Szerző Téma: Lakás, háztartás  (Megtekintve 970452 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3360 Dátum: 2014.09.18 22:32:47 »
klímamájsztró,keress már egy jó háziorvost!!!!

Minek? A jogsim érvényes és ollan jó páleszt te nem tudsz mókolni, ami megbetegít! :D :hug:
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3361 Dátum: 2014.09.18 22:37:39 »
Lehet legközelebb úgy hívom fel a hibabejelentőt, hogy "Namost van az Aranka, aki megcsalt a Zoliva', osztat én eztet kideritettem, oszt idegállapotban vótam, hogy megmutatom aztat az Arankának mit csinálok a Zoli fejive, oszt belevertem a villanyórába aztat. Oszt mostan megint ideg állapotba vagyok mert osztat ez nem pörgettyűzik ittene"

 :clap: :clap: a "..." résznek!
Arankát nem sajnálnám se Zolitól se Robitól, főleg ha az a bizonyos akit nem oly rég hallottam megnyilatkozni. :D
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3362 Dátum: 2014.09.18 22:44:30 »
:clap: :clap: a "..." résznek!
Arankát nem sajnálnám se Zolitól se Robitól, főleg ha az a bizonyos akit nem oly rég hallottam megnyilatkozni. :D
Ő az
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3363 Dátum: 2014.09.18 22:53:10 »
Ő az

Azt gondoltam, hogy a telefonbetyárból az Aranka.
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3364 Dátum: 2014.09.18 22:59:27 »
Ő az

Szeép ízesen beszínek a gyerikök, de egyiket se engedném be ha azzal jönne, hogy ő villanyóra leolvasó.
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3365 Dátum: 2014.09.19 15:29:56 »
Na még mindig nem jöttek, mutter viszont hatott rá még két pofont oszt beindult.
Mondtam én, hogy újra kell indítani!  :yes:
De informatikusnak rögtön ezzel kell kezdenie  :D
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9521
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3366 Dátum: 2014.09.19 17:09:21 »
Skacok van egy 4,05 nm-es kis pincém. Úgy döntöttünk kerül egy kis járólap alulra hogy könnyebben tudjuk tisztán tartani. Az esztétikum nem számít, ezért akár kishibás is szóba jöhet (pl. széle meg van pattanva). Tudtok valahol lelőhelyet ahol kiárusítanak vagy direkt olcsóbban adják a kishibásakat? Nem szeretnék 2000 Ft-ot fizetni ide négyzetméterenként.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3367 Dátum: 2014.09.19 18:32:18 »
Skacok van egy 4,05 nm-es kis pincém. Úgy döntöttünk kerül egy kis járólap alulra hogy könnyebben tudjuk tisztán tartani. Az esztétikum nem számít, ezért akár kishibás is szóba jöhet (pl. széle meg van pattanva). Tudtok valahol lelőhelyet ahol kiárusítanak vagy direkt olcsóbban adják a kishibásakat? Nem szeretnék 2000 Ft-ot fizetni ide négyzetméterenként.
Barkácsáruházakban néha van akciós greslap 999/nm áron.
Esetleg a Zalakerámia boltjában (Jászberényi út?) szokott lenni sérült csomagolású áru. Mondjuk ha 1000 Ft körül megvan a barkácsáruházban, akkor nem éri meg túl sok benzint áldozni rá ekkora tételnél. A lábazatra is számolj rá vagy 8-10 cm magasan.
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9521
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3368 Dátum: 2014.09.19 20:44:24 »
Lábazat nem lesz, mert a polcokat falig kell tolni, és falhoz kell rögzíteni. Barkácsáruházakat tudom én is, 7végén körbenézek, csak nem mindig akcióznak.

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3369 Dátum: 2014.09.19 20:58:21 »
Skacok van egy 4,05 nm-es kis pincém. Úgy döntöttünk kerül egy kis járólap alulra hogy könnyebben tudjuk tisztán tartani. Az esztétikum nem számít, ezért akár kishibás is szóba jöhet (pl. széle meg van pattanva). Tudtok valahol lelőhelyet ahol kiárusítanak vagy direkt olcsóbban adják a kishibásakat? Nem szeretnék 2000 Ft-ot fizetni ide négyzetméterenként.
te, nekem tuti maradt sötétszürke 30x30-as lapom, lehet még több is mint 4 nm. asszem lent van a tárolóban, de csekkolnom kell. neked adom, ha kell. érdekel?

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3370 Dátum: 2014.09.19 21:08:16 »
Skacok van egy 4,05 nm-es kis pincém. Úgy döntöttünk kerül egy kis járólap alulra hogy könnyebben tudjuk tisztán tartani. Az esztétikum nem számít, ezért akár kishibás is szóba jöhet (pl. széle meg van pattanva). Tudtok valahol lelőhelyet ahol kiárusítanak vagy direkt olcsóbban adják a kishibásakat? Nem szeretnék 2000 Ft-ot fizetni ide négyzetméterenként.

Baumax vegyes stand, 1499-1590-1670/m2 láttam ma kora du.
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9521
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3371 Dátum: 2014.09.19 22:14:01 »
te, nekem tuti maradt sötétszürke 30x30-as lapom, lehet még több is mint 4 nm. asszem lent van a tárolóban, de csekkolnom kell. neked adom, ha kell. érdekel?
Érdekel!!!!

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3372 Dátum: 2014.09.20 09:26:48 »
Érdekel!!!!
sajnos csak 34 darab van. az sajnos csak 3 nm bruttóban. de azt is szívesen odaadom, ha kell

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3373 Dátum: 2014.09.21 11:11:47 »
Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata Vaillant VUW gáz cirkóval kapcsolatban.
A konkrét tünet: próba fűtést indítottam pár napja és a jobb hátsó sarok résznél (a vissza jelző órával egy vonalban)
van egy szelep amit, ha elfordítok át is kattan miközben egy adag vizet kiereszt.
Na ennél a szelepnél vadul elkezd csöpögni.  :censored:
Szerintetek elég csak ezt cserélni? Vagy van valami komolyabb belső probléma???
Tavaly hőcserélőt és utántöltő szelepet cseréltek (ez adja a hálózatról bejövő vizet a megfelelő 1,5bar nyomashoz)
Szóval tele van a szatyrom ezzel a cirkóval !!!! :ph34r:
Fery

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3374 Dátum: 2014.09.21 13:54:29 »
Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata Vaillant VUW gáz cirkóval kapcsolatban.
A konkrét tünet: próba fűtést indítottam pár napja és a jobb hátsó sarok résznél (a vissza jelző órával egy vonalban)
van egy szelep amit, ha elfordítok át is kattan miközben egy adag vizet kiereszt.
Na ennél a szelepnél vadul elkezd csöpögni.  :censored:
Szerintetek elég csak ezt cserélni? Vagy van valami komolyabb belső probléma???
Tavaly hőcserélőt és utántöltő szelepet cseréltek (ez adja a hálózatról bejövő vizet a megfelelő 1,5bar nyomashoz)
Szóval tele van a szatyrom ezzel a cirkóval !!!! :ph34r:

Igen, nekem is ilyen van.  Az egy vészleeresztő szelep, itt távozik a túlnyomás. A csepegés oka pedig az, hogy a szelepülék és az öntvény közé kosz került a rendszerből. Emiatt az szelepülék nem tud teljesen felfeküdni a helyére, ott meg jön a nyomás alatt víz.

El kell zárni a rendszert, pontosabban magát a készüléket, majd le kell engedni a készülékből a vizet.  Ki kell szerelni magát a szelepet, és ki kell takarítani, majd ellenőrizni a pontos illeszkedést. Ezt követően mehet vissza a helyére.  Jó lesz.

Egyszerűbb, de  beválhat, ha az üzemi rendszert 2 bar nyomás alá helyezed, majd a szelepet kioldva, elméletileg távozhat a kosz, és jó lesz.  De ez utóbbit, csak saját felelősségre ajánlom, valamint egyáltalán nem biztos, hogy kihozza a koszmót.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.