Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1251351 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2205 Dátum: 2009.01.08 11:21:32 »
Miért nem hívtál rendőrt? Rátett volna egy büntető cetlit a kocsijára. Igaz ettől még te sem tudtál volna kiállni. Viszont legalább nem vigyorgott volna a képedbe az az idétlen paraszt. Viszont megtanulta volna, hogy mi az a közterület és mi a magánterület. És hogy a másik garázsajtaja elé parkolni TILOS!!!

Gondolkoztam már ezen is, de jóeséllyel a rendőr nem ér ki addig, én viszont maradhatok ott mert a rendőrt meg kell várnom, tehát magammal szúrtam ki. :wacko:

Idézet
...ne szúrd ki a kerekeit vagy karistold össze a kocsiját. Mert az szándékos károkozásnak minősül. Viszont a kerekeiből le tudod engedni a levegőt roncsolás nélkül is. :) ÉS a levegő na az köztulajdon. :)

Ááá, én ilyet nem tennék, ez a garázsszomszéd álláspontja, mondjuk valahol megértem, mert nekik már 10+éve van ott garázsuk, tehát jó 5x annyi adagot kapott már :wacko: amúgy egyszer egyik haverom pont ott volt mikor elálltak, mondta hogy toljuk el a francba, (Ducatója van) lehet bele is mentem volna annyira ideges voltam, de szerencsé(m)re pont jött a gyökér, annyit se böfögött fapapucs, csak intett egyet mintha valami portás lennék. :turned:

A kerékleengedéssel meg megint saját magamnak tartok be, akkor meg ki tudja mikor vonszolja el a szarját onnan :death:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2206 Dátum: 2009.01.08 11:24:23 »
ÉS el tud valaki indulni négy full lapos gumival?


Ellehet :sorcerer: de kb. max 10-el tudsz menni és a felniket garantáltan gallyra teszed...

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2207 Dátum: 2009.01.08 14:28:02 »
Miért nem hívtál rendőrt? Rátett volna egy büntető cetlit a kocsijára. Igaz ettől még te sem tudtál volna kiállni. Viszont legalább nem vigyorgott volna a képedbe az az idétlen paraszt. Viszont megtanulta volna, hogy mi az a közterület és mi a magánterület. És hogy a másik garázsajtaja elé parkolni TILOS!!!

Gondolkoztam már ezen is, de jóeséllyel a rendőr nem ér ki addig, én viszont maradhatok ott mert a rendőrt meg kell várnom, tehát magammal szúrtam ki. :wacko:


Mikor ott állsz a kocsija mellett a delikvensnek el tudod dönteni, hogy mikor kerül elő? Viszont lehet egyszer elszakad a cérna és tényleg telefonálsz. És akkor nem csak magaddal szúrsz ki. Mert őneki is lesz tanulópénze. Csak fényképezd le a kocsit úgy hogy látszódjon a rendszám, és hogy nem ül benne senki.
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2208 Dátum: 2009.01.08 14:36:28 »


ÉS el tud valaki indulni négy full lapos gumival? A barátod sem indult el.


Nem teljesen engedte le, csak úgy aranyosan egy és másfél Bar körüli értékekre. És tegyük fel, hogy a felesége beesik a két gyerekkel, hogy hazaviszi őket... Ő nem vette volna észre az első métereken... maximum az első kanyarban, de az meg már elsülhet rosszul is... Szerencsére nem lett baj, de én nagyon nemszeretem az ilyet... Nem az autó tehet róla, hogy hülye a gazdája, és ezt általánosságban mondom, mert jelen esetben szó sincs ilyesmiről. Az autót mindenki szépen hagyja sértetlenül. Akkor már inkább szállítassuk el, vagy rakassunk rá csekket, az is örök  emlék :flowers:

Egyszer egy építkezésen dolgoztam bobcattel, előtte szépen kideszkáztam az utcában a helyet, ahol megáll a teherautó, meg én elférek a géppel (forgolódni).
Jött egy emberke, arrébb dobta a lécet, beállt, és elindult a dolgára. Udvariasan utánaszóltam, hogy bocsánat, ez nem lesz így jó, és az arcombaröhögött. Akkor megemlítettem neki, hogy ez építési terület, és sajnos ezen a gépen nincs felelősségbiztosítás, úgyhogy majd megpróbálok nagyon vigyázni  :D :D :D
Persze nem csináltam volna vele semmit, de érdekes módon arrébb tudott állni :flowers:
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.08 14:38:06 írta kis_andras »
kisa
born to ride

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2209 Dátum: 2009.01.08 14:56:15 »


ÉS el tud valaki indulni négy full lapos gumival? A barátod sem indult el.


Nem teljesen engedte le, csak úgy aranyosan egy és másfél Bar körüli értékekre.


A vicc, hogy én több mint egy hónapot használtam most a kocsit 1-1,5 bár nyomással. Mert elfelejtettem megnézni a téli gumi nyomását mikor feldobattam. :) Az tényleg nem vehető észre. De mindig azt mondtam, ha már csinálsz valamit csináld meg jól. :) Mondjuk én előbb fogok telefont ragadni és rendőrt hívni mint nekiállni kiengedni a levegőt.
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2210 Dátum: 2009.01.08 17:23:23 »


A vicc, hogy én több mint egy hónapot használtam most a kocsit 1-1,5 bár nyomással.

Honnan tudod, hogy mióta van benne annyi? 1körül egy kis sebességű élesebb kanyarba (pl. minden keresztezőésben) már símán le tud fordulni a felniről...
Én minden tankoláskor ellenőrzöm a nyomást, akkor is, ha egy nap alatt autóztam ki a tankot... Azon a 3percen ne múljon semmi :flowers:
kisa
born to ride

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2211 Dátum: 2009.01.08 20:34:50 »
Még egy lehetőség van: be kell szerezni valahonnan egy kerékbilincset, azt felrakod rá.
Ettől még kijönni nem fogsz tudni, de ő se fog többet odaállni...
music     

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2212 Dátum: 2009.01.08 21:14:27 »
Kerékbilincs? "Nem elég, hogy rossz helyen vagy, ott is maradsz...."  [rohog]
kisa
born to ride

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2213 Dátum: 2009.01.08 23:06:29 »
Esetleg meg lehet kérni a "mentos fiúkat", hogy vigyék arrébb a kellemetlenkedő arc autóját:D
Gabe 254.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2214 Dátum: 2009.01.08 23:38:41 »
Gabe 254.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2215 Dátum: 2009.01.09 00:20:33 »
Kerékbilincs? "Nem elég, hogy rossz helyen vagy, ott is maradsz...."  [rohog]
Tudom, ezért írtam, hogy rövid távon nem megoldás, de hosszú távon igen.
music     

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2216 Dátum: 2009.01.09 09:13:14 »
Kerékbilincs? "Nem elég, hogy rossz helyen vagy, ott is maradsz...."  [rohog]
Tudom, ezért írtam, hogy rövid távon nem megoldás, de hosszú távon igen.

És mennyit kérnél érte, hogy leszedd? : :D
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2217 Dátum: 2009.01.09 09:16:56 »
Esetleg meg lehet kérni a "mentos fiúkat", hogy vigyék arrébb a kellemetlenkedő arc autóját:D

Hát a múltkor az egyik haver kocsijának jobb oldala elsüllyedt a sárban. Csak úgy poénból megpróbáltam, hogy meg tudnám e emelni. De esélytelen volt. Pedig az is egy kisautó volt. :) Így maradt a vontató kötél? :)
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2218 Dátum: 2009.01.09 09:23:13 »


A vicc, hogy én több mint egy hónapot használtam most a kocsit 1-1,5 bár nyomással.

Honnan tudod, hogy mióta van benne annyi? 1körül egy kis sebességű élesebb kanyarba (pl. minden keresztezőésben) már símán le tud fordulni a felniről...
Én minden tankoláskor ellenőrzöm a nyomást, akkor is, ha egy nap alatt autóztam ki a tankot... Azon a 3percen ne múljon semmi :flowers:

Nos a ha egyébként a gumi rendben van és nem ereszt túlzottan akkor a levegő nem hirtelen illan el. Hanem szép fokozatosan. Szóval nem úgy volt, hogy az egyik nap még 2,2 a másik nap meg 1 bár van benne. ÉS nem a gumi volt a hibás. Mert mind a négy gumiban egyformán nem volt nyomás. Hanem én aki mikor elraktam tavasszal a négy gumit akkor megnéztem majd mikor összel feltettem a gumit akkor meg elfelejtettem az időközben eltávozott levegőt pótolni.
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2219 Dátum: 2009.01.09 10:56:03 »
Még egy lehetőség van: be kell szerezni valahonnan egy kerékbilincset, azt felrakod rá.
Ettől még kijönni nem fogsz tudni, de ő se fog többet odaállni...

No de én azt felrakhatom :hmmmm:

Meg tudod mi a baj: kétszer senki se áll oda, mindig vannak új marhák, nagy az állatkert és alacsony a kerítés. :cowboy: