Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1248592 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5100 Dátum: 2010.05.03 10:03:37 »
Egyedül a matek necces, ott vagy puskázol másról vagy segít a tanár, de ha síkhülye vagy hozzá és nem nézted át hozzá a négy éves anyagot, úgy necces. Minden másból segítenek. Egyébként a mi matektanárnőnk elképesztően szigorú volt, végig úgy osztályzott mintha minden egyes röpdoga érettségi lenne (lásd 52%-tól 2-es), ám az érettségin mindenkihez odament és segített, ahol tudott, állt az ajtóban, hogy jönnek-e ellenőrizni, rajzolt a táblára, stb.  :D Szal nyugi, a genyó is jófej lesz.

Na jókor írunk, ők már mindjárt kész vannak az első nappal.  :D
         

pzs

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5101 Dátum: 2010.05.03 10:12:01 »
Emberfuggo, hogy kinek mi a necces. Szamomra a matek volt a legkonnyebb. Kulon elnoki dicseretet kaptam az egyetlen maxpontos matek erettsegiert  :cool2:  :tt2:.

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5102 Dátum: 2010.05.03 10:12:06 »
Segítenek érettségin?  :eek: Mi örültünk, hogy nem tartottak minden testüregre kiterjedő motozást. :D Eszünkbe sem jutott puskázni vagy beszélgetni.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5103 Dátum: 2010.05.03 10:16:36 »
...a mi matektanárnőnk elképesztően szigorú volt, végig úgy osztályzott mintha minden egyes röpdoga érettségi lenne (lásd 52%-tól 2-es)...
52 %-tól kettes, szigorúnak minősül  :sorcerer: ? Mi anno álmodni nem mertünk ilyen vajszívű limitről, a mi matektanárunknál  ::) ... Kettes 60 % fölött, barátaim.

(Ráadásul ő volt az osztályfőnök is, és nagyon utáltuk egymást. Értelemszerűen neki több eszköze volt, hogy ezt éreztesse... Meg is buktam harmadik év végén, bár aztán elégtételt vettem, mert 5-ösre pótvizsgáztam, ergo 3-asra módosították az év végi jegyemet, ami nyilván nem vetett jó fényt az ő ítélőképességére sem  :tt2:)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5104 Dátum: 2010.05.03 10:17:48 »
Hömm, 60% lett volna? Lehet, hogy már rosszul emlékszem... Tudom, hogy máglyára kívántuk a vörös boszorkányt az első órától, mert senki se volt ennyire szigorú velünk. :D
         

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5105 Dátum: 2010.05.03 10:25:30 »
Nálunk 60 % volt az általános kettes-határ. Nemcsak matekból, hanem pl. fizikából és kémiából is. A biosz-tanárnő adott pl. 50 % fölött kettest, de ő tényleg vajszívű volt  :hug:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5106 Dátum: 2010.05.03 10:26:13 »
Áhh, nálunk csak a matek volt ennyire gáz, a többi nem. Lányosztály voltunk na.  :surrender: :lol:
         

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5107 Dátum: 2010.05.03 11:07:01 »
Meg is buktam harmadik év végén, bár aztán elégtételt vettem, mert 5-ösre pótvizsgáztam, ergo 3-asra módosították az év végi jegyemet, ami nyilván nem vetett jó fényt az ő ítélőképességére sem  :tt2:)

 :sorcerer:

Gyakorlatilag ugyanez volt velem, 2.ba meghúztak fizikából, de rohadt nagy szemét volt a tanár,  2dolgozatot se fogadott el, mert szerinte az bemagolás+puska volt, nem tudás, elmehetett volna a pi_ba.  Így gyakorlatilag 2.2es átlaggal buktam :clap: (amúgy nagyon sokan utálták)

Pótvizsga 5-ös lett, így 3as lett a bizonyítványba, osztályfőnök (őt nagyon szerettem) egyből neki is ugrott, hogy ez akkor mi a bánat volt, előtte is veszekedtek már a 2.2 miatt, utána fura mód normális lett, simán 3assal mentem végig, pedig egy grammal nem tanultam többet mint előtte :censored: De jól elbaxta egy nyaram, ez full pofára ment...

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5108 Dátum: 2010.05.03 11:08:49 »
Hömm, 60% lett volna? Lehet, hogy már rosszul emlékszem...

Nálunk is 60% volt a 2es...

Kasu

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 680
  • Gas pedal fuck3r |Carina E fanatic
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5109 Dátum: 2010.05.03 11:53:18 »
Megérkeztem :D
Szövegértés jól ment.
Második része nem annyira rizsáztam benne mindent :DD Azért görbülni fog :D remélem

Holnap matek... húzósabb lesz :D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5110 Dátum: 2010.05.03 18:22:11 »
Gyakorlatilag ugyanez volt velem, 2.ba meghúztak fizikából, de rohadt nagy szemét volt a tanár,  2dolgozatot se fogadott el, mert szerinte az bemagolás+puska volt, nem tudás, elmehetett volna a pi_ba.  Így gyakorlatilag 2.2es átlaggal buktam :clap: (amúgy nagyon sokan utálták)

Pótvizsga 5-ös lett, így 3as lett a bizonyítványba, osztályfőnök (őt nagyon szerettem) egyből neki is ugrott, hogy ez akkor mi a bánat volt, előtte is veszekedtek már a 2.2 miatt, utána fura mód normális lett, simán 3assal mentem végig, pedig egy grammal nem tanultam többet mint előtte :censored: De jól elbaxta egy nyaram, ez full pofára ment...
Hát nekem ugye az ofő volt a matektanár, és ez így elég nehéz helyzetet eredményezett. Úgy kb. másodiktól kezdve folyamatosan tűz alatt voltam. Főleg a hiányzásaim miatt b...ogatott rengeteget; hiába vittem (megalapozott) orvosi igazolást, az volt a heppje, hogy olyat bárki tud szerezni, ergo lógok  :sorcerer: ... Volt pár üvöltözése apámékkal is emiatt (ők szerencsére teljes mellszélességgel kiálltak mellettem). Azt viszont meg tudta tenni, hogy a matek révén áll bosszút - és meg is tette, harmadik év végén ugyanúgy 1.8-ra álltunk az egyik osztálytárssal - őt átengedte, engem megvágott  :yes: - és még ki is találta jelenteni ez alkalomból az egész osztály előtt, hogy "most érvényesült végre az igazság"  :hug:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5111 Dátum: 2010.05.03 19:16:25 »
Gyakorlatilag ugyanez volt velem, 2.ba meghúztak fizikából, de rohadt nagy szemét volt a tanár,  2dolgozatot se fogadott el, mert szerinte az bemagolás+puska volt, nem tudás, elmehetett volna a pi_ba.  Így gyakorlatilag 2.2es átlaggal buktam :clap: (amúgy nagyon sokan utálták)

Pótvizsga 5-ös lett, így 3as lett a bizonyítványba, osztályfőnök (őt nagyon szerettem) egyből neki is ugrott, hogy ez akkor mi a bánat volt, előtte is veszekedtek már a 2.2 miatt, utána fura mód normális lett, simán 3assal mentem végig, pedig egy grammal nem tanultam többet mint előtte :censored: De jól elbaxta egy nyaram, ez full pofára ment...
Hát nekem ugye az ofő volt a matektanár, és ez így elég nehéz helyzetet eredményezett. Úgy kb. másodiktól kezdve folyamatosan tűz alatt voltam. Főleg a hiányzásaim miatt b...ogatott rengeteget; hiába vittem (megalapozott) orvosi igazolást, az volt a heppje, hogy olyat bárki tud szerezni, ergo lógok  :sorcerer: ... Volt pár üvöltözése apámékkal is emiatt (ők szerencsére teljes mellszélességgel kiálltak mellettem). Azt viszont meg tudta tenni, hogy a matek révén áll bosszút - és meg is tette, harmadik év végén ugyanúgy 1.8-ra álltunk az egyik osztálytárssal - őt átengedte, engem megvágott  :yes: - és még ki is találta jelenteni ez alkalomból az egész osztály előtt, hogy "most érvényesült végre az igazság"  :hug:

Bakker Mester, mintha kikopíroztál volna engem. :1eye:
Nekem is a matektanár az ofőm volt, az első perctől kezdve kölcsönös utálat volt - persze ez a matektanulásomat is motiválta, nem kicsit - elsőben és harmadikban megbuktatott, elsőben a pótvizsgán hármassal mentem át, ami ötös vizsgát jelentett, hamradikban ellazsáztam, kettessel mentem át. :D  Érettségin leszúrt, hogy egy ponttal lemaradtam a hármasról. Amúgy Ő volt bent, és korrekt volt, de nem segített. Mondjuk én nem is igényeltem tőle semmit sem. :nonono:  Ha jól emlékezem a matekzseni osztálytársam mellett sűrűn megállt és mutogatott neki, de ez már a 26 év homályáva veszik...  :wacko:

Még csak annyit, hogy volt már egy pár érettségi találkozó, a legutolsón odajött és megkérdezte, hogy utálom-e még. Erre az udvarias válasz természetesen az volt, hogy Ó, dehogy, de a kisördög továbbmondatta velem, de látom a tanárnő még engem igen.  :lol: :lol:  Persze elvörösödöttt és elfordult.

Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

barna.czukor

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5112 Dátum: 2010.05.03 22:08:33 »
Az érettségiről annyit, hogy a matek szerintem a legkönnyebb rész minden esetben. Szerintem hülye, aki nem tudja megcsinálni 4-es, 5-ösre, ugyanis 60%-tól 4-es már...

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5113 Dátum: 2010.05.03 22:16:03 »
Az érettségiről annyit, hogy a matek szerintem a legkönnyebb rész minden esetben. Szerintem hülye, aki nem tudja megcsinálni 4-es, 5-ösre, ugyanis 60%-tól 4-es már...
Ezt én is így gondolom. Mondjuk én emelt szintűt (akkor központi felvételinek hívták) írtam és a sima érettségi nevetségesnek tűnt.
A matekot azért szerettem, mert nem kellett tanulni. Elég volt ott lenni az órán, megoldani pár feladatot otthon és megértettem, tudtam. Mondjuk amit a BME-n kaptunk matekból, az már más kérdés...

pzs

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5114 Dátum: 2010.05.03 22:23:37 »
Ezt én is így gondolom. Mondjuk én emelt szintűt (akkor központi felvételinek hívták) írtam és a sima érettségi nevetségesnek tűnt.
A matekot azért szerettem, mert nem kellett tanulni. Elég volt ott lenni az órán, megoldani pár feladatot otthon és megértettem, tudtam. Mondjuk amit a BME-n kaptunk matekból, az már más kérdés...

Csak nem a CS tanszekre es a szamelmeletre gondolsz?  :flowers: