Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1251346 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

tutinet

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3855 Dátum: 2009.10.30 16:09:13 »

Demokratának tartod magad?

most követnem kéne az igénytelen divatot amit ők diktálnak ???
nem teszem.

Elég sokan vannak így vele. Pl. az az zenekar amelyik vezeti a lemezeladásokat képzeld el, hogy se a mosóporos rádiókban se a mosóporos tv-kben nem szerepelt még. De ez jobb is , szégyen lenne a zenekarnak ilyen adókon szerepelni. De ez a "demokrácia" és a cenzúra MAI ARCA.
« Utoljára szerkesztve: 2009.10.30 16:13:05 írta tutinet »

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3856 Dátum: 2009.10.30 16:28:27 »
most követnem kéne az igénytelen divatot amit ők diktálnak ???

Miért KELLene? Nem kapcsolsz oda, és kész.

Mit szólnál hozzá, ha azt mondanám, hogy remélem, megszűnik a Kárpátia, mert szerintem igénytelen szar, és csak azért maradhat meg, mert nincs ízlése a hazai közönségnek? Azt mondanád (teljes joggal), hogy intoleráns vagyok.

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3857 Dátum: 2009.10.30 18:03:11 »
Amúgy a saját magam által összeállított válogatás-CD-ket favorizálom.

Dettó :yes:

Vagy a már említett Jazzy, csak az néha kalandosan jön be :hmmmm:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3858 Dátum: 2009.10.30 18:06:54 »
Pécsett pedig végképp kalandosan jön be. Mondhatni, sehogy  :flowers: ... Itt Dunabajusz és Sláger van (egyelőre), nomeg MR2, Rádió 1, Kossuth és Bartók az országos adók közül; van aztán egy Mediterrán nevű, egész jó helyi zenerádió, meg vmi Aktív nevű is, de utóbbit nem nagyon szoktam hallgatni. Oszt slussz. Ja, és bejön pár horvát adó is, tessék-lássék.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3859 Dátum: 2009.10.30 18:08:34 »
most követnem kéne az igénytelen divatot amit ők diktálnak ???

Miért KELLene? Nem kapcsolsz oda, és kész.

Mit szólnál hozzá, ha azt mondanám, hogy remélem, megszűnik a Kárpátia, mert szerintem igénytelen szar, és csak azért maradhat meg, mert nincs ízlése a hazai közönségnek? Azt mondanád (teljes joggal), hogy intoleráns vagyok.

Nem ízlése nincsen, hanem igénye van rá.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3860 Dátum: 2009.10.30 18:10:21 »
Mire? A Kárpátiára?

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3861 Dátum: 2009.10.30 18:11:56 »
 :yes:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3862 Dátum: 2009.10.30 18:12:03 »
mondtam már,h nem nézek tévét? :D ...de komolyan.

Én se... :yes:

Csak az xbox miatt van tv :devil: egy kezemen megtudom számolni mit néztem az elmúlt években :hmmmm: TV Ügyvédje, :innocent: X-Akták, Sarah Connor Krónikái, (le is vették) F1 kéthetente, meg asszony miatt Dr. House néhány részét, tetszett az elején, aztán unalmas/unszimpi lett, az is... Asszony pl. Barátokközt fanatik, én csak hallgatom, 1xűen mesteri ahogy egy-egy eseményt heteken keresztül tudnak húzni. :sorcerer: :sorcerer:

Ui.: FesönTV nálam is ment néha háttérbe, jó zenék voltak :cool2:
« Utoljára szerkesztve: 2009.10.30 18:14:41 írta Peti »

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3863 Dátum: 2009.10.30 18:25:29 »
:yes:

Nem-nem. "Nemzeti rockra" van igény, valóban. De annak nem kéne feltétlenül rossznak lennie...

A Kárpátia pont ugyanolyan, mint a Mónika meg a Barátok Közt: egy valós igényt elégít ki, olyan színvonalon, hogy a szegényes ízléssel rendelkezők is be tudják fogadni. Könnyen fogyasztható, szájbarágós, közhelyes, instant nemzeti fíling mindenkinek. Zeneileg és szövegileg is katasztrofálisan nívótlan.

Fos.  :flowers:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3864 Dátum: 2009.10.30 18:46:25 »
:yes:

Nem-nem. "Nemzeti rockra" van igény, valóban. De annak nem kéne feltétlenül rossznak lennie...

A Kárpátia pont ugyanolyan, mint a Mónika meg a Barátok Közt: egy valós igényt elégít ki, olyan színvonalon, hogy a szegényes ízléssel rendelkezők is be tudják fogadni. Könnyen fogyasztható, szájbarágós, közhelyes, instant nemzeti fíling mindenkinek. Zeneileg és szövegileg is katasztrofálisan nívótlan.

Fos.  :flowers:
:D  Instant nemzeti fíling.  Óriási duma... Wazeeeeeeee.......  [rohog] [rohog] [rohog]

Erről jut eszembe, van az irodámban egy tasak instant sár. Csak vizet kell hozzá keverni és készen is van....  [rohog] [rohog] [rohog]

Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

leszilaci

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3865 Dátum: 2009.10.30 19:31:34 »
rise fm(helyén 88.1) vmi niggerrepperfekete zenét játszó adó lett, pont fm néven...ezt is töröltem.

Próbáld újra. ;) Sógornőm szokott volt Rise-ot hallgatni, azt mondta múlt héten, hogy már egy ideje - kis szünet után - visszatértek az eredeti frekvenciára.
megpróbáltam kb 1 órával ezelőtt is, hazafelé jövet fél órán keresztül.
"88.1 pont fm, az egyetlen, csak fekete zenét játszó rádió"
és ment a sátáp-fáká-nigá-jaja-jo-ah-bics  :shit: :death:

leszilaci

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3866 Dátum: 2009.10.30 19:37:57 »
... meg asszony miatt Dr. House néhány részét, tetszett az elején, aztán unalmas/unszimpi lett, az is...

Ui.: FesönTV nálam is ment néha háttérbe, jó zenék voltak :cool2:
doktor ház: Téged is az oldalborda rángatott bele :lol: egyébként figyeld meg,h a következő szavak minden részben elhangzanak a filctollat tartó szájából: autoimmun, lupusz :sorcerer:

fesön: nem is értem,h a ruhákat minek vették fel, ha egy átlátszó perelinbe rohangáltak volna a kifutón, akkor (még jobban) is néztem volna :D

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3867 Dátum: 2009.10.30 19:39:13 »
megpróbáltam kb 1 órával ezelőtt is, hazafelé jövet fél órán keresztül.
"88.1 pont fm, az egyetlen, csak fekete zenét játszó rádió"
és ment a sátáp-fáká-nigá-jaja-jo-ah-bics  :shit: :death:

:D

Na majd rákérdezek ennél a lyánynál, hogy miket hord össze.

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3868 Dátum: 2009.10.30 20:39:16 »
...és ment a sátáp-fáká-nigá-jaja-jo-ah-bics  :shit: :death:

 [rohog] [rohog] [rohog]

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3869 Dátum: 2009.10.30 20:50:26 »
doktor ház: Téged is az oldalborda rángatott bele :lol: egyébként figyeld meg,h a következő szavak minden részben elhangzanak a filctollat tartó szájából: autoimmun, lupusz :sorcerer:

fesön: nem is értem,h a ruhákat minek vették fel, ha egy átlátszó perelinbe rohangáltak volna a kifutón, akkor (még jobban) is néztem volna :D

Izzé ::) volt olyan hogy Fesön nájt, ott elég kevés ruha volt rajtuk, derékon felül úgy semmi :sorcerer:

Dr. H. meg tetszett, jó dumák voltak benne, meg sirály a Kulka hangja hozzá :clap: aztán (bár most más mellékszereplők vannak) kezdett sablonos lenni. :?:


Ui.: kihagytam a Cobra elfet, azt is nézem, bár a mostani részek már nemigazán :whistling: felmennek egy padkára, koccannak és felrobban a fél autópálya. :ph34r: