Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1251463 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

tutinet

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3810 Dátum: 2009.10.29 00:43:08 »

Gondolj bele mennyit keres egy eladó, és még kedves is legyen?  :)
Te most viccelsz?
[/quote]

Miért tenné ? Ha bunkó a vevő jobb esetben elküldöm, rosszabb esetben rendőrt hívok , ha durvul a helyzet.
Szerinted bármilyen szóhasználat megengedett eladó-vevő közt csak mert a vevő fizet. Korántsem.
Azért nem muszály megjátszani a hülyét az eladónak mert bejött egy idióta vevő. Most süllyedjünk le az ő szintjére ???

Az ilyenektől sem venni sem pedig neki eladni nem kell. Majd rájön magától.

Egy italboltban vagy gyorsétkezdében se szolgálnak ki, ha bunkó vagy. Miért is tennék ? Elriasztani több rendes vendéget egy gyökér kedvéért ????

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3811 Dátum: 2009.10.29 00:59:39 »
Szerinted bármilyen szóhasználat megengedett eladó-vevő közt csak mert a vevő fizet. Korántsem.
Szerintem két marhára különböző dologról beszélünk. Itt kb. azt írjátok páran, hogy az eladónak jogában áll bunkónak lenni, csak mert keveset keres. Szerintem meg ennek marhára nem kéne így lennie. Én is dolgoztam jópár évig minimálbérért (sőt), de magamra bírtam erőltetni egy rohadt mosolyt. Kedvesnek lenni nem nagy erőfeszítés. Ha valaki erre sem képes, az ne eladóként dolgozzon, hanem menjen el utcát söpörni vagy budit pucolni. Ennyi.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3812 Dátum: 2009.10.29 01:18:35 »

Ha kihagytam valamit, majd kis andras kijavít,  :flowers: neki sokkal nagyobb tapasztalata van ebben,  :flowers: részemről befejeztem,

Szerintem a szemelyes ismerettseg hianyaban ennyire ne legyunk kozvetlenek egymassal  :flowers:
Teljesen elbeszelunk egymas mellett, tovabba mintha nem kezelnel egyenrangu beszelgetopartnerkent. Miert? Privatba is johet :)
En is befejeztem mara. Szep almokat forum, reggel melo.
kisa
born to ride

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3813 Dátum: 2009.10.29 13:01:52 »
A Fórum nevében is köszönöm, Neked is hasonlókat!  :1eye:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

TSityu

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3814 Dátum: 2009.10.29 18:07:39 »

Ha kihagytam valamit, majd kis andras kijavít,  :flowers: neki sokkal nagyobb tapasztalata van ebben,  :flowers: részemről befejeztem,

Szerintem a szemelyes ismerettseg hianyaban ennyire ne legyunk kozvetlenek egymassal  :flowers:


Szia andras, a fenti mondatot nem bántásnak szántam, sajnálom, ha a hangulat jelek nem tudták visszaadni a lényeget, (ezért szeretem jobban az élőszót). Nem beszélünk el egymás mellett, csak két különböző szemszögből látjuk. Mivel meggyőzni nem fogjuk egymást, így szerintem ezt a témát nyugodtan lezárhatjuk.  :flowers:

TSityu

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3815 Dátum: 2009.10.29 18:39:28 »
Szerintem meg ennek marhára nem kéne így lennie.

Látod ebbe teljesen egyetértünk, minden boltba rendesen megfizetett, szakképzett eladókat kéne alkalmazni. Sajnos a multik tönkretették a kiskereskedőket, pedig még nekik a vevő volt az első. A kiskereskedők megválogatták az alkalmazottakat, mert érdekük volt, hogy az ügyfél visszajárjon. Ma már csak az a fontos, hogy a munkaerő olcsó legyen, lehetőleg támogatott, a szakképzettség 20-ad rangú dolog. Akikkel találkoztál valószínűleg semmi köze a kereskedelemhez, csak a rossz melók közül ez jobb mint az utcaseprés. Igazad van, a kevés pénz senkit se jogosít fel arra, hogy bunkó legyen, de hidd el köze van hozzá. Ez ellen csak úgy tudsz védekezni, ha nem jársz oda. Talán a vezető észreveszi, hogy változtatni kéne valamin. Én hiszem, hogy a sikeres vállalkozás alapja (kereskedelemben is) a megfizetett elégedett alkalmazott. Viszont, ha te mindenáron az olcsóságra vágysz, akkor azt csak a költségek faragásával éred el. Mi a legnagyobb költség? A munkabér. Gondolom abban egyetértünk, hogy túldolgoztatott, alulfizetett, szakképzetlen munkaerő nem fog rád mosolyogni. No aszem erről is többet beszéltünk mint amit érdemelt volna.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3816 Dátum: 2009.10.29 20:55:05 »
Ha már ezt a témát ilyen jól lezártuk, itt egy újabb. Mit szóltok hozzá?
Gabe 254.

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3817 Dátum: 2009.10.29 21:04:43 »
bezöldülnek itt nemsoká a kommentek. :clap:
én néha hallgattam a bumerángot. ennyi.  :hug:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3818 Dátum: 2009.10.29 21:11:34 »
Jól látható, hogy narancs, vagy piros, mindkettő a maga hasznát nézi, és ha érdekeik megkívánják, akkor együtt taposnak el mindenkit.


A jelenséget  egy rendszeresen kimoderált klubbtárs figyelmébe ajánlanám!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3819 Dátum: 2009.10.29 21:16:43 »
Én csak annyit akartam vele, hogy miként lehet az, hogy egy (vagy több) sokak által hallgatott-szeretett rádióadó egyik napról a másikra eltűnik...
Gabe 254.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3820 Dátum: 2009.10.29 21:23:42 »
Amíg nem hallottam az új adókat, addig nem rágódok rajta. Nagyon más nem lehet, mert el kell adni a reklámidőt.  Ez a része nem izgat.
Viszont a döntés folyamata... ááá  :censored:  Csodás egy ország, már megint  :cry:

leszilaci

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3821 Dátum: 2009.10.29 21:29:45 »
Ha már ezt a témát ilyen jól lezártuk, itt egy újabb. Mit szóltok hozzá?
mikor kulcsos-céges autóba beülök, akkor az az első,h a beprogramozott slágerrádió helyére vmi mást rakok  :devil: munkatársaim ennek persze nem örülnek [rohog]
utálom borosbocskort, nemkülönben a dunabajúszos idiótaeröltetettröhögő-balázst és jáksót.
nem kár értük :flowers:

inkább mr2-t, de legfőképpen jazzy-t hallgatok. vagy tuctucroxy-t, de azt csak addig, amíg a mindignevessünk-kívánságműsorban próbál megszólalni a nem túl értelmes hallgató.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3822 Dátum: 2009.10.29 21:46:57 »
Én csak annyit akartam vele, hogy miként lehet az, hogy egy (vagy több) sokak által hallgatott-szeretett rádióadó egyik napról a másikra eltűnik...
Úgy, hogy lejárt a szerződés.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3823 Dátum: 2009.10.29 21:48:55 »
Na akkor váltsunk megint témát.
Ha már a zöld szóba került, itt aztán van különbség.  :eek: :eek: :eek:
(Érdemes a cikket is végigolvasni, mert az öregnek van egy jó beszólása...)
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3824 Dátum: 2009.10.29 21:51:31 »
Én csak annyit akartam vele, hogy miként lehet az, hogy egy (vagy több) sokak által hallgatott-szeretett rádióadó egyik napról a másikra eltűnik...
Úgy, hogy lejárt a szerződés.
Ja. És ők is adtak be ajánlatot, hogy megtarthassák a frekvenciáikat. Csak egyrészt az ő ajánlatuk nem volt totálisan irreálisan jó, másrészt ugye nem volt hátszelük. Nagyon jellemző volt ez ránk megint, ahogy lezajlott ez a dolog.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )