Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1248592 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4875 Dátum: 2010.03.27 20:33:49 »
így van. nyugati árak, keleti gumibot. írtam már párszor..
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4876 Dátum: 2010.03.27 20:51:52 »
Szerintem, meg itt legyen akkor stop.  :surrender:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4877 Dátum: 2010.03.27 22:55:50 »
Most jött az ítélet, hogy nem csinálnak semmit, mert a kutya azért kutya hogy ugasson, (nem viccelek, ez volt az indoklás) továbbá őrző-védő feladatot lát el. [rohog]
Ezt én simán megfellebbezném.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

tutinet

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4878 Dátum: 2010.03.27 23:18:23 »
ezek ilyen kertvárosi sztorik? hihetetlen .. :censored:


Itt is van ilyen. Bár nálunk nyugi van, igaz van egy csóringer aki mindenféle limlomot gyűjt és telerakja a lépcsőházat vele igaz én a másik lépcsőházban lakom mert 2 ház van.

Hát itt is le lett öntve egy kis beton az utcaszegély mellé hogy a kocsival ne kelljen felkapatni oda és nem örülnék ha lebontanák. Igaz ez már több mint 10 éve itt van és sose zavart senkit. Mára már csak én használom, sőt én meg vettem egy raklap macskövet és leraktam a szegély meg a járda közé, hogy legalább ne legyen sár ha esik az eső.
Itt simán lehet használni a közös konnektort (autó)porszívózásra meg a közös csapot mosásra. Igaz mára már csak 3 nyugdíjas lakó van de senkivel nincs gond az egyikük intézi a ház dolgait és elég jól csinálja. Lehet vele beszélni bármilyen dologgal a házzal kapcsolatban ha ésszerű dologról van szó azt támogatja. Sokszor én veszek a háznak dolgokat pl. takarítóeszközök, festékek, barkácscuccok és hozok számlát a ház nevére és ezt levonhatom a közös költségemből.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4879 Dátum: 2010.03.27 23:58:41 »
ezt nem hiszem el...
hogy lehetett ez az ember dandártábornok??, :wacko: :wacko: :wacko:
Ó, ugyan már, music. Bármelyikünk elbukhat. Bármelyikünk. Bármikor. Ahogy "öregszem", egyre jobban átlátom ezt. Nem sok választja el a normális életet a hasonló bukásoktól. Az embernek qrva hálásnak kell lennie minden egyes napért, amelyet békében és egészségesen tölthet el. Most biztos nagyon közhelyes voltam, ezzel tisztában vagyok; de tényleg így gondolom.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4880 Dátum: 2010.03.28 00:16:38 »
De Palaczk, ne tegyünk már úgy, mintha az említett személy most kezdte volna...a nevezetes pisilős esete már majd másfél évtizede volt, és már akkor is elég magasan járt a ranglétrán.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4881 Dátum: 2010.03.28 00:21:48 »
Hát így megy ez. Kéz kezet mos. De ebbe ne merüljünk bele.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

tutinet

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4882 Dátum: 2010.03.28 00:25:26 »
De Palaczk, ne tegyünk már úgy, mintha az említett személy most kezdte volna...a nevezetes pisilős esete már majd másfél évtizede volt, és már akkor is elég magasan járt a ranglétrán.

Az a baj, hogyha erre választ szeretnél az megint nem ide való politizálás lenne és ezért hagyjuk . :cool2:


rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4883 Dátum: 2010.03.28 11:20:00 »
Kinek jó ez?Baromi nagy frusztráció él a mai népesség nagy részében.(Tudom ilyenkor szokott az a válasz jönni,hogy "ennyi fizetésért..."stb.Amikor elvállalta "ennyiért",akkor most is végezze tisztességgel a munkáját!)
A válság és közállapotok lehetnek az okok,de gondoljunk bele:a másikat is ugyanúgy sújtják,nem csak minket. :flowers:


Erősen a politika felé kezdtél elmenni és rossz magyarázattal. Ez az amikor"  elvállalta ennyiért " szöveg abszolút nem állja meg a helyét mert aki pl. 10 éve kezdett el dolgozni az akkori rezsidíjakhoz képest talán jól megélt de azóta annyira megdrágultak az alapvető lakhatáshoz élethez szükséges dolgok, hogy egyáltalán nem jól keres, viszont ugyanannyit - ha nem többet - dolgozik.



Pontosan a politikai"vonalat"igyekeztem elkerülni és az emberi oldalt erősíteni.De hát, ahol az emberiesség megáll,ott kezdődik a poltika...
Úgyhogy elnézést,de én így látom a helyzetet.Mégegyszer ismétlem:a másikat is súlytja,tehát ő is megérdemel egy kis figyelmet,toleranciát,érted? :flowers:
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4884 Dátum: 2010.03.29 00:46:05 »
Az a baj, hogyha erre választ szeretnél az megint nem ide való politizálás lenne és ezért hagyjuk . :cool2:
Olyan választ valóban nem szeretnék.
music     

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4885 Dátum: 2010.03.29 10:43:42 »
Ezt én simán megfellebbezném.

Lehet én is..... de lehet nem, fene tudja, kicsit unalmas már :surrender: inkább elkéne költözni :hug:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4886 Dátum: 2010.03.29 16:54:47 »
Ezt én simán megfellebbezném.

Lehet én is..... de lehet nem, fene tudja, kicsit unalmas már :surrender: inkább elkéne költözni :hug:
Ezen én is gondolkoztam. De a 4.X-en túl nem ugrál az ember, talán ha huszonéves lennék a mai tudásommal és tapasztalatommal... :whistling: :devil:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4887 Dátum: 2010.03.29 16:56:52 »
A magyarnak sose jó az, ami épp van.  :flowers:
Bnőm irigyli, ami már nekem megvan, én meg irigylem tőle azt, hogy semmije sincs, így aztán úgy utazgat a világban mint egy kiskirály, pár hónap Cipruson, Spanyolban és Angliában, egy év Amerikában, stb...  ;)
         

tutinet

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4888 Dátum: 2010.03.29 17:10:10 »
Bnőm irigyli, ami már nekem megvan, én meg irigylem tőle azt, hogy semmije sincs, így aztán úgy utazgat a világban mint egy kiskirály, pár hónap Cipruson, Spanyolban és Angliában, egy év Amerikában, stb...  ;)

Gondolom nem is ugyanott dolgoztok ugyanannyi fizetésért mert amiket felsoroltál azt pl. egy állami alkalmazott nem teheti meg, sőőőőőt örül ha hónap végéig elég a pénze. Mondjuk az 1 év távollét se nagyon magyarázható meg egy munkáltatónál. Kis cégnél még elmegy , hogy megengedik az 1 év fizetés nélküli szabit. Csak addig is élni kell meg enni meg stb......

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4889 Dátum: 2010.03.29 17:16:23 »
Dolgozni megy ki mindig, amikor épp nincs munkája.  ;)