Szerző Téma: Milyen autót vegyek?  (Megtekintve 1770230 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re: Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6765 Dátum: 2014.04.27 09:26:05 »
hollandiában is láttam már.
az benzines lehetett  :hug:

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6766 Dátum: 2014.04.27 15:22:57 »
Megvan számomra a befutó: A8L, francba a Kappával :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Milyen autót vegyek?
« Válasz #6767 Dátum: 2014.04.27 21:39:04 »
neked se lesz könnyű...lógasd ki a pecabotot és az első rendben levő jelöltet , ami ráakad, fogjad ki. ha jól látom, nem vagy túl válogatós

Valahogy így lesz, úgy érzem.  Egyébként válogatós vagyok, nagyon is. De az igaz, hogy általában 3 kinézett típus környékén "horgászom".:
Ja, igen: alap-fapad verziók kizárva.

Azt hiszem írtam korábban már, hogy ha valaki nekem azt mondta volna 2007. februárjában, hogy Renault-t fogok venni, azt szó nélkül leköpöm.  Ehhez képest lett a ScenicII és már hetedik éve megvan, és nagyon jó vétel volt, a mai napig szeretjük.  Igen jó gép, tényleg bevált.  Mondjuk nincsen széttiporva, vigyázunk rá és mindent megkap, amit kell. 
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6768 Dátum: 2014.04.27 22:19:31 »
adhatsz esélyt az utolsó generációs laguna kombiknak is. a minősége oké, az ára a béka segge alatt , mondjuk a fejére zacskót kell húzni, olyan ronda, de a kuffer az rendben van.  :devil:

a válogatósságot arra gondoltam , hogy nem vagy lerögzülve egy valamilyen típusnál, kasztninál stb. nyilván százszor is le fogsz ellenőrizni mindent, mielőtt kiadsz rá egy rakás pénzt

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6769 Dátum: 2014.04.27 22:53:45 »
megmondta a Palaczk Bácsi hogy németet ne, mégis megvettem.. ;) :hug:

http://automotor.hu/hirek/a-porsche-911-birtoklas-szepsegei-avagy-mire-nem-jo-a-markaszerviz-549091
Mondjuk, pont a Porschét meg merné venni palaczk bácsi is  :D :yes: ... Bárcsak mindössze ezen múlna, hogy meg merem, vagy nem merem  :whistling: ::) :lol:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6770 Dátum: 2014.04.27 23:03:05 »
Mondjuk, pont a Porschét meg merné venni palaczk bácsi is  :D :yes: ... Bárcsak mindössze ezen múlna, hogy meg merem, vagy nem merem  :whistling: ::) :lol:
Azért a Porcse még a TÜv statisztikákban is egész jó helyen szokott lenni. Asszem első? :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6771 Dátum: 2014.04.27 23:24:00 »
Azért a Porcse még a TÜv statisztikákban is egész jó helyen szokott lenni. Asszem első? :D
Vannak évjáratok, amikben első  :yes: ... a Toyotával (főleg a Priussal) szoktak versenyezni az első helyekért  :D :szemez:

Pont emiatt is írtam, hogy Porschét én is MERNÉK venni  :lol:

(Más kérdés, hogy általában kb. feleannyi bennük a kilométer, mint a nekik megfelelő évjáratú többi autóban.)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6772 Dátum: 2014.04.27 23:25:47 »
Megvan számomra a befutó: A8L, francba a Kappával :D
Jó ez a cikk  :yes: !

Azért egy Superb sem lenne neked rossz választás  ;) ... bár, bakker, ha elférsz az E11-ben, akkor azért csak nem lehetsz akkora, mint ezek az óriások a cikkben  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6773 Dátum: 2014.04.27 23:42:29 »
Jó ez a cikk  :yes: !

Azért egy Superb sem lenne neked rossz választás  ;) ... bár, bakker, ha elférsz az E11-ben, akkor azért csak nem lehetsz akkora, mint ezek az óriások a cikkben  :D
Csak valami 197 vagyok. A superbeket megnézegettem hahu-n, hát 1,1-1,2-nél van az aljuk (6-800ért a jobbkormányosok). Ha ennyit szánnék belépőnek, lehet nézegetném a Jazz-eket is. 2002-től gyártják őket, nem lehetnek rossz gépek.
Én a cikkben azt néztem hogy kabátban ültek be. Azért az is vesz el a komfortból. Az E46-ban nem rémlik hogy ekkora komfort fail érzésem lett volna.
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10261
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6774 Dátum: 2014.04.27 23:50:14 »
Csak valami 197 vagyok. A superbeket megnézegettem hahu-n, hát 1,1-1,2-nél van az aljuk (6-800ért a jobbkormányosok). Ha ennyit szánnék belépőnek, lehet nézegetném a Jazz-eket is. 2002-től gyártják őket, nem lehetnek rossz gépek.
Én a cikkben azt néztem hogy kabátban ültek be. Azért az is vesz el a komfortból. Az E46-ban nem rémlik hogy ekkora komfort fail érzésem lett volna.

Nem emlékszem, a múltkor kipróbáltad elöl-hátul a Carina E-t? Nálam többször ledöbbennek, mekkora hely van hátul (is).

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6775 Dátum: 2014.04.28 00:22:02 »
Csak valami 197 vagyok. A superbeket megnézegettem hahu-n, hát 1,1-1,2-nél van az aljuk (6-800ért a jobbkormányosok). Ha ennyit szánnék belépőnek, lehet nézegetném a Jazz-eket is. 2002-től gyártják őket, nem lehetnek rossz gépek.
Én a cikkben azt néztem hogy kabátban ültek be. Azért az is vesz el a komfortból. Az E46-ban nem rémlik hogy ekkora komfort fail érzésem lett volna.
Pedig a képeken is úgy fest, hogy kb. nem férnek el benne. Ez engem is meglepett egy kicsit, bár az E46 kétségtelenül passzentos. De arra azért ügyelni szoktak a németek, hogy legalább elöl elférjenek nagyobb darab Jürgenek is. Bár, itt a képek tényleg magukért beszélnek - kabát ide vagy oda.

A Jazz, az bizony nem rossz gép  :yes: ! De pont elöl nem hinném, hogy kimagasló lenne a helykínálata.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10261
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6776 Dátum: 2014.04.28 00:27:45 »
"Húzzuk le a kabátot, Béláim!"  :D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6777 Dátum: 2014.04.28 00:29:09 »
Na, egy hülyeségen azért megakadtam ebben az "óriásos" cikkben. A Golf VI kapcsán írják, hogy az első ülés nagyon hosszú sínje hátul "megbosszulja magát", mert az óriás mögött nem fér el a másik óriás...  :nonono: ... hát, bakker! Azért ez egyrészt mégiscsak egy kompakt autó; másrészt hadd legyen már prioritása annak, hogy a sofőr elférjen, akkor is, ha magas  :yes: ... akkor max majd nem mögé ültetik a másik nagydarab embert. Ha pedig hárman vannak nagydarabok, akkor... vegyenek Superbet  :lol:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6778 Dátum: 2014.04.28 07:38:58 »
Mondjuk, pont a Porschét meg merné venni palaczk bácsi is  :D :yes: ... Bárcsak mindössze ezen múlna, hogy meg merem, vagy nem merem  :whistling: ::) :lol:
Nagyon menő oktatóautó lenne a nagyfaluban, a bulvárhiradók is csodájára járnának.  :D  Na meg a NAV is  ;)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #6779 Dátum: 2014.04.28 08:06:59 »
Nem emlékszem, a múltkor kipróbáltad elöl-hátul a Carina E-t? Nálam többször ledöbbennek, mekkora hely van hátul (is).
Még nem próbáltam az okarinát.
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer