
A PRIVILEG márkanév egy virtuális márka,méghozzá a már megszűnt QUELLE csomagküldő-áruházé.
Igen, a mikrónk is quellés volt. De most láttam privileg mosógépeket, méghozzá elég szalonképes áron, és nem tudom, bele lehet-e vágni.
music     

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5819 Dátum: 2010.08.28 18:27:26 »
A PRIVILEG márkanév egy virtuális márka,méghozzá a már megszűnt QUELLE csomagküldő-áruházé.
Igen, a mikrónk is quellés volt. De most láttam privileg mosógépeket, méghozzá elég szalonképes áron, és nem tudom, bele lehet-e vágni.

Újakat láttál?Akkor a raktárkészlet felszámolásból vannak!Ausztriában féláron vettem tavaly ezt-azt a Quellétől!Kb.tavaly ilyenkor kezdtek becsődölni.
Mint már írtam: jók a gépeik,csak később...?Csak akkor vegyél,ha új a cucc és "óccsó"!Na meg a garancia?!
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)