Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1251514 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5790 Dátum: 2010.08.26 10:36:18 »
Nálunk a családban nem. Visszatérve az iPhonos hasonlatra a fiam és én Nokia okos multi, a Feleségem az ájfón (bár azt az egyet jól) :lol:
Hat igen... mert igazabol - akarmilyen meglepo is - a nem szerinti osztalyozas nemcsak elsodleges nemi jelleg alapjan letezik.
Ami Nalatok van: Neked es a fiadnak noi agya van, mig az asszonynak ferfi.  :yes: De ne menjunk bele, mert el lehet bagatelizalni meg szimplan nem elhinni.  :hug: Ha valakit erdekel, olvasson utana.  :flowers:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5791 Dátum: 2010.08.26 10:43:45 »
Visszatérve az iPhonos hasonlatra a fiam és én Nokia okos multi, a Feleségem az ájfón (bár azt az egyet jól) :lol:

Jó hogy nyomjátok ezeket a teflonos hasonlatokat, én azt se tudom mi azaz ájfon :flowers:

2hete kapartam elő a szekrény mélyéből a 6510-es Nokiát, szupi számszung 1évet bírt majd elromlott, akkor még pont megcsinálták gariba, most eltelt 10hónap és megint xaraxik, visszatérve az "ős" nokiára: semmit nem tud csak telefonálni lehet vele :D viszont 2év után feltöltöttem, használtam, és most 1,5hét után kellett hálóra dugni. :hug: (közbe 1xse kapcsolt ki, fagyott le, tűnt el a bill. világítás)

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5792 Dátum: 2010.08.26 11:00:12 »
http://modoros.blog.hu/2010/08/26/a_sertodott_videki

ez a cikk hatalmas!  :clap:
ráadásul ma derült ki hogy megint megyünk le nyíregyre a rokonokhoz, előre félek h kapom a "persze nálatok pesten" beszólásokat.. :censored:
apropó a nyíregyi vadaspark jó? mindenki imádja.  :hmmmm:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5793 Dátum: 2010.08.26 11:02:05 »
Nagyon jo  :yes: Nyugodtan menjetek el.


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5794 Dátum: 2010.08.26 11:16:00 »
Nokia 6510? Nyííí...  :wub:
         

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5795 Dátum: 2010.08.26 11:19:04 »
apropó a nyíregyi vadaspark jó? mindenki imádja.  :hmmmm:
A nyíregyi vadaspark a legkirályabb, tavaly lett kibővítve uniós lovettából... Érdemes elmenni!  ;)
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5796 Dátum: 2010.08.26 11:36:33 »
Nokia 6510? Nyííí...  :wub:

Egyszerű és nagyszerű teló, én nagyon szeretem, sokat bír az akksi, és "normálisan" merül, tudom hogy 1pucukával még 1napot lazán lenyomok, sámszungnál ez úgy van hogy reggel bekapcs, 2ikon még a 3ból, 2óra múlva már csak 1, beszélek 2x10percet és vége van mint a botnak, van amikor meg 2ikonnal még 2napig húzza, utálom :ph34r:

Feltöltöttem tiszteletből a kék háttér-ledes tuning 3310-esem is, mondjuk az függő, bár úgyse használnám, kinevetnének az általános isisek :lol:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5797 Dátum: 2010.08.26 13:47:36 »
Gyertek hozzánk recepciósnak...  :flowers: (telefonban kedvesen csicseregni a hívó féllel, közben kollega halkan elsuttogja és mutogatja a baját - mintha akkor jobban érteném és egyben nem zavarna amúgy is telefonáláskor és nem lenne igazi tajparaszt, hiszen látja, hogy telefonban vagyok és nem anyámmal csevegek -, közben a főnök mutogat a lifttől, hogy olvassam el a mélt, mert SOS és a kollegina megböki a vállamat, hogy ő most felmegy kávéért... kösziii). Asszem húzós a mai délelőttöm.  :D
Eeeez semmi  :szemez: ;) ... Nálunk gyakran ismétlődő szitu: számlát írok, tehát kezelem a hitelkártya-terminált és a számítógépet; közben telefonon tájékoztatok egy érdeklődőt pl. a szobaárakról; és ezekkel egyidejűleg adom ki/veszem át a kulcsokat a vendégeknek/től.

Na, EZEK azok a szituk, amik egy-egy zúzósabb műszak végére úgy el tudnak fárasztani, hogy totál üresnek érzem magam.

Most is itt vagyok egyedül 80 vendégre. Az, hogy közben viszonylag sokat tudok ide írni, ne vezessen félre senkit - vannak üresjáratok amikor valóban nem történik semmi, máskor viszont rettentően fel tudnak torlódni az események, ráadásul tutira működik ebben (is) vmi gonosz Murphy-mágia, mert döbbenetes gyakorisággal fordul elő az, hogy a fent leírt dolgok tényleg egyszerre történnek - valaki jön kicheckolni, ahogy elkezdem a számlát megcsörren a telefon, és közben még el is kezdenek áramlani a népek ki-befelé.

Pedig amúgy én sem vagyok jó a multitaskingban, embertelenül kimerít. Mondjuk, időközben már megtanultam, hogy azon nem szabad stresszelnem magam, hogy várakoztatom a vendégeket (kényszerűségből), mert akkor aztán végképp begörcsölök, kikészülök és elrontok pl. egy számlát, az meg régen rossz.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5798 Dátum: 2010.08.26 13:54:01 »
Hat igen... mert igazabol - akarmilyen meglepo is - a nem szerinti osztalyozas nemcsak elsodleges nemi jelleg alapjan letezik.
Ami Nalatok van: Neked es a fiadnak noi agya van, mig az asszonynak ferfi.  :yes: De ne menjunk bele, mert el lehet bagatelizalni meg szimplan nem elhinni.  :hug: Ha valakit erdekel, olvasson utana.  :flowers:
Ó, ez bizony nagyon is így van. Én viccesen úgy szoktam megfogalmazni, hogy egyes nők férfi-szoftvert kaptak a gyárban, és vicaverza  :yes: ... Aztán erre persze még a (nem) megfelelő neveléssel is rá lehet segíteni.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5799 Dátum: 2010.08.26 14:08:11 »
...ráadásul tutira működik ebben (is) vmi gonosz Murphy-mágia, mert döbbenetes gyakorisággal fordul elő az, hogy a fent leírt dolgok tényleg egyszerre történnek - valaki jön kicheckolni, ahogy elkezdem a számlát megcsörren a telefon, és közben még el is kezdenek áramlani a népek ki-befelé.

Ilyen hányszor volt velem is. Sehol senki, bejön egy jó csaj, akivel még flörtölni is lehet :D erre tuti elkezdenek szünet nélkül bejönni, ráadásul nem olyanok akik megvesznek vmit azt csókolom, bejön, kérdezősködik, bénázik, csaj meg elköszön és elmegy, ilyenkor ha lehetett volna szemmel ölni..... :devil: :devil:


Idézet
Mondjuk, időközben már megtanultam, hogy azon nem szabad stresszelnem magam, hogy várakoztatom a vendégeket (kényszerűségből), mert akkor aztán végképp begörcsölök, kikészülök és elrontok pl. egy számlát, az meg régen rossz.

Ez tényleg így van, erre idővel én is rájöttem, ha azon megy a stressz hogy most biztos feltartod és mögötte is állnak és mit gondolnak/szólnak... az KO.

Kell egy egészséges belexarás :flowers: ha van mögötte valaki: majd várni fog, ha a mögött is, az még tovább, ezt máshogy nem lehet.

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5800 Dátum: 2010.08.26 14:09:00 »
Van köztünk ékszerész, ötvös, ilyesmi?

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5801 Dátum: 2010.08.26 14:11:47 »
Ó, ez bizony nagyon is így van. Én viccesen úgy szoktam megfogalmazni, hogy egyes nők férfi-szoftvert kaptak a gyárban, és vicaverza  :yes: ... Aztán erre persze még a (nem) megfelelő neveléssel is rá lehet segíteni.

Nem értek hozzá, így megcáfolni se tudom, de nem inkább az van, h simán van aki tud egyszerre többfelé, van aki meg nem :1eye: :flowers: Nemtől függetlenül.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5802 Dátum: 2010.08.26 14:14:24 »
Egyszerű és nagyszerű teló, én nagyon szeretem, sokat bír az akksi, és "normálisan" merül, tudom hogy 1pucukával még 1napot lazán lenyomok, sámszungnál ez úgy van hogy reggel bekapcs, 2ikon még a 3ból, 2óra múlva már csak 1, beszélek 2x10percet és vége van mint a botnak, van amikor meg 2ikonnal még 2napig húzza, utálom :ph34r:
Bizony ám  :yes: ... Én is így vagyok a 6230i-mmel, most múlt három éve hogy megvan, de eszemben sincs lecserélni. Semmi szükségem másra.

(Mondjuk, ettől függetlenül pl. az E52 meglehetősen tetszik, szal lehet hogy majd az lesz az utód - majd mondjuk másfél-két év múlva, amikor már jól lement az ára.)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5803 Dátum: 2010.08.26 14:25:17 »
Kell egy egészséges belexarás :flowers: ha van mögötte valaki: majd várni fog, ha a mögött is, az még tovább, ezt máshogy nem lehet.
Így van. De végzed a munkádat, nem tehetsz róla hogy vmi hülye varázslat folytán öt embernek egyszerre jut eszébe kicheckolni. Ők is látják hogy mi a szitu, látják hogy folyamatban van a dolog, fel kell fogniuk hogy eltart egy bizonyos ideig. Ha pedig mégsem fogják fel, akkor megérdemlik, hogy idegeskedjenek  :nonono:

Persze ettől függetlenül néha tényleg elfog a kétségbeesés  ::) ... Ugyanis sajnos elég vacak a technikánk, a hotelszoftver állandóan vacakol, lefagy, és ebből időnként meglehetősen kellemetlen szituk tudnak adódni  :helpsmilie:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5804 Dátum: 2010.08.26 14:39:47 »
...máskor viszont rettentően fel tudnak torlódni az események, ráadásul tutira működik ebben (is) vmi gonosz Murphy-mágia, mert döbbenetes gyakorisággal fordul elő az, hogy a fent leírt dolgok tényleg egyszerre történnek...
Bingo, ez nálunk is így van. 1 órán át semmi sem történik, aztán szinte szó szerint megrohamoznak minket...
Mi ezen szoktunk röhögni, hogy tuti összevárják egymást kint a kapunál és utána 20-30 másodperces időközönként elindulnak a "cél" felé.  :wacko: