Szerző Téma: adok-veszek  (Megtekintve 972245 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kicsiroli

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 20
adok-veszek
« Válasz #270 Dátum: 2005.07.14 13:54:08 »
Idézetet írta: "SZegecs"
Idézetet írta: "robi"
Idézetet írta: "kicsiroli"
Sziasztok!!

Eladó Ts corolla!!! Ha vkit érdekel a köv. linekn nézheti meg:

http://www2.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=200070&command=ugras&screenwidth=1152


1,2m + hitel, de mennyi a havi részlet?


Nos, a hitel havi 75E, még 64 hónap! Az autót azért akarom eladni mert nem nagyon használom és tök feleslgesen áll, ennyi!!

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
adok-veszek
« Válasz #271 Dátum: 2005.07.14 14:18:33 »
Idézetet írta: "kicsiroli"
Idézetet írta: "SZegecs"
Idézetet írta: "robi"
Idézetet írta: "kicsiroli"
Eladó Ts corolla!!! Ha vkit érdekel a köv. linekn nézheti meg: http://www2.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=200070&command=ugras&screenwidth=1152
1,2m + hitel, de mennyi a havi részlet?
Nos, a hitel havi 75E, még 64 hónap! Az autót azért akarom eladni mert nem nagyon használom és tök feleslgesen áll, ennyi!!
Na meg a benzinárak is..... :x  :x
Üdv: Kishaver 74

kicsiroli

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 20
adok-veszek
« Válasz #272 Dátum: 2005.07.14 14:40:52 »
Igen meg a  benzin árak.....

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
adok-veszek
« Válasz #273 Dátum: 2005.07.15 15:53:42 »
Tegnap elvittem Superékhez a kocsit állapotfelmérésre. Nos, 4 apró hiba - olyanok, mint "az üléskárpit tisztítandó", amúgy egyébként foltmentes - kivételével semmit nem találtak.
Ha valakit mégis érdekel az autó, itt vannak részletek. Az ár alkuképes.
music     

DonRobert

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
adok-veszek
« Válasz #274 Dátum: 2005.07.18 22:58:42 »
KicsiRoli!
Mennyit kell becsengetni a hitelezőnek ha egyben fizetem ki a hitel hátralévő részét?  Ja... egyáltalán van ilyen lehetőség?
Miért ennyi az ára? Csak mert az általad írt konstrukció 6M-ra jön ki, az újat pedig 5.65M-ért el lehet hozni a szalonból egy kis alku után!  ;-)

Dragon79

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
adok-veszek
« Válasz #275 Dátum: 2005.07.19 08:03:38 »
Idézetet írta: "DonRobert"
Mennyit kell becsengetni a hitelezőnek ha egyben fizetem ki a hitel hátralévő részét?  Ja... egyáltalán van ilyen lehetőség?


Csá Don! Igen, van rá mód, de meg kell gondolni. A hitelezöhöz kérvényt kell irni, hogy a hátralévö részleteket szertnéd egyben kifizetni. A hitelezö ekkor megállapit egy "büntetést", mivel ö neki te hosszútávú befektetés vagy  :lol: , és igy a hozama jelentösen csökkene. Ezután küld neked egy ajánlatot, ami a hátrlévö részletek összege, plusz a "bünti". Ezt minimum két részletben szokták felajánalni.

Legalábbis a mi hitlezönk ezt a tájékoztatást adta (CIB), mivel mi is szeretnlénk kicsengetni a kocsit egybe. Igazából nem tudom, menyire hátrányos ez, hiszen igy kikerülheted a kamatváltozásokból eredö veszteséget. (Tudjátok! "Stabil a gazdaságunk", és "dübörög" - én meg valószinü nem is Magyarországon élek  :) ) Szóval szerintem megéri is, meg nem is.   :wink:
126.] volt valamikor, de kilépett a klubból, mert 1 év után se tudták elküldeni a toyotás apróságokat, pedig többször is kérte szépen,  most meg tagdíjat követelenek tölle.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9522
adok-veszek
« Válasz #276 Dátum: 2005.07.19 08:12:49 »
Idézetet írta: "Dragon79"
Idézetet írta: "DonRobert"
Mennyit kell becsengetni a hitelezőnek ha egyben fizetem ki a hitel hátralévő részét?  Ja... egyáltalán van ilyen lehetőség?


Csá Don! Igen, van rá mód, de meg kell gondolni. A hitelezöhöz kérvényt kell irni, hogy a hátralévö részleteket szertnéd egyben kifizetni. A hitelezö ekkor megállapit egy "büntetést", mivel ö neki te hosszútávú befektetés vagy  :lol: , és igy a hozama jelentösen csökkene. Ezután küld neked egy ajánlatot, ami a hátrlévö részletek összege, plusz a "bünti". Ezt minimum két részletben szokták felajánalni.

Legalábbis a mi hitlezönk ezt a tájékoztatást adta (CIB), mivel mi is szeretnlénk kicsengetni a kocsit egybe. Igazából nem tudom, menyire hátrányos ez, hiszen igy kikerülheted a kamatváltozásokból eredö veszteséget. (Tudjátok! "Stabil a gazdaságunk", és "dübörög" - én meg valószinü nem is Magyarországon élek  :) ) Szóval szerintem megéri is, meg nem is.   :wink:

Egy haverom is utánanézett e lehetőségnek: a bünti = a kamattal. Tehát jól nem jársz. Akkor inkább tedd be az összeget a bankba, ahol több kamatot adnak rá mint amit kell fizessél a kocsira, és mindjárt jobban jársz.

kicsiroli

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 20
adok-veszek
« Válasz #277 Dátum: 2005.07.19 08:29:37 »
Idézetet írta: "DonRobert"
KicsiRoli!
Mennyit kell becsengetni a hitelezőnek ha egyben fizetem ki a hitel hátralévő részét?  Ja... egyáltalán van ilyen lehetőség?
Miért ennyi az ára? Csak mert az általad írt konstrukció 6M-ra jön ki, az újat pedig 5.65M-ért el lehet hozni a szalonból egy kis alku után!  ;-)


Hi!

Kicsit segítek mert rosszul számoltál!! Lekérdeztem ha most ki akarnám fizetni az autót 3,9 et kellen visszafizetni!!
 Tehát 3,9ben benne van hitelezárás stb stb stb!!

Ha jól száámolom így az autó ára 3,9+1,2= 5,1 és nem 6

cs

DonRobert

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
adok-veszek
« Válasz #278 Dátum: 2005.07.19 21:15:04 »
Üdv!

Kösz a válaszokat! Tudom én hogy ilyen ez a világ, büntetőkamat és miegymás, meg a bankigazgató úr ajánlata.... mintha az Áll az alku című csudálatos műsort nézném...
Szóval így már tiszta, 3.9 lenne még a bank felé.  Átgondolandó, ha komolyodik a dolog akkor úgyis privátban folytatjuk.

Amúgy véleményem szerint nagyon állat gép a TS (had' fejtsem ki szubjektív véleményemet most). Volt szerencsém próbálgatni egy példányt, a haverom most vett egyet.... majdnem meg is nyerte az Ágyúgolyót -> 2. lett.
Az első helyen egy Celica végzett, nem kell mondanom abban is ugyanaz a vvtli motor ver...

kicsiroli

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 20
adok-veszek
« Válasz #279 Dátum: 2005.07.19 23:30:44 »
Idézetet írta: "DonRobert"
Üdv!

Kösz a válaszokat! Tudom én hogy ilyen ez a világ, büntetőkamat és miegymás, meg a bankigazgató úr ajánlata.... mintha az Áll az alku című csudálatos műsort nézném...
Szóval így már tiszta, 3.9 lenne még a bank felé.  Átgondolandó, ha komolyodik a dolog akkor úgyis privátban folytatjuk.

Amúgy véleményem szerint nagyon állat gép a TS (had' fejtsem ki szubjektív véleményemet most). Volt szerencsém próbálgatni egy példányt, a haverom most vett egyet.... majdnem meg is nyerte az Ágyúgolyót -> 2. lett.
Az első helyen egy Celica végzett, nem kell mondanom abban is ugyanaz a vvtli motor ver...


Hát igen menni azt tud, csak sajna nálam napi 4km.t megy a gép, ami nem elég neki!!

FireCobold

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
    • http://firecobold.uw.hu
Óra kerestetik
« Válasz #280 Dátum: 2005.07.19 23:42:54 »
Üdv márkatársak! A napokban váltam egy 1,3-as, '98-as Corolla boldog tulajdonosává. A géppel különösebben nincs gond, eltekintve egy-két aprób elektromos problémáról. Az első gondom, hogy a beépített óra kijelzője tönkrement, és alkatrész híjján általam nem javítható. Ezért keresek egy ilyen panelt (az óra egyben van a hátsó ablakfűtés és a klíma kapcsolójának NYÁK-jával:

http://firecobold.fatraktor.hu/kepek/corora01.jpg


Ha netán valakinek lenne más hibával rendelkező panelje, az is érdekelne, csak a vákumos hétszegmenses kijelzője működjön. Mondjuk ilyet utoljára egy orosz(!) számológépben láttam .

Segítséget előre is köszönöm!
he 3th Corolla owner in the FaTraktor Club.

DonRobert

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
adok-veszek
« Válasz #281 Dátum: 2005.07.20 00:55:06 »
Roli!  Neked mennyit nyel be normál üzemben?  Normál üzem alatt értsd mondjuk azt, hogy nem nagyon liftezel (6200 fölé)?

kicsiroli

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 20
adok-veszek
« Válasz #282 Dátum: 2005.07.20 09:05:06 »
Idézetet írta: "DonRobert"
Roli!  Neked mennyit nyel be normál üzemben?  Normál üzem alatt értsd mondjuk azt, hogy nem nagyon liftezel (6200 fölé)?


7,8-8,2 ez azt jelenti hogy pl autópályán 120-130 plusz város. Ha viszont 6200 főlé megy a fordulat akkor azért eszik rendesen azt nem is mertem nézni  :)

Üdv: Roli

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9522
Re: Óra kerestetik
« Válasz #283 Dátum: 2005.07.20 09:43:16 »
Idézetet írta: "FireCobold"
Üdv márkatársak! A napokban váltam egy 1,3-as, '98-as Corolla boldog tulajdonosává. A géppel különösebben nincs gond, eltekintve egy-két aprób elektromos problémáról. Az első gondom, hogy a beépített óra kijelzője tönkrement, és alkatrész híjján általam nem javítható. Ezért keresek egy ilyen panelt (az óra egyben van a hátsó ablakfűtés és a klíma kapcsolójának NYÁK-jával:

http://firecobold.fatraktor.hu/kepek/corora01.jpg


Ha netán valakinek lenne más hibával rendelkező panelje, az is érdekelne, csak a vákumos hétszegmenses kijelzője működjön. Mondjuk ilyet utoljára egy orosz(!) számológépben láttam .

Segítséget előre is köszönöm!

Üdv a fórumon!
Biztos, hogy csak a kijelző hibás, azaz az óra elektronikája jó?
Érdeklődj bontóban és márkaszervízben árakért.

ZL

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 46
adok-veszek
« Válasz #284 Dátum: 2005.07.20 10:28:40 »
Sziasztok!

Eladó 1 db gyári Cd tár (kell hozzá venni még egy összekötő kábelt, illetve egy ún. "magazin" részt, összesen kb 20eFt). A gyári cikkszámai megvannak.
Akit érdekel: results@freemail.hu
Az ára 40eFt.