Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1251418 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4950 Dátum: 2010.04.05 18:25:48 »
Elég kifogni egy görényt, aki hasonló sémákban gondolkodik és magából indul ki.

Valahol emiatt is szépen leszoktunk a gyorskajáldákról, nem is tudom mikor voltunk utoljára, de arra emlékszem hogy nem ettem meg a kaját hanem a kukában landolt, már a felvevő is egy full dohányszagú, gigaflegma nő volt, a kiadónál meg egy tripla-pirszinges, tetkós 18év körüli kiscsaj :eek: (akkor ki lehetett a konyhában :hmmmm: :alien:) a kaja hideg és xar volt, mondta asszony hogy vigyük vissza, mondtam hogy minek, megőrült. :D

Amúgy több helyről is hallottam, hogy a gyorskajáldákba érdemes inkább bemenni, mint drive-ozni, mert ott még "lazábbak" a dolgok, lehet csak urban legend...

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4951 Dátum: 2010.04.05 18:43:55 »
Kicsit nosztalgiáztam a régi beszívásaimon, eszembe jutott egy-két nagy kedvenc. :yes:

Anyám külföldön melózott, kérdezte mit küldjön sz.napomra, mivel már régóta vágytam egy villanyberetvára, így az lett a kiválasztott :flowers: meg is hozta a postás bácsi, professzionális készülék, originál csomagolás ( :sorcerer:) bontom ki, erre egy ezeréves, használt, szőrdarabos :devil: :D [rohog] :winkiss: készülék volt benne, egy jóindulatú tolvaj cserélhette ki, legalább berakott helyette egy másikat :clap: nemcsak kilopta....


De a kedvenceim közt van még az előző számítógépünk is, amibe kb. egy 5éves, gagyi konfig volt, operációs rendszerrel mindennel :D mondjuk egy rossz szó nélkül kicserélték, ez végül is jópont :yes:

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4952 Dátum: 2010.04.05 19:56:31 »
nagy arc vagy Te, be kéne vinni Téged vmi szívató showba észre sem vennéd azt hinnéd egy eccerű hétköznap.. [rohog]
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4953 Dátum: 2010.04.05 20:12:16 »
Gyakran elgondolkodom, hogy lehet kandikamera és forgatnak :hmmmm: de nem, sosem :no:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4954 Dátum: 2010.04.05 20:30:57 »
Lehet,hogy a vállalat az ilyen dolgozói miatt veszíti el a vevőit és becsődöl.3.A t.dolgozó utcára kerül és még ő lesz megsértődve,de nagyon.(aztán szidja a rendszert,meg mindent ami mozog)

Sztem ezek a dolgozók előbb-utóbb mindenhonnan lemorzsolódnak, s nem felfelé buknak, vagy rájön, hogy a bunkóság nem jövedelmező és tanul belőle...

Pár éve egy garanciális vita folyamán simán lehülyézett az ügyintéző nő, no persze nem a szemembe, hanem mikor már elfordultam, mentem 3lépést, bár már előtte is ritka nagy bunkó volt, elkezdhettem volna gusztustalankodni és szájkaratézni vele, de ráhagytam, utána elég sokat jártam oda (munkából kifolyólag is) egyszer se láttam, gondolom báj-bájt intettek neki.

Vagy lehet már tudta lépni fog s minden-mindegy alapon megabunkó volt mindenkivel...


Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4955 Dátum: 2010.04.05 22:03:21 »
Gyakran elgondolkodom, hogy lehet kandikamera és forgatnak :hmmmm: de nem, sosem :no:
Nem a fenét nem. 40-es szülinapodra kapsz majd egy tucat DVD-t díszdobozban  :sorcerer: ;) [rohog]
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4956 Dátum: 2010.04.06 10:51:13 »
 :D

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4957 Dátum: 2010.04.06 19:10:29 »
Erről,vagy ezekről a jelenségekről filóztam a múlt heti hsz-omban:rettentő nagy bajok vannak még a fejekben.Odáig fel sem ér a kolléga(nő) agya,hogy ezt a kérdést úgy kezelje ahogy illene.Mert:1.A vevő ezek után biztosan nem megy vissza jókedvvel!2.Lehet,hogy a vállalat az ilyen dolgozói miatt veszíti el a vevőit és becsődöl.3.A t.dolgozó utcára kerül és még ő lesz megsértődve,de nagyon.(aztán szidja a rendszert,meg mindent ami mozog)

Dolgoztam kereskedelemben, valahol őket is megértem, ez egy ördögi kör, nehéz ám jó fejet vágni, a 235. reklamálónak, azért a vevőszolgálaton kapják az ívet rendesen.


szerk.: más kérdés, hogy egy elnézést nem lenne nagy kunszt kinyögni, de nagyon-nagyon befásultak az emberek, nem csak ott...

Én is a szolgáltatás-eladás vonalon dolgozom (bolt+szervíz)Ausztriában és elképzelhetelen,hogy ne a vevőnek legyen igaza. :nono:(persze sokszor nincs!)Ráadásul ott elvárják,hogy a távirányítón még azt is megmutasd,hol kell a tv-t ki-be kapcsoln!(mert olvasni nehéz).Igen,mindezt jó pofával kell !(akár 236.-szor)Ezért vagyunk ott!
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

TSityu

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4958 Dátum: 2010.04.06 20:16:03 »
Én is a szolgáltatás-eladás vonalon dolgozom (bolt+szervíz)Ausztriában és elképzelhetelen,hogy ne a vevőnek legyen igaza. :nono:(persze sokszor nincs!)Ráadásul ott elvárják,hogy a távirányítón még azt is megmutasd,hol kell a tv-t ki-be kapcsoln!(mert olvasni nehéz).Igen,mindezt jó pofával kell !(akár 236.-szor)Ezért vagyunk ott!

És te is 80e Ft-ot viszel haza hó végén?  :flowers:

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4959 Dátum: 2010.04.06 20:39:46 »
Már elnézést kérek, de amikor elvállalok egy munkát, akkor létre jön egy szerződés (amit ugye alá is írok). A szerződés aláírásával elvállaltam a feltételeket(amik a mellékelt munkaköri leírásban szerepelnek), és magamra nézve kötelezőnek ismerem el azokat. Vagyis aki elvállalta, hogy "256-szor mondja el mosolyogva a hülyéknek, hogy hol kell a TV bekapcsolni", az tegye is meg! Ne reklamáljon már a második héten, hogy miért csak ennyit keres, hiszen Ő írta alá a szerződést, amiben biztosan szerepelt a bér is. :flowers: :yawn:
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4960 Dátum: 2010.04.06 20:58:29 »
Én is a szolgáltatás-eladás vonalon dolgozom (bolt+szervíz)Ausztriában és elképzelhetelen,hogy ne a vevőnek legyen igaza. :nono:(persze sokszor nincs!)Ráadásul ott elvárják,hogy a távirányítón még azt is megmutasd,hol kell a tv-t ki-be kapcsoln!(mert olvasni nehéz).Igen,mindezt jó pofával kell !(akár 236.-szor)Ezért vagyunk ott!

És te is 80e Ft-ot viszel haza hó végén?  :flowers:
Háát! :wub:Megfogtál!
De: elvállata(d), ennyiért?Akkor csinálni kell,legjobb tudással,mert lehet,hogy valaki ,aki éppen éhenhalni készül,az boldogan lenne "happy" a helyeden.(még 80k-ért is)
Erre is gondoljunk néha.(sajnos azt a helyzetet is már átéltem
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4961 Dátum: 2010.04.06 21:00:26 »
Én is a szolgáltatás-eladás vonalon dolgozom (bolt+szervíz)Ausztriában és elképzelhetelen,hogy ne a vevőnek legyen igaza. :nono:(persze sokszor nincs!)Ráadásul ott elvárják,hogy a távirányítón még azt is megmutasd,hol kell a tv-t ki-be kapcsoln!(mert olvasni nehéz).Igen,mindezt jó pofával kell !(akár 236.-szor)Ezért vagyunk ott!

És te is 80e Ft-ot viszel haza hó végén?  :flowers:
Háát! :wub:Megfogtál!
De: elvállata(d), ennyiért?Akkor csinálni kell,legjobb tudással,mert lehet,hogy valaki ,aki éppen éhenhalni készül,az boldogan lenne "happy" a helyeden.(még 80k-ért is)
Erre is gondoljunk néha.(sajnos azt a helyzetet is már átéltem

Woops,közben valaki megelőzött.Igen erről írtam
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

TSityu

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4962 Dátum: 2010.04.06 21:02:04 »
Már elnézést kérek, de amikor elvállalok egy munkát, akkor létre jön egy szerződés (amit ugye alá is írok). A szerződés aláírásával elvállaltam a feltételeket(amik a mellékelt munkaköri leírásban szerepelnek), és magamra nézve kötelezőnek ismerem el azokat. Vagyis aki elvállalta, hogy "256-szor mondja el mosolyogva a hülyéknek, hogy hol kell a TV bekapcsolni", az tegye is meg! Ne reklamáljon már a második héten, hogy miért csak ennyit keres, hiszen Ő írta alá a szerződést, amiben biztosan szerepelt a bér is. :flowers: :yawn:

Figyelj, ezt már egyszer Palack-al is eljátszottuk, nem óhajtom leírni az érveimet és az ellenérvekre sem vagyok (megint) kíváncsi.  :flowers: :surrender: ;)

TSityu

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4963 Dátum: 2010.04.06 21:05:00 »
Woops,közben valaki megelőzött.Igen erről írtam

Most ez akkor igen vagy nem?  :D :D :D ;)

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4964 Dátum: 2010.04.06 21:19:26 »
Én is a szolgáltatás-eladás vonalon dolgozom (bolt+szervíz) Ausztriában...

 :flowers: