Szerző Téma: Minden, ami motor és robogó!  (Megtekintve 417387 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1545 Dátum: 2013.07.27 02:29:25 »
már azt hittem valami esés v műszaki probléma...
Gabe 254.

Matthew90

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2743
  • Nem elfogult, de TOYOTA-Fan :)
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1546 Dátum: 2013.07.28 13:19:22 »
Eladó egy 2002-es Aprilia Scarabeo 50 2T motorkerékpár.
49 ccm, 8 lóerő. Új akkumulátorral, megkímélt állapotban.

Érdeklődni nálam privátban.  :cool2:



Toyota Corolla E12 Sedan 1.4 Linea Terra (2011.09.-2013.10.)
Toyota Avensis T25 Sedan 1.8 Sol Technic (2013.10.-2017.01.)
Toyota Prius III Premium + Solar roof + Navi + Leather (2017.01.- )

362.

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1547 Dátum: 2013.08.19 18:23:42 »
A moccano egy xx blackbird madár :)
Szeptemberbe vettem, 14ezret mentem vele eddig.
A tied is erdekelt volna, ha kicsit kesobb adod el, de ezt azt hiszem beszeltuk korabban...

A sello(szobor) a Blausee-be van, a legenda szerint ott halt meg a baratja, es oda jart sirni minden nap, es a konnyeitol olyan szinu a viz... :)

A srac meg vegulis bennszulott volt, egy vagany svajci fiatal. Egy tavkranyitos quadrocopterrel repult folotte a haverja, azon volt ket gopro kamera. Jo anyag lesz, ott a jegtablak kozt a havas hatterrel felmeztelen :clap:
Szia András!
Találtam egy hirdetést a sportmotoron, van Londonban egy magyar rendszámos SV 650-es 380-ért, csak innen nekem túl bonyolult lenne.
Neked már nincs ott kontaktusod, akit érdekel? Persze lehet, hogy az egész valami lehúzás, de ha ott van valaki, annak jó vétel lehetne.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1548 Dátum: 2013.08.27 20:42:13 »
Szia! Továbbítom egy ismerősnek, ha aktuális még! A forrás megvan még? Egy ideig nem néztem be ide...

Remélem mindenki jól van és sokat motoroztok ti is :winkiss:


kisa
born to ride

PiciPeti

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1549 Dátum: 2013.08.27 20:44:12 »
Hehh. Itt aztán lilul a tárcsa, meg a kipuff...  ;)

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1550 Dátum: 2013.08.27 21:07:52 »
Szia! Továbbítom egy ismerősnek, ha aktuális még! A forrás megvan még? Egy ideig nem néztem be ide...

Remélem mindenki jól van és sokat motoroztok ti is :winkiss:


Aztán lehet, hogy kamu.
Ha kint van Angliában a barátod és azt mondják , hogy ott van a gép akkor szaván lehet fogni: http://www.kepesmotor.hu/suzuki-tura_sporttura/p1240326

alvaro84

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 190
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1551 Dátum: 2013.08.28 07:37:19 »
Szia! Továbbítom egy ismerősnek, ha aktuális még! A forrás megvan még? Egy ideig nem néztem be ide...

Remélem mindenki jól van és sokat motoroztok ti is :winkiss:

Hinnye, a tekergős mindenit az útnak :D
Kéne ide is :)

Nem, augusztusban nem sokat, szinte csak munkába. Ez egy jó hülye hónap volt nekünk, köröket futkozunk a ház miatt, bútor, fürdőszoba, festékek... és közben még dolgozni is kell :whistling:

Közben legalább valami töltési *** is van Teresával, ahogy megyek vele, az akku szép lassan merül rajta (vadiúj, az előző eldobta a kanalat, meg valamikor a levét is...). Ha lesz ráérő idő, megnézetem, addig marad a töltögetés.

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1552 Dátum: 2013.08.28 08:09:15 »
Hinnye, a tekergős mindenit az útnak :D
Kéne ide is :)

Nem, augusztusban nem sokat, szinte csak munkába. Ez egy jó hülye hónap volt nekünk, köröket futkozunk a ház miatt, bútor, fürdőszoba, festékek... és közben még dolgozni is kell :whistling:

Közben legalább valami töltési *** is van Teresával, ahogy megyek vele, az akku szép lassan merül rajta (vadiúj, az előző eldobta a kanalat, meg valamikor a levét is...). Ha lesz ráérő idő, megnézetem, addig marad a töltögetés.
Generátor vagy feszszabályzó lehet. Lehet, hogy a régi aksit is az vágta haza :wacko:

MFerenc

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1935
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1553 Dátum: 2013.08.28 13:00:51 »
...

Ez a kép nem Gletsch-nél készült, a Furkapasson? Vagy csak már minden kacskaringós útban azt látom, mióta jártam ott egy hónapja?  :hmmmm:
Ha nem ott készült, akkor is szép  :D

PiciPeti

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1554 Dátum: 2013.08.28 14:49:18 »
Urak!

Komám vett egy 600-as Fazert, de csak Akorl. jogsija van. Szeretné visszafojtatni, vagy legalább papírt intézni róla, hogy legálisan vezethesse.
Mi ennek a módja? Hol érdemes érdeklődni?

Az már kiderült, hogy megszigorították, a környékbeli motoros boltok/szervizek nem vállalják. Állítólag központilag intéződik, de hogy merre induljon azt senki se tudta...  :nonono:

Szóval ha valaki tud valami ilyesmit, ne tartsa magában!  ::)

MFerenc

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1935
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1555 Dátum: 2013.08.28 14:54:46 »
Vajon mennyi a díja ennek az eljárásnak? Nem lenne jobb megcsinálnia a korlátlan A-t? Persze ha adott hozzá minden feltétel... Előbb-utóbb úgyis jól jöhet.

PiciPeti

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1556 Dátum: 2013.08.28 15:55:15 »
Sajna ahhoz fiatal...  :no:

Egükém

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1221
  • Jó munkásember!
    • Egümotors
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1557 Dátum: 2013.08.28 19:33:54 »
Urak!

Komám vett egy 600-as Fazert, de csak Akorl. jogsija van. Szeretné visszafojtatni, vagy legalább papírt intézni róla, hogy legálisan vezethesse.
Mi ennek a módja? Hol érdemes érdeklődni?

Az már kiderült, hogy megszigorították, a környékbeli motoros boltok/szervizek nem vállalják. Állítólag központilag intéződik, de hogy merre induljon azt senki se tudta...  :nonono:

Szóval ha valaki tud valami ilyesmit, ne tartsa magában!  ::)

Nem tudok ilyenről, hogy lenne erre mód nálunk.

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1558 Dátum: 2013.08.28 20:05:55 »
Urak!

Komám vett egy 600-as Fazert, de csak Akorl. jogsija van. Szeretné visszafojtatni, vagy legalább papírt intézni róla, hogy legálisan vezethesse.
Mi ennek a módja? Hol érdemes érdeklődni?

Az már kiderült, hogy megszigorították, a környékbeli motoros boltok/szervizek nem vállalják. Állítólag központilag intéződik, de hogy merre induljon azt senki se tudta...  :nonono:

Szóval ha valaki tud valami ilyesmit, ne tartsa magában!  ::)
Nyugtasd meg , semmilyen mód nincs rá! 9 éve mikor csináltam a jogsit én is körbejártam, mert elöször az A korl.-t kellett csinálnom, de egy majdnem uj GS 500-ast találtam , szupár áron , de nem volt fojtott. Még a nemzeti közlekedésfelügyelettel is beszéltem. Nem lehet semmit visszacsinálni.
Uj motornál lehet "kevesebbet " beírni(kereskedő tudja  a forgalombahelyezéskor), pláne ha valahol van olyan verzió, pl Németországban. Láttam már 800-as Maraudert, SV-t  stb ilyent.
Kersni kell olyat ami eleve belefér, még ha nem is igaz., csak papíron.Hirdetésekben szívessen beleírják.

PiciPeti

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1559 Dátum: 2013.08.28 20:08:08 »
Közben megoldódni látszik a dolog. Yamaha szalonban bevállalták, egy sima határolót építenek meg a gázházba. Utána el kell vinni hivatalos teljesítménymérő helyre, ott kiadnak egy igazolást, hogy x kw-os a motor max teljesítménye, ezzel az okmányirodába, ahol kap új forgalmit, és elvileg el van intézve.

Majd meglássuk mi sül ki belőle.  ::)