Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1251537 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4050 Dátum: 2009.11.26 17:47:19 »
Nem kellene kampányolni se mellette sem pedig ellene.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4051 Dátum: 2009.11.26 17:48:18 »
Ezért baromira megérte regisztrálni. Imádom a hivatásos megmondóembereket. Egy mozdulattal törölném a regisztrációját, nagy a valószínűsége, soha nem látjuk viszont.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4052 Dátum: 2009.11.26 18:18:58 »
Jól  teszed.
Aki tud ne oltasson. Miért ?
Íme: „Az Omninvest .....”
Ha már idézel, legalább írd oda hogy honnan, kitől, mert így ló...r hiteltelen az egész. Egyébként meg már a többiek előttem leírták.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4053 Dátum: 2009.11.26 20:00:08 »
Minősíthetetlen, hogy olvasom a fórumot, és egy magát függetlennek mondó, ámde nyilatkozataiból adódóan egyértelműen politikai oldalhoz sorolható moderátor politikai töltetű hozzászólására válaszolok, és én vagyok kimoderálva. Gratulálok Palaczk. :flowers:
Van is mihez gratulálni, barátom. Épp elég fárasztó folyton kiszórogatni innen a sok szarotokat. Ha komolyan gondoltad, hogy a hozzászólásodban konkrétan minősítheted a kormányt, nomeg emlegethetsz, bármilyen apropóból, Trianont és holokausztot, akkor baromira el vagy tévedve :excl:

A pofám leszakad, hogy még nektek áll feljebb.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4054 Dátum: 2009.11.26 20:06:41 »
Én tegnapra lebetegedtem, keddig pihi van. Természetesen influenza. Szerencsére nem vagyok annyira rosszul, mint januárban voltam (ágyból is alig tudtam felkelni másfél hétig).  :)
Ja és nem kaptam soha oltást ellene.
Ez ellen jobb lett volna, ha kapsz  ::) ... Így vagy úgy: jobbulást, remélem, mihamarabb és minél kisebb gyötrődéssel helyrejössz  :flowers:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4055 Dátum: 2009.11.26 20:19:26 »
Én tegnapra lebetegedtem, keddig pihi van. Természetesen influenza. Szerencsére nem vagyok annyira rosszul, mint januárban voltam (ágyból is alig tudtam felkelni másfél hétig).  :)
Ja és nem kaptam soha oltást ellene.
Helyes! Csak keményen! Azért van az immunrendszer, hogy dolgozzon  :D Jobbulást!
Az oltás annyit csinál, hogy felkészíti az immunrendszert, hogy a betegséggel szemben megfelelően tudjon dolgozni  :) ... A súlyosan megbetegedettek (kórházba kerültek) egy részénél pontosan a túlzott immun-reakció okozza a problémát, összefüggésben azzal, amit korábban írtam: ilyen típusú vírussal csak az 50-es évek elején, vagy annál korábban születettek szervezete találkozHATott.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4056 Dátum: 2009.11.26 20:36:15 »
Abban tévedsz Music, mert ebben a h1n1 mizériában tényleg nincs benne a politika faktor olyan értelemben, hogy mindegyik politikai párt támogatja a h1n1 elleni oltást. Írtam, hogy Mikola is, aki ugye a Fideszes EÜ szakpolitikus teljes mellszélességben kiállt az oltás mellett. Akkor meg milyen dolgot látsz ebbe bele?
Erre a toyotásfórum keretein belül nem tudok válaszolni, de ha megnéznéd részletesen, hogy ki mikor hol mit mondott, akkor ennél a kép sokkal árnyaltabb lenne. Továbbá volt a tárgyban egy felmérés, amely mérhető összefüggést mutatott ki a politikai beállítottság és az oltásról való vélekedés között. Ennél többet itt nem írhatok.

Ja - és ez mindenkinek szól, hogy - a musicot (kis) m-mel írom. ;)
Tudom, hogy nem így szokás, meg a tisztelet, amit köszönök is, de maradjon kicsi.  :)
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4057 Dátum: 2009.11.26 20:54:41 »
music, irigylem a higgadtságodat. Pedig célkeresztben lenni elég dühítő, még akkor is, ha okot ad rá az ember. Ok nélkül meg pláne.

Ilyenkor azért megértem, hogy Misi miért sokallt be.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4058 Dátum: 2009.11.26 21:10:48 »
Sajnos itt van amerika ...
Nem értettem, miért jön velem szembe annyi rendőrautó fél 1 körül, a Rákóczi úton  ::) ... Döbbenet az egész. Nem is tudom elképzelni, milyen lehet az áldozat hozzátartozóinak  :no: ... Sokminden "benne van a pakliban", főleg manapság - de ez nem  :helpsmilie:

És ami előtt végképp értetlenül állok: "Információink szerint az ámokfutó lövöldözőnek volt fegyvertartási engedélye, annak ellenére, hogy pszichiátriai kezelés alatt állt." A csávó az egyik pécsi lövészklub tagja volt. De hogy a francba lehetett engedélye maroklőfegyverre? Ráadásul egy Parabellumra (ami nem sportpisztoly)? Ilyen engedélyt nem csak bizonyos foglalkozású személyek kaphatnak (és ők is csak szigorú kontrollal)?!?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4059 Dátum: 2009.11.26 21:25:52 »
á ez sajnos nem így van. egy évet húzta a vállam az ak47 szoliban és több tisztet ismertem akinek vaklőszerrel  volt tele a tár.
komplett pszihopapák  voltak  :lol:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4060 Dátum: 2009.11.26 21:38:50 »
Hát ez a gyerek sem lehet 100-as  :no: ... Most aztán annyi neki. Annak meg ugye végképp annyi, akit szitává lőtt. És állítólag a másik életveszélyes sérült sem biztos, hogy megmarad  :wacko: ...

Most persze megy az okoskodás, hogy lépéseket kell tenni a jövőbeli ilyen esetek kivédésére. Ugyan, mégis hogyan?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4061 Dátum: 2009.11.27 07:33:41 »
music, irigylem a higgadtságodat. Pedig célkeresztben lenni elég dühítő, még akkor is, ha okot ad rá az ember. Ok nélkül meg pláne.

Ilyenkor azért megértem, hogy Misi miért sokallt be.
ja, mert Misi egy átlagos mezei fórumozó 2-3 neki szegezett kérdésétől sokalt be?...hát én nem ezt olvastam ki a 'búcsú'leveléből....

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4062 Dátum: 2009.11.27 07:38:39 »
A pofám leszakad, hogy még nektek áll feljebb.
Azért le ne szakadjon....  lényeg az, hogy a kollega egy kőkemény aktuálpoiltikai kérdést hozott fel témában, és foglalt állást benne, míg én ezt nem tettem. De lépjünk tovább...

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4063 Dátum: 2009.11.27 08:55:45 »
Sokminden "benne van a pakliban", főleg manapság - de ez nem  :helpsmilie:

Tegnap este, mit este, sötétedéskor, tehát olyan 5óra körül, egyik barátomat+a haverját betalálta egy 3fős, 15év körüli brigád, az örstől nem messze, amíg a kocsitól a házig elértek...

Az egyik odalépett hogy adjon már egy kis pénzt, mert nincs mit vacsorázniuk, de ezt már gúnyosan, nevetve mondta, a másik kettő már virította is a kést, mikor mondták hogy nincs náluk semmi, (ami persze nem volt igaz) elkezdtek káromkodni, kis dulakodás, az egyik pedig megvágta barátom kezét, semmi komoly, kis felületi sérülés, szerencsére.

Nekem van itthon gázfegyver, most erősen gondolkodom, hogy kéne rá engedély közterületre is, ilyenek ellen jó lenne. Az egyetlen problémám továbbra is: jó dolog a gáz stuki, még rád nem fognak egy igazit. :ph34r:

Valami van a levegőben, mert tegnap este-éjszaka tötént egy smás Pesten a Belvárosban. Csak pillogtam.  ::) Talán telihold volt? Akkor szokott elszabadulni a pokol...  :devil:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4064 Dátum: 2009.11.27 08:56:04 »
Sokminden "benne van a pakliban", főleg manapság - de ez nem  :helpsmilie:

Tegnap este, mit este, sötétedéskor, tehát olyan 5óra körül, egyik barátomat+a haverját betalálta egy 3fős, 15év körüli brigád, az örstől nem messze, amíg a kocsitól a házig elértek...

Az egyik odalépett hogy adjon már egy kis pénzt, mert nincs mit vacsorázniuk, de ezt már gúnyosan, nevetve mondta, a másik kettő már virította is a kést, mikor mondták hogy nincs náluk semmi, (ami persze nem volt igaz) elkezdtek káromkodni, kis dulakodás, az egyik pedig megvágta barátom kezét, semmi komoly, kis felületi sérülés, szerencsére.

Nekem van itthon gázfegyver, most erősen gondolkodom, hogy kéne rá engedély közterületre is, ilyenek ellen jó lenne. Az egyetlen problémám továbbra is: jó dolog a gáz stuki, még rád nem fognak egy igazit. :ph34r: